وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل میدان آرژانتین ⚖️【سال1403】✔️

اگر بدون استخدام یک وکیل متخصص پای به عرصه دادگاه و سایر محاکم قضایی بگذارید ممکن است بر اثر اتخاذ برخی از تصمیم‌های غلط نتوانید خواسته‌های حقوقی خود را محقق کرده و به اهداف مد نظرتان برسید. گاهی چنین تصورات غلطی در ذهن افراد شکل می‌گیرد که در پرونده‌های ساده نیازی به استخدام وکیل نیست. این افراد به اشتباه گمان می‌کنند که خودشان می‌توانند به تنهایی و فقط با استفاده از مطالعه چند کتاب حقوقی به دانش لازم رسیده و در دادگاه از حقوق قانونی خود دفاع نمایند. عبور از موانع مسیر دادرسی به همین سادگی‌ها هم نیست و نیاز به تجربیات کافی یک وکیل دارد. لازم است با تحقیقات کاملی که انجام می‌دهید به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل میدان آرژانتین آشنا کنیم پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

بهترین وکیل میدان آرژانتین

بهترین وکیل میدان آرژانتین کیست

امروز کمتر کسی را پیدا می‌کنید که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان نباشد. به جای اینکه ساعت‌های زیادی را در محاکم قضایی سردرگم بوده و نتوانی در اهداف خود را محقق کنید لازم است از همان ابتدا وکیل متخصص و مجربی را استخدام کرده و از او بخوابید که به نیابت از شما در دادگاه مسائل حقوقی را رفع و رجوع نماید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل میدان آرژانتین به واسطه دانش حقوقی بالایی که در اختیار دارد می‌تواند اهداف شما را در زمان کمی محقق نماید.

این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران در میدان آرژانتین شخصی است که پس از به پایان رساندن تحصیلاتش در رشته حقوق توانسته در آزمون کانون وکلای دادگستری به موفقیت دست پیدا کرده و به این طریق دانش حقوقی کافی را کسب نماید. در واقع برترین وکیل میدان آرژانتین رقابت سنگین و نفسگیری با سایر رقبای جدی خود در دادگاه و دادسرا دارد و سعی می‌کند همواره در شغل خود موفق باشد. وکیل خوب در میدان آرژانتین به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل میدان آرژانتین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل میدان آرژانتین را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

جلیل مبارکی

جلیل مبارکی وکیل میدان آرژانتین

جناب آقای جلیل مبارکی وکیل پایه یک در میدان آرژانتین، برای اشاره به یکی از وکلای خوب در تهران میتوانیم به آقای مبارکی اشاره کنیم، ایشان به متقاضیان خود راه حل های مطلوبی ارائه میدهند تا مشکلا موکلینشان هر چه زود تر به پایان برسد. ایشان سابقه درخشانی در زمینه کاری خود دارند.

آدرس: میدان ارژانتین، خیابان زاگرس، خیابان 31 غربی، پلاک 26، واحد 5

شماره تماس: 09121263760

پارمیس فولادی

پارمیس فولادی وکیل میدان آرژانتین

سرکار خانم پارمیس فولادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری، یکی از وکلای خوب و موفق در تهران هستند. دعاوی هایی که ایشان انجام میدهند شامل حقوقی، خانواده و … است. خانم فولادی بسیار وقت شناس و متعهد به کار هستند خانم فولادی یکی از وکلای خوش نام در میدان آرژانتین میباشند.

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، جنب خیابان راشل کوری، پلاک 38، طبقه 2 شرقی

شماره تماس: 09122400995

زهرا بخشی پور مقدم

زهرا بخشی پور مقدم وکیل میدان آرژانتین

خانم زهرا بخشی پور مقدم وکیل و مشاور حقوقی در میدان آرژانتین، ایشان یکی از وکلای شناخته شده در تهران میباشند. ویی در زمینه های دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی فعالیت دارند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و تلفنی، اینترنتی نیز انجام میشود.

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک 38، طبقه 3 شرقی، واحد 5

شماره تماس: 02188878964

حبیب اله میرزا حسینی

حبیب اله میرزا حسینی وکیل میدان آرژانتین

آقای حبیب اله حسینی وکیل پایه یک دادگستری در میدان آرژانتین، ویی عضو رسمی انجمن ایرانی حقوقی اداری می باشند. دو دهه سابقه در امور وکالت در زمینه های دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی و … و مشاوره های حقوقی دارند. آقای حسینی عضو کمیسیون وکالت های تسخیری کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند، و در امور کاری خود نیز تخصص بالایی دارند و به متقاضیان خود کمک بسزایی میکنند.

آدرس: میدان آرژانتین، نبش خیابان 18 احمد قصیر، پلاک 45، طبقه 4، واحد 21

شماره تماس: 02188732610

مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر وکیل میدان آرژانتین

آقای مسعود رجایی مهر وکیل و مشاور حقوقی، ایشان یکی از وکلای خوب در تهران میباشند و دارای دو دهه سابقه درخشان وکالت هستند. وی کلیه دعاوی های ملکی، حقوقی، خانواده ، کیفری و … را به بهترین نحوه انجام میدهند.آقای رجایی مهر در کار خود بسیار جدی عمل کرده و بسیار وقت شناس هستند .

آدرس: آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه 13، پلاک 4 ، طبقه 5 ، واحد10

شماره تماس: 09128401440


۴ معیار مهم در انتخاب وکیل میدان آرژانتین

دانش حقوقی بالا: همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل میدان آرژانتین تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و توانسته است در آزمون‌های مربوط به کانون وکلای دادگستری موفقیت‌های چشمگیری را کسب نماید. علاوه بر تحصیلات وکیل لازم است تا او مطالعات مستمری در خصوص تمامی مسائل حقوقی مربوط به دعاوی مختلف داشته باشد. در جلسات ملاقات حضوری از وکیل بخواهید که سوابق تحصیلی و مدارک مربوط به سوابق کاری خود را به شما ارائه دهد.

سابقه درخشان: یکی دیگر از معیارهایی که می‌تواند نقش موثری در یافتن وکلای ممتاز و معتبر داشته باشد سابقه درخشان است. این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه سابقه یک وکیل بالاتر باشد می‌توان چنین نتیجه گرفت که تجربیات بیشتری با آن وکیل همراه است و می‌تواند در صورت قبول وکالت در پرونده‌های مشابه از تجربیات خود استفاده کرده و راهکارهای موثرتری را ارائه دهد؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر سابقه وکیلی بالا باشد به طور قطع از شما حق الوکاله بیشتری می‌خواهد.

تخصص در زمینه دعاوی مطرح شده: در انتخاب بهترین وکیل میدان آرژانتین همواره باید تخصص او را نیز مرور کنید. او باید به صورت تخصصی در زمینه پرونده‌های قضایی که شما در اختیار دارید فعالیت کرده باشد چرا که این مسئله می‌تواند احتمال کسب پیروزی و موفقیت را برای شما چندین برابر کند. اگر وکیل در طول سابقه کاری خود پرونده‌های خاصی را در اختیار گرفته باشد به طور قطع در آن حوزه به تخصص‌های لازم نیز دست پیدا می‌کند از سوی دیگر ممکن است تخصص یک وکیل با رشته تحصیلی او در ارتباط باشد.

صداقت و امانتداری: از معیارهای دیگری که باید با آن در این قسمت اشاره داشته باشیم صداقت و امانت داری می‌باشد. باید به سراغ استخدام آن دسته از وکلایی بروید که در تمامی مراحل دادرسی هیچ نکته‌ای را از موکلان خود مخفی نمی‌کند و با آنها تعامل موثری دارند. از سوی دیگر در همان ابتدای همکاری لازم است وکیل هر نکته‌ای که در خصوص پرونده‌های قضایی به ذهنش می‌رسد را با موکل در میان بگذارد و از روی بازار گرمی به او امید واهی و غیر واقعی ندهد. علاوه بر این وکیل باید امانت‌دار باشد.

بهترین وکیل میدان آرژانتین

تعرفه حق الوکاله وکیل میدان آرژانتین

بسیاری از افرادی که در فکر استخدام بهترین وکیل میدان آرژانتین هستند به طور قطع به هزینه‌ای که او در ازای قبول وکالت از شما درخواست خواهد کرد نیز فکر می‌کنند. به میزان دستمزدی که وکیل از موکل خود مطالبه خواهد کرد در اصطلاحات قضایی حق الوکاله گفته می‌شود. به هیچ عنوان نمی‌توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت چرا که عوامل مختلفی ممکن است در افزایش یا کاهش مقدار دستمزد وکیل نقش موثر داشته باشد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به پیچیدگی پرونده اشاره کرد.

بدیهی است که در پرونده‌های قضایی که از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند وکیل متخصص لازم است انرژی و زمان بیشتری را صرف نماید. از سوی دیگر اگر در ابتدای همکاری وکیل با این حقیقت روبرو شود که کار بر روی پرونده شما زمانبر است از شما درخواست دستمزد بیشتری خواهد کرد. از سوی دیگر می‌دانیم که سابقه یک وکیل و میزان تجربیاتی که با او همراه است می‌تواند بر روی مقدار دستمزد او اثر گذاشته و آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد؛ بنابراین باید این موضوعات را مورد توجه قرار دهید.

به جای اینکه ساعت‌های زیادی را در دادگاه سردرگم باشید و نتوانید درست تصمیم بگیرید لازم است با پرداخت مقدار حق الوکاله در صدد استخدام بهترین وکیل میدان آرژانتین برآید. میزان حق الوکاله وکیل به صورت توافقی تعیین می‌گردد و از آنجایی که وکیل دارای شغلی آزاد است قانون نیز دست او را برای انجام این کار کاملاً باز گذاشته است. آیین نامه‌ها سعی دارند تا تعرفه مشخصی را برای حق الوکاله حقوقدانان مختلف در دعاوی حقوقی و کیفری اعلام دارند اما اولویت با توافق وکیل و موکل است.

در ابتدا لازم است با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید و مهم‌ترین خواسته‌های خود را در خصوص پرونده‌های قضایی با او در میان بگذارید از سوی دیگر لازم است وکیل پرونده را به دقت مورد بررسی قرار داده و از جزئیات آن کسب اطلاع کند. از سوی دیگر شما لازم است از طریق تبادل نظر با وکیل تکلیف شیوه پرداخت حق عضو کالا را نیز مشخص کنید برای مثال می‌توانید با وکیل توافق کنید که مقدار دستمزدش را در دو یا سه قسط به او پرداخت نمایید و مقدار هر قسط را نیز مشخص کنید.

بهترین وکیل میدان آرژانتین

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با مطالب سایت برترین وکلا تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات که لازم است بهترین وکیل میدان آرژانتین به همراه داشته باشد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید خواسته‌های حقوقی خود را در زمانی کم و با نتایج مطلوب پیگیری کنید. در ادامه تلاش کردیم برخی از معیارهای مهم که می‌تواند به شما در دسترسی به وکلای خبره کمک کند را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ تعرفه حق الوکاله در پرونده‌های قضایی رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا