کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سرقت در تهران ⚖️【سال1403】✔️

سرقت یکی از مهمترین جرایم علیه اموال اشخاص در سطح جامعه به شمار می‌رود. در صورت اثبات جرم سرقت در دادگاه مجازات‌های سنگینی از جنس حبس و شلاق برای فرد مجرم در نظر گرفته می‌شود. سرقت در واقع به معنای ربودن مال دیگری بدون رضایت او است در صورتی که دعوایی علیه شما در خصوص سرقت اقامه شده باشد لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و برای تبرئه خود از او کمک بخواهید. از سوی دیگر اگر اموالی از شما به سرقت رفته و قصد طرح دعوای کیفری در دادگاه را دارید لازم است برای این کار از مهارت‌های وکیل استفاده موثری داشته باشید. هدف ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل سرقت در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سرقت در تهران

بهترین وکیل سرقت در تهران کیست؟

در ماده ۲۶۵ قانون مجازات اسلامی در خصوص جرم سرقت توضیحاتی ارائه شده است. در این ماده قانونی اعلام شده که سرقت به معنای ربودن مال دیگری بدون کسب رضایت از او می‌باشد. از سوی دیگر باید دقت داشته باشید که جرم سرقت در خصوص اموال منقول قابل پیگیری می‌باشد. بهترین وکیل کیفری در تهران به شما کمک خواهد کرد تا حقوق قانونی خود را در محاکم قضایی دنبال کرده و برای تحقق اهدافی که در سر دارید گام‌های بلندی را برداشته و به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر شوید.

برترین وکیل سرقت در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا مصالحه و عدالت را در مراجع قضایی به ارمغان آورده و منافع موکل خود را تامین کند. لازم به ذکر است که وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری و به خصوص جرم سرقت می‌تواند با دانش حقوقی بالا و تجربه‌ای که در اختیار دارد از موانع مسیر به خوبی عبور کرده و در نهایت ادعاهای موکل را اثبات و از طرفی برای تبرئه او تلاش کند. وکیل سرقت خوب در تهران شخصی است که همواره در مسیر دادرسی به دنبال رضایت موکل باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سرقت در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای سرقت در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

جعفر قنبری

جعفر قنبری وکیل سرقت در تهران

آقای جعفر قنبری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری، به عنوان یکی از بهترین وکیل های سرقت در تهران به شمار میروند؛ چرا که طی سالهای کار حقوقی خود بیش از 90درصد پرونده های موکلین او در زمینه های سرقت، جعل، کلاهبرداری،فحاشی و توهین با موفقیت به اتمام رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان امام خمینی، چهارراه سوم، نبش خیابان آزادگان، طبقه اول

شماره تماس: 09127654109

آرش جیحون


آرش جیحون وکیل سرقت در تهران

جناب آقای آرش جیحون وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند که سابقه ای قریب به 2دهه را دارا میبشاند. ایشان در دعاوی کیفری، به خصوص دعاوی سرقت، کلاهبرداری، ربا و جعل تخصص به سزایی دارند و بیش از صدها دعاوی موفق را برای موکلینش رقم زده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، بعد از علی اکبری، جنب تعزیرات حکومتی، پلاک 129، طبقه 3

شماره تماس: 02188515451

امین یزدان پناه

امین یزدان پناه وکیل سرقت در تهران

آقای امین یزدان پناه از دیگر برتر وکلای تهران هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری با بهترین رزومه و سابقه کار در زمینه دعاوی کیفری، سرقت،کاهبرداری، قتل، دعاوی خانواده و دعاوی ملکی بوده اند. ایشان با کسب و جلب رضایت موکلین خود توانسته نام خود را به عنوان بهترین وکیل سرقت در تهران ماندگار سازد.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، میدان پونک، خیابان میرزا بابایی، پلاک 120، ساختمان حیات، طبقه 2، واحد 6

شماره تلفن: 09122803445

الهه حسینی

الهه حسینی وکیل سرقت در تهران

خانم حسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکیل های دعاوی کیفری در تهران میباشند. ایشان با جلب رضایت موکلان خود در زمینه دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، سرقت، قتل، دعاوی خانواده و طلاق و دعاوی املاک، با حساسیت به جزئیات و صداقت در کارشان توانسته اند در اکثر این دعاوی به نتیجه دلخواه موکلینش دست یابند.

آدرس دفتر: چهارراه سبز، روبروی مترو سرسبز، پلاک 790، واحد 2

شماره تماس: 02177137396

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل سرقت در تهران

جناب اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری، وکیل برتر در دعاوی سرقت در تهرن میباشند. ایشان با هوش حقوقی بالای خود توانسته اند تا کنون در دعاوی کیفری مانند سرقت، قتل، کلاهبرداری و دعاوی املاکی، فروش ملک غیر، مطالبه شدن و دعوی تخلیه توانایی بسزایی از خود نشان دادند و اکثریت دعاوی ایشان با نتیجه مطلوب مواجه بوده است.

آدرس دفتر: تهران، داوودیه، بزرگراه حقانی، خیابان دکتر مصدق، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد2

شماره تماس:09121932428


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل سرقت در تهران

اضافه بودن هزینه برای حق الوکاله: یکی از تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل سرقت در تهران وجود دارد این است که هزینه استخدام وکیل اضافه می‌باشد و خود فرد نیز به تنهایی می‌تواند منافعش را در دادگاه تامین نماید. پیچ و خم‌های مسیر در پرونده‌های کیفری به گونه‌ای است که فرد تنها با تشریح آنها در دادگاه نمی‌تواند به موفقیت دست پیدا کند و کاملاً باید با قانون و مقررات این حوزه آشنایی داشته باشد؛ بنابراین می‌توان گفت که پرداخت هزینه‌های مربوط به استخدام وکیل به هیچ عنوان اضافه نیست.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله: به هیچ عنوان نمی‌توان رقم مشخص و ثابتی را به عنوان حق الوکاله در زمینه پرونده‌های سرقت اعلام نمود چرا که وکیل ممکن است با در نظر گرفتن عوامل مختلفی دستمزد مد نظر خود را به شما پیشنهاد دهد. برای مثال ممکن است پیچیدگی یک پرونده باعث شود تا وکیل از موکل خود درخواست دستمزد بیشتری داشته باشد. از سوی دیگر اگر سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع از شما برای قبول وکالت درخواست حق الوکاله بالاتری خواهد داشت. این مسئله بسیار با اهمیت است.

چانه زنی در خصوص حق الوکاله: یکی از اشتباهات رایج و تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل تهران وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می‌کنند که آنها تنها مجبور به پذیرش رقمی هستند که از سوی وکیل به عنوان دستمزد اعلام می‌شود. دقت داشته باشید که مقدار حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد و این بدان معنا است که موکل نیز در آن نقش داشته و می‌تواند مقدار پیشنهادی خود را اعلام کرده یا با چانه زنی از مبلغ وکیل بکاهد.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: به این نکته توجه داشته باشید که مقدار حق الوکاله در بسیاری از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌شود. از طرف دیگر شما نیز می‌توانید نحوه پرداخت حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کنید. به این منظور شما می‌توانید با وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری در این باره مشورت کرده و شرایط خود درباره نحوه پرداخت دستمزد را به او منتقل کنید. در این صورت اگر وکیل با شرایط شما موافقت کند حتی شما می‌توانید حق الوکاله را در چند قسط با وکیل تسویه کنید.

بهترین وکیل سرقت در تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل سرقت در تهران

یکی از مهمترین خدماتی که می‌توانید از بهترین وکیل سرقت در تهران دریافت کرده و به این شکل اطلاعات حقوقی خود را افزایش دهید مشاوره حقوقی می‌باشد. مشاوره حقوقی در زمینه پرونده‌های کیفری و به خصوص پرونده‌های مربوط به جرم سرقت الزامی می‌باشد چرا که با این روش می‌توانید ضعف‌های حقوقی خود را جبران کرده و مهیای حضور قدرتمندانه در دادگاه شوید. از همین رو می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی تصمیمات درست تری را در خصوص آینده پرونده‌های کیفری خود بگیرید.

وکیل در جلسات مشاوره حقوقی به شما خواهد آموخت که چگونه از حقوق قانونی خود در محاکم قضایی دفاع کرده و چه مدارکی را برای کسب پیروزی به دادگاه ارائه دهید. در نظر داشته باشید که اگر به عنوان یکی از طرف‌های دعوی با حقوق قانونی خود آشنایی کامل داشته باشید با سهولت بیشتری می‌توانید از منافع خود دفاع کرده و جلوی پایمال شدن حقتان را بگیرید. وکیل تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری دارد و می‌تواند آنها را به شما منتقل کند.

سواد حقوقی افراد جامعه کم است و وکیل می‌تواند مواد قانونی را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل خود شرح داده و او را آماده حضور در مراجع قضایی کند. از سوی دیگر مشاوره حقوقی با بهترین وکیل سرقت در تهران می‌تواند شما را از تصمیمات غلط دور نگه دارد. در پرونده‌های دزدی و سرقت با پیچیدگی بالایی همراه هستیم و تصمیمات غلط شما می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. اگر با راهنمایی‌های وکیل پیش بروید با تصمیمات عاقلانه‌تری در خصوص پرونده مواجه خواهید شد.

مشاوره حقوقی از روش‌های مختلفی مانند تلفنی و حضوری و آنلاین به متقاضیان ارائه می‌شود. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل به خوبی می‌تواند مدارک مربوط به پرونده را مورد مطالعه قرار داده و راهکارهای مناسب‌تری را در اختیار موکل بگذارد. این مسئله را در نظر داشته باشید که هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی بسیار کمتر از زمانی است که وکالت پرونده‌های کیفری خود را به وکلای شاخص و معتبر اعطا می‌کنید؛ بنابراین اگر توانایی مالی کافی ندارید بهتر است به جای عدم استخدام وکیل از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

بهترین وکیل سرقت در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بوده و ما را صمیمانه دنبال کردید. هدف اصلی ما در این مقاله این بود تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل سرقت در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات مطلوبی را برای آینده پرونده خود اتخاذ نمایید. در این مطلب به سراغ برخی از تصورات غلط درباره دستمزد وکلا رفتیم و آنها را مورد بررسی قرار دادیم. پس از آن نیز فرمول محاسبه حق الوکاله را تشریح نموده و نکات مهمی را در خصوص آن بیان کردیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا