خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران ⚖️【سال1403】✔️

حقوق خانواده شامل آن دسته از قوانین و مقرراتی می‌شود که سعی دارد روابط میان اعضای یک خانواده را به درستی تنظیم نماید و حقوق هر یک را در مقابل دیگری به طور کامل مشخص کند. برای رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با دعاوی خانوادگی لازم است به طور قطع به سراغ یک وکیل مجرب و خبره بروید و تمامی امور حقوقی را برای انجام به او بسپارید. این موضوع را در نظر داشته باشید که با استفاده از وکلای تازه کار هرگز نخواهید توانست به اهداف خود دست پیدا کرده و مشکلات حقوقی خود را برطرف کنید. از این رو اگر در زمینه دعاوی خانواده با اختلافات جدی روبرو شده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با استفاده از تحقیقات کامل در نهایت شاخص‌ترین وکلا را برای رسیدگی به این مشکلات حقوقی استخدام کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در غرب تهران آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران کیست؟

می‌دانیم که نتایج مطلوب در دادگاه و سایر محاکم قضایی تنها با اتکا به دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل غرب تهران است که حاصل می‌شود. از این رو لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص ویژگی‌ها و توانمندی‌های گزینه‌های مختلف انجام دهید تا در نهایت موفق به استخدام بهترین وکیل خانواده در غرب تهران شوید. کامل با پیچ و خم‌های مسیر آشنایی دارد و می‌تواند با استفاده از مهارت‌هایی که در وجود خود گنجانده است در نهایت مطلوب‌ترین و موثرترین راه برای عبور از مشکلات را پیشنهاد دهد.

در واقع برترین وکیل خانواده در غرب تهران سعی دارد تا به دقت مواد قانونی و تبصره‌های مربوط به آنها را مورد مطالعه قرار دهد تا از خلال آنها راهی را برای حل مسئله پیدا کرده و در اختیار موکل قرار در نظر داشته باشید که وکیل خانواده خوب در غرب تهران شخصی است که بتواند نیازهای موکل خود را به خوبی شناسایی کرده و او را تا رسیدن به هدف نهایی همراهی نماید. وکیل می‌تواند با استفاده از فن بیان خود حضور موفقی در دادگاه داشته و از منافع موکل در محضر قاضی مربوط به پرونده دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانوده در غرب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فریده عزیزی

فریده عزیزی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

خانم فریده عزیزی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در امور ملکی کیفری حقوقی خانواده می باشند.

شماره تماس: 09122495460
آدرس دفتر: 
میدان عدل ضلع جنوب کوچه کاظمی پلاک یک طبقه ۴

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فریده عزیزی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهران دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای سعید نقدی:

  • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
  • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
  • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر:
تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید نقدی، با شماره بالا تماس بگیرید:

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

آقای جواد شاهسوند اینانلو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی به شماره پروانه وکالت 31581 کانون وکلای دادگستری مرکز، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دانش آموخته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و … می باشند.

برخی از تخصص آقای جواد شاهسوند اینانلو:

  • دعاوی ملکی
  • دعاوی خانواده: ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و…
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل، تخریب، توهین، قذف و …
  • چک، سفته، مطالبات و قراردادهای مالی و …

شماره تماس: 09126984620

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

سرکار خانم زهرا ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بین المللی وکالت می پذیرد.ایشان از سال 96 در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد و در راستای کار وکالت فعالیت خود را آغاز کرده اند و تا به امروز رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند همچنین در 15 سال گذشته نه فقط در دعاوی خانواده  بلکه در زمینه های مختلف دیگر از جمله دعاوی بانکی و فساد های مالی شاهد وکالت پر نتیجه ایشان بوده ایم که در حیطه کاری خود موفقیت های بزرگی محسوب می شود ایشان در غرب و شرق تهران نیز فعالیت دارند.

آدرس : تهران، شهران شمالی، بالاتر از میدان دوم، جنب بانک آینده، پلاک 169، طبقه دوم شرقی، واحد 8

شماره تماس: 09121467554

مریم نصر اللهی

مریم نصراللهی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

سرکار خانم مریم نصراللهی وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشند. ایشان با سابقه طولانی و بیش از 15 سال از وکلای قدیم و کارکشته هستند که می توانند نیاز های شما در انواع پرونده های های خانوادگی مالی کیفری و تمامی زمینه های دیگر را برطرف سازند . لازم به ذکر است ایشان قبلا به صورت رایگان در حوالی اسلامشهر جلسات مشاوره داشتند و مردم از تجربیات ایشان استفاده کافی می بردند. ایشان در سال 92 موفق به اخذ پروانه وکیل پایه یک داد گستری شدند و رسما فعالیت خود در این زمینه را آغاز نمودند.

آدرس : تهران، نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، واحد اداری A1، طبقه A1، واحد 17

شماره تماس : 09125245491

احمد زهره وند

احمدزهره وند بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

جناب آقای احمد زهره وند با تیم قوی و با تجربه خود سالیان زیادی است که در شمران تهران و نیاوران مشغول به فعالیت هستند و انواع پرونده های کیفری ، حقوقی و خانواده را قبول و همچنین به انواع پرونده های زمینه های دیگر مانند دعاوی ملکی ، کیفری  و خانواده نیز رسیدگی می کنند ایشان سوابق درخشان و مختلفی در زمینه حل پرونده های بزرگ دارند و شهرت و آوازه ایشان را بسیاری از افراد شنیده اند. از ویژگی های بارز ایشان می توان به پی گیری مداوم روند پرونده و ارائه گزارش از امورات انجام شده به موکل می باشد که امروزه امر بسیار مهمی تلقی می شود همچنین رضایت بالایی افرادی که از ایشان تقاضای امر وکالت را کرده اند شنیدنی است.

آدرس : تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵، واحد ۲۰

شماره تماس : 09121305919

هدیه کتابی

مهدیه کتابی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

سرکار خانم مهدیه کتابی با جایگاه وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ای بیش از 12 سال مشغول امر وکالت در غرب تهران می باشند ایشان وکیل متخصص در امورات قرارداد های تجاری و ملکی هستند اما در صورت فرصت کار پرونده های دعاوی خانواده را نیز قبول می کنند سرکار خانم مهدیه کتابی از وکلای مورد اعتماد و با سابقه ای درخشان هستند که بسیاری از مخاطبان به ایشان رای اعتماد و اطمینان داده اند. مهارت های ایشان در زمینه های طلاق توافقی میان طرفین ، تنظیم لوایح مختلف ، تنظیم دادخواست یا سند زبانزد است.

آدرس : خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم اداری A، واحد 609

شماره تماس  : 09124963596

حسن وحدانی

حسن وحدانی بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

جناب آقای حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه در بخش‌های مختلف کیفری ، حقوقی ، ملکی ، دعاوی خانواده و پرونده های حقوقی با ارائه مشاوره تخصصی ، پذیرش  وکالت و بررسی  پرونده‌ها ، موکلین را از روند مناسب ، شانس موفقیت و دید باز پرونده آگاه می کند . و نیز برای اشخاصی که نیازمند نوشتن دادخواست و لایحه های حقوقی می باشند متن های مورد نیاز را ارائه می کند. این خدمات به صورت حضوری و یا آنلاین به شما ارائه داده می شود تا واجدین شرایط  که کمبود زمان ، کمبود بودجه و یا دوری مسیر را شامل می شوند هم بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

آدرس : تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس : 09127976041


۴ توصیه مهم در انتخاب وکیل خانواده در غرب تهران

وکلای تازه کار را استخدام نکنید: دقت داشته باشید که یکی از اشتباهات بزرگ که ممکن است از افراد در انتخاب بهترین وکیل خانواده در غرب تهران سر بزند این است که آنها بدون تحقیق وکیل انتخاب کرده و به این شکل به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه می‌روند. نکته‌ای که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که وکلای تازه کار به هیچ عنوان نخواهند توانست راهی را برای حل مشکلات و تحقق اهداف ترسیم شده به شما پیشنهاد دهند و به همین دلیل ممکن است با شکست روبرو شوید.

کارنامه حقوقی وکیل را مورد بررسی قرار دهید: در انتخاب وکیل باید به تمامی توصیه‌ها توجه کرده و آنها را در انتخاب‌های خود لحاظ کنید. زمانی که قصد استخدام وکیل را دارید لازم است در دفتر او حاضر شده و از او بخواهید که تمامی مدارک و اسناد مربوط به کارنامه حقوقی و کاری خود را در اختیار شما قرار دهد. در این صورت است که می‌توانید شناخت کاملی از توانایی‌های وکیل به دست آورده و با دید جامع‌تری در خصوص آینده پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی تصمیم گیری نمایید.

با وکیل ملاقات کنید: ممکن است در مسیر انتخاب وکیل با گزینه‌های متعددی روبرو شده باشید که گمان شما بر این باشد که تمامی آنها صلاحیت‌های لازم برای رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با دعاوی خانوادگی را در وجود خود دارند. در این شرایط لازم است با گزینه‌های مد نظرتان ملاقات داشته و خواسته‌های خود را به آنها منتقل کنید تا به این شکل بتوانید بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را شناسایی و استخدام نمایید. دقت کنید که تنها با مطالعه چند سطر و متن درباره وکیل نمی‌توان به جمع‌بندی رسید.

با وکیل قرارداد امضا کنید: یکی دیگر از توصیه‌های مهمی که لازم است در اینجا متذکر شویم این است که حتماً باید پس از توافقات کامل با وکیل مورد نظر با او قرارداد امضا کرده و جلوی اختلافات احتمالی در آینده را بگیرید. پیش از اینکه برای امضای قرارداد با وکیل مورد نظر به جمع‌بندی برسید لازم است تکلیف حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را مشخص کنید. چرا که در بسیاری از موارد شیوه پرداخت حق الوکاله و مبلغی که باید بابت آن در اختیار وکیل قرار بگیرد به صورت توافقی تعیین می‌شود.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در غرب تهران

مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های وکیل در جهت رسیدگی به پرونده است که از قضا می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی یا شکست شما در دعاوی مطرح شده داشته باشد. پیش از اینکه تصمیم به دریافت مشاوره حقوقی داشته باشید لازم است تا معیارهای مختلفی را در نظر خود داشته و با استفاده از آن‌ها بهترین وکیل تهران را شناسایی کنید. به هر اندازه که توانایی و مهارت یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع کیفیت دریافت خدمات حقوقی مانند مشاوره بالاتر خواهد رفت.

در جلسات مشاوره حقوقی به عنوان موکل می‌توانید از کلیه حقوق قانونی خود اطلاعات کاملی را به دست آورید و به این شکل در جلسات دادگاه و سایر محاکم قضایی اجازه ندهید که سوء رفتار دیگران حق و منفعتی را از شما پایمال نماید. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی سعی می‌کند تا قوانین پیچیده مربوط به دعاوی خانوادگی را به زبان ساده برای موکل خود شرح دهد. او در این راه سعی دارد از دانش حقوقی و مهارت‌های کلامی خود به شیوه موثری استفاده نماید تا کیفیت خدمات افزایش پیدا کند.

این نکته را در نظر داشته باشید که در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید شناخت کاملی در خصوص خلقیات و رفتارهای بهترین وکیل خانواده در غرب تهران پیدا کنید و در نهایت تصمیم خود را برای اعطای وکالت به او بگیرید. در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید سطح دانش وکیل و نیز مهارت‌های کلامی و ارتباطی او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا عیار او برای شما مشخص شود. از سوی دیگر با استفاده از جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید اضطراب و استرسی که برای حضور در دادگاه دارید را برطرف کنید.

هزینه‌ای که لازم است در ازای دریافت مشاوره حقوقی به وکیل مورد نظرتان بپردازید بسیار کمتر از زمانی است که باید وکالت خود را در اختیار او قرار دهید؛ بنابراین اگر از نظر مالی تحت فشار هستید و به همین دلیل می‌خواهید قید استخدام حقوقدان را بزنید بهتر است به جای این کار با یک وکیل شاخص و مطرح مشاوره حقوقی انجام داده و ضعف‌های خود را برطرف سازید. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می‌تواند از میان راه حل‌های متفاوتی که برای حل مسئله پیش روی موکل است در نهایت یکی را برگزیند.

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

کلام آخر

تشکر می‌کنیم بابت اینکه سایت ما رو برای مطالعه مقالات حقوقی انتخاب کردید. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل خانواده در غرب تهران آشنا کنیم تا به این صورت بتوانید از میان گزینه‌های مختلف در نهایت خبره‌ترین آنها را استخدام کنید. در ادامه چهار توصیه مهم در انتخاب وکیل مرتبط با دعاوی خانواده به شما ارائه دادیم. در انتهای مطلب نیز به سراغ مزایای مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی خانوادگی رفت. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را با مخاطبان سایت برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا