وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پونک ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

ممکن است چنین تصور کنید که پرونده ساده‌ای را در اختیار داشته و نیازی به استخدام وکیل ندارید. دقت کنید که چنین تصور غلطی می‌تواند ضربات مهلکی را به نتیجه‌ای که قرار است از دادگاه به دست بیاورید وارد کند. به هیچ عنوان نمی‌توانیم تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی مهیای حضور در دادگاه شوید چرا که کسب پیروزی در محاکم قضایی مستلزم دانش حقوقی بالا و تجربیات کافی است. وکیل به واسطه تحصیلات و مطالعات مداومی که دارد از دانش حقوقی بالایی برخوردار است و می‌تواند راهکارهای موثری را برای برون رفت از مشکلات در خصوص پرونده ارائه دهد. باید با تحقیقات کاملی که انجام می‌دهید شاخص‌ترین گزینه‌ها را برای هدایت پرونده انتخاب کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پونک آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

Best lawyer in Pune

بهترین وکیل پونک کیست؟

در واقع شما در انتخاب بهترین وکیل پونک همواره باید به سابقه و تخصص وکلا توجه ویژه‌ای را داشته باشید. این دو معیار مهم به شما کمک می‌کند تا وکلای شاخص و ممتاز در محله خودتان را انتخاب کرده و وکالت در پرونده‌های قضایی را به آنها بسپارید. تخصص یک وکیل بر اثر قبول پرونده‌های پرتعداد و متنوع در طی سال‌های متمادی شکل می‌گیرد و می‌توانید با استفاده از وکلای متخصص شانس کسب پیروزی خود را افزایش دهید. دقت کنید که سابقه یک وکیل نیز به معنای تجربه بالای او در زمینه دعاوی مطرح شده است.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پونک شخصی است که می‌تواند برای کسب موفقیت شما در محاکم قضایی برنامه‌ریزی کرده و پرونده را به شکلی مطلوب جلو ببرد. در واقع بهترین وکیل تهران هزینه قابل قبولی را از موکل خود درخواست خواهد کرد و شرایط مالی او را همواره در همه حال در نظر می‌گیرد. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در پونک شخصی است که احساسات موکل خود را درک کرده و برای او راهکارهای مناسبی را ارائه دهد که با استفاده از آنها موفقیت پرونده تضمین شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پونک را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پونک را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علیرضا ابن عباس

علیرضا ابن عباس وکیل در پونک

جناب آقای علیرضا ابن عباس وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب ابن عباس تخصص ویژه ای در وکالت دعاوی خانواده، طلاق، حقوقی، ملکی و کیفری دارند. ایشان با مهارت و تجربه خود توانسته اند، پرونده های موفق بسیاری را در رزومه کاری خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: پونک، میدان پونک، بلوار ایت اله اشرفی اصفهانی، نبش خیابان خوش طینت، پلاک۲، طبقه۳، واحد ۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۱۷۵۸۱۵

محمدرضا آقازاده

محمدرضا آقازاده وکیل در پونک

جناب آقای محمدرضا آقازاده با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت، وکیل پایه یک دادگستری هستند. جناب آقازاده در دعاوی مختلفی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. ایشان مشاور حقوقی نیز هستند که این مشاورات به صورت حضوری و آنلاین انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، خیابان طالقانی، خیابان ۱۱، پلاک ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۱۶۴۲۸۹

فرهاد امیری

فرهاد امیری وکیل در پونک

جناب آقای فرهاد امیری وکیل شناخته شده و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. جناب امیری در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون با مهارت بالای خود توانسته، پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: پونک، خیابان شهید رمضانی، پلاک ۲۴، طبقه ۳، واحد ۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۲۶۹۷۴۹

سیده فاطمه باقری

سیده فاطمه باقری وکیل در پونک

سرکار خانم سیده فاطمه باقری یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری و دارای کارشناسی ارشد حقوق هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. خانم باقری در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، خیابان فکوری، کوی گل گواهی، پلاک۳۵، طبقه۴، واحد۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۴۹۸۳۳

حسین امیری طیبی

حسین امیری طیبی وکیل در پونک

جناب آقای حسین امیری طیبی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب امیری طیبی با مهارت بالا و تجربه بسیار در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین و موکلین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: پونک، انتهای بلوار کمالی، خیابان جهاد، کوچه دوم، پلاک ۱۹، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۳۳۱۱۸۳

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل پونک

انتخاب بر اساس حق الوکاله: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پونک ممکن است پس از بررسی پرونده‌های قضایی از شما درخواست مبلغی را به عنوان دستمزد داشته باشد. به این نکته توجه داشته باشید که برخی از وکلا ممکن است حق الوکاله کمی را درخواست نموده و برخی دیگر نیز با دریافت حق الوکاله‌های بیشتری حاضر به قبول وکالت در پرونده باشند؛ اما هرگز نباید بر اساس مقدار حق الوکاله‌ای که یک وکیل دریافت می‌کند درباره مهارت‌های او قضاوت کرده و او رو به خدمت بگیرید.

انتخاب شتاب زده و عجولانه: یکی دیگر از اشتباهات شایعی که بین افراد وجود دارد این است که شتاب زده وکیل انتخاب می‌کنند. در برخی از پرونده‌های حقوقی و کیفری زمان موکل برای انتخاب وکیل و تحقیق درباره توانمندی‌های او کم است و به همین دلیل برخی از افراد تصمیم می‌گیرند شتابزده وکیل انتخاب کرده و درباره او تحقیق نکنند. این مسئله می‌تواند شما را با برخی از وکلای بی تجربه همکار کند که این مسئله می‌تواند در بلند مدت به نتیجه به دست آمده ضربه بزند.

انتخاب بر اساس جنسیت: در انتخاب بهترین وکیل پونک نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نباید به جنسیت یک وکیل به عنوان تنها معیار ممکن توجه داشته باشید. امروزه تعداد زیادی از وکلای خانم همپای وکلای آقا در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند و همین مسئله باعث شده است تا تعداد زیادی از افراد تمایل به استخدام وکلای زن داشته باشند. نکته حائز اهمیت در این خصوص این است که علاوه بر جنسیت وکیل به سایر معیارها نیز مانند تخصص و تجربه او توجه داشته باشید.

انتخاب وکلای بی تجربه: شما برای کسب پیروزی در محاکم قضایی نیازمند کمک گرفتن از وکلای هستید که دارای سابقه درخشان هستند و توانسته‌اند در طی سال‌های متمادی تجربیات گرانبهایی را با خود به همراه آورند. این نکته را در نظر بگیرید که وکلای بی تجربه فاقد توانمندی‌های لازم برای ارائه به موکل خود هستند و همین مسئله می‌تواند پرونده را به سمت شکست سوق دهد. در باغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه پرونده‌های قضایی را به منزله محلی برای آزمون و خطای خود می‌بینند و این مسئله خطرناک است.

بهترین وکیل پونک

حق الوکاله وکیل پونک در صورت شکست در پرونده

اگر برای انتخاب و استخدام بهترین وکیل پونک اقدام کرده‌اید باید از وکیل خود در حد توانمندی و مهارت‌هایش انتظار داشته باشید. توقع نداشته باشید که یک وکیل به طور قطع شما را به پیروزی برساند. این نکته را در نظر داشته باشید که یک وکیل مجرب و خبره تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند کسب پیروزی در مراجع قانونی را به طور ۱۰۰ درصد تضمین نماید چرا که کسب موفقیت در محاکم قضایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که تنها یکی از آنها تلاش بی‌وقفه وکیل است. به هر حال شکست در محاکم قضایی نیز محتمل است.

اصول حرفه‌ای حکم می‌کند تا وکیل در صورت قبول وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری تمام تلاش خود را انجام داده تا به موفقیت برسد. در واقع وکیل ملزم است تا راهکارهای مناسبی برای عبور از مشکلات به وجود آمده ارائه دهد و پرونده را نیز به دقت مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد تا راه را برای کسب پیروزی هموار نماید؛ اما لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که گاهی علی رغم تلاش‌های بی‌وقفه وکیل متخصص و خبره باز هم ممکن است در مراجع قضایی نتوانید به موفقیت برسید.

اکنون سوالی که در این باره به وجود می‌آید این است که اگر وکیلی نتواند موفقیت را به دست آورد تکلیف حق الوکاله او چه می‌شود؟ حق الوکاله بهترین وکیل پونک در واقع مقدار دستمزدی است که در ازای دریافت خدمات حقوقی به او پرداخت می‌کنید و ممکن است رقم ثابتی نداشته باشد. عوامل مختلفی بر روی مقدار حق الوکاله اثر می‌گذارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به پیچیدگی پرونده و زمانبر بودن آن اشاره داشت. از سوی دیگر سابقه وکیل و مقدار تجربه او نیز در این خصوص موثر است.

در بسیاری از پرونده‌های قضایی مقدار حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین می‌کنند یعنی وکیل در ابتدا پرونده را بررسی می‌کند و نظر خود را درباره حق الوکاله اعلام می‌دارد. از نظر قانونی موکل نیز این حق را دارد که با رقم پیشنهادی از سوی وکیل مخالفت کرده و یا در خصوص آن چانه زنی کند. شما می‌توانید تمامی جزئیات مربوط به پرونده از جمله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های قضایی را نیز به صورت توافقی تعیین کنید. برای مثال می‌توانید توافق کنید که در صورت شکست مقداری از حق الوکاله وکیل کسر شود.

بهترین وکیل پونک

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات برخی از مهم‌ترین و بهترین وکیل پونک آشنا کنیم تا بتوانید به این شکل نیازهای حقوقی خود را با تکیه بر توانمندی و مهارت‌های گزینه‌های شاخص و مجرب برطرف نمایید. در ادامه برخی از اشتباهات رایج در انتخاب وکلای متخصص و خبره را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا