وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل نیاوران ⚖️【سال1403】✔️

در نظر داشته باشید که هر فرد در سطح جامعه ممکن است حداقل یک بار در عمر خود با مشکلات حقوقی مختلف روبرو شده و به دنبال راه حلی برای حل و فصل آنها باشد. سواد حقوقی افراد جامعه به اندازه‌ای نیست که خودشان بتوانند به تنهایی راهی را برای کسب پیروزی پیدا کرده و عهده‌دار پرونده‌های حقوقی و کیفری شوند؛ بنابراین به جای اینکه زمان زیادی را صرف حضور در دادگاه و سردرگم شدن در محاکم قضایی کنید لازم است از یک وکیل خبره کمک دریافت کرده و مشکلات حقوقی خود را با تکیه بر دانش و تجربیات او برطرف نمایید. لازم به ذکر است که شما با استفاده از شاخص‌ترین و مطرح‌ترین گزینه‌ها است که می‌توانید موفقیت چشمگیری را به دست آورید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نیاوران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل نیاوران

بهترین وکیل نیاوران کیست

هرگز نباید یک وکیل را بدون اینکه با او ملاقات داشته باشید انتخاب کرده و از او برای همکاری دعوت به عمل آورید. از طریق ملاقات حضوری می‌توانید سوابق کاری و تحصیلی بهترین وکیل نیاوران را مرور کرده و از او بخواهید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهد. از طریق بررسی پاسخ‌هایی که وکیل به سوالات شما در خصوص پرونده‌های قضایی می‌دهد می‌توانید سطح دانش حقوقی و فن بیان او را مرور کرده و برای ادامه همکاری با او و یا رفتن به گزینه‌های بعدی به جمع‌بندی‌های نهایی برسید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نیاوران احتمال کسب پیروزی را برای شما در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و می‌توانید با استفاده از راهکارهای او در زمان کمتری به موفقیت‌های چشمگیر برسید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول به بررسی پرونده‌های مختلف بوده است و توانسته تجربیات زیادی را به دست آورد. وکیل خوب در نیاوران شخصی است که از دغدغه‌های موکل در خصوص دعاوی مطرح شده کسب اطلاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نیاوران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل نیاوران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهسا اردلانی

مهسا اردلانی بهترین وکیل نیاوران

سرکار خانم مهسا اردلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نیاوران می باشد ایشان دارای سال ها تجربه در زمینه رسیدگی به دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری را دارا بوده و توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را حل و فصل کرده و به سرانجام نیک نیز برساند.

آدرس: تهران، میدان نیاوران، خیایان باهنر، مجتمع نارون، طبقه2، واحد 207
شماره تماس: 02126104150

دکتر احمد زهره وند

بهترین وکیل نیاوران احمد زهره وند

جناب دکتر احمد زهره وند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نیاوران می باشد، ایشان دارای چندین و چند سال سابقه وکالت و مشاور حقوقی می باشد، ایشان با دانش حقوقی بالایی که دارند تمامی مشکگلات حقوقی شمارا حل و فصل کرده و باتوجه به مشاوره های حقوقی که برلای موکلان خود برگزار می کنند آنها را با معضلات بزرگ حقوقی آشنا کرده و به بهترین روش به آنها رسسیدگی می کنند.

آدرس: نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، بن بست راز، پلاک ۳۵، طبقه ۵، واحد ۲۰
شماره تماس: 09124079223

مریم نصرالهی

مریم نصرالهی بهترین وکیل نیاوران

سرکار خانم مریم نصرالهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نیاوران می باشد، ایشان یکی از بهترین وکلای نیاوران با دفت وکالت مریم نصرالهی با تیمی مجرب آماده خدمات رسانی به موکلان خود در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی، بانکی، امور ثبتی در 24 ساعته شبانه روز می باشد.

آدرس: نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، واحد ادار A1، طبقه A1، واحد 17
شماره تماس: 09125245491

الهام قاسمی

الهام قاسمی بهترین وکیل نیاوران

سرکار خانم الهام قاسمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوقی و سابقه قریب به 1 دهه وکالت حقوقی، خانواده، طلاق، ملکی، بانکی، کیفری، امور ثبتی در نیاوران می باشد.

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

داوود چشمی

جناب آقای داود چشمی وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی در نیاوران می باشد، ایشان قریب به 2 دهه می باشد که خدمات وکالت در تمامی زمینه ها حقوقی و کیفری اعم از طلاق و مهریه و نفقه، ارث و میراث، فروش مال غیر، ملک مشاع، موجرو مستاجر، سفته و چک، تظیم سند، لایحه و شکوایه و تمامی خدمات ثبتی حقوقی و…

آدرس: نیاوران، بعد از چهارراه یاسر، بعد از پمپ بنزین، نبش کوچه رفیعی، ساختمان رویال، پلاک 30، طبقه دوم، واحد 3

وظایف وکیل نیاوران که از توان افراد عادی خارج است

موکل که تصمیم می‌گیرد پرونده‌های حقوقی و کیفری را به بهترین وکیل نیاوران بسپارد در واقع از او توقعاتی دارد که باید آنها به طور کامل انجام شود. در صورتی که وکیل به تعهدات و وظایف خود پایبند باشد به طور قطع در مدت زمان کمتری خواسته‌های حقوقی موکل برطرف خواهد شد. اگر با وظایف وکیل به طور کامل آشنایی داشته باشید به طور قطع تعامل موثرت با او در مسیر دادرسی خواهید داشت. در ادامه سعی داریم برخی از مهم‌ترین وظایفی که بر عهده وکلای متخصص است را مرور کنیم.

تنظیم دادخواست و شکواییه: اگر از ابتدا به بهترین وکیل نیاوران مراجعه کرده باشید لازم است برای اقامه دعوی از او بخواهید تا در تنظیم دادخواست و شکواییه به شما کمک زیادی را داشته باشد. تحریر و تنظیم انواع متون حقوقی نیازمند تبحر و تخصص بسیار بالایی است و اگر با اصول حقوقی نوشتن اسناد حقوقی آشنایی نداشته باشید ممکن است نتوانید در محاکم قضایی به خواسته‌ها و دغدغه‌های خود برسید. از سوی دیگر برای تنظیم اظهارنامه قضایی و لایحه دفاعی نیازمند کمک‌های وکیل است.

عدم ارائه قول‌های غیر واقعی و امانتداری: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل نیاوران موظف است تا در ابتدا پرونده را به دقت مورد بررسی قرار داده و سپس نظر خود را به صورت شفاف و صریح به موکل اعلام دارد و از هرگونه قول خلاف واقع در خصوص پرونده‌های قضایی پرهیز نماید. این نکته را در نظر بگیرید که اگر وکیل برای دلگرم کردن موکل به او قول خلاف واقعی را بدهد ممکن است اگر پرونده با شکست روبرو شود از نظر روحی موکل به هم ریخته و نتواند به خواسته‌های خود برسد.

حضور در دادگاه و دفاع از پرونده: زمانی که برای حل مشکلات حقوقی خود به وکلای خبره و مطرح مراجعه می‌کنید توقع دارید که او به نیابت از شما در دادگاه حاضر شده و در خصوص دعاوی مطرح شده از منافع شما به طور کامل دفاع نماید. او باید پیش از حضور در دادگاه تمامی ادله و مستنداتی که می‌تواند در اثبات ادعاهای موکل کمک کند را جمع آوری نمود و در زمان مشخص به مقامات مسئول تحویل دهد. دقت کنید که سطح دانش حقوقی یک وکیل و تجربیات او در کسب پیروزی شما موثر خواهد بود.

بهترین وکیل نیاوران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل نیاوران

اکثر افراد در صورت مواجهه با پرونده‌های حقوقی و کیفری با تعداد زیادی از سوالات مواجه می‌شوند که به دنبال راه حلی برای پاسخگویی به آنها هستند. دقت داشته باشید که مطالعه مطالب حقوقی و مراجعه به کتاب‌های مربوطه هرگز نمی‌تواند در این زمینه راهکار مطمئنی باشد. شما برای ظرف‌های حقوقی خود می‌بایست از بهترین وکیل نیاوران کمک گرفته و برای پاسخ به پرسش‌های خود روی دانش حقوقی و تجربیات وکیل حساب ویژه‌ای را باز کنید تا به این شکل به اهداف خود برسید.

بسیاری از افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند برای حضور در دادگاه اضطراب و استرس دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا نتوانند آنطور که باید کیفیت خوبی را در دفاع از پرونده ارائه دهند. یکی از مهمترین مزایای دریافت مشاوره از حقوقدان مورد نظرتان این است که می‌توانید از حجم اضطراب و استرس خود بکاهید و مهیای حضور در دادگاه شوید. وکیل می‌کوشد تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهد و همین مسئله می‌تواند در کنار دلگرمی‌های او از حجم استرس شما بکاهد.

دقت داشته باشید که اگر با حقوق قانونی‌تان در محاکم قضایی آشنایی داشته باشید هرگز اجازه نخواهید داد که کسی از آن سوء استفاده کرده و جلوی تامین منافع شما را بگیرد. یکی از مهمترین مزیت‌های دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل نیاوران این است که می‌توانید از حقوق قانونی‌تان به طور کامل آشنایی پیدا کرده و برای تحقق آنها در دادگاه تلاش کنید. مشاوره حقوقی در مقایسه با سایر خدمات حقوقی وکیل دارای هزینه‌های کمتر است بنابراین اگر توان مالی شما اجازه استخدام وکیل را نمی‌دهد می‌توانید مشاور حقوقی بگیرید.

بنابراین می‌توان گفت مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که به دلیل شرایط مالی قصد این را دارند تا به تنهایی در دادگاه حاضر شوند و از وکیل استفاده نکنند دارای مزیت‌های بیشتری است. از سوی دیگر باید به این موضوع توجه داشته باشید که برخی از افراد تا حدودی با مسائل حقوقی آشنایی دارند و می‌خواهند خودشان به شخصه در دادگاه حاضر شده و پیگیر پرونده‌های مختلف باشد. این افراد نیز می‌توانند از مزیت‌های مشاوره حقوقی برخوردار شده و مهیای حضور در دادگاه شوند.

بهترین وکیل نیاوران

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب از سایت برترین وکلا تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل نیاوران آشنا کنیم تا بتوانید خواسته‌های حقوقی خود را با تکیه بر دانش حقوقی و توانمندی‌های وکلای معرفی شده برطرف کنید. در ادامه برخی از وظایفی که وکیل بر عهده دارد را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ مزایای مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا