طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️【سال1403】✔️

ازدواج یک پیوند مقدس است که دو طرف را برای شروع زندگی مشترک در کنار یکدیگر قرار می دهد و باعث می شود که اهداف مشترک شان را دنبال نمایند. ازدواج بر پایه عشق، علاقه، احترام و مسئولیت پذیری بنا شده است و هر یک از زوجین در آن دارای تعهدات و حقوقی هستند که ملزم به انجام آن می باشند؛ اما گاهی ممکن است برخی از موارد شاهد این باشیم که برخی از مسائل باعث سست شدن بنیان خانواده شده و دو طرف تمایل بالایی برای جدایی از یکدیگر و طلاق داشته باشند. از آن جایی که طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر به شمار می آید، لازم است هر یک از زوجین از حقوق قانونی خود در دعاوی مربوط به طلاق آگاهی داشته باشند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کیست؟

طلاق یکی از مهم ترین پدیده های اجتماعی به شمار می رود که در جوامع مختلف به شکل های گوناگونی خود را به نمایش می گذارد. باید در نظر داشته باشید که قوانین مربوط به طلاق و ازدواج از شرع مقدس استخراج شده است و به همین سبب در زمان طلاق لازم است هر یک از زوجین مسئولیت بالایی در زمینه احقاق حقوق شخصی و عمل به تعهدات خود در زمان نکاح داشته باشد. بهترین وکیل تهران می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود مطلوب ترین راه برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار دهد.

در انواع طلاق می بایست با حقوق شخصی و قانونی خود به طور کامل آشنایی داشته باشیم. برترین وکیل طلاق در غرب تهران می تواند مواد قانونی مختلف را به زبانی ساده برای موکل شرح داده و به این شکل اطلاعات وی در این زمینه را افزایش دهد. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشیم که تجربیات وکیل طلاق خوب در غرب تهران نقش موثری در کسب موفقیت در دعاوی طلاق دارد. از این رو، وکیل مورد نظر به عنوان نماینده قانونی موکل سعی دارد از تجربیات قابل اتکای خود در جهت کسب رضایت موکل استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ساره ملی‌ بختیاری

ساره ملی‌ بختیاری بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

سرکار خانم ساره ملی‌ بختیاری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در غرب تهران به صورت تخصصی در زمینه دعاوی طلاق فعالیت می کند. ایشان به مراجعین با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و آنه ها را برای رسیدن به موفقیت همیاری می کند. ایشان وکیلی خبره و توانا هستند و در چهار چوب قوانین وکالت در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. ایشان با فن بیان شیوا چالش های پیش رو را برای مراجعین بازگو می کند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، کوچه سرو غربی، پلاک ٧٦

شماره تماس: 09124265634

محمد طاها عزتی

محمد طاها عزتی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

آقای محمد طاها عزتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در غرب تهران به صورت تخصصی در زمینه های طلاق وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او برای دفاع از موکل خود قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می گردد.

آدرس دفتر: شهرقدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک۲۷، طبقه۳، واحد۷

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٠٢٤٦٩

نرگس پیری

نرگس پیری بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

خانم نرگس پیری وکیل و مشاور حقوقی دانا پایه یک دادگستری در غرب تهران در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین پرونده های مهم و پیچیده ای را در حوزه خانواده اعمم از طلاق، نفقه، مهریه و .. به موفقیت رسانده از این رو ایشان یکی از وکلا نام دار بانو در غرب تهران می باشد.

آدرس دفتر: تهران، تهرانسر، خیابان نفت جنوبی، کوچه چهل و ششم، پلاک ١٨، طبقه دوم، واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢٤١٨١٤٣٨

محبوبه عابدی

محبوبه عابدی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

خانم محبوبه عابدی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و فن بیان شیوا در زمینه دعاوی خانواده اعمم از طلاق، طلاق توافقی، نفقه و … وکالت می پذیرد. ایشان به افراد با توجه به سختی پرونده مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های زیادی در حوزه های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: دهکده المپیک، زیبا دشت پایین، خیابان سوم، پلاک۳۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۲۷۱۷۲۷

ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

آقای ابوذر حسن زاده وکیل توانا و خبره پایه یک دادگستری در غرب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده فعالیت دارد. ایشان به صورت حرفه ای در زمینه های طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، حضانت فرزند و … وکالت می پذیرد و به افراد در این زمینه به خوبی مشاوره ارائه می دهد. او پرونده های موفق بسیاری در دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی دارد.

آدرس دفتر: تهران-شهرک غرب-روبروی میلادنور-ساختمان تجاری اداری ستین-ط ۳-واحد۳۰۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۰۴۸۸۱


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق در غرب تهران

اکثر افراد سعی دارند پیش از مراجعه به بهترین وکیل طلاق در غرب تهران از میزان دستمزد او مطلع شده تا برآورد درستی در خصوص بودجه و توانایی مالی خود داشته باشند؛ اما لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که عملا هیچ فرمول محاسبه حق الوکاله برای دعاوی طلاق وجود ندارد و جست و جو در این خصوص بی فایده به نظر می رسد. آیین نامه ها سعی دارند به بیان فرمول هایی در این خصوص بپردازند اما دست وکیل برای تعیین توافقی میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن باز است.

در نظر داشته باشید که وکیل شغلی آزاد دارد و دست او برای تعیین توافقی میزان حق الوکاله باز است. به هر حال زمانی می توان در خصوص حق الوکاله اطلاع حاصل کرد که جلسه ای را با وکیل برگزار کرده و از او در خصوص دستمزدش نظر بخواهید. در چنین شرایطی وکیل به بررسی پرونده های مرتبط با انواع دعاوی طلاق پرداخته و با در نظر گرفتن عوامل مختلف نظر خود را در این خصوص اعلام می دارد. موکل نیز می تواند با چانه زنی در این باره از میزان حق الوکاله بکاهد.

عوامل مختلفی وجود دارد که بهترین وکیل طلاق در غرب تهران با در نظر گرفتن آن ها به تعیین حق الوکاله خواهد پرداخت که از مهم ترین آن ها میزان سابقه حقوقدان مورد نظر است. هر چه میزان سابقه یک وکیل بیشتر باشد، توانایی و مهارت های وی در حل و فصل دعاوی طلاق افزایش پیدا می کند و احتمال کسب پیروزی نیز بالاتر خواهد رفت؛ بنابراین بدیهی است که آن دسته از وکلا که سابقه بالاتری در مراجع قانونی دارند، از شما دستمزد بیشتری را برای قبول پرونده درخواست نمایند.

یکی دیگر از عواملی که می تواند میزان دستمزد وکیل را افزایش دهد، پیچیدگی پرونده های مربوط به دعاوی طلاق است. در دعاوی پیچیده طلاق لازم است وکیل انرژی و زمان بیشتری را صرف کند و همین مسئله سبب می شود که او حق الوکاله بیشتری دریافت نماید. در نظر داشته باشید که علاوه بر میزان حق الوکاله، می توان نحوه پرداخت آن را نیز به صورت توافقی تعیین نمود. به هر حال شما می توانید با وکیل مورد نظر توافق کنید که میزان دستمزدش را در دو یا چند قسط در اختیار وی قرار دهید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

نکاتی که باید پیش از انتخاب وکیل طلاق در غرب تهران به آنها دقت کرد!

به سراغ وکلای با تجربه باشید: هر یک از وکلا با هر میزان از تجربه نمی توانند در حل و فصل دعاوی طلاق به شما کمک داشته باشند. در واقع طلاق از جمله مسائل حقوقی است که حل آن به میزان بالایی از تجربه نیازمند است. از این رو باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های پر تعداد در نهایت به بهترین وکیل غرب تهران برسید. این وکلا به واسطه سابقه بالایی که در طی سال های متمادی به دست آورده است، می توانند راهکارهای مناسب و عملی را به شما ارائه دهند.

در خصوص حق الوکاله به طور کامل به توافق برسید: در نظر داشته باشید یکی از مسائل مهمی که لازم است پیش از امضای قرارداد در خصوص آن به توافقات کامل دست پیدا کنید، مسئله حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می باشد. در صورت بلاتکلیف گذاشتن دستمزد وکیل و عدم قید این مسئله در متن قرارداد ممکن است در آینده با خسارت های جبران ناپذیری رو به رو شده و اختلافات زیادی را با وکیل خود داشته باشید. به هر حال لازم است تمامی جزئیات پرونده مورد تبادل نظر قرار بگیرد.

برای شناخت از وکیل با او ملاقات کنید: به هر اندازه هم که درباره بهترین وکیل طلاق در غرب تهران مطالعه کرده باشید باز هم نمی توانید ادعا کنید که او را به طور کامل می شناسید. با استفاده از مشخصات موجود در مقاله لازم است با وکیل تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص دعاوی طلاق از او وقتی را برای ملاقات حضوری بخواهید. در این جلسات می توانید در خصوص فن بیان، زمان شناسی، رعایت اصول حرفه و مورادی از این جنس تحقیق کرده و از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

به سن و سال وکیل توجه نداشته باشید: اشاره داشتیم که در انتخاب وکیل سابقه از اهمیت بالایی برخوردار است و به عنوان یکی از مهم ترین معیارها به شمار می آید؛ اما الزاما نمی توان گفت که هر چه میزان سن و سال یک وکیل طلاق بالاتر باشد، پس سابقه وکیل نیز بالاتر خواهد بود. چرا که ممکن است وکیلی در سن بالا به عرصه وکالت پا گذاشته باشد و تجربه او از یک وکیل جوان کمتر باشد.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را به شما معرفی کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند. در ادامه فرمول محاسبه حق الوکاله در دعاوی طلاق مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به سراغ برخی از نکات مهم در خصوص انتخاب وکلای متخصص در زمینه طلاق رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

دکمه بازگشت به بالا