وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل جنت آباد ⚖️【سال1403】✔️

یکی از نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید تخصص و میزان تجربه‌ای است که وکیل توانسته در طی سال‌های فعالیت حقوقی خود به دست آورد چرا که این مسئله می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی شما در مراجع قانونی داشته باشد. اگر قصد استخدام وکیل و اعطای وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را دارید لازم است وکیلی را به خدمت بگیرید که از نظر تجربه در بین رقبای جدی خود سرآمد است. امروزه تعداد زیادی از وکلا در موسسات حقوقی و دفاتر وکالت مشغول به ارائه خدمات متنوع هستند که شما می‌توانید با مراجعه به هر یک از آنها تا حدودی مشکلات خود را برطرف کنید؛ اما اگر تمایل به کسب نتایج درخشان دارید باید به سراغ وکلای مجرب و خبره بروید. هدف اصلی ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل جنت آباد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جنت آباد

بهترین وکیل جنت آباد کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل جنت آباد باید تعهد بالایی نسبت به پرونده داشته و اخلاق حرفه‌ای را به طور کامل رعایت نماید. پیش از اینکه در خصوص استخدام وکیل به جمع‌بندی برسید لازم است تمامی اخلاقیات و رفتارهای او را در جلسات ملاقات حضوری زیر نظر گرفته و توانمندی او را با استفاده از معیارهای مختلف محک بزنید. این مسئله به شما کمک می‌کند که از میان تعداد زیادی از وکلا که در مراجع قانونی مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند در نهایت شاخص‌ترین فرد را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جنت آباد در طی سال‌های متمادی سابقه قبول پرونده‌های مشابه را دارد و می‌تواند از تجربیاتی که در این زمینه کسب کرده است در جهت کسب پیروزی و ارائه راهکارهای مناسب موکل استفاده کند. در انتخاب برترین وکیل جنت آباد همواره باید به تخصص او دقت و توجه کنید چرا که این مسئله شما را به وکلایی می‌رساند که تسلط بالاتری بر روی موضوع پرونده شما دارند. از سوی دیگر بهترین وکیل تهران درک درستی از اتفاقات مربوط به پرونده و دغدغه موکل دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جنت آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل جنت آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی وکیل جنت آباد

خانم مهتاب مولایی وکیل پایه یک دادگستری جنت آباد، تحصیل کرده در رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از یک دهه سابقه کار درخشان در حوزه های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری و … است. پیگیری و مهارت های خانم مولایی باعث موفقیت در بیشتر پرونده های ایشان شده است.

آدرس: جنت آباد جنوبی، بعد از مرکز خرید سمر قند،به سمت آیت اله کاشانی، نبش سوم غربی، ساختمان سپه، طبقه 4، واحد 24

شماره تماس: 09124615713

حمید محمدی

حمید محمدی وکیل جنت آباد

آقای حمید محمدی وکیل پایه یک دادگستری جنت آباد، ایشان فردی تحصیل کرده که تمامی امور وکالتی را انجام میدهد از جمله دعاوی که به صورت تخصصی انجام میدهند، شامل حقوقی، کیفری و خانواده است. مشاوره های ایشان به صورت (حضوری و تلفنی) انجام میگردد ایشان یکی از وکلای مجرب در جنت آباد هستند،

آدرس: جنت آباد، پایین تر از میدان چهار باغ، پلاک 148، ساختمان سبز، واحد

شماره تماس: 09121972906

علی فرجی

علی فرجی وکیل جنت آباد

آقای علی فرجی وکیل پایه یک دادگستری، یکی از وکلای موفق در جنت آباد در رشته حقوق هستند، آقای فرجی در تمامی حوضه های دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … فعالیت دارند ایشان فردی متعهد و خوش برخورد در کار خود هستن، و تا زمان حل شدن مشکلات شما؛ شمارو همراهی کرده و به شما مشاوره میدهند.

آدرس: جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصارالمهدی، پلاک321، طبقه اول، واحد1، زنگ 1

شماره تماس : 09120058793

حسین صفر زاده

حسین صفر زاده وکیل جنت آباد

جناب آقای حسین صفر زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنت آباد می باشند، ایشان در حل پرونده ها توانا عمل کرده و سابقه خوبی دارند، یکی از وکلای خوب و وقت شناس در جنت آباد هستند.

آدرس: تهران، بلوار جنت آباد جنوبی، بین گلستان و میدان چهار باغ، پلاک 148

غلامحسین حیدری

غلامحسین حیدری وکیل جنت آباد

آقای غلامحسین حیدری وکیل پایه یک دادگستری در جنت آباد، جناب حیدری از دیگر وکلای خوب و قابل تحسین می باشند، وی وکیل و مشاور در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و دارای سابقه هستند، ایشان وکیل خوب در زمینه های حقوقی برای حل مشکلات شما هستند.

آدرس: تهران، جنت آباد، خیابان گلزار شرقی، پلاک 27، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 09121027804


وظایف وکیل جنت آباد که خارج از توان افراد عادی است

اگر بهترین وکیل جنت آباد وظایف خود را به درستی انجام دهد موکل نیز می‌تواند در مدت زمان کمی به خواسته‌های حقوقی خود در خصوص پرونده قضایی دست پیدا کرده و موفقیت را حاصل نماید. از نظر اصول حرفه‌ای وکیل دارای وظایفی است که در صورتی که آنها را به طور دقیق انجام دهد می‌تواند رضایتمندی موکل را حاصل کند. در ادامه این مقاله سعی داریم شما را با مهم‌ترین وظایفی که وکلای متخصص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری می‌بایست آنها را به طور کامل انجام دهند آشنا کنیم.

تنظیم اسناد حقوقی: یکی از مهمترین وظایفی که وکیل همواره در مواجهه با پرونده‌های قضایی می‌بایست به طور کامل انجام دهد تنظیم انواع متون حقوقی و اسناد مربوطه است. برای مطرح کردن دعاوی حقوقی نیاز به تنظیم دادخواست است. از سوی دیگر دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه اقامه می‌شوند. از سوی دیگر گاهی لازم است وکیل به ادعاهای طرف مقابل واکنش نشان داده و دفاعیات کتبی خود را از طریق لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه به قاضی اطلاع دهد. انجام این وظایف بر عهده وکیل متخصص است.

شرح مباحث پیچیده حقوقی: شما در صورتی می‌توانید در محاکم قضایی شانس کسب پیروزی خود را افزایش دهید که بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مطرح شده تسلط بالایی داشته باشید. بهترین وکیل جنت آباد نقش موثری در تشریح مباحث پیچیده حقوقی در واقع اگر وکیل وظایف خود را به درستی انجام دهد اعتماد به نفس موکل نیز افزایش پیدا خواهد کرد و او می‌تواند با دستانی پر و اطلاعاتی جامع در محیط دادگاه حاضر شده و دفاعیات موثری را از حقوق قانونی و منافع خود داشته باشد.

دفاع از پرونده: یکی دیگر از وظایفی که وکیل موفق در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری بر عهده دارد این است که در جلسات دادگاه حاضر شده و با ارائه ادله و مستنداتی که در اختیار دارد از منافع موکل خود دفاع کند. ارائه دفاعیات موثر از سوی وکیل متخصص نقش موثری در این زمینه دارد که موکل در مدت زمان کمی به خواسته‌های خود دست پیدا کرده و اهداف قانونی خود درباره پرونده‌های قضایی را به ثمر بنشاند. دانش حقوقی و تجربه‌ای که وکیل با خود به همراه دارد در ارائه دفاعیات نقش ایفا می‌کند.

بهترین وکیل جنت آباد

۴ ویژگی وکیل نجف آباد که شما را به موفقیت می‌رساند

فن بیان قوی: یکی از مهمترین خصوصیاتی که لازم است بهترین وکیل جنت آباد با خود به همراه داشته باشد تا موکل بتواند با اعتماد کامل به او برای کسب موفقیت تلاش نماید، بهره‌مندی از فن بیان قوی است. اگر قصد استخدام وکیل را دارید لازم است در چند جلسه از او مشاوره حقوقی دریافت کنید تا به این شکل بتوانید سطح مهارت‌های کلامی او را محک زده و درباره ادامه همکاری با او تصمیم‌گیری کنید. فن بیان وکیل در جلسات دادگاه به کمک او خواهد آمد و می‌تواند موفقیت را برای شما تضمین کند.

قدرت برقراری ارتباط: دقت کنید که وکیل زمانی می‌تواند در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری در جلسات دادگاه از شما دفاعیات موثری را داشته باشد که مهارت‌های ارتباطی او در سطح بالایی قرار داشته باشد. از سوی دیگر برای شکل‌گیری تعامل بین موکل و وکیل نیاز است تا حقوقدان مورد نظر به میزان قابل توجهی با اصول روانشناسی و قدرت برقراری ارتباط آشنایی داشته باشد. علاوه بر این گاهی لازم است وکیل برای دستیابی به پیروزی با طرف‌های دیگر دعوی مذاکره نماید که این موضوع نیز به مهارت کافی نیازمند است.

در دسترس بودن: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل جنت آباد با خود به همراه داشته باشد پاسخگو بودن و در دسترس بودن است. این نکته را در نظر بگیرید که در تمامی مراحل دادرسی در خصوص پرونده‌های قضایی شما نیاز دارید تا با وکیل خود در ارتباط بوده و او شما را در جریان آخرین تغییرات مربوط به رویه قضایی قرار دهد. اگر وکیل در دسترس نباشد شما در جریان مسائل مربوط به پرونده قرار نمی‌گیرید و همین نوع هماهنگی‌ها ممکن است به روند رسیدگی به پرونده و کسب و موفقیت ضربه بزند.

سابقه کاری و تحصیلی: با مرور سابقه تحصیلی یک وکیل می‌توانید از مطلوب بودن و سطح بالای دانشگاهی که وکیل در آن به تحصیلات حقوقی مشغول بوده است کسب اطلاع کنید. از سوی دیگر وکیل در طی سال‌هایی که مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است توانسته تجربیاتی را با خود به همراه آورد که این مسئله در سابقه کاری وکیل نهفته است. در زمانی که با وکیل ملاقات دارید و قصد استخدام او را در سر می‌پرورانید لازم است از او بخواهید تا سوابق کاری و تحصیلی خود را در اختیار شما قرار دهد.

بهترین وکیل جنت آباد

کلام آخر

از شما ممنونیم بابت اینکه حوصله به خرج داده و تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را به برخی از مشخصات و خصوصیاتی که بهترین وکیل جنت آباد با خود به همراه دارد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید برای اعطای وکالت در پرونده‌های قضایی خود تصمیم درستی را بگیرید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهم‌ترین وظایف وکیل را برای شما به طور کامل تشریح نماییم و پس از آن نیز برخی از ویژگی‌های وکیل که می‌تواند شما را به موفقیت برساند را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما مخاطبان سایت برترین وکلا درخواست می‌کنیم تا نظرات و پیشنهاداتی که درباره متن بالا دارید را با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =

دکمه بازگشت به بالا