وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب ⚖️【سال1403】✔️

گاهی برخی از افراد بر این تصور غلط تاکید دارند که اگر پرونده‌ای پیچیده نباشد پس دیگر نیازی به وکیل نیست و خود شخص می‌تواند به تنهایی در دادگاه حاضر شده و از حقوق قانونی خود دفاع نماید. در کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌ها با متون حقوقی بسیاری روبرو می‌شویم که بر روی آنها درج شده که تنها با مطالعه این کتاب می‌توانید از استخدام وکیل بی‌نیاز شده و خودتان به تنهایی در دادگاه از منافعتان دفاع کنید. به هر حال باید دقت داشته باشید که مسیر دادرسی در خصوص پرونده‌های قضایی اغلب با پیچیدگی و حساسیت‌های بسیار زیادی همراه است و اگر برای حل مشکلات خود به وکیل متخصص و مجرب رجوع نکنید، ممکن است در اثر اتخاذ برخی از تصمیمات غلط با شکست روبرو شده و از تامین منافع قانونی خود غافل بمانید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهرک غرب آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهرک غرب

بهترین وکیل شهرک غرب کیست؟

در زمان مراجعه به محاکم قضایی نیاز به وکیلی دارید که خواسته‌های حقوقی شما را به خوبی درک کرده و برای تحقق اهدافی که در سر دارید برنامه‌ریزی‌های مطلوبی را انجام دهد. چنین وکیلی به خوبی می‌تواند شما را چند قدم به سمت پیروزی نزدیک‌تر کرده و با ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات پیش آمده، کسب پیروزی را تضمین نماید. توجه داشته باشید که بالا بودن دستمزد یک وکیل الزاماً به معنای توانمندی و دانش حقوقی بالای او نیست و باید معیارهای دیگری را نیز در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهرک غرب با صداقت مثال زدنی خود در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده سعی دارد تا اطلاعات دقیقی را به موکل در خصوص روند رسیدگی به پرونده ارائه دهد. از طریق مشاوره حقوقی با برترین وکیل شهرک غرب نیز می‌توانید خود را مهیای حضور در دادگاه کرده و از حجم اضطراب و استرسی که همراه شماست بکاهید. در واقع بهترین وکیل تهران شخصی است که تحصیلات دانشگاهی خود را در مراکز آموزشی معتبر به پایان رسانده و تجربه بالایی نیز داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شهرک غرب را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فرزانه رحیم خراسانی

فرزانه رحیم خراسانی وکیل شهرک غرب

سرکار خانم رحیم خراسانی وکیل و مشاور حقوقی در شهرک غرب تهران، ایشان سابقه درخشانی در حیطه کاری خود داشته اند خانم رحیم خراسانی یکی از وکلای خوب در شعرک غرب تهران میباشند. دعاوی های که به صورت تخصصی انجام میدهند شامل حقوقی، خانواده و … میباشد.

آدرس: شهرک غرب، فاز 3 ، مجتمع تجاری شهرک غرب، طبقه سوم شرفی، واحد 1

شماره تماس: 09123773428

ابوذر حسین زاده

ابوذر حسین زاده وکیل شهرک غرب

جناب آقای ابوذر حسن زاده وکیل پایه یک دادگستری، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی میباشند. وی یکی از وکلای خوب و شناخته شده در استان تهران هستند. آقای حسن زاده دارای 16 سال سابقه درخشان میباشند و ایشان سابقه وکالت و مشاوره در شرکت های معتبر و شناخته شده مانند بانک رفاه، بانک صادرات، سایپا و … دارند. جناب آقای حسین زاده مدیر باشگاه وکلا با2000 وکیل فعال و خبره در سراس کشو نیز هستند.

آدرس: شهرک غرب، روبروی میلاد نور، ساختمان اداری ستین ، طبقه 3 ، واحد 309

شماره تماس: 09121504881

حامد خیرخواه قربانی

حامد خیر خواه قربانی وکیل شهرک غرب

حامد خیر خواه قربانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک، ایشان جزو یکی از وکلای خوب و خوش سابقه در شهرک غرب تهران هستند. آقای خیر خواه قربانی مشاوره های حضوری و انلاین و یا به صورت تلفنی برای متقاضیان خود برگذار میکنند، و برای حل مشکل موکلین خود تلاش بسزایی میکنند.

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش گلستان 1، ساختمان بانک آینده، پلاک 79 ، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09122382090

مهدی بنار

مهدی بنار وکیل شهرک غرب

آقای دکتر مهدی بنار وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرب، عضو کانون وکلای دادگساری میباشند. ایشان دارای دکترای حقوق بین الملل هستند و دارایه دودهه سابقه وکالت در تمامی زمینه ها و مشاوره حقوقی نیز میباشند. تخصص اصلی آقای بنار دعاوی ملکی و حقوقی هست.

  • دعاوی حقوقی: ثبتی، چک و سفته و …
  • دعاوی خانوادگی :تقسیم ارث و انحصار وراثت و …
  • دعاوی ملکی: سرقفلی، ملکی، فسخ قراراداد، امور اراضی و …

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بین فرحزاد و پاکنژاد، روبروی حسن سیف، پلاک 21

شماره تماس: 09125173540

علی محمد پور

علی محمد پور وکیل شهرک غرب

آقای علی محمد پور وکیل پایه یک و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهرک غرب تهران، فعالیت ایشان در زمینه تخصصی حقوقی ( ثبتی) میباشد. آقای محمد پور وکیل شناخته شده در شهرک غرب تهران میباشند. وی در زمینه دعاوی ثبتی بسیار خوب عمل کرده و به متقاضیان خود مشاوره های ارزشمندی ارائه میدهند.

آدرس: شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بالاتر از مجتمع تجاری گلستان، پلاک 8

شماره تماس: 09121435686


۴ ویژگی وکیل شهرک غرب که به کسب موفقیت کمک می‌کند

دانش حقوقی بالا: اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل شهرک غرب هستید لازم است برای تحقق این هدف خود به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دانش حقوقی بالایی در اختیار دارند و تسلط آنها بر روی قوانین و مقررات مربوط به پرونده‌های قضایی بالا است. اگر تسلط وکیل بر روی قوانین و مقررات بالا باشد به طور قطع می‌تواند با مرور کردن این قوانین و نیز با در نظر گرفتن تغییرات مربوط به آنها راهکارهای مناسبی را به موکل ارائه داده و او را در تامین منافعش در محاکم قضایی به شکل درستی یاری نماید.

پاسخگو و در دسترس بودن اگر بخواهیم ویژگی دیگری را از وکلای شاخص برای شما بیان کنیم می‌بایست به پاسخگو بودن و تعامل موثر با وکیل اشاره کنیم. دقت داشته باشید که کسب پیروزی در محاکم قضایی کار گروهی است و تنها با همکاری مطلوب بین موکل و وکیل حاصل می‌شود. برای حل مشکلات حقوقی خود لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که همواره در دسترس هستند و مقداری از زمان خود را در طول روز برای پاسخگویی به سوالات موکل در خصوص پرونده اختصاص می‌دهند.

صداقت و امانت داری: یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که لازم است بهترین وکیل شهرک غرب به همراه داشته باشد صداقت و امانت‌داری می‌باشد. در ابتدا که وکیل پرونده را مورد بررسی قرار می‌دهد لازم است احتمال کسب پیروزی را برای موکل به صورت شفاف بیان نماید و از هرگونه قول خلاف واقع و امیدوار کننده پرهیز کند. از سوی دیگر ممکن است اطلاعاتی بین وکیل و موکل رد و بدل شود. وکیلی امانت‌دار محسوب می‌شود که در حفظ این اسرار کوشا باشد و به هیچ عنوان آنها را بازگو نکند.

قدرت برقراری ارتباط: اگر بخواهیم یکی دیگر از ویژگی‌های مهم وکلای شاخص و مطرح را مورد بررسی قرار دهیم باید به مهارت‌های ارتباطی او اشاره داشته وکیل نیاز دارد صحبت‌های موکل خود را بشنود و با توجه به آنها روش درست را ترسیم نماید. آشنایی با اصول روانشناسی به وکیل کمک می‌کند تا در ارتباط گرفتن با موکل دچار مشکل نشده و بتواند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. از سوی دیگر وکیل برای پیشبرد اهداف موکل خود در محیط دادگاه نیاز به ارتباط گرفتن با قاضی پرونده دارد.

بهترین وکیل شهرک غرب

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل شهرک غرب

در ابتدا لازم است تحقیقات کاملی را در خصوص ویژگی و توانمندی‌های بهترین وکیل شهرک غرب انجام دهید تا به این شکل بتوانید با درک درست از توانمندی‌های او در خصوص ادامه همکاری و اعطای وکالت تصمیم گیری درستی داشته باشید. یکی از راه‌هایی که می‌تواند شناخت شما را در خصوص وکیل مورد نظرتان افزایش دهد ملاقات حضوری با او است. از طریق ملاقات حضوری با وکیل مورد نظرتان می‌توانید تمامی خواسته‌های حقوقی و دغدغه‌های خود در خصوص پرونده قضایی را بازگو نمایید.

وکیل به خوبی دغدغه‌های شما را می‌شنود و برای تحقق اهدافی که در سر دارید برنامه‌های مدانی را ترسیم از سوی دیگر شما می‌توانید تمامی ادله و مستنداتی که در دست دارید را به عنوان مدارک مربوط به پرونده به وکیل مورد نظرتان ارائه داده و از او بخواهید تا آنها را مطالعه کند. لازم است در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر درباره فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکیل اطلاعات جامعی را به دست آورید برای این کار می‌توانید سوالاتی را از او بپرسید و در خلال پاسخ‌های او در این باره تحقیق کنید.

از سوی دیگر با ملاقات حضوری می‌توانید از مهارت‌های ارتباطی بهترین وکیل شهرک غرب کسب اطلاع کنید. وکیل به هیچ عنوان نباید خجالتی باشد و باید بتواند در محیط دادگاه از منافع موکل خود با ارائه ادله و مستندات کافی دفاع کند. به هر میزان که شناخت شما درباره اخلاق و رفتارهای وکیل افزایش پیدا کند در واقع شانس شما برای انتخابی مطلوب افزایش پیدا خواهد کرد. در جلسات مربوط لازم است از وکیل مورد نظر مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل ضعف‌های حقوقی خود را با توصیه‌های وکیل بپوشانید.

وقتی با وکیل ملاقات می‌کنید لازم است تکلیف تمامی جزئیات مربوط به همکاری خود را مشخص کنید برای مثال لازم است در خصوص حق الوکاله تصمیم گیری کرده و مقدار آن را مشخص نمایید. مقدار حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد علاوه بر این شما برای تعیین شیوه پرداخت آن نیز لازم است نظر مثبت وکیل را جلب نمایید. در صورتی که توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد تا تمام رقم تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید می‌توانید از وکیل بخواهید تا آن را قسط‌بندی نماید.

بهترین وکیل شهرک غرب

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله صحیح داریم تا شما را با برخی از مشخصاتی که لازم است بهترین وکیل شهرک غرب در اختیار داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید برای آینده پرونده خود تصمیمات مطلوبی را اتخاذ کنید. در ادامه تلاش کردیم برخی از ویژگی‌های مهم وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت ملاقات حضوری رفتیم و اقدامات مورد نیاز در آن را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را درباره مطالب ذکر شده در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا