وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل چیتگر ⚖️【سال1403】✔️

اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید به طور قطع با مشکلات حقوقی و کیفری عمیقی روبرو شده‌اید و قطعاً به دنبال آن دسته از وکلای هستید که بتوانند با تکیه بر تجربه و توانمندی‌های خود راهکار مناسبی را از میان راه حل‌های موجود به شما ارائه دهند. لازم است پیش از استخدام وکلا به میزان توانمندی و دانش حقوقی آنها توجه ویژه‌ای داشته باشید چرا که کسب موفقیت در محاکم قضایی تنها با استفاده از وکلای خبره و مجرب امکان‌پذیر است. هرگز نباید تصور کنید که تنها با استخدام یک وکیل می‌توانید به تمام خواسته‌های خود برسید. کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی تنها با استفاده از وکلای کارآزموده و خبره است که امکان‌پذیر می‌شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چیتگر آشنا کنیم تا در مدت زمان کمی خواسته‌های حقوقی خود را محقق نمایید پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چیتگر

بهترین وکیل چیتگر کیست؟

زمانی که برای استخدام وکیل اقدام می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. تفاوت می‌کند که بهترین وکیل چیتگر را از اواسط مراحل دادرسی استخدام کرده و یا اینکه از همان ابتدای مواجهه با مشکلات حقوقی به سراغ او بروید. اگر وکیل مورد نظر از همان ابتدا هدایت پرونده را در دست بگیرد از هرگونه تصمیم غلط و اشتباه در خصوص پرونده‌های قضایی پرهیز کرده و راهکار مناسبی را در پیش می‌گیرد. در چنین شرایطی است که احتمال کسب پیروزی شما در دادگاه چند برابر خواهد شد.

در واقع بهترین وکیل تهران شخصی است که می‌تواند مشکلات حقوقی به وجود آمده را در مدت زمان کمی حل و فصل کرده و هدایت پرونده‌های پیچیده را در دست بگیرد. برترین وکیل چیتگر در خصوص پرونده‌ای که وکالت در آن را بر عهده گرفته است تخصص و مهارت لازم را کسب کرده و می‌تواند تجربیات خود را در اختیار موکل قرار دهد. وکیل خوب در چیتگر راه‌های مختلف برای حل مشکلات حقوقی را زیر نظر گرفته و با استفاده از تبحر خود بهترین راهکار را پیش روی موکل می‌گذارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل چیتگر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چیتگر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد ابراهیم ابراهیمی

محمد ابراهیم ابراهیمی وکیل چیتگر

جناب آقای محمد ابراهیم ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی حرفه ای پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. آقای ابراهیمی مهارت و تخصص بالایی در امر وکالت دارند.

آدرس دفتر: چیتگر، بلوار دهکده المپیک، شهرک چشمه، خیابان بوستان غربی، پلاک۳۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۰۸۱۵۹

بیتا موسوی

بیتا موسوی وکیل در چیتگر

سرکار خانم بیتا موسوی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل خبره ی پایه یک دادگستری هستند. سرکار خانم موسوی مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. ایشان در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: چیتگر ، بلوار کوهک ،برج طوبی ، طبقه ١٣ ، پ ٤

تلفن تماس: ٠٩١٢٢٠٥٤٣٢٢

مهدی یوسفی مراغه

مهدی یوسفی مراغه وکیل چیتگر

جناب آقای مهدی یوسفی مراغه وکیل با سابقه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: چیتگر، میدان المپیک، چهارراه زیبادشت، روبروی بانک پاسارگاد، پلاک 22، واحد 6

تلفن تماس: 09141204340

رضا اثنی عشری

رضا اثنی عشری وکیل در چیتگر

جناب آقای رضا اثنی عشری وکیل و مشاور خوب حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده و حقوقی هستند. اما مهارت خاصی نیز در دعاوی کیفری و ملکی دارند. آقای اثنی عشری رزومه کاری موجهی را در حوزه کاری خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: میدان دوم صادقیه، پشت مرکز خرید سامان، خیابان باقری، پلاک ۲، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۷۹۸۳۶

مهران نری میسا

مهران نری میسا وکیل چیتگر

جناب آقای مهران نری میسا با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان با مهارت و تجربه خود سخت و پیچیده ترین پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده را به خوبی حل و فصل می کنند و بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه ارائه می دهند.

آدرس دفتر: فلکه دوم صادقیه، خیابان ایت ا… کاشانی، بلوار اباذر، خیابان شهیدشمامی، بوستان ۱ غربی، پلاک۱۲، واحد۱

تلفن تماس: 09128301268

توصیه‌های طلایی در انتخاب وکیل چیتگر

اگر قصد استخدام بهترین وکیل چیتگر را دارید باید تمامی توصیه‌هایی که در اینجا به شما ارائه می‌دهیم را جدی گرفته و به آنها پایبند باشید چرا که تنها در این صورت است که می‌توانید به گزینه‌های شاخص دست پیدا کرده و از آنها برای قبول وکالت در پرونده‌های قضایی دعوت به عمل آورید. هرگونه اقدام خودسرانه در این زمینه می‌تواند شما را از اهدافی که در سر دارید دور کرده و شکست را حاصل کند. در ادامه برخی از توصیه‌های مهم در انتخاب وکیل که نقش مهمی در موفقیت دارد را ارائه خواهیم داد.

به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه نروید: شما برای کسب پیروزی و موفقیت در خصوص پرونده‌های قضایی نیاز به تجربیات وکلا دارید. در واقع لازم است وکیل مورد نظرتان سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی و دانش افزایی باشد تا بتواند در صورت در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های مشابه از تجربیات قبلی خود استفاده کرده و آن را چند گام به سمت پیروزی نزدیک‌تر کند. متاسفانه وکلای بی تجربه و تازه کار فاقد این تجربیات برای ارائه به شما به عنوان موکل هستند.

تخصص وکلا را لحاظ کنید: به این نکته توجه داشته باشید که وکالت نیز به مانند پزشکی یک شغل کاملاً تخصصی است و شما نمی‌توانید برای حل مشکلات کیفری خود به آن دسته از وکلایی مراجعه کنید که در زمینه دعاوی خانوادگی به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده‌اند. در انتخاب بهترین وکیل چیتگر در ابتدا باید موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس به سراغ وکلای متخصص در آن حوزه بروید. با این ترفند است که می‌توانید شانس کسب پیروزی خود در دادگاه یا دادسرا را افزایش دهید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: به این نکته توجه داشته باشید که همواره می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی شانس کسب پیروزی را افزایش دهید چرا که در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می‌کوشد تا اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده‌های قضایی و داروی مطرح شده به شما ارائه دهد. از سوی دیگر شما می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی استرس و اضطراب خود را برای حضور در جلسات دادگاه کاهش دهید. در روش مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده وجود دارد.

بهترین وکیل چیتگر

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل چیتگر

در قسمت‌های قبل به این موضوع اشاره داشتیم که در انتخاب بهترین وکیل چیتگر باید تحقیقات جامعی را انجام دهید تا سطح دانش حقوقی و تجربیات وکیل مورد نظر برای شما کاملاً احیان شود و بتوانید با چشمانی باز تصمیم بگیرید. یکی از راه‌های مهم برای تحقیق در خصوص توانمندی وکلای مختلف استفاده از ملاقات حضوری با آنها می‌باشد. در این جلسات به طور دقیق می‌توانید بر روی خلقیات و رفتارهایی که وکیل از خود به نمایش می‌گذارد تمرکز ویژه‌ای داشته باشید تا درباره استخدام او به جمع‌بندی برسید.

از سوی دیگر شما می‌توانید اگر در بین انتخاب چند وکیل مردد هستید از طریق ملاقات حضوری سطح دانش و تجربه تمامی گزینه‌ها را محک زده و در نهایت تصمیم درست را اتخاذ نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که در جلسات ملاقات حضوری شما می‌توانید تمامی دغدغه‌هایی که در ذهن خود در خصوص داروی مطرح شده دارید را به وکیل انتقال دهید. از سوی دیگر شما می‌توانید برای مشکلاتی که دارید از وکیل مورد نظرتان راهکار بخواهید تا به این شکل حل مشکلات در مدت زمان کمی اتفاق بیفتد.

وکیل موظف است تا خواسته‌های حقوقی شما را به طور دقیق بشنود تا درک بالاتری از اهداف شما در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری داشته باشد. ذکر نکته ضروری است که بهترین وکیل چیتگر می‌تواند از حجم اضطراب و استرس شما برای حضور در دادگاه بکاهد چرا که او سال‌های زیادی در این مسیر فعالیت داشته و ریزه کاری‌های آن را به شما انتقال می‌دهد. به طور قطع اگر شما از روند رسیدگی به پرونده در دادگاه و سایر محاکم قضایی اطلاعات کاملی داشته باشید از میزان استرس شما کاسته خواهد شد.

از سوی دیگر لازم است در جلسات ملاقات حضوری تکلیف حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را نیز به طور کامل مشخص کرده و بر روی سایر جزئیات مربوطه نیز به توافقات کامل دست پیدا کنید. خوب می‌دانیم که مقدار حق الوکاله را لازم است به صورت توافقی محاسبه کنید. اگر توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد که تمامی مقدار تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید می‌توانید این موضوع را با وکیل در میان گذاشته و از او بخواهید تا دستمزدش را در چند قسط از شما دریافت نماید.

بهترین وکیل چیتگر

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با مطالب مندرج در سایت برترین وکلا تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب از سایت تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل چیتگر آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید اهدافی که در سر دارید را در مدت زمان کمی محقق نمایید. در ادامه تلاش کردیم توصیه‌های مهمی در انتخاب وکلای خبره برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری به شما ارائه دهیم. در انتهای مطلب نیز به سراغ ملاقات حضوری و اهمیت آن رفتیم و برخی از اقداماتی که لازم است در آن انجام شود را مرور نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای دارید آن را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا