کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران ⚖️【سال1403】

دعاوی کیفری شامل آن دسته از دعاوی می‌شود که در آنها جرمی رخ داده و به سبب وقوع جرم حق و حقوقی از دیگران ضایع شده است. در ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی رابطه نامشروع به عنوان یکی از جرایم معرفی شده است برای آن مجازات‌هایی نیز تعیین گردیده است. اگر به دنبال یک وکیل با تجربه و خبره برای رسیدگی به انواع دعاوی رابطه نامشروع هستید لازم است به این نکته توجه داشته باشید که در پرونده‌های کیفری از این جنس لازم است به سراغ وکلای ممتاز و ماهر بروید تا به این شکل از بروز خسارت‌های احتمالی و صدماتی که ممکن است در آینده به وجود بیاید جلوگیری کنید. چرا که معمولاً دعاوی کیفری مانند رابطه نامشروع با پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند و افراد را از نظر روحی و ذهنی درگیر می‌کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

قانون مجازات اسلامی در ماده ۶۳۷ تعریف دقیقی از رابطه نامشروع ارائه داده است. رابطه نامشروع شامل هر عمل منافی عفت که بین زن و مرد فاقد عقد زوجیت صورت می‌گیرد می‌شود. زمانی که از رابطه نامشروع سخن به میان می‌آید معمولاً تمامی رفتارهای منافی عفت به غیر از زنا مد نظر است. این اعمال می‌تواند شامل بوسیدن و هم‌خوابگی باشد. قانون در بسیاری از موارد برای جرم رابطه نامشروع مجازات‌هایی مانند شلاق و حبس در نظر گرفته است که برای جلوگیری از آن باید به سراغ بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران بروید.

بهترین وکیل پای یک دادگستری در تهران سعی دارد نیازها و خواسته‌های موکل خود را به خوبی در نظر داشته و برای حل و فصل آنها راه حل مناسبی را پیش روی فرد متقاضی قرار دهد. برترین وکیل رابطه نامشروع در تهران دانش حقوقی خود را با تحصیل در مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده و می‌تواند از آنها برای مرور قوانین و تحقق اهداف کمک بگیرد. وکیل رابطه نامشروع خوب در تهران شخصی است که می‌تواند از کلیه مهارت‌هایی که در اختیار دارد به نفع موکل استفاده نماید. او به دنبال رضایتمندی موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای رابطه نامشروع در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

 فاطمه میر بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌های رابطه نامشروع را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی منافی‌ عفت وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت تخصصی در دعاوی تجاوز و جرایم جنسی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم در صلاحیت دادگاه و دادسرا ارشاد
 • وکالت در جرایم منافی‌ عفت‌ ، رابطه نامشروع ، تجاوز جنسی و ..
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده های با موضوع حمل و‌نگهداری مشروبات الکلی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

سیدنصراله ابراهیمی

سید نصراله ابراهیمی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای نصراله ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی از سال 1382 در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان با تبحر و دانش حقوقی مکفی به احقاق حقوق موکلین خود می پردازد و برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه ادله محکمه پسندی را می یابد و در روز موعد از آن برای رساندن حق به حق دار استفاده می کند. وی به صورت تخصصی در رابهطه با دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه غزالی عتیق، پلاک ۱۴، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۸۲۳۵۲

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

88 آقای محمد ابراهیمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و سرشناس با بیش از 14 سال سابقه موفق در حوزه وکالت به صورت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین قابل ذکر است که او با روش های خاص در راستا قوانین وکالت به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سوی درست سوق می دهد. او پرونده های موفق متعددی در زمینه رابطه نامشروع داشته است.

آدرس دفتر: تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۲۶۴۷۸

علی ابراهیمی

علی ابراهیمی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای علی ابراهیمی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره تهران هستند که به صورت تخصصی با دانش حقوقی مکفی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری ،خانواده و همچنین ملکی وکالت می پذیرد و افراد بسته به سختی پروندشان راهنمایی می کند. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازداری و صبوریشان اشاره کرد، علاوه بر آن وی با فن بیان شیوا و نفوذ کلام بالا در راستای قوانین وکالت رای مثبت دادگاه را از آن پونده ای که عهده دار او است می کند.

آدرس دفتر: تهران، سید خندان، خیابان ابوذر، روبروی بیمارستان رسالت، پلاک۱، واحد۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۰۲۰۹۱

حمیدرضا ابراهیمی

حمیدرضا ابراهیمی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

آقای حمیدرضا ابراهیمی از سال 88 به صورت تخصصی و با تبحر خاص در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت می کند. ایشان یکی از وکلا سرشناس پایه یک دادگستری هستند و به طبع افراد زیادی خواهان دریافت مشاوره از او هستند. اقای ابراهیمی پرونده های موفق متعددی در حوزه دعاوی کیفری در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، ابتدای پاسدران سروستان ۱۰، پلاک۳۶، واحد۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۱۰۴۲۲

نسیم ولی

نسیم ولی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

سرکار خانم نسیم ولی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران با تبحر و تخصص لازمه در حوزه های کیفری ،خانواده، ملکی و حقوقی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان در زمینه دعاوی کیفری تبحر چشمگیری دارند و پرونده های مهم و پیچیده ای همچون رابطه نامشروع، سرقت، کلاهبرداری و … به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: استان تهران، شهرستان دماوند، گیلاوند، ۶۰متری بعثت، روبروی فاز یک فرهنگیان، جنب گالری عینک فدک، پلاک۱۰، زنگ دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۶۱۶۴۱


نکاتی که باید در انتخاب وکیل رابطه نامشروع در تهران به آن توجه کنید

قید استخدام وکلای تازه کار را بزنید: این نکته را در نظر داشته باشید که شکست در دعاوی رابطه نامشروع به عنوان یکی از پیچیده‌ترین دعاوی کیفری می‌تواند فرد را با مجازات‌های سنگینی که معمولاً شامل ۹۹ ضربه شلاق می‌شود همراه کند. از سوی دیگر در این دعاوی بحث آبروی شخص در میان است؛ بنابراین بهتر است به جای استخدام وکلای تازه کار به سراغ بهترین وکیل کیفری در تهران بروید تا به این شکل قادر باشید شانس کسب پیروزی در محاکم قضایی را تا چند برابر افزایش دهید.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: لازم است این نکته را به دقت شرح دهیم که هر یک از وکلا می‌تواند در چند بخش از زیر شاخه‌های علم حقوق به تخصص‌های لازم دست پیدا کند و معمولاً در همین بخش‌ها بازدهی بالایی را نیز از خود به نمایش می‌گذارد. به دلیل اینکه وکیل در طی سال‌های متمادی در زمینه تخصصی خود پرونده قبول کرده است در خصوص آنها به تجربیات بالایی دست پیدا کرده و می‌تواند راهکارهای موثری برای  تحقق اهداف تعیین شده در اختیار موکل قرار دهد و او را برای موفقیت یاری نماید.

کارنامه حقوقی وکیل را بررسی کنید: تنها در صورتی می‌توانید بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران را بشناسید که درباره او اطلاعات کاملی را به دست آورید. برای اینکه اطلاعات شما در خصوص وکیل مورد نظرتان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند لازم است از او کارنامه حقوقی در خصوص سابقه و تحصیلاتش را خواستار شوید. در این صورت است که می‌توانید با اطلاعات کامل‌تری در خصوص توانایی‌های وکیل برای استخدام او در نهایت تصمیم خود را بگیرید و به موفقیت دست پیدا کنید.

با وکیل ملاقات کنید: یکی دیگر از نکاتی که باید در استخدام وکیل به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نخواهید توانست با مطالعه در خصوص وکیل در سایت‌های متعدد درباره او به شناخت کاملی دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که برای انتخاب از میان گزینه‌های متعدد لازم است با آنها ملاقات حضوری داشته و در این جلسات به طور کامل در خصوص مهارت‌های آنها کنکاش کنید. همچنین در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید مهم‌ترین اهداف و خواسته‌هایی که در پرونده دارید را به وکیل منتقل نمایید.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل رابطه نامشروع در تهران

با استفاده از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران می‌توانید شانس کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. مشاوره حقوقی یکی از مهمترین خدمات وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری به شمار می‌آید که می‌تواند اطلاعات شما در خصوص پرونده‌های مورد نظر را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی سعی می‌کند با فن بیان و دانش حقوقی که در اختیار دارد مسائل پیچیده مربوط به دعاوی مطرح شده را به زبان ساده برای موکل شرح دهد.

از سوی دیگر بهترین وکیل تهران می‌تواند در جلسات مشاوره حقوقی به مواد قانونی و تبصره‌های مربوط به آن اشاره داشته باشد و فرد را با مهم‌ترین حقوق قانونی‌اش آشنا کند. در این صورت است که او می‌تواند از پایمال شدن حقوقش در محاکم قضایی جلوگیری کرده و راه حل بهتری را برای حل مشکلات پیش آمده انتخاب کند. یکی دیگر از مزایای مهم مشاوره حقوقی این است که به موکل کمک می‌کند تا از حجم اضطراب و استرس خود در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی رابطه نامشروع بکاهد.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران با هزینه کمی انجام می‌شود و این مسئله می‌تواند جزو مزیت‌های مهم آن به خصوص برای آن دسته از افرادی به شما رعایت که از نظر مالی با محدودیت‌های بسیاری روبرو هستند. از سوی دیگر اگر اطلاعات اندکی در خصوص دعاوی کیفری به خصوص دعاوی رابطه نامشروع دارید می‌توانید با استفاده از مشاوره حقوقی بر حجم اطلاعات خود افزوده و ضعف‌های حقوقی خود را نیز جبران کرده و با دستی پر در دادگاه حاضر شوید.

در جلسات مشاوره حقوقی حضوری وکیل به سادگی می‌تواند تمامی مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مورد مطالعه قرار دهد. از این رو احتمال کسب پیروزی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند چرا که وکیل می‌تواند با در نظر گرفتن ابعاد مختلف پرونده راهکارهای موثرتری را برای حل اختلافات پیش آمده در اختیار شما قرار دهد؛ اما اگر شرایط لازم برای حضور در جلسات مشاوره حقوقی را ندارید می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین نیز استفاده کرده از مزایای آن بهره‌مند شوید.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از این بابت که سایت ما را برای مطالعه مقالات حقوقی انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در خصوص دعاوی مطرح شده بهترین تصمیم را بگیرید. در ادامه به بیان برخی از نکات مهم در خصوص انتخاب وکیل پرداختیم که می‌تواند شما را در تصمیمات درست یاری کند. در انتهای مقاله نیز برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص دعاوی رابطه نامشروع را بیان کردیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده در ذهن خود دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا