کیفریوکیل

لیست 10تا از بهترین وکیل خیانت در امانت تهران⚖️【سال1403】✔️

زمانی که فردی مالی را به نزد دیگری به امانت می گذارد، کمترین توقعش این است که فرد در امانتی که به او سپرده شده است خیانت نکند. خیانت در امانت شامل استفاده، معیوب کردن، فروختن و یا نقض هر شرط دیگری که بین دو طرف وجود داشته است، می شود. لازم به ذکر است که قانون مجازات اسلامی خیانت در امانت را جرم تلقی کرده است و برای آن مجازات های مشخصی را نیز تعیین کرده است. برای پیگیری جرم خیانت در امانت لازم است فرد از یک وکیل مجرب و آگاه به مسائل حقوقی استفاده کند. چنین وکیلی با تکیه بر دانش حقوقی خود می تواند خسارت های ناشی از وقوع جرم را به حداقل رسانده و می تواند منافع شما را در مراجع قضایی تامین نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خیانت در امانت تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

بهترین وکیل خیانت در امانت تهران کیست؟

ممکن است اتهاماتی در خصوص خیانت در امانت علیه شما مطرح شده باشد. از سوی دیگر اگر شخصی در امانتی که به او واگذار کرده اید خیانت کرده باشد، ملزم هستید با مراجعه به مراجع قانونی از حقوق خود دفاع نمایید. در تمامی این شرایط، بهترین وکیل کیفری در تهران به عنوان متخصص در زمینه دعاوی کیفری می تواند به شما کمک کند که ادعای خود را در دادگاه به اثبات رسانده و بتوانید به حقوق قانونی خود دست پیدا کنید. این وکیل برای کسب پیروزی و موفقیت از تجربه خود بهره خواهد برد.

لازم به ذکر است که برترین وکیل خیانت در امانت تهران آگاهی کاملی از روند رسیدگی به پرونده های کیفری دارد و می تواند در دادگاه از منافع شما دفاع کند. وکیل خیانت در امانت خوب تهران شخصی است که با تبحر و مهارت بالایی که در اختیار دارد، خواسته های موکل را به خوبی درک کرده و برای تحقق آن ها گام بلندی را بردارد. بهترین وکیل تهران با دانش حقوقی بالا، تجریات قابل اتکا، مهارت های کلامی و… سعی می کند تا در دادگاه دفاع موثری از حقوق موکل خود داشته باشد و او را به موفقیت و پیروزی برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خیانت در امانت تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

پرستو مومنی

پرستو مومنی بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

سرکار خانم پرستو مومنی وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای زن در تهران بشمار می آید ایشان دارای بیش از 5 سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به امور حقوقی افراد حقیقی و حقوقی و قبول وکالت ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

از جمله خدمات تخصصی ایشان شامل:

  • دعاوی کیفری: جرایم پزشکی، شرب خمر،جعل واستفاده از سند مجهول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، دزدی، اختلاس، تجاوز و …
  • دعاوی ملکی:  الزام به تحویل سند، الزام به تحویل ملک، دعوی خلع ید، فروش ملک مشاع، مالک و مستاجر، اخذ پایان کار و ….
  • دعاوی خانواده: نکاح موقت، دائم، اذن در نکاح، ازدواج مجدد، طلاق از هر نوعی( رجعی، بائن، غیابی، توافقی،) مهریه، نفقه، تمکین و عدم تمکین، حضانت، سرپرستی، انحصار وراثت و …..
  • اعاده دادرسی کیفری، امور اراضی، ارائه خدمات تخصصی در تنظیم سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی و … که همچنان در تلاش می باشد تا بتواند به بهترین نحو به موکلین خدمات ارائه دهد.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۷۹۳۹۸ –۰۹۳۷۵۶۶۰۶۱۲

محمد آب شاهی

محمد آبشاهی وکیل خیانت در امانت در تهران

جناب آقای محمد آب شاهی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز میباشند که به طور تخصصی روی دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و ربا کار میکنند. ایشان با حساسیت به جزئیات و قدرت فن بیان خود توانسته اند تاکنون پرونده موکلین خود را به سرانجام نیک برسانند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید بهشتی، ساختمان 216، واحد 7

شماره تماس: 09122011675

محمد آبانگاه

محمد آبانگاه وکیل خیانت در امانت در تهران

جناب آقای محمد آبانگاه از دیگر وکلای پایه یک دادگستری تهران میباشند؛ ایشان دارای چندین سال سابقه درخشان در حل دعاوی مختلف از جمله دعاوی کیفری، شامل:سرقت، ربا، خیانت در امانت، کلاهبرداری و جعل میباشند. وی به طور تخصصی روی پرونده های خیانت در امانت کار میکند و 90 درصد پرونده های ایشان با موفقیت مواجه بوده است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار دریا، نبش خیابنپان برادران کریمی(رامشه)، ساختمان پردیسان، پلاک 48، طبقه 4، واحد 4

شماره تلفن: 09128458108

مهرزاد ابدالی

مهرزاد ابدالی وکیل خیانت در امانت در تهران

جناب آقای مهرزاد ابدالی مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری، و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان با سابقه بیش از دو دهه کار حقوقی، از بهترین وکلای خیانت در امانت در تهران به شمار میروند. ایشان به طور تخصصی روی دعاوی خیانت در امانت کار میکنند و تاکنون توانسته اند رزومه درخشانی از خود برجای گذارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فلسطین شمالی، پایین تر از زرتشت، کوچه روشن، پلاک 40، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 02188920511

مهلا آبایی

مهلا آبایی وکیل خیانت در امانت در تهران

سرکار خانم مهلا آبایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در زمینه خیانت در امانت به طور تخصصی کار میکنند. ایشان پس از کسب پروانه خود کار وکالت خود را شروع کرده اند. ایشان تا کنون توانسته اند با صداقت و پشتکاری که در کار خود دارند، جلب رضایت تعداد کثیری از موکلین و مراجعین خود را به دست آورند.

آدرس دفتر: خیابان استاد نجات الهی، کوچه نیکخواه، پلاک 4، واحد 4

شماره تماس: 02122654969

زهره آتاکشی زاده

زهرا آتاکشی زاده وکیل خیانت در امانت در تهران

سرکار خانم زهره آتاکشی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز میباشند که روی دعاوی کیفری کار مانند: کلاهبرداری، ربا، سرقت، فحاشی و خیانت در امانت کار میکنند. ایشان به طور تخصصی روی دعاوی خیانت در امانت کار میکنند و تاکنون بیش از 93 درصد دعاوی او با موفقیت روبرو بوده و نام ایشان در بین بهترین وکیل خیانت در امانت جای بگیرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، بعد از سنایی، پلاک 111

شماره تماس: 09122257325


مهم ترین انتظارات موکل از وکیل خیانت در امانت در تهران

فردی که به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه می کند از او توقع دارد تا در تمامی بخش های حقوقی انتظارات او را برطرف کرده و راهنمایی های لازم را با به اشتراگ بگذارد. چنین وکیلی گام های بلندی را به سمت پیروزی برخواهد داشت و اجازه نمی دهد که حقی در مراجع قانونی از موکل ضایع شود. بهترین وکیل خیانت در امانت تهران به واسطه شغلی که دارد، موظف است وظایف خود را به شکل مطلوبی انجام داده و به موکل در جهت کسب پیروزی و موفقیت کمک های زیادی داشت باشد.

رعایت اصول حرفه ای: زمانی که فرد به یک وکیل موفق و خبره مراجعه می کند توقع دارد که وکیل حد و مرزها را شناخته و به حقوق موکل خود احترام بگذارد. وکیل در صورتی که به مرزهای موجود بی اعتنا بوده و رفتار حرفه ای را از خود به نمایش نگذارد، نمی تواند تعامل درستی با موکل خود داشته باشد. موکل لازم است حس اطمینان به وکیل داشته باشد و بداند که وکیل وی تمام تلاشش را برای کسب پیروزی و موفقیت در پرونده های خیانت در امانت و سایر دعاوی کیفری به کار خواهد گرفت.

قدرت برقراری ارتباط با موکل: یکی دیگر از انتظارات موکل از بهترین وکیل خیانت در امانت این است در تهران که او تمام تلاش خود را برای تعامل با وی به کار بگیرد. در واقع لازم است وکیل مهارت های ارتباطی زیادی را با خود به همراه داشته باشد تا با تکیه به آن ها بتواند خواسته های موکل را درک کرده و ارتباط خوبی را با فرد شکل دهد. برای این کار لازم است وکیل تا اندازه ای با اصول روانشناسی آشنا باشد تا بتواند به این شکل راه را برای کسب پیروزی و موفقیت در محاکم قضایی هموار نماید.

دریافت دستمزد معقولانه: به مقدار دستمزد مورد نیاز برای دریافت خدمات حقوقی از وکیل متخصص در زمینه دعاوی خیانت در امانت در اصطلاحات قضایی حق الوکاله گفته می شود که در بسیاری از پرونده های مفتوحه مقدار آن با توافق طرفین تعیین می شود. دقت داشته باشید که موکل از وکیل متخصص و موفق انتظار دارد که حق الوکاله معقولانه ای را به عنوان دستمزد از وی دریافت کرده و در این صورت جانب انصاف را رعایت نماید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خیانت در امانت تهران

یکی از راه های مهم که با تکیه بر آن می توانید دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید، مشاوره حقوقی می باشد. مشاوره حقوقی جلسه ای برای جبران ضعف های حقوقی به شمار می آید؛ بنابراین اگر احساس می کنید در فهم برخی از مسائل حقوقی مربوط به پرونده مشکل دارید می توانید آن ها را در جلسات مشاوره حقوقی مطرح کرده و در این باره از وکیل سوال بپرسید. بهترین وکیل خیانت در امانت تهران در این شرایط سعی دارد تمامی مسائل مربوط به پرونده را برای شما شرح دهد.

در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می کوشد تا موکل را در جریان آخرین تغییرات مربوط به قانون قرار دهد تا او با شناخت کامل تری پای به عرصه دادگاه بگذارد. از سوی دیگر، وکیل پیش از اظهارنظر سعی می کند پرونده را مورد مطالعه قرار داده و از فراز و نشیب آن اطلاعات کافی به دست آورد. در نظر داشته باشید که هزینه های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی بسیار کمتر از زمانی است که قصد استخدام یک وکیل خبره و موفق را برای رسیدگی به پرونده دارید.

بنابراین می توان گفت که ارزان بودن مشاوره حقوقی یکی از مهم ترین مزایای آن به شمار می رود. هر یک از افراد در دعاوی مطرح شده دارای حقوق قانونی است. اگر فرد از این حقوق آگاهی نداشته باشد ممکن است با اتخاذ برخی از تصمیمات غلط کار را به شکست در پرونده نزدیک کند. بهترین وکیل خیانت در امانت تهران سعی می کند اشتباهات فرد در تصمیم گیری ها را به حداقل برساند. از سوی دیگر وکیل در تلاش است تا حقوق قانونی فرد را به زبانی ساده برای او شرح دهد.

پیش از اینکه در جلسات مشاوره حقوقی حاضر شوید می بایست تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می کنید با پرونده مرتبط هستند را با خود به همراه ببرید تا به این شکل بتوانید این امکان را به وکیل بدهید که با دیدی جامع تر در خصوص پرونده نظر بدهد. مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفینی از سوی وکیل در اختیار شما قرار می گیرد تا شما بتوانید خواسته های حقوقی خود را با استفاده از یکی از آن ها حل و فصل نمایید؛ اما به هر حال استفاده از مشاوره حقوقی حضوری به شما توصیه می شود.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی ما را بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید بپذیرید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل خیانت در امانت تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید خواسته های حقوقی خود را در زمانی کم به سرانجام برسانید. در ادامه تلاش ما این بود تا انتظارات مهم موکل از وکیل را شرح دهیم و پس از آن اهمیت مشاوره حقوقی شرح داده شد. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

دکمه بازگشت به بالا