وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر قدس ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

حتما شما نیز زمانی که به کتابخانه ها و کتابفروشی ها مراجعه می کنید با کتاب های حقوقی بسیاری رو به رو می شوید که ادعای آن ها این است که با مطالعه آن ها از استخدام وکیل بی نیاز می شوید؛ اما این ادعا تا چه اندازه می تواند درست باشد؟ آیا تنها با مطالعه کتاب های حقوقی می توانیم به تسلط بالایی در خصوص قوانین برسیم و خودمان شخصا در دادگاه برای دفاع از پرونده حاضر شویم. در پاسخ به این پرسش باید بیان کنیم که علم حقوق بسیار پیچیده است و جزئیات بالایی را نیز به همراه دارد. برای اینکه بتوانیم در دعاوی مطرح شده حرفی را برای گفتن داشته باشیم باید از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنیم. او از تمامی جزئیات مربوط به پرونده های قضایی آگاهی دارد و می تواند تجربه خود را در اختیار کسب موفقیت قرار دهد. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل شهر قدس بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهر قدس

بهترین وکیل شهر قدس کیست؟

در صورت مواجهه با پرونده های قضایی از نوع حقوقی و کیفری مطلوب ترین اقدام این است تا به سراغ بهترین وکیل شهر قدس رفته و نیازهای حقوقی خود را با او در میان بگذارید. او به خوبی نیازها و خواسته های شما را گوش داده و در نهایت برای آن ها اهداف مشترکی را ترسیم می کند. در این صورت است که وکیل مورد نظر تمامی دانش حقوقی و تجربیات خود را به کار خواهد گرفت تا با دفاع موثر از پرونده در محاکم قضایی، در نهایت موفقیت های چشمگیری را به دست آورد.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس به خوبی آموخته است که در صورت نیاز موکل می بایست مهم ترین اهداف تعیین شده را حل و فصل نموده و تمام تلاش خود را نیز در این مسیر به کار بگیرد. لازم به ذکر است که برترین وکیل شهر قدس دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و در صورت نیاز می تواند با تسلط به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری، خدمات مطلوبی را به موکل ارائه دهد. وکیل خوب در شهر قدس همواره به دنبال جلب رضایت موکل است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شهر قدس را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلا در شهر قدس را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

وحید رحیمی

وحید رحیمی بهترین وکیل شهر قدس

وحید رحيمی وکیل دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز جهت اخد مشاوره یا انجام امور وکالتی در موضوعات:

  • قبول وکالت در دعاوی حقوق، تجاری، کیفری ،خانواده و… .
  • دعاوی خانوادگی: طلاق توافقی(فوری و بدون شرکت در جلسات مشاوره خانواده و در کوتاه ترین زمان ممکن) طلاق یک طرفه، مهریه، اجرت المثل، حضانت و… .
  • قراردادهای حقوقی: مخصوصا قراردادهای ملکی، دعاوی مربوط به جهاد کشاورزی شهرداری ها و کلیه کمیسیونهای شهرداری(کمیسیون ماده ۱۰۰،کمیسیون ماده ۹۹،کمیسیون باغات،تغییر کاربری، اعتراض به عوارض تعیین شده و….)
  • تهیه و تنظیم قرارداد مشارکت درساخت، اسناد رسمی و ثبتی، ابطال و فسخ معاملات، مطالبه ثمن و …. . شرکت ها و اسناد تجاری، چک، سفته، تنظیم اساسنامه شرکتها و یا مجتمع های تجاری و اداری

همچنین شایان ذکر است که در صورت انجام امر وکالتی توسط ایشان تمامی مراحل با پشتیبانی دو وکیل و با بهترین کیفیت و همراهی تیمی ۸ نفره از مجرب ترین و بهترین وکلای شهر قدس با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در امور حقوقی در پرونده ها انجام خواهد شد.

جهت اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل با شماره درج شده در ذیل تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09125689032
آدرس دفتر: شهر قدس، میدان آزادی(سرقنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، واحد ۱۵

رحیم پور نصیر

رحیم پور نصیر وکیل در شهر قدس

جناب آقای رحیم پور نصیر وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های مختلفی همچون کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. آقای پور نصیر وکیلی توانا و حرفه ای در دعاوی مختلف هستند. این امر باعث شده تا رزومه کاری خوبی از خود به جای بگذارند.

آدرس دفتر: شهرقدس، روبروی بسیج، پاساژ طلای الماس، طبقه ۲، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۶۲۶۳۶۷

قادر نوری

قادر نوری وکیل در شهرقدس

جناب آقای قادر نوری وکیل توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین آقای نوری با تبحر و تخصص در این زمینه ها توانسته اند پرونده های زیادی با موفقیت به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهرقدس، میدان قدس، پلاک۲۳، ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۰۰۳۶۲

علیرضا یوسفی

علیرضا یوسفی وکیل در شهرقدس

جناب آقای علیرضا یوسفی وکیل و مشامور با سابقه و با تعهد کاری بالا می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. به همین دلیل با اعتماد کامل می توانید وکالت خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: شهرقدس، خیابان امام خمینی، روبروی خیابان عمارت، نبش کوچه سهلورد، پلاک ۳، طبقه ۲، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۳۴۰۳۷

شقایق محمدی

شقایق محمدی وکیل در شهرقدس

سرکار خانم شقایق محمدی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی است در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارند. ایشان با نکته سنجی و توجه به پرونده باعث شده سابقه درخشانی در پرونده های خود به ثبت برساند.

آدرس دفتر: شهر قدس، ۴۵ متری کلهر، ۳۰ متری شورا، پلاک ۲۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۲۱۸۲۲۷

زهرا محمد یاری

زهرا محمد یاری وکیل در شهرقدس

سرکار خانم زهرا محمد یاری وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در زمینه های ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی زبانزد است. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. همچنین خانم محمد یاری با ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین شان کمک می کنند.

آدرس دفتر: شهر قدس، بلوار امام خمینی(ره)، جنب کوچه ارشاد، پلاک۵۵، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۹۶۷۹۲


مهم ترین انتظارات موکل از وکیل شهر قدس

رعایت اصول حرفه ای: تمامی موکلان با استخدام بهترین وکیل شهر قدس از وی این انتظار را دارند تا او به خوبی اصول حرفه ای را رعایت کند و به این شکل رضایت مندی موکل را کسب نماید. در صورتی که وکیل از حد و مرزهای تعیین شده پا را فراتر بگذارد به خوبی متوجه این موضوع می شود که اعتماد موکل از او برداشته می شود و پس از آن جلب اعتماد دیگر سخت می شود. به هر حال لازم است وکیل منظم بوده و در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده نظر موکل را نیز جویا شود تا تعامل بهتری بین آن ها شکل بگیرد.

صداقت در پرونده: گاهی ممکن است وکیلی پس از اینکه پرونده را مورد مطالعه قرار داد متوجه این موضوع شود که موکل از شانس پایینی برای کسب پیروزی برخوردار است. در چنین شرایطی متاسفانه برخی از وکلا وجود دارند که برای جلب رضایت موکل و بازارگرمی در این خصوص، به موکل قول های خلاف واقعی را ارائه می دهند و او را به کسب پیروزی امیدوار می کنند. چنین مسئله ای می تواند در پایان صدور رای از سوی دادگاه منجر به سرخوردگی موکل شود.

دریافت دستمزد معقولانه: در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد دستمزد بهترین وکیل شهر قدس به صورت توافقی و پس از جلب رضایت موکل و وکیل تعیین می شود. در چنین شرایطی شاید کمترین توقع موکل از وکیل خود این باشد که از ارائه پیشنهادهای هنگفت و نجومی در این خصوص خودداری کرده و رقم معقولانه ای را به عنوان حق الوکاله از موکل درخواست نماید. چرا که بسیاری از افراد درگیر در پرونده با مشکلات مالی رو به رو هستند و ممکن است در این خصوص با محدودیت رو به رو باشند.

بهره مندی از مهارت ها برای کسب پیروزی: در واقع لازم است هر وکیلی دارای انواع مهارت های لازم برای رسیدگی به پرونده های قضایی باشد. این مهارت ها می تواند شامل مهارت های ارتباطی، گفتاری، نوشتاری، مذاکره و… باشد. در واقع وکیل با تکیه به فن بیان خود می توان دفاع موثری را از موکل خود داشته باشد. با استفاده از مهارت های نوشتاری می تواند متون حقوقی را تنظیم نماید. با ارتباط گرفتن با موکل می تواند تعامل موثری را شکل دهد و مذاکره با طرف های دیگر پرونده به صلح منجر خواهد شد.

بهترین وکیل شهر قدس

عواملی که باعث میشود وکیل شهر قدس حق الوکاله بیشتری بخواهد!

پیچیدگی پرونده: این نکته را در نظر داشته باشید که پرونده ها از نظر پیچیدگی دارای تفاوت های جدی با یکدیگر هستند. برخی از پرونده های قضایی بسیار ساده هستند و با سهولت بیشتری در دادگاه به نتیجه می رسند؛ اما برخی دیگر با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند و ممکن است انرژی زیادی را از بهترین وکیل شهر قدس طلب کنند. باید در نظر داشته باشید که به طور معمول در پرونده های پیچیده، وکیل از شما درخواست حق الوکاله بیشتری خواهد داشت.

نوع پرونده: پرونده های قضایی را می توان از نظر موضوع به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. پرونده های مربوط به دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نشوز و… از جمله مهم ترین آن ها هستند. از سوی دیگر پرونده را بر اساس اینکه آیا جرمی در آن رخ داده است یا خیر می توان به دو دسته کلی حقوقی و کیفری تقسیم بندی نمود. در نظر داشته باشید که وکلا بسته به نوع پرونده های قضایی، ممکن است میزان حق الوکاله را بالا یا پایین کنند.

زمان بر بودن پرونده: برخی از پرونده های قضایی در مدت زمان کمی به نتیجه می رسند و رای نهایی از سوی دادگاه صادر می شود ولی برخی دیگر ممکن است ماه ها و حتی سال ها بهترین وکیل شهر قدس را به خود درگیر کرده و انرژی و زمان زیادی را از او تلف کنند. در چنین شرایطی باید این نکته را مد نظر قرار دهید که ممکن است در پرونده های پیچیده و زمان بر، وکیل مورد نظر از شما درخواست حق الوکاله بیشتری را داشته باشد.

سابقه وکیل: در نظر داشته باشید که هر چه سابقه یک وکیل افزایش پیدا کند در اصل به تجربیات او افزوده می شود. بر کسی پوشیده نیست که اگر وکیلی سابقه درخشانی داشته باشد به طور قطع با سهولت بیشتری می تواند پرونده را به نتیجه برساند و در نهایت شانس کسب پیروزی برای موکل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد؛ اما باید به این نکته اشاره داشته باشیم که وکلتای با سابقه معمولا درخواست دستمزد بالاتری خواهند داشت.

بهترین وکیل شهر قدس

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات، تخصص و ویژگی های بهترین وکیل شهر قدس آشنا کنیم تا با اطلاعات کامل در خصوص آینده پرونده خود تصمیم گیری کنید. در ادامه برخی از انتظارات موکل از وکیل را مورد بررسی های دقیق قرار دادیم و پس از آن نیز عوامل موثر که باعث می شود وکیل از موکل خود مبلغ بالاتری را مطالبه کند را ارزیابی کردیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا