وکیل

10 تا از بهترین وکیل ستارخان ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

اگر قصد حضور در دادگاه برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی را دارید لازم است از پیش خود را به سلاح‌های حقوقی مسلح کرده تا به این شکل بتوانید شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. یکی از سلاح‌های مهم که می‌تواند موفقیت شما را تا حدود زیادی تضمین کند استخدام یک وکیل مجرب و مطرح است. باید دانش حقوقی و تجربیات وکیل مورد نظرتان را به دقت محک بزنید تا به سراغ سرآمدترین گزینه ممکن بروید. وکیل مجرب سال‌های زیادی را در محاکم قضایی به رسیدگی پرونده‌های مختلف مشغول بوده است و از این راه توانسته سابقه درخشانی را با خود همراه کند همین مسئله می‌تواند تفاوت‌ها را رقم زده و در کسب موفقیت و پیشبرد اهدافتان کمک زیادی داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ستارخان آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ستارخان

بهترین وکیل ستارخان کیست

اگر به کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌های مختلف مراجعه کرده باشید حتماً قفسه کتاب‌های حقوقی را نیز دیده‌اید که معمولاً این شعار بر روی آنها درج شده که تنها با مطالعه کتاب‌های حقوقی می‌توانید برای حضور در دادگاه آماده شوید و دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست. دقت داشته باشید که شما هیچ موقع از استخدام بهترین وکیل ستارخان بی‌نیاز نمی‌شوید چرا که وکیل می‌تواند در تمامی مراحل دادرسی راهکارهای مناسبی را به شما ارائه داده و شما را چندین قدم برای عبور از موانع موجود در مسیر به پیش ببرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان در سال‌های متمادی با تحصیل در رشته حقوق توانسته دانش خود را در این زمینه افزایش داده و تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری به دست آورد. بهترین وکیل تهران شرایط موکل را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد تا بتواند خواسته‌های حقوقی او را درک کرده و برای تحقق آنها برنامه‌ریزی کند. وکیل خوب در ستارخان شخصی است که از تجربیات خود در جهت کسب موفقیت موکل بهره گرفته و اهداف او را محقق کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ستارخان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ستارخان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

امید سلطانی

امید سلطانی بهترین وکیل ستارخان

جناب اقای امید سلطانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ستار خان می باشند، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه انواع دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی، بانکی، می باشد، همچنین باید ذکر کرد ویژگی های بارزی که این وکیل در درون خود جای داده است باعث شده تا بتواند به عنوان بهترین وکیل ستارخان شناخته شود و موکلان زیادی را جذب خود کند.

آدرس دفتر وکالت: تهران، ستارخان، خیابان باغبان، ساختمان پزشکان، واحد6
شماره تماس: 02166516729

حسان ملکشاه

جناب آقای حسان ملکشاه وکیل و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای حقوقی و کیفری دارای مدرک کاشناسی ارشد در ستارخان می باشد، تخصص ایشان بیشتر در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی از جمله تنظیم سندرسمی، الزام به تحویل سند، الزام به تحویل ملک۷ موجر و مستاجر، پایان کار و …. می باشد اما در دعاوی دیگر نیر به طور تخصصی به موکلان خدمات رسانی می کند.

شماره تماس: 09125337155

زهرا ملکی

زهرا ملکی بهترین وکیل ستارخان

سرکار خانم زهرا ملکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین و چندسال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگی به امور حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری، طلاق، تنظیم لایحه، سند، شکوایه، شکایت نامه و … می باشد.

آدرس: ستارخان، بعد از پل ستارخان، پلاک٦٠٨، طبقه ٣، واحد ٥
شماره تماس: 09121067269

کاظم آریان

کاظم آریان وکیل ستارخان

جناب آقای کاظم آریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ستارخان می بشاد، ایشان دارای بیش از 1 دهه سابقه وکالت با مدرک کارشناسی را دارا می باشد، ویژگی های اخلاقی که این وکیل دارا است ، حسن خلق، فن بیان، و گویش کلامش می باشد که باعث می شود موکلان بتوانند به او اعتماد کرده و وکالت خود را به او بسپارند.

آدرس: ستارخان، روبروی برق آلستوم، جنب درمانگاه پارت، پلاک٧٨٢(ساختمان بهاران)، طبقه٢، واحد٧
شماره تماس: 09121340153

مینا نیسی

مینا نیسی بهترین وکیل ستارخان

سرکار خانم مینا نیسی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین مشاورین حقوقی در ستارخان، عضو کانون وکلای مرکز ، دارای مدرک کارشناسی ارشد از بهترین دانشگاه حقوق ایران، دارای چندین سال تجربه کاری موفق در زمینه قبول وکالت حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، بانکی،تنظیم سند، آماده سازی شکوایه و شکایت نامه، ارائه دفاعیه های موفق و …

آدرس: تهران، ستارخان کوثر اول پلاک ۱۰ واحد ۴
شماره تماس: 09044117278

رازهای طلایی درباره حق الوکاله وکیل ستارخان

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد: تعرفه‌هایی برای تعیین مقدار حق الوکاله بهترین وکیل ستارخان وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به آیین نامه‌های مربوطه از آنها کسب اطلاع کنید؛ اما هرگز نباید از این نکته غافل شوید که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله به او این اختیار را می‌دهد تا دستمزدش را به صورت توافقی تعیین کند. در واقع وکیل می‌تواند با بررسی دقیق پرونده نظر خود را درباره مقدار حق الوکاله اعلام کرده و سپس موکل نیز با درخواست او موافقت یا مخالفت نماید.

پیچیدگی پرونده مقدار حق الوکاله را افزایش می‌دهد: اگر پرونده پیچیده باشد به طور قطع وکیل در محاکم قضایی برای آن انرژی و زمان بیشتری را صرف می‌کند و همین مسئله باعث می‌شود تا از شما برای قبول وکالت در این پرونده‌ها درخواست بیشتری را داشته باشد. به هر حال اگر وکیلی پس از بررسی دقیق پرونده‌های قضایی به این نتیجه برسد که پرونده مورد نظر دشوار است و نمی‌توان به سادگی در آن به پیروزی رسید یا از قبول آن امتناع کرده و یا اینکه از موکل درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد.

سابقه وکیل نقش تعیین کننده‌ای در مقدار حق الوکاله دارد: در صورتی که به بهترین وکیل ستارخان مراجعه کرده‌اید لازم است سوابق تحصیلی و کاری او را به دقت مورد بررسی قرار دهید. این مسئله از آن جهت دارای اهمیت است که وکلای با سابقه برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های موجود از شما درخواست حق الوکاله بیشتری را خواهند داشت. در واقع با استفاده از وکلای با سابقه می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود چند برابر کرده اما لازم است در این باره مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله پرداخت نمایید.

می‌توان درباره مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله چانه زنی کرد: بعد از اینکه وکیل نظر قطعی‌اش را درباره حق الوکاله اعلام نمود شما نیز می‌توانید به عنوان موکل با چانه زنی‌هایی که انجام می‌دهید از مقدار حق الوکاله بکاهید و آن را به ایده‌آل‌های خود نزدیک‌تر کنید. به هر حال لازم است توافقات نهایی بین موکل و وکیل حاصل شود و برای این کار لازم است گفتگوهای زیادی بین دو طرف شکل گرفته و با خواسته‌های یکدیگر به طور کامل آشنا شوند. به هر حال نباید تصور کنید که موکل نقشی در تعیین حق الوکاله ندارد.

بهترین وکیل ستارخان

توصیه‌های طلایی در انتخاب وکیل ستارخان

زمانی می‌توانید در انتخاب بهترین وکیل ستارخان به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید که قادر باشید سطح توانمندی و مهارت آنها را مورد سنجش قرار داده و توصیه‌های مهمی که در این زمینه وجود دارد را جدی بگیرید. توصیه‌هایی که در این زمینه وجود دارد باعث می‌شود تا از هرگونه تصمیم شتاب زده برای استخدام وکیل دوری کرده و در نهایت به سراغ گزینه‌های شاخص و ممتاز بروید. در ادامه سعی داریم سه مورد از مهم‌ترین توصیه‌های طلایی در انتخاب وکیل را ارائه دهیم.

شتاب زده و عجولانه تصمیم نگیرید: اگر با یک وکیل برای رسیدگی به پرونده خود آشنا شده‌اید لازم است صبوری به خرج داده و گزینه‌های مختلف را نیز محک بزنید. شما برای کسب پیروزی در محاکم قضایی نیاز به وکلای ممتاز و مطرح دارید و نباید شتاب زده و عجولانه تصمیم بگیرید چرا که این مسئله می‌تواند شما را در تامین اهدافتان به عقب بیندازد. گاهی نیز زمان برای استخدام وکلا کم است در این شرایط نیز نباید از تحقیقات کامل درباره توانمندی و سطح مهارت گزینه‌های مختلف غافل بمانید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: یکی دیگر از توصیه‌هایی که لازم است در انتخاب بهترین وکیل ستارخان به شما داشته باشیم این است که همواره می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی سطح دانش و تجربه خود را افزایش داده و احتمال کسب پیروزی در دادگاه را بالا ببرید. به این نکته توجه داشته باشید که از طریق مشاوره حقوقی می‌توانید تمامی سوالات خود را با وکیل در میان گذاشته و برای آنها مطالبه پاسخ‌های منطقی و حقوقی کنید. هزینه دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از خدمات دیگر وکیل است.

وکیل باید دارای فن بیان قوی باشد: وکیلی را که استخدام می‌کنید باید دارای مهارت‌های کلامی و قدرت نفوذ بیان بالایی باشد. در نظر داشته باشید که وکیل می‌بایست برای متقاعدسازی قاضی مربوط از لحنی جذاب استفاده کرده و اصطلاحات حقوقی را به درستی و در جای خود به کار بگیرد. از سوی دیگر ارتباط چشمی وکیل با افراد درگیر در پرونده و نیز زبان بدنی که او به کار می‌گیرد می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی و ارائه دفاعیات موثر داشته باشد. البته فن بیان متفاوت از پرحرفی است.

بهترین وکیل ستارخان

کلام آخر

از شما قدردانی و تشکر می‌کنیم که تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و سایت برترین وکلا را برای مطالعه انتخاب نمودید. در این مقاله تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است بهترین وکیل ستارخان همواره با خود به همراه داشته باشد آشنا کنیم چرا که این مسئله می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای برای یافتن وکلای شاخص در زمینه دعاوی مطرح شده داشته باشد. در ادامه رازهایی را درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن بیان کردیم. پس از آن نیز توصیه‌های مهمی را تشریح نمودیم. اکنون از شما مخاطبان عزیز می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا