طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران ⚖️【سال1403】✔️

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران، وکیلی است که بتواند منافع افراد را به زبان حقوقی برآورده کند، موکل خود را به بهترین نحو درک کند و به او گوش دهد و از مهارت های ارتباطی و دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد. داشتن یک وکیل طلاق خوب تضمین می کند که شما در پرونده خود به خوبی نمایندگی دارید. اصطلاح “بهترین وکیل طلاق” به معنای وکیلی با سابقه علمی قوی است که از موکلینش به بهترین شکل دفاع می کند و در کار حقوقی خود به دنبال حقوق مراجعین است. در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران کیست؟

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران کیست؟

وکیل باید تخصص و تجربه بالایی داشته باشد و بنابراین همیشه در نظر داشته باشید که بهترین متخصصانی که می توانند در حوضه طلاق به شما کمک کنند وکلای خانواده هستند که علاوه بر این، با توجه به موضوعات مطرح شده، یک وکیل خوب باید دائماً به روز شود تا همیشه آخرین تحولات قانونی و فقهی را نه تنها در مورد مسائل خانوادگی بلکه در مورد مسائل بین المللی و رویه ای نیز در نظر داشته باشد.

پیچیدگی روابط خانوادگی مستلزم مداخله وکیل در امور حقوقی خانواده در مورد طلاق است. بهترین وکیل طلاق در تهران ابتدا باید دلایل واقعی طلاق را درک کند، نیت واقعی طرفین را تشخیص دهد و در صورت غیرقابل برگشت بودن خدماتی مبنی بر طلاق را ارائه دهد، اما نقش وکیل تنها در این مرحله تمام نمی شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران را بشناسید!

طلاق دوران سختی در زندگی همه است، اما با کمک  بهترین وکیل تهران می توان آن را آسان کرد. وکلای خانواده این زمینه به خوبی آموزش دیده اند و به درستی مراجعین را راهنمایی می کنند. در اینجا لیستی از بهترین وکلای طلاق همراه با اطلاعات تماس را به شما عزیزان معرفی میکنم. همراه ما باشید:

مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

آقای مسعود رجایی مهر، یکی از بهترین وکلای تهران میباشند، ایشان با داشتن ۱۸ سال سابقه ی وکالت در انواع دعاوی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی و خانواده به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی را دارند.

تخصص و خدمات قابل ارائه در دفتر ایشان:

 • دعاوی مربوط به امور خانواده: اعم از طلاق توافقی یا یکطرفه، دعاوی مربوط به مطالبه مهریه، نفقه وکلیه حق و حقوقات زوجه در کمترین زمان ممکن و دفاع از حقوق زوج در دعاوی مطروحه علیه ایشان
 • وکالت در دعاوی حقوقی: شامل دعاوی ملکی، ثبتی، سرقفلی، تخلیه املاک تجاری، ابطال و فسخ اسناد، الزام به تنظیم سند
 • دعاوی مربوط به ارث و مصادره اموال
 • وکالت در عاوی کیفری: کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ای، سرقت، دیه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مسعود رجایی مهر با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09128401440
آدرس دفتر: آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه ۱۳، پلاک ۴، طبقه ۵، واحد ۱۰

رسول احمدی

آقای رسول احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی در راستای قوانین وکالت به عموم مردم مشاوره ارائه می دهد و آنان را با حق وحقوق خود آشنا می کند. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر کافی در حوزه دعاوی خانوده و زمینه طلاق موفقیت های متعددی را ازآن خود کرده است.

آدرس دفتر تهران: جنت آباد شمالی، کوچه محمدی، پلاک ۸، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: 09177236979

لیلا اردستانی رستمی

لیلا اردستانی رستمی بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

سرکار خانم رستمی یکی از وکلای موفق در حوضه دعاوی طلاق و خانواده است. او بیش از 10 سال سابقه وکالت دارد و به طور مداوم ابتکار عمل را بر عهده می گیرد و راه حل های خلاقانه ای ارائه می دهد که نتایج مثبتی را برای موکلین می آورد. از افتخارات ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ده سال سابقه وکالت

حوزه فعالیت لیلا اردستانی رستمی:

دعاوی طلاق، دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

شماره تماس: 09126079430

آدرس: شهرری، میدان هادی ساعی، ساختمان صدف، پلاک۷،واحد ۸، طبقه دوم

حسین شاپوری

حسین شاپوری بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

یک وکیل مشتاق، با انگیزه بالا، با بیش از 15 سال تجربه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در شمال تهران هستند و توانایی به کارگیری مهارت های تحقیقاتی گسترده در تکالیف مستقل یا همکاری با تیم های تحقیقات حقوقی و دعاوی. در ایجاد روابط حرفه ای قوی با همکاران و موکلین ماهر می باشد

برخی از افتخارات ایشان به شرح ذیل می باشد:

 • کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری قم
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز
 • وکیل و مشاور حقوقی در موسسه حقوقی عدل جویان
 • وکیل و مشاور حقوقی در موسسه حقوقی مشاوران خلاق امین
 • ارائه مشاوره های حقوقی در زمینه های مختلف و رضایت بخش از سوی مشاوره گیرندگان

حوزه فعالیت حسن شاپوری:

 • متخصص دعاوی طلاق

شماره تماس: 09123635791

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، روبروی برج سفید، راه روی شرقی، طبقه پنجم، واحد۳۶

فرانک قائدی

فرانک قائدی بهترین وکیل طلاق در تهران

فرانک قائدی یکی از بهترین وکلای طلاق در شمال تهران می باشد، وکیل تحصیل کرده و ماهر که توجه زیادی به جزئیات دارد. فرانک قائدی با 15 سال تجربه میدانی گسترده و عزم برای دستیابی به نتایج عالی، یک وکیل موثر است که توانایی مهمی برای حفظ آرامش در موقعیت های استرس زا دارد. از افتخارات ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران
 • ۱۵ سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی؛ کیفری ؛خانواده؛ ملکی ؛ثبتی ؛شهرداری؛ وزارت کار؛دیوان عدالت اداری و اتباع خارجی
 • مدرس دروس حقوقی در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران
 • وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه‌قضاییه

حوزه فعالیت فرانک قائدی:

 •  دعاوی حقوقی؛ کیفری ؛خانواده (طلاق)؛ ملکی ؛ثبتی ؛شهرداری؛ وزارت کار؛دیوان عدالت اداری و اتباع خارجی.

شماره تماس: 09122047464

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، روبروی خیابان روشندلان، بن بست غربی، پلاک۶

سعید مسعود حیدری

سعید مسعود حیدری بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

جناب آقای سعید مسعود حیدری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شمال تهران به صورت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی قبول وکالت می کند. ایشان وکیلی کار کشته در زمینه دعاوی طلاق، نفقه، مهریه و … است و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. او برای بهبود روند پرونده با قاضی مربوطه نهایت همکاری را جهت رساندن حق به حق دار به عمل می آورد.

شماره تماس: 09128306923

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج

فاطمه اسپرهم

فاطمه اسپرهم بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

خانم فاطمه اسپرهم وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شمال تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. وی برای سهولت کار قبل از شروع دادگاه به جکع آوری ادله محکمه پسند است و در روز موعد برای دفاع از موکل خود به دادگاه ارائه می دهد و با دانش حقوقی خود رای مثبت دادگاه را از آن موکل خود می کند. توسعه و اجرای استراتژی ها، جمع آوری شواهد برای ارائه پرونده با درک جزئیات پرونده.

از افتخارات ایشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای سابقه به عنوان مدیر و مشاور حقوقی در شرکت های خصوصی

حوزه فعالیت سرکار خانم فاطمه اسپرهم:

 • در زمینه خانواده از قبیل طلاق، فسخ نکاح، مهریه، نفقه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، وکالت در اعمال حق طلاق،قبول وکالت و ارائه مشاوره در زمینه ارث و وصیت از قبیل میزان سهم وراث، تقسیم نامه، انحصار وراثت

شماره تماس: 09122945388

آدرس: تهران، بلوار شهید مصطفوی، نبش کوچه لاله یکم


بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

نکاتی برای پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب در شمال تهران

توانایی میانجی گری یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در تهران است که علاوه بر این از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.. وکلای خانواده می توانند نه تنها در سطح حقوقی بلکه در سطح روانشناختی نیز به موکلین خود کمک کنندبه عبارت دقیق، این به معنای دانستن نحوه برقراری ارتباط و اجتناب از تحمیل ایده‌های خود می باشد.

در مقابل، بسیار مهم است که بتوانیم گوش دهیم، همچنین از موکل در فضای مشارکتی حمایت کنیم، به طوری که مناسب ترین تصمیم نتیجه انتخاب یک جانبه نباشد، بلکه نتیجه رویکردی مناسب و مشترک باشد.

انتخاب وکیل طلاق مناسب در شمال تهران

انتخاب وکیل خانواده در زمینه طلاق بسیار مهم است چرا که تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه دارد. هنگام ارزیابی وکلا باید عوامل زیادی در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که آنها نه تنها از تخصص لازم در حقوق خانواده برخوردارند، بلکه با انتظارات فرد در مورد سبک ارتباطی، در دسترس بودن و رویکرد کلی برای حل تعارض مطابقت دارند.

برای انتخاب آگاهانه، به موکلین توصیه می شود که با مقایسه صلاحیت ها، تجربه، نظرات دیگران و سابقه موفق، در مورد وکلا تحقیق کنند. علاوه بر این، زمان‌بندی مشاوره‌های اولیه به افراد این امکان را می‌دهد که ببینند آیا رابطه قوی بین آنها و وکیل وجود دارد یا خیر. یک جنبه ضروری با توجه به ماهیت حساس فرآیند طلاق، با در نظر گرفتن دقیق این عوامل، طرفین دخیل در دادخواست طلاق می‌توانند شانس خود را برای تضمین شرایط مطلوب افزایش دهند.

باورهای غلط درباره حق الوکاله وکیل طلاق در شمال تهران

ثابت بودن میزان حق الوکاله: نکته ی قابل اهمیتی که باید در رابطه با دستمزد بهترین وکیل طلاق در شمال تهران در نظر داشته باشیم این است که حق الوکاله رقم ثابتی ندارد و نباید چنین تصور داشت که تمامی پرونده ها دستمزدشان به صورت یکسان می باشد و همینطور لازم ذکر است بگوییم در جلسات مشاوره مبلغ حق الوکاله بین وکیل و موکل به طور توافقی تعیین می گردد.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: ممکن است به دلیل نداشتن استطاعت مالی از اخذ وکیل طلاق در شمال تهران منصرف شوید و بخواهید سرنوشت پروندتان را به دست یک کارآموز وکالت بسپارید که در این لحظه شما اشتباه بزرگی را رقم خواهید زد؛ اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است با به دست آوردن رضایت حقوقدان می توانید حق الوکاله وکیل مورد نظر را به صورت اقساط تا اتمام پروندتان پرداخت کنید.

ارتباط بین حق الوکاله با جنسیت وکیل:این تصور که جنسیت وکیل با میزان حق الوکاله وی مرتبط است کاملا اشتباه می باشد، در واقع نباید چنین برداشت کنید وکلای خانم و آقا دستمزد های متفاوتی دارند. هزینه حق الوکاله بسته به پیچیدگی پرونده، سابقه وکالت، زمان بر بودن و … به طور مستقیم در محاسبه حق الوکاله در ارتباط است.

بهترین وکیل طلاق شمال تهران

کلام آخر

طلاق می تواند چالش برانگیز باشد، اما حضور وکیل حرفه ای الزامی است، وکیل توانا علاوه بر حرفه ای بودن با دلسوزی از شما حمایت می کند و شما را در هر مرحله راهنمایی می کند. مزایای استخدام بهترین وکیل طلاق در شمال تهران بسیار زیاد است، از تجربه ارزشمند حقوقی آنها گرفته تا وکالت عینی و مهارت های مذاکره موثر. اگر با طلاق روبرو هستید، کمک یک متخصص حقوقی ماهر را در نظر بگیرید تا حل و فصل منصفانه و عادلانه ای را که شایسته آن هستید، بدست آورید. امیداواریم این مقاله براتون مفید بوده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه اسلامی

مرضیه اسلامی هستم 23 ساله و یک دختر علاقه مند به مطالب حقوقی، در سایت برترین وکلا مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خودمو میکنم تا مطالب مفید و جامعی را برای شما بنویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا