وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر ری ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

اگر سری به کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌های شهر خود بزنیم به طور قطع با کتاب‌های حقوقی بسیاری روبرو می‌شویم که شعار آنها این است که در مدت زمان کمی پس از مطالعه آنها می‌توانید تمام مشکلات حقوقی و اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمایید. نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که مطالعه چنین کتاب‌هایی هرگز نمی‌تواند شما را از استخدام وکیل مجرب و خبره بی‌نیاز کند. چرا که حضور در مراجع قانونی و دادگاه‌ها نیازمند بهره‌مندی از تجربه کافی در سال‌های متمادی می‌باشد. علم حقوق با جزئیات بسیار زیادی همراه است که تنها یک وکیل کار بلد و توانا می‌تواند از تمامی آنها کسب اطلاع کرده و موفقیت را برای موکل خود به ارمغان آورد؛ اما یافتن وکلای شاخص همواره کار دشواری به نظر می‌رسد و برای آن باید تحقیقات جامعی را انجام داده تا در نهایت به مقصود خود دست پیدا کنید از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهر ری آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهر ری

بهترین وکیل شهر ری کیست؟

برای اینکه بتوانیم بهترین وکیل شهرری را شناسایی کنیم باید در ابتدا مهمترین ویژگی‌هایی که لازم است یک وکیل مجرب در اختیار داشته باشد را مورد بررسی قرار داده تا در نهایت از طریق این معیارها به خواسته‌های خود دست پیدا کنیم. یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که وکیل باید دارای آن باشد قدرت فن بیان است. در واقع او سعی می‌کند دانسته‌های خود در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری را به شیوه‌ای مطلوب در محیط دادگاه مطرح کرده و قضات را برای صدور رای عادلانه متقاعد کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری سعی دارد از دانش حقوقی خود در جهت حفظ منافع موکل استفاده نماید و به این شکل تمام دغدغه‌های او در خصوص دعاوی مطرح شده را برطرف کند. بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت لازم برای حضوری موفق در دادگاه را در اختیار داشته و هیچگاه از تامین منافع موکل ناامید نخواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که وکیل خوب در شهر ری همواره به دنبال تامین رضایت موکل است و در این راه از هیچ گونه کمکی مضایقه نخواهد کرد تا در نهایت اهداف تعیین شده محقق گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شهر ری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلا در شهر ری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل شهرری

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند. وی به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

تلفن همراه: 09125008284
تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): 09363959243

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های فوق با ایشان در ارتباط باشید.

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل بهترین وکیل شهر ری

خانم سمیه آریا اصل وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرری، دارای سابقه وکالت بالا و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و خانوادگی هستند. از تخصص های ایشان وکالت در پرونده های طلاق، طلاق توافقی (در کوتاه ترین مدت و بدون حضور زوجین در دادگاه)، انحصار وراثت و … است.

شماره تماس: 09102140445
آدرس دفتر:
شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی ۲۱

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سمیه آریا اصل، با شماره فوق با ایشان در ارتباط باشید.

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی بهترین وکیل شهر ری

مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای 27 سال سابقه کار حقوقی و 20 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی.

تخصص و مهارت:

  • دعاوی حقوقی: ملکی، ارث، اختلاف در مالکیت، اموال منقول و غیر منقول، الزام به تنظیم سند رسمی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، دعاوی روابط موجر و مستاجر و …
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، دیه، چک، انتقال اموال به قصد فرار از دین، مواد مخدر و …
  • دعاوی خانوادگی: طلاق، حضانت، نفقه، اجره المثل، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و …

شماره تماس: 09121998451 _ 09123856232
تلفن ثابت: 55938814
شماره واتساپ: 09123856232
آدرس دفتر:
شهرری، میدان هادی ساعی، روبروی شورای حل اختلاف، کوچه شاهد، پلاک 3، واحد 15، طبقه 3

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای مرتضی خان محمدی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

حسین فایضی

حسین فایضی بهترین وکیل شهرری

جناب حسین فایضی وکیل پایه یک دادگستری، دارای ده سال سابقه وکالت و تجربه قضایی عمده فعالیت ایشون در امور حقوقی می باشد.

بیشتر در حوزه اختلافات ملکی به ویژه املاک مصادره ای تبحر دارند و اغلب پرونده ها منتج به نتیجه شده است همچنین در امور خانواده به ویژه صلح و سازش ، طلاق ،، طلاق توافقی فعالیت دارند.

محل فعالیت سراسر ایران به ویژه جنوب تهران

شماره تماس: 09376950871
آدرس دفتر وکالت: میدان شهرداری، ساختمان صدف، طبقه یک، واحد سوم

گلرخ نظری خاکشور

گلرخ نظری خاکشور وکیل در شهر ری

سرکار خانم گلرخ نظری خاکشور با بیش از 10 سال سابقه، از وکلای خوب پایه یک دادگستری در شهرری هستند. خانم نظری خاکشور در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های حقوقی ایشان به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: شهرری، اول خیابان ۲۴ متری، پاساژ نگین، طبقه ۳، واحد۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۳۳۶۵۷۵

حجت نقوی

حجت نقوی وکیل در شهر ری

جناب آقای حجت نقوی یکی دیگر از وکلای حرفه ای و با تجربه ی پایه یک دادگستری و از مشاوران خوب شهرری هستند. زمینه ی فعالیت آقای حجت نقوی در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی است. همچنین ایشان پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را با موفقیت و به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان ابن بابویه، بلوار نبی پور، پلاک۵۳ ط اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۳۲۳۸۰

ملاحت بردیده

ملاحت بردیده وکیل در شهر ری

سرکار خانم ملاحت بردیده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بردیده در دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های خانم ملاحت بردیده به صورت حضوری و غیر حضوری است.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان امام حسین، پلاک۶۷ ،طبقه ۵، واحد 15

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۰۶۰۳۴۹

پرویز بهادری

پرویز بهادری وکیل در شهر ری

جناب آقای پرویز بهادری از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری تخصص دارند. مهارت بالای آقای پرویز بهادری باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را به راحتی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهرری، هریس، خیابان امام، جنب دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۶۹۷۵

مرتضی هنز کیان

مرتضی هنز کیان وکیل در شهر ری

جناب آقای مرتضی هنز کیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب هنز کیان تخصص بالایی در دعاوی حقوقی و خانواده دارند. اما مهارت های ایشان باعث شده تا در دعاوی ملکی و کیفری نیز موفقیت های بسیاری را کسب کنند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای خیابان قم، کوچه مشیری، کوچه تقوی راد، پلاک۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۲۶۸۴۲


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل شهر ری

باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که بهترین وکیل شهر ری دارای توانمندی‌هایی است که ما برای کسب موفقیت نیاز مبرمی به آنها داریم. مشاوره حقوقی را می‌توان بهترین راه برای دسترسی به این توانمندی‌ها برشمرد. در واقع اطلاعات عمومی اکثر افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری در سطح پایینی قرار دارد مطالعه کتاب‌های مربوطه نیز نمی‌تواند کمک چندانی به موکل کند. از این رو فرد می‌تواند با استفاده از مشاوره حقوقی و کسب تجربه در خصوص دعاوی مطرح شده خود را مهیای حضور در دادگاه کند.

شما به عنوان فردی که اطلاعات کمی در خصوص دعاوی مطرح شده دارید به طور قطع ‌توانید به موفقیت‌های چندانی در دادگاه دست پیدا نمایید. از این رو لازم است مهمترین سوالات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را با وکیل در میان گذاشته و از او راهکار مناسبی را طلب کنید. باید در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی به شما کمک می‌کند تا از هرگونه تصمیم عجولانه و نادرست پرهیز کرده و راه مطلوب را در پیش بگیرید. تنها در این صورت است که می‌توانید چند گام موثر برای حل و فصل دعاوی مطرح شده برداشته و به موفقیت نزدیک شوید.

از سوی دیگر گاهی لازم است در مدت زمان کمی در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری تصمیم گیری شود در چنین شرایطی می‌توانید مشاوره حقوقی دریافت کرده و از راهی که در پیش خواهید گرفت اطمینان حاصل یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل شهر ری این است که افت این نوع از خدمات حقوقی با هزینه‌های کمتری همراه می‌باشد. در بسیاری از موارد ان هزینه‌ای که لازم است صرف مشاوره حقوقی شود به مراتب کمتر از زمانی می‌باشد که وکالت در پرونده‌های مورد نظر را به وکیل اعطا می‌کنید.

مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه می‌شود. مشاوره حقوقی حضوری را می‌توان مطلوب‌ترین این روش‌ها به شمار آورد چرا که در آن وکیل می‌تواند به سادگی تمام مدارک و مستندات مربوط به پرونده را بررسی کرده و در نهایت نظر خود را اعلام دارد؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری به مراتب بیشتر از روش‌های آنلاین و تلفنی می‌باشد. پس زمانی که قصد استفاده از این نوع خدمات حقوقی را دارید باید به این مسائل توجه داشته باشید.

بهترین وکیل شهر ری

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل شهر ری

انتخاب عجولانه وکیل: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که انتخاب وکیل به طور مستقیم می‌تواند در نتایجی که از دادگاه به دست می‌آید تاثیرگذار باشد؛ بنابراین لازم است با تحقیقات جامعی که در این خصوص به انجام می‌رسانید در نهایت به بهترین وکیل شهرری دست پیدا کرده و از هرگونه انتخاب عجولانه به دور باشید. هر چقدر هم که زمان شما برای انتخاب وکیل محدود باشد باز هم ملزم هستید که معیارها و انتظارات خود را دنبال کرده و قید استخدام وکلای فاقد صلاحیت را بزنید.

استخدام وکلای تازه کار: شما به عنوان موکل در دعاوی مطرح شده تنها زمانی می‌توانید به کسب موفقیت‌های چشمگیر امید داشته باشید که به سراغ وکلای با تجربه و دارای سابقه درخشان بروید. باید از انتخاب وکلای تازه کار و آن دسته از حقوقدانانی که فاقد تجربه کافی در خصوص دعاوی مطرح شده هستند پرهیز کنید. زمانی که وکیل وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری شما را بر عهده می‌گیرد باید تمام تجربیات خود را به همراه آورد تا مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار شما قرار دهد.

استخدام وکیل بدون توجه به تخصص او: یکی دیگر از اشتباهات مهلکی که ممکن است در مسیر انتخاب بهترین وکیل شهر ری با آن مواجه شوید این است که تخصص حقوقدان مورد نظر خود را لحاظ نکنید. این مسئله می‌تواند باعث شکست در پرونده‌های مربوطه شود. لازم به ذکر است که وکلا با قبول پرونده‌های متعدد در طی سال‌های متمادی و با تحصیل در رشته‌های حقوقی متنوع به تخصص‌های مربوطه دست پیدا می‌کنند که باید در زمان انتخاب وکیل به سراغ حقوقدانان متخصص بروید.

استخدام وکیل تنها به توصیه دوستان: همواره راه‌های مختلفی برای شناسایی وکلای خبره و مطرح وجود دارد در صورت تمایل برای پیروزی در دعاوی مطرح شده باید آنها را دنبال کرده و تحقیقات خود را در خصوص ویژگی‌های وکیل به حد کمال برسانید. ممکن است در بین دوستان و آشنایان شما افرادی وجود داشته باشند که با مشکلات مشابه دست به گریبان بوده و سعی کنند شما را در این مسیر با معرفی وکیل یاری دهند. اشتباه بزرگ در این زمینه می‌تواند انتخاب وکیل بدون تحقیق و تنها بر اساس توصیه دوستان باشد.

بهترین وکیل شهر ری

کلام آخر

قدردانی می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل شهر ری آشنا کنیم تا نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به شاخص ترین ها حل و فصل کنید. در ادامه اهمیت مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز اشتباهات رایج در انتخاب وکیل مورد ارزیابی قرار گرفت. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

دکمه بازگشت به بالا