خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در جردن ⚖️【سال1403】✔️

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید به طور قطع به یک وکیل متخصص در زمینه حقوق خانواده نیاز دارید تا با استفاده از توانایی‌های او بتوانید مشکلات پیش آمده را حل و فصل کنید. قانونگذار سعی داشته است تا قوانین مدنی را برای تنظیم روابط میان اعضای سببی و نسبی یک خانواده تنظیم نموده و افراد جامعه را ملزم به رعایت آنها کند. در صورتی که فرد با این قوانین آشنایی نداشته باشد ممکن است از تامین حقوق قانونی خود بازمانده و نتواند منافع خود را محقق کند. لازم است برای رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی خود از وکلای شاخص و مطرح کمک بگیرید. چرا که در بسیاری از موارد استخدام وکلای بی‌تجربه و تازه کار نمی‌تواند به شما در تامین اهدافی که در ذهن دارید کمکی داشته باشد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جردن آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در جردن

بهترین وکیل خانواده در جردن کیست؟

مهمترین هدف و وظیفه بهترین وکیل خانواده در جردن این است تا در میان اعضای خانواده صلح و سازش ایجاد کند. خوب می‌دانیم که این صلح و سازش زمانی حاصل می‌شود که هر یک از اعضای خانواده با حقوق قانونی‌اش آشنایی پیدا کرده و اجازه ندهد که سوء رفتارهای دیگری آنها را زیر پا گذاشته و ضایع نماید. اگر به دنبال وکلای متخصص برای رسیدگی به پرونده‌هایی نظیر طلاق و مهریه و تقسیم ارث هستید لازم است تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های موجود به دنبال شاخص‌ترین آنها بروید.

در واقع بهترین وکیل جردن به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا از توانمندی‌های خود برای تحقق اهداف موکل استفاده موثری داشته باشد. او در تلاش است تا از تجربه خود در جهت بازگشایی گره‌های موجود در پرونده استفاده کرده و در محیط دادگاه دفاع جانانه‌ای از منافع موکل خود داشته باشد. سابقه و تجربه وکیل خانواده خوب در جردن مهم‌ترین سلاح و معیاری است که می‌توانید برای شناسایی وکلای ممتاز و معتبر به آن متوسل شده و در نهایت گزینه مطرحی را انتخاب کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در جردن را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در جردن را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محسن معافی

محسن معافی وکیل خانواده در جردن

جناب آقای محسن معافی وکیل شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. آقای معافی مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. ایشان با تسلط کامل بر قوانین و مقررات دعاوی خانواده، از پس سخت و پیچیده ترین پرونده ها بر آمده و بهترین نتیجه را در پرونده موکلین ارائه داده اند.

آدرس دفتر: جردن، کوی آناهیتا، برج امین، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۴۳۷۱۵

رضا عزیز محمدی

رضا عزیز محمدی وکیل خانواده در جردن

جناب آقای رضا عزیز محمدی با بیش از ۱۳ سال سابقه وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای عزیز محمدی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان با مهارت بالای خود بهترین راه حل ها را پیدا می کنند.

آدرس دفتر: جردن، بالاتر از پل میرداماد، نرسیده به تابان غربی، پلاک ۱۰۴، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۵۳۹۰۵

سمیرا موسی وند

سمیرا موسی وند وکیل خانواده در جردن

سرکار خانم سمیرا موسی وند وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم موسی وند متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، حضانت فرزند، طلاق و… هستند. اما ایشان در سایر دعاوی همچون ملکی و کیفری نیز فعالیت خوبی داشته اند.

آدرس دفتر: جردن، بلوار ستاری، پلاک۵۰، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۰۵۴۴

رحیم قنبری

رحیم قنبری وکیل خانواده در جردن

جناب آقای رحیم قنبری یکی دیگر از وکلای خبره پایه یک دادگستری هستند. ایشان همچنین مشاور حقوقی حرفه ای محسوب می شوند. جناب قنبری متخصص در دعاوی خانواده و حقوقی هستند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: تهران، محله آرژانتین، ساعی، کوچه هیجدهم، خیابان شهیداحمدقیصر، پلاک۴۹، ساختمان طلا، طبقه۳، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۴۱۰۲۹

داود همت

داود همت وکیل خانواده در جردن

جناب آقای داود همت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. آقای همت با تخصص و مهارت بالای خود توانسته اند، رزومه کاری خوبی را از خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: جردن، ناهید غربی، پلاک ۱۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۱۳۸۱۲۷


۴ اشتباه مهلک در انتخاب وکیل خانواده در جردن

اعتماد به وکلای تازه کار: به طور معمول پرونده‌های ملکی با پیچیدگی‌ها و حساسیت‌های بالایی همراه هستند و کوچکترین اقدام غلطی در این خصوص می‌تواند فرد را با خسارت‌های مالی جبران ناپذیری همراه کرده و او را از تحقق اهدافش باز دارد. اگر به جای استخدام بهترین وکیل خانواده در تهران به سراغ به خدمت گرفتن وکلای تازه کار و بی‌تجربه بروید دیری نخواهد گذشت که متوجه اشتباه خود خواهید شد چرا که اساساً این وکلا حرف خاصی برای گفتن در محیط دادگاه ندارند.

انتخاب شتاب زده وکیل: همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها با استفاده از تحقیقات جامع و کامل است که می‌توانید از میان گزینه‌های موجود در نهایت یک مورد را به عنوان وکیل متخصص انتخاب کرده و وکالت در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی را به او بسپارید. هر چقدر هم که زمان کمی در اختیار داشته باشید باز هم باید تلاش خود را کنید تا از میان گزینه‌های موجود به سراغ بهترین آنها بروید. انتخاب عجولانه وکیل جز خسارت و عواقب ناگوار چیز دیگری برای شما نخواهد داشت.

استخدام وکیل بدون در نظر گرفتن تخصص او: اگر قصد استخدام بهترین وکیل خانواده در جردن را دارید لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری به موضوع پرونده و تخصص حقوقدان مورد نظرتان توجه داشته باشید. با استخدام وکلای متخصص می‌توانید به حد زیادی شانس کسب پیروزی را افزایش دهید. چرا که این وکلا زمان زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی کرده و با پیچ و خم‌های مسیر به طور کامل آشنایی دارند و می‌توانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: برخی از افراد درگیر در پرونده‌های خانوادگی تمایل دارند به طور قطع از وکلای آقا یا خانم استفاده کنند. این افراد برای انتخاب‌های خود دلایل شخصی بسیاری را دارند. این مسئله به سلیقه آنها باز می‌گردد و هرگز نمی‌توان به آن ایرادی گرفت. تنها ایرادی که در این خصوص وجود دارد این است که افراد تنها به جنسیت وکلا توجه داشته باشند و از سایر معیارهایی که در این باره وجود دارد غافل بمانند. اگر تمایل به استخدام وکلای خانم دارید لازم است به سراغ بهترین گزینه بروید.

بهترین وکیل خانواده در جردن

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در جردن

هرگونه اقدام شتاب زده و عجولانه در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد و او را از تحقق اهدافی که در ذهن خود دارد دور نگه دارد. از سوی دیگر می‌دانیم که در سطح جامعه تعداد افرادی که در زمینه مسائل حقوقی تخصص‌های کافی را دارند کم می‌باشد؛ بنابراین می‌توان گفت عموم جامعه از اطلاعات حقوقی کافی برای در اختیار گرفتن و رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی محروم هستند و این یک ضعف بزرگ به شمار می‌رود.

اما در این خصوص جای نگرانی نیست چرا که وکلا با ارائه مشاوره حقوقی می‌توانند شما را از حقوق و منافع قانونی‌تان آگاه کرده و ضعف‌های شما در زمینه مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی را برطرف کنند. به هر حال باید به این نکته توجه داشته باشید که وکلا در زمینه مسائل حقوقی به تخصص‌های لازم رسیده‌اند و می‌توانند قوانین پیچیده را به زبان ساده برای موکل خود تشریح نمایند. زمانی که فرد با قوانین و مقررات مربوط به حقوق خانواده آشنایی پیدا کند کار او برای رسیدن به پیروزی ساده‌تر خواهد شد.

برای دریافت مشاوره حقوقی در ابتدا لازم است با استفاده از تحقیقات جامعی که انجام می‌دهید بهترین وکیل خانواده در جردن را شناسایی کرده و برای ملاقات و تبادل نظر با او اقدامات لازم را انجام دهید. پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی لازم است تمامی مدارک و مستنداتی که در مسیر رسیدگی به پرونده نقش دارد را با خود به همراه ببرید تا وکیل مطالعه کاملی در خصوص آنها داشته باشد و بتواند با دید جامع‌تری در خصوص پرونده مشاوره حقوقی ارائه دهد و شما را راهنمایی کند.

روش‌های زیادی برای دریافت مشاوره حقوقی وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی و آنلاین اشاره کرد. پیشنهاد ما این است که اگر پرونده پیچیده‌ای در اختیار دارید به طور قطع از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید و به این شکل ضعف‌های حقوقی خود را برای حضور موفق در دادگاه برطرف سازید. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل می‌تواند پرونده را در ابتدا مورد مطالعه قرار داده و سپس نظر خود را در قالب راهنمایی و مشاوره اعلام دارد.

بهترین وکیل خانواده در جردن

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را دنبال کردید از شما ممنونیم. هدف ما در این مقاله از سایت برترین وکلا این بود تا شما را با بهترین وکیل خانواده در جردن آشنا کنیم تا ضعف‌های حقوقی خود را با تکیه بر تجربه این وکلا حل و فصل کنید. در ادامه تلاش کردیم اشتباهات مهلکی که در انتخاب وکیل وجود دارد را مورد بررسی دقیق قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ برشمردن برخی از مزایای مهم مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان مجله حقوقی برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

دکمه بازگشت به بالا