وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در شهر ری ⚖️【سال1403】 ✔️

در بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری ترجیح افراد بر این است تا از وکلای خانم استفاده کرده و وکالت دعاوی مطرح شده را به آن ها بسپارند. درخشش های اخیر وکلای خانم در این تصمیم گیری بی تاثیر نبوده است؛ اما مهم ترین دلیل برای بسیاری از افراد این است که احساس راحتی بیشتری با وکلای زن دارند و می توانند با خیال آسوده تری تمامی مسائل مربوط به پرونده را با آن ها در میان بگذارند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که نمی توان به هر وکیل خانمی صرفا به دلیل زن بودنش اعتماد کرد. باید تمامی تحقیقات لازم را انجام داد تا در نهایت از میان گزینه های موجود شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را به خدمت گرفت. برای سهولت در انتخاب وکیل در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شهر ری آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شهر ری

بهترین وکیل زن در شهر ری کیست؟

اگر قدمی در سطح شهر ری بزنیم با دفاتر وکالت و موسسات حقوقی پر شماری مواجه می شویم که وکلای مشغول در آن ها حاضرند با قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مطرح شده، به شما کمک شایانی داشته باشند؛ اما لازم است به ذکر این موضوع بپردازیم که کسب نتایج درخشان تنها از طریق استفاده از بهترین وکیل زن در شهر ری ممکن است و صرف زن بودن یک وکیل نمی تواند در این خصوص کارساز باشد؛ بنابراین برای رسیدن به موفقیت، اولین قدم انتخاب یک وکیل توانا و معتبر است.

در واقع بهترین وکیل خانم در شهر ری به عنوان متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده سعی دارد علم حقوقی خود را در اختیار موکلان قرار داده و به این شکل نیازهای حقوقی آن ها را برطرف کند. از سوی دیگر برترین وکیل زن در شهر ری به خوبی قادر است نکاتی را که از پرونده های سابق آموخته است را برای حل پرونده های موجود نیز به کار بگیرد. لازم به ذکر است که بهترین وکیل شهرری تجربیات بالایی در طی سال های متمادی به دست آورده و قادر است آن ها را برای جلب رضایت موکل به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در شهر ری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در شهر ری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

اکرم حصاربانی

اکرم حصاربانی وکیل زن در شهر ری

سرکار خانم اکرم حصاربانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم اکرم حصاربانی یکی از وکلای حرفه ای در زمینه حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری هستند. ایشان با مهارت بالای خود توانسته اند، پرونده های مهم بسیاری را حل و فصل کنند. برای دريافت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای جاده ورامین، کوچه عسگری، مجتمع نگین، ورودی A، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۰۶۵۳۸۳

فائزه دانش

فائزه دانش وکیل زن در شهر ری

سرکار خانم فائزه دانش از متخصصان وکالت هستند. خانم دانش علاوه بر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی عالی نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان برای موکلین و مراجعین شان به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.

آدرس دفتر: شهرری، بخش مرکزی، محله بهشتی، خیابان صاحب الزمان، بن بست ولیعصر، پلاک ۴، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۴۳۴۷۲۳

فیروزه رجایی

فیروزه رجایی وکیل زن در شهر ری

سرکار خانم فیروزه رجایی یکی دیگر از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری هستند. خانم رجایی متخصص در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند. همچنین در دعاوی حقوقی و خانواده فعالیت گسترده تری دارند. برای دریافت وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرری، چهاراه ارامگاه، خیابان شهرداری، پلاک ۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۳۴۸۰۳۱

مریم سادات رضایی

مریم سادات رضایی وکیل زن در شهر ری

سرکار خانم مریم سادات رضایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم سادات رضایی تخصص ویژه ای بر دعاوی ملک و املاک دارند. اما در سایر دعاوی همانند کیفری، حقوقی و خانواده نیز بهترین عملکرد را دارا هستند. پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: شهرری، سه راه ورامین، ابتدای سه راه ورامین، جنب پاساژ کوه نور، پلاک ۲۴۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۹۳۸۴۳۱

افسر شمیرانی

افسر شمیرانی وکیل زن در شهر ری

سرکار خانم افسر شمیرانی یکی دیگر از وکلای زن در شهر ری هستند که تجربه بالایی دارند. سابقه خانم شمیرانی در حوزه وکالت بیش از ۱۰ سال است. ایشان در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین و مراجعین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای اتوبان شهیدکریمی، نبش خیابان مصطفی خمینی، روبروی اداره گذرنامه، پلاک ۳۲۰، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۱۲۲۴۶۰


3 اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل زن در شهر ری

همواره لازم است تمام دقت خود را برای انتخاب بهترین وکیل زن در شهر ری به کار بگیرید و از هر گونه تصمیم احساسی و شتاب زده به دور باشید. چرا که این مسئله تا حد زیادی می تواند شکست را به دنبال داشته و فرد را از اهدافی که در سر دارد دور نماید. به هر حال تنها در صورتی می توانید به نتایج درخشانی دست پیدا کنید که وکیل شما تمامی ویژگی های یک وکیل معتبر را داشته باشد. در ادامه به برخی از اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت تا از انجام آن ها اجتناب کنید.

انتخاب بر اساس جنسیت وکیل: دقت داشته باشید که امروزه تعداد زیادی از وکلای مرد و زن در سطح مراجع قانونی مشاهده می شوند که هر یک از آن ها توانسته اند ججایگاه ویژه ای را به خصوص در سال های اخیر به دست آورند. نکته ای که لازم است در انتخاب آن ها لحاظ شود این است که تنها نباید معطوف به جنسیت وکیل مورد نظر شوید و همواره باید به سراغ بررسی و تحقیق درباره ویژگی های وکیل بروید. باید با تحقیقات کاملی که در این خصوص انجام می دهید در نهایت ممتازترین وکیل زن را به خدمت بگیرید.

انتخاب به توصیه دوستان: ممکن است در میان دوستان و آشنایان شما باشند افرادی که در گذشته با مشکلات حقوقی به مانند شما دست به گریبان بوده اند. به طور قطع این افراد برای اینکه باری را از دوش شما بردارند تصمیم می گیرند تا گزینه هایی را به عنوان حقوقدان به شما معرفی کنند. حال یکی از اشتباهات بزرگی که ممکن است در انتخاب بهترین وکیل زن در شهر ری با آن رو به رو شوید این می باشد که هیچ تحقیقی درباره گزینه معرفی شده انجام نداده و او را کورکورانه به خدمت بگیرید.

استخدام وکیل بدون ملاقات حضوری: در واقع لازم است زمانی که پس از مطالعه درباره وکیل او را انتخاب کردید با دفتر وی تماس گرفته و از او وقتی را برای ملاقات حضوری مطالبه کنید. هرگز نباید بدون ملاقات حضوری و سنجش مهارت های وی، برای استخدام او پیش قدم شوید. لازم است در جلسات ملاقات حضوری تمام تلاش خود را به کار گرفته تا خلقیات و رفتار وکیل مورد نظر را به دقت مورد ارزیابی قرار دهید تا مشخص شود که آیا او همان وکیل مورد نظرتان هست یا خیر.

بهترین وکیل زن در شهر ری

رازهایی درباره حق الوکاله وکیل زن در شهر ری

به میزان دستمزدی که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به بهترین وکیل زن در شهر ری از سوی موکل پرداخت شود در اصطلاحات قضایی حق الوکاله گفته می شود. تعیین میزان حق الوکاله در جلسات با وکیل مورد نظر یکی از مهم ترین مراحل رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری به شمار می رود و در نهایت می تواند بسیاری از دغدغه افراد درگیر با پرونده های قضایی را نیز به خود اختصاص بدهد. در ادامه سعی داریم برخی از مهم ترین رازهای مهم درباره هزینه های وکیل را مورد بررسی قرار دهیم.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: در نظر داشته باشید که بسیاری از وکلا تمایل شان بر این است تا هزینه های مربوط به حق الوکاله را به شیوه توافقی تعیین کرده و به اطلاع موکل برسانند. وکالت شغلی آزاد به شمار می رود و به این شکل از نظر قانونی دست آن ها برای تعیین توافقی دستمزد باز است. به هر حال زمانی که از تعیین توافقی هزینه وکیل سخن به می آوریم منظورمان این است که خود موکل نیز می تواند نظرش را بیان کرده و در نهایت پس از تبادل نظر در این خصوص به توافقات کامل برسند.

موکل می تواند درباره هزینه وکیل چانه زنی کند: یکی دیگر از حقایقی که لازم است در خصوص دستمزد بهترین وکیل زن در شهر ری به آن اشاره داشته باشیم این است که حق الوکاله قابل توافق است و همواره خود موکل نیز می تواند درباره آن چانه زنی کرده و از آن بکاهد. در واقع لازم است پیش از حضور در جلسات تعیین دستمزد، موکل دانش حقوقی خود را در زمینه حق الوکاله تکمیل نماید تا بتواند به این شکل نظرات واقعی تری را به وکیل ارائه دهد. به هر حال امکان چانه زنی برای موکل فراهم است.

امکان قسط بندی حق الوکاله وجود دارد: یکی دیگر از رازهایی که لازم است به آن اشاره داشته باشیم به نحوه پرداخت حق الوکاله مربوط می شود. عده ای به غلط تصور می کنند که حتما باید میزان حق الوکاله تعیین شده را به صورت یکجا به وکیل پرداخت نمایند. همین تصور غلط در بسیاری از موارد باعث می شود تا فرد از استخدام وکیل منصرف شده و تصمیم بگیرد خودش به شخصا در محیط دادگاه حاضر شود. به هر حال باید دقت داشته باشید که در صورت موافقت وکیل با این موضوع، می توان حق الوکاله را قسط بندی کرد.

بهترین وکیل زن در شهر ری

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین وکیل زن در شهر ری بپردازیم و مهم ترین ویژگی ها و تخصص آن ها را نیز مورد بررسی قرار بدهیم تا با اطلاعات کامل در این خصوص گزینه های مدنظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه سعی کردیم تا برخی از اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار بدهیم و پس از آن نیز به رازهایی درباره میزان حق الوکاله وکیل زن اشاره داشتیم. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا