وکیل

10 تا از بهترین وکیل تهرانسر ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

به جای اینکه ساعت‌های زیادی را در دادگاه سردرگم باشید و با تصمیمات غلطی که اتخاذ می‌کنید باعث شکست در پرونده‌های خود شوید، بهتر است از همان ابتدای مواجهه با مشکلات حقوقی از یک وکیل متخصص و خبره استفاده کرده و با تکیه بر دانش حقوقی و توانمندی‌های او موفقیت را حاصل کنید. پرونده‌های حقوقی هر چقدر هم که ساده به نظر برسند باز هم دارای جزئیات و پیچیدگی‌هایی هستند که حل و فصل آنها تنها با استفاده از تجربیات یک وکیل توانمند امکان‌پذیر است. باید به سراغ آن دسته از حقوقدانانی بروید که تجربیات گرانبهایی را در طی سال‌های متمادی به دست آوردند و می‌توانند از آنها برای ارائه راهکارهای مناسب به موکل خود استفاده کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تهرانسر آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل تهرانسر

بهترین وکیل تهرانسر کیست

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهرانسر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته حقوق تحصیل کرده است و پس از آن توانسته در آزمون کانون وکلای دادگستری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند. به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل تهران سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول ارائه خدمات حقوقی بوده است و توانسته تجربیات گرانبهایی را با خود همراه کند. وکیل خوب در تهرانسر همواره به دنبال این است تا با برنامه‌ریزی‌های مناسب رضایت موکل را جلب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تهرانسر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تهرانسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

بهاره کریمی

بهاره کریمی بهترین وکیل تهرانسر

سرکار خانم بهاره کریمی وکیل حقوقی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهرانسر می باسشد، ایشان قریب به 1 دهه سابقه فعالیت موفق با مدک کارشناسی ارشد حقوق را دارا است.

برخی تخصص و خدمات ایشان:

 • دعاوی حقوقی: چک برگشتی، سفته، انحصار وراثت و سرقفلی و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، سرپرستی، تمکین و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، ملک مشاع، موجر و مستاجر،
 • دعاوی کیفری: ضرب و جرح،‌کلاهبرداری، سرقت و …

آدرس: تهرانسر، چهاراه صدف، ساختمان اردیبهشت، پلاک 302، واحد2
شماره تماس: 02144546512

رضا نیرومند

رضا نیرومند بهترین وککیل تهرانسر

جناب اقای رضا نیرومند وکیل پایه یک ددگستری و مشاور حقوقی در تهرانسر می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه فعالیت وکالت در تمام زمینه ها می باشد.

برخی از خدمات تخصصی ایشان:

 • قبول دعاوی حقوقی: چک، سفته، خدمات بانکی و …
 • قبول دعاوی کیفری: دزدی، اختلاس، سرقت، ضرب و جرح، قتل، حبس ابد، خیانت در امانت، فروش مال غیر و …
 • قبول دعاوی خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت، اجرت المثل
 • تنظیم لایحه، شکایت نامه، تنظیم سند، شکوایه و ….

آدرس: تهرانسر، بلوار گلها، بلوار شاهد، پلاک ٢٦٤، طبقه سوم، واحد١٠
شماره تماس: 09121211925

اشرف نظری

اشرف نظری بهترین وکیل تهرانسر

سرکار خانم اشر و کیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکیل های شناخته شده در تهرانسر با بیش از صدها پرونده موفق با سابقه بیش از 1 دهه وکالت تخصصی می باشد.

تخصص های وکیل مریم مرادی:

 • قبول دعاوی خانواده
 • قوبل دعاوی ملکی
 • قبول دعاوی بانکی
 • قبول دعاوی کیفری
 • تنظیم سند، لایحه و شکوایه
 • ارائه تخصصی مشاوره های حقوقی و مشاوره های قبل از جلسات دادگاه

آدرس: تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان بانک تجارت، طبقه دوم، واحد ٩
شماره تماس: 09124240104

غلامحسین باقری زرین قبایی

غلامحسین باقری زرین قبایی وکیل تهرانسر

جناب آقای غلامحسین زرین وکیل پایه یک دادگستری استان تهران و مشاور حقوقی نیز می باشد، ایشان دارای چندین سال وکالت و مشاور حقوقی موفغق را دارا است توانسته در طول مدت وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند.

تخصص ها و خدمات وکیل:

 • قول دعاوی خانواده، طلاق و مهریه، نفقه و …
 • قبول دعاوی حقوقی، بانکی، سفته، چک، ثبت سند و…
 • قبول دعاوی کیفری در تمامی حوزه ها
 • انجام خدمات تنظیم شکوایه، سند، مشاوره تخصصی

آدرس: تهرانسر،‌ بلوار نیلوفر غربی، روبروی مرکز تجاری تهرانسر،‌ پلاک85،‌ طبقه۳، واحد۷
شماره تماس: 09128408307

ویژگی های بهترین وکیل تهرانسر

دانش حقوقی بالا: اگر قصد استخدام بهترین وکیل تهرانسر را دارید تا با کمک او بتوانید از تمامی مشکلات به وجود آمده به سلامت عبور کرده و در نهایت موفقیت را حاصل کنید لازم است در ابتدا دانش حقوقی او را محک بزنید تا به این شکل احتمال کسب پیروزی برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. همواره می‌توانید با مرور کردن میزان تحصیلات وکیل مورد نظر درباره دانش حقوقی او به جمع‌بندی برسید؛ اما علاوه بر تحصیلات لازم است حقوقدان مورد نظر مطالعات مداومی نیز داشته باشد.

سابقه درخشان و تجربه بالا: اینکه وکیل فقط دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته باشد و بتواند با تسلط بالا قوانین و مقررات را مرور کند به تنهایی کافی نیست. علاوه بر اطلاعات حقوقی لازم است به تجربه وکیل نیز دقت داشته باشید. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می‌توانید در خصوص افراد با سابقه به جمع‌بندی رسیده و از آنها برای قبول وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری دعوت به عمل آورید. تجربه وکلای با سابقه بیشتر است و می‌توانند شانس کسب پیروزی را چندین برابر کنند.

صداقت و امانت‌داری: یکی دیگر از معیارهای مهم که می‌تواند در انتخاب بهترین وکیل ترانسر نقش مهمی را ایفا کند صداقت و امانتداری حقوقدان مورد نظر است. او نباید در ابتدای همکاری شما را دلگرم کرده و در خصوص پرونده‌های قضایی قول‌های خلاف واقعی را ارائه دهد. به این نکته توجه داشته باشید که وکیل متخصص همواره در تمامی مراحل دادرسی هیچ نکته‌ای را از موکل خود مخفی نمی‌کند. از سوی دیگر نیاز است تا وکیل مورد نظرتان در حفظ اسرار شما تلاش بی‌وقفه‌ای انجام دهد.

صبر و حوصله: حل و فصل مسائل مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری تنها با صبر و حوصله امکان‌پذیر است. اگر برای حل مشکلات خود به سراغ یک وکیل متخصص و خبره رفته‌اید همواره باید میزان صبر و حوصله او را نیز محک بزنید. لازم است تا در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه‌های مختلف آن مورد بررسی قرار داده تا بتواند با صبر و حوصله‌ای که از خود به نمایش می‌گذارد برنامه مدانی را به موکل ارائه دهد. هرگونه تصمیم شتاب زده در خصوص پرونده‌های قضایی می‌تواند شما را از کسب پیروزی و موفقیت دور کند.

بهترین وکیل تهرانسر

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل تهرانسر

مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به بهترین وکیل تهرانسر همواره یکی از دغدغه‌های افرادی است که تصمیم به استخدام حقوقدان برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی می‌گیرد. هرگز نباید تصور کنید که پرداخت حق الوکاله یک هزینه اضافه در مسیر دادرسی به شمار می‌رود چرا که اگر از وکیل استفاده نکنید ممکن است در اثر برخی از تصمیمات غلطی که می‌گیرید با خسارت‌های جبران ناپذیری از نظر مالی روبرو شوید؛ بنابراین می‌توان گفت که استخدام وکیل می‌تواند در میزان هزینه‌ها و زمان دادرسی صرفه‌جویی کند.

می‌دانیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد در ایران به شمار می‌رود و همین مسئله باعث می‌شود تا وکیل بتواند به سادگی از طریق توافق با موکل خود مقدار دستمزدش را تعیین نماید. وکیل برای اینکه بتواند مقدار دستمزد را تخمین بزند نیاز دارد تا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهد. یکی از عواملی که باعث می‌شود مقدار دستمزد وکیل در ازای قبول وکالت در پرونده‌های شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند مقدار پیچیدگی پرونده‌های قضایی و نیز زمانی است که لازم می‌باشد برای آن صرف شود.

اگر پرونده ساده باشد و در مدت زمان کمی به نتیجه برسد به طور قطع بهترین وکیل تهرانسر از شما درخواست دستمزد کمتری خواهد کرد. البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که عکس این حالت نیز امکان‌پذیر است. از سوی دیگر اگر برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود به وکلای با تجربه و با سابقه مراجعه کرده‌اید باید توقع این را داشته باشید که آنها از شما درخواست دستمزد بیشتری داشته باشند. البته باید به این موضوع نیست اشاره داشته باشیم که با استفاده از وکلای با تجربه شانس کسب پیروزی افزایش پیدا می‌کند.

در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله نیز می‌توانید با وکیل همفکری کرده و در نهایت به نقطه نظر مشترکی برسید. لازم نیست از همان ابتدا مقدار حق الوکاله تعیین شده را به صورت یکجا پرداخت کنید. شما می‌توانید در این خصوص با وکیل توافق کنید که مقدار حق الوکاله را در دو یا چند قسط در اختیار وکیل قرار داده و در نهایت تسویه حساب کنید. یکی دیگر از جزئیاتی که باید درباره آن به توافقات کامل دست پیدا کنید مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های قضایی است که همه چیز به توافق شما باز می‌گردد.

بهترین وکیل تهرانسر

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا و مطالعه مطالب حقوقی تشکر می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از ویژگی‌ها و مشخصات بهترین وکیل تهرانسر آشنا کنیم تا بتوانید با تکیه بر توانمندی و دانش حقوقی گزینه‌های معرفی شده نیازهای خود در زمینه‌های مختلف را حل و فصل کنید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از معیارهای مهم در زمینه انتخاب وکلای خبره و مجرب را مورد بررسی‌های دقیق قرار دهیم و پس از آن نیز در انتهای مطلب به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله در پرونده‌های مختلف رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما و سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا