وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر ری ⚖️【سال1403】✔️

تمامی افراد در سطح جامعه ممکن است حداقل یکبار در خلال اجاره، خرید، رهن، تصرف، فروش سرقفلی، خلع ید و موارد دیگر با مشکلات حقوقی رو به رو شود. در چنین شرایطی اگر از حقوق خود آشنایی نداشته باشید ممکن است با خسارت های مالی جبران ناپذیری رو به رو شده و نتوانید از منافع خود آن طور که باید دفاع کنید. در نظر داشته باشید که اگر مشکلات پیش آمده عمیق و جدی باشند برای حل و فصل آن ها به طور قطع باید به دادگاه مراجعه کرد. بر کسی پوشیده نیست که کسب موفقیت در مراجع قانونی نیازمند در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات کافی در خصوص دعاوی ملکی می باشد. وکیل با واسطه سال ها تحصیل و سابقه می تواند در این راه به شما کمک کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهر ری آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهرری

بهترین وکیل ملکی در شهر ری کیست؟

حقوق ملکی را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی دانست. اگر سری به دادگاه های سطح کشور بزنیم به زودی درخواهیم یافت که تعداد زیادی از پرونده های مفتوحه در نظام حقوقی کشور به این بخش تعلق دارد. هر گونه اشتباهی در زمینه رسیدگی به پرونده های ملکی می تواند تاوان سنگینی را برای موکل به همراه داشته باشد و صدمات و زیان های مالی را به او تحمیل کند. بهترین وکیل ملکی در شهر ری وظیفه خود می داند تا از بروز چنین خساراتی جلوگیری نماید.

در واقع بهترین وکیل شهر ری سال های زیادی از عمر خود را صرف علم آموزی در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور کرده است و در این راه تحصیلات قابل اتکایی را انجام داده است. در این مسیر لازم است روی تجربیات وکیل ملکی خوب در شهر ری حساب ویژه ای را باز کنید. چرا که او است که می تواند نکاتی را که در پرونده های قبلی به آن ها رسیده است را جمع کرده و برای حل مشکلات حقوقی در پرونده های کنونی از آن ها بهره مند شود. وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا دانش حقوقی خود را در جهت ارائه راهکارهای موثر و جلب رضایت موکل به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر ری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در شهر ری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

امین اردلانی

امین اردلانی وکیل ملکی در شهر ری

جناب آقای امین اردلانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب اردلانی متخصص در حوزه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی هستند. ایشان توانسته اند با مسلط بودن بر قوانین، همیشه بهترین دفاع را در حضور دادگاه داشته باشند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، روبروی کلانتری۱۳۱، مجتمع صدف، ورودی طبقه ۵، واحد۲۸

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۱۹۴۳۵۷

علی‌ اردشیر

علی‌ اردشیر وکیل ملکی در شهر ری

جناب آقای علی اردشیر وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین شان انجام می دهند.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان امام حسین، میدان نمازی، کوچه شهسواری، پلاک ۴۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۴۲۴۶۸۳

مرضیه اشتری

مرضیه اشتری وکیل ملکی در شهر ری

سرکار خانم مرضیه اشتری وکیل توانا و با تجربه پایه یک دادگستری هستند. خانم اشتری متخصص در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری هستند. همچنین خانم اشتری مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، خیابان شهید اوینی، خیابان شهید فدائی، پلاک ۳۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۴۳۷۳۳۱

محمود اعظمی

محمود اعظمی وکیل ملکی در شهر ری

جناب آقای محمود اعظمی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری و از مشاوران خوب حقوقی هستند. جناب اعظمی تبحر ویژه ای در دعاوی ملکی دارند که زبانزد است. اما آقای محمود اعظمی در دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی نیز فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهرری، شهرک معراج، بلوک ۵ شرقی، طبقه اول، شماره ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۶۸۱۶۶

زهرا آقائی

زهرا آقائی وکیل ملکی در شهر ری

سرکار خانم زهرا آقائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم آقائی در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان توانسته اند با تجربه و مهارت خود پرونده های بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودیa۴، طبقه۲، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۶۲۹۴۷


وکیل ملکی شهر ری چه کمکی به موکل خواهد کرد؟

توضیح مسائل پیچیده حقوق ملکی به زبان ساده: در نظر داشته باشید که لازم است موکل با اطلاعاتی کامل در میدان دادگاه حاضر شود. از این رو، بهترین وکیل ملکی در شهر ری این وظیفه را دارد تا دانش حقوقی خود را بی کم و کاست در اختیار او قرار داده و راهکارهایی را به او پیشنهاد دهد تا فرد با اتکا به آن ها بتواند مشکلات پیش آمده را حل و فصل نماید. حقوق ملکی بسیار پیچیده و حساس است و وکیل ملکی این وظیفه را بر عهده دارد تا مسائل موجود را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل تشریح نماید.

تشریح حقوق موکل در دعاوی مطرح شده: هر یک از افراد درگیر در پرونده های ملکی دارای حق و حقوقی از نظر قانون است. وکیل به کلیه مواد قانونی احاطه کامل دارد و نیز می تواند تغییرات مربوط به آن ها را نیز مورد مطالعه قرار بدهد. در این صورت است که وکیل مورد نظر، فرد را از حقوق قانونی اش مطلع کرده و به او اطلاعات جامعی در این خصوص خواهد داد. زمانی که موکل با حقوق قانونی خود آشنایی داشته باشد با سهولت بیشتری می تواند از آن ها دفاع کرده و از پایمال شدن آن جلوگیری نماید.

دفاع از پرونده در دادگاه: گاهی لازم است در مراحل رسیدگی به پرونده های ملکی، فرد در محیط دادگاه حاضر شده و از خود در مقابل قضات دفاع نماید. در چنین شرایطی استخدام بهترین وکیل ملکی در شهر ری می تواند کارها را با سهولت بیشتری به پیش ببرد. در این صورت است که وکیل می تواند به نمایندگی از موکل خود در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات موثر خود را نیز ارائه دهد. به هر اندازه مهارت های گفتاری وکیل در سطح بالاتری باشد، او توفیق بیشتری خواهد داشت.

تنظیم دادخواست و شکواییه: در نظر داشته باشید که دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی را بسته به اینکه در آن جرمی رخ داده است یا خیر می توان به دو دسته کلی دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته بندی کرد. به هر حال برای اقامه دعاوی حقوقی نیاز است تا فرد دادخواست تنظیم نماید. دعاوی کیفری نیز با تحریر و تنظیم شکواییه است که مطرح می شوند. باید در نظر داشته باشید که تنظیم انواع متون حقوقی به مهارت کافی در این زمینه نیازمند است.

بهترین وکیل ملکی در شهر ری

وجوه تمایز بهترین وکیل ملکی شهر ری با سایر وکلا در چیست؟

به هر حال شما برای رسیدن به نتایج مطلوب و درخشان در دادگاه نیازمند این هستید تا از بهترین وکیل ملکی در شهر ری استفاده کنید تا به این شکل مهارت ها و توانایی های آن ها را در جهت کسب پیروزی و موفقیت به کار گرفته و از پتانسیل آن ها برای محقق کردن اهداف تعیین شده استفاده گنید؛ اما سوالی که ممکن است در این خصوص پدیدار شود این است که وکلای یاد شده در مقاله دارای چه تفاوت های مهمی با سایر وکلا هستند؟ در ادامه سه مورد از این تفاوت ها را تشریح می کنیم.

دانش حقوقی و تحصیلات بالا: در نظر داشته باشید که وکیل با تحصیل در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور، اطلاعات حقوقی خود را در سطح بالایی قرار می دهد و اینجاست که می تواند با در اختیار داشتن دانش حقوقی، راهکارهای موثری را به موکل خود ارائه دهد تمامی وکلایی که در مقاله به آن ها اشاره داشتیم از نظر علمی سرآمد بوده و می توانند ضعف های شما در بهره مندی از دانش حقوقی را به میزان قابل توجهی برطرف کنند. به روز بودن وکیل در عرصه حقوق نیز از جمله مواردی است که تفاوت ها را رقم خواهد زد.

فن بیان و قدرت نفوذ کلام: یکی از مهم ترین تفاوت های میان بهترین وکیل ملکی در شهر ری با سایر وکلا در این است که آن ها از مهارت های کلامی بالایی برخوردار هستند و به سادگی می توانند مسائل پیچیده حقوقی را برای موکلان خود تشریح نمایند. از سوی دیگر فن بیان یک وکیل می تواند در میدان نیز نقش موثری داشته باشد. در واقع فن بیان یک وکیل به او کمک خواهد کرد تا افراد درگیر در پرونده های ملکی را متقاعد سازد تا عادلانه تصمیم بگیرند. البته باید بدانید که قاضی خبره به خوبی تفاوت بین فن بیان و حرافی را می داند.

مهارت های ارتبباطی: در نظر داشته باشید که وکیل برای کسب موفقیت لازم است مهارت های ارتباطی بالایی داشته باشد و به خوبی نیز آن استفاده کند. به هر حال وکیل ارتباط نزدیکی با موکل خود خواهد داشت تا به این شکل تعامل موثر و مطلوبی بین آن ها شکل بگیرد. برای برقراری ارتباط با موکل نیاز است که وکیل به میزان زیادی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد. چرا که افراد درگیر در پرونده های ملکی تا حد بسیار زیادی درگیر تنش های روحی هستند و همین موضوع کار را برای ارتباط با او سخت می کند.

بهترین وکیل ملکی در شهر ری

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شهر ری آشنا کنیم تا اگر به وکیل نیاز داشتید گزینه های مد نظرتان را از لیست یاد شده انتخاب کنید. در ادامه مهم ترین وظایف و کمک های وکیل در قبال موکل را مورد ارزیابی قرار دادیم و پس از آن نیز برخی از مهم ترین وجوه تمایز میان وکلای معرفی شده با سایر وکلا بررسی شد. اکنون از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا