کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی کیفری می‌توانند تأثیرات زیادی بر زندگی متهم داشته باشند. محکومیت در یک دعوای کیفری می‌تواند منجر به مجازات‌های سنگینی مانند حبس، جریمه نقدی و محرومیت از حقوق اجتماعی شود؛ بنابراین، مهم است که در صورت مواجهه با یک دعوای کیفری، از یک وکیل مجرب کمک بگیرید. وکیل دانش حقوقی و تجربه بالایی در زمینه دعاوی کیفری دارد و می‌تواند شما را به عنوان موکل با حقوق قانونی‌تان آشنا کند تا بتوانید در محاکم قضایی گام‌های بلندتری را برای تحقق اهدافی که در سر دارید بردارید؛ اما باید تحقیقات جامع و کاملی را در خصوص توانایی و مهارت گزینه‌های مختلف انجام دهید تا از میان انبوه وکلا در نهایت به شاخص‌ترین آنها دست پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در جردن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در جردن

بهترین وکیل کیفری در جردن کیست؟

لازم است بهترین وکیل جردن تخصص بالایی در زمینه قانون مجازات اسلامی و قانون آیین دادرسی کیفری داشته باشد تا بتواند با استناد به آنها مسیر دادرسی را با موفقیت دنبال کرده و در نتیجه در خصوص پرونده‌های کیفری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سابقه بالایی در زمینه رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری دارند. چرا که این وکلا به شما کمک خواهند کرد تا از میان راهکارهای متعددی که برای حل مشکل وجود دارد در نهایت به مطلوب‌ترین آنها متوسل شوید.

تحصیلات بهترین وکیل کیفری در جردن یکی از عواملی می‌باشد که باید در خصوص آن تحقیقات جامعی را انجام دهید. برترین وکیل کیفری در جردن شخصی است که می‌تواند تمامی تجربه‌ها و مهارت‌های خود را در اختیار موکل قرار داده تا به این شکل او را به سمت پیروزی نزدیک کند. لازم به ذکر است که وکیل کیفری خوب در جردن تحصیلات خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده و می‌تواند با فن بیان قوی و مهارت‌های ارتباطی که در اختیار دارد قاضی را برای تبرئه یا اثبات جرم موکل خود ترغیب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در جردن را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

رخساره السادات معیری

رخساره السادات معیری وکیل  کیفری در جردن

سرکار خانم رخساره السادات معیری وکیل و مشاورحقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. خانم معیری در دعاوی مختلفی همچون کیفری بسیار خوش درخشیده اند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: تهران، میدان ارژانتین، خیابان قصیر، نبش خیابان ۱۸، پلاک ۴۵، واحد۲۱

شهلا کفشدوز قابلی

شهلا کفشدوز قابلی وکیل  کیفری در جردن

سرکار خانم شهلا کفشدوز قابلی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق نیز هستند. خانم کفشدوز قابلی در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مهارت و تجربه بالای خانم کفشدوز قابلی باعث شده تا رزومه کاری خوبی را به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: تهران، آرژانتین، ساعی، بزرگراه مدرس، کوچه ششم، پلاک۲۵، طبقه ۵

مهناز نجاری اید لو

مهناز نجاری اید لو وکیل  کیفری در جردن

سرکار خانم مهناز نجاری اید لو وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم نجاری اید لو متخصص در دعاوی کیفری هستند. اما ایشان در سایر دعاوی همچون ملکی، خانواده و حقوقی نیز فعالیت خوبی داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر)، کوچه دوم، شماره ۳۰، واحد ۱۹

سیدنصراله ابراهیمی

سیدنصراله ابراهیمی وکیل  کیفری در جردن

جناب آقای سید نصراله ابراهیمی یکی دیگر از وکلای نام دار و شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. آقای ابراهیمی مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. ایشان با تسلط کامل بر قوانین و مقررات دعاوی کیفری، از پس سخت و پیچیده ترین پرونده ها بر آمده و بهترین نتیجه را ارائه داده اند.

آدرس دفتر: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه غزالی، عتیق، پلاک ۱۴، واحد ۵

سیدعلی موسی نیازارع

سیدعلی موسی نیازارع وکیل  کیفری در جردن

جناب آقای سید علی موسی نیازارع وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: تهران، میدان ارژانتین، خیابان الوند، خیابان وزرا، کوچه ۵، پلاک۲۳و۲۲


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل کیفری در جردن

تمامی افرادی که با پرونده‌های کیفری دست به گریبان هستند لازم است از بهترین وکیل کیفری در جردن مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل اطلاعات خود را در زمینه دعاوی مطرح شده افزایش دهند. برای این کار لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی را انجام دهید تا یک وکیل را به عنوان مشاور حقوقی انتخاب کرده و از تجربیات او استفاده کنید. دقت داشته باشید که میزان مهارت و توانمندی وکلای مورد نظر بر روی کیفیت جلسات مشاوره حقوقی و اطلاعاتی که دریافت خواهید کرد اثر می‌گذارد.

لازم است با وکیل خود صداقت کامل داشته باشید و هر آن چیزی که لازم است او در خصوص پرونده‌های کیفری بداند را در اختیارش قرار دهید. چرا که تنها در این صورت است که می‌توانید اطلاعات وکیل در خصوص پرونده را افزایش داده و در مقابل از دانش حقوقی و تجربیات او بهره‌مند شوید. رازداری و پنهانکاری با وکیل هیچ معنایی ندارد و اگر می‌خواهید نتیجه خوبی را از جلسات مشاوره دریافت کنید لازم است تمام اطلاعات مفید را به او منتقل کنید. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در تهران به شما کمک خواهد کرد تا با حقوق قانونی‌تان به عنوان یکی از طرف‌های دعوی آشنایی پیدا کرده و به این شکل اجازه ندهید که هیچ فردی در دادگاه با سوء رفتارهایش منافعی را از شما ضایع کند. عموم افراد اطلاعات کمی در خصوص مواد قانونی مختلف و روند رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی دارند که این موضوع در بسیاری از موارد می‌تواند مشکل آفرین باشد. مشاور حقوقی به شما کمک می‌کند تا در این خصوص نیز اطلاعات خوبی را جذب کنید.

در جلسات مشاوره حقوقی از وکیل خود بخواهید تمامی راه حل‌هایی که برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در پرونده کیفری وجود دارد را برای شما تشریح کند. در نهایت لازم است وکیل از راه حل‌های مختلفی که در این خصوص وجود دارد یک مورد را به عنوان بهترین روش برون رفت از اختلافات پیش آمده به شما معرفی کند. لازم است پیش از دریافت مشاوره حقوقی تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می‌کنید به پرونده کیفری مربوط است را با خود به همراه ببرید تا کیفیت کار افزایش پیدا کند.

بهترین وکیل کیفری در جردن

کلام آخر

از شما ممنونیم بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در جردن آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید ضعف‌های حقوقی خود در خصوص دعاوی مطرح شده را با تکیه بر تجربیات وکلای شاخص برطرف کنید. در ادامه شما را با برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی آشنا کردیم و پس از آن نیز برخی از اشتباهات و تصورات رایج که در خصوص حق الوکاله وکیل کیفری وجود دارد را تشریح نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا