کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر⚖️【سال1403】✔️

دعاوی کیفری در جوامع امروزی از پیچیده ترین و پر تکرار ترین دعاوی می باشند. به همین جهت برای حل دعاوی کیفری بایست از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیریم. وکیل کیفری با تجربه خود در امور جزایی و کیفری و به واسطه دانش و آگاهی از امور قضایی، می تواند درصد موفقیت در پرونده های کیفری را بالا ببرد. در این مقاله می خواهیم شما را با بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر آشنا کنیم تا در صورت نیاز، به آسانی در دسترس شما باشند.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر کیست؟

وکیل کیفری، وکیل پایه یک دادگستری است که تخصص و فعالیت وی در زمینه دعاوی کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، تجاوز و … است. وکیل کیفری باید تجربه بالا و دانش و آگاهی به روز در امور جزایی و کیفری داشته باشد تا بتواند به درستی از موکل خویش در دادگاه دفاع نماید. از این رو می بایست انتخاب وکیل آگاهانه و با وسواس انجام گردد تا موفقیت پرونده تا حدودی تضمین شود. در ادامه 10 نفر از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر را معرفی می نماییم:

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری اسلامشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل کیفری اسلامشهر را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

  • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
  • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

محمد تقی بختیاری

محمد تقی بختیاری

آقای بختیاری از وکلای با تجربه و با سابقه در اسلامشهر هستند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی کیفری مثل کلاهبرداری، قتل، خیانت، تجاوز و…. می باشد. با پشتکار و پیگیری های مداوم، در اکثر پرونده های کیفری، نتیجه مطلوب را حاصل می نمایند. برای دسترسی به ایشان ازر آدرس و تلفن زیر اقدام نمایید:

آدرس: اسلامشهر، بیست متری امام خمینی، بین کوچه ۱۷و۱۹، پلاک ۴۳۹

تلفن:09128022809

علی پرنلو

علی پرنلو

اقای پرنلو از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. در زمینه دعاوی کیفری تخصص دارند‌. با توجه به سابقه درخشان در پرونده های قبلی خود، گزینه بسیار مناسبی برای واگذاری امور کیفری هستند‌. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند‌. از این رو به عنوان یکی از بهترین وکلای کیفری در اسلامشهر معرفی می شوند. برای واگذاری پرونده های قضایی خود به ایشان از طریق آدرس و اطلاعات زیر اقدام نمایید:

آدرس: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، بین کوچه ۹و ۱۱، مجتمع اداری و تجاری فرهاد، طبقه اول، واحد ۸

تلفن:09122498956

مهدی پژوهی الموتی

مهدی پژوهی الموتی

آقای الموتی از وکلای با سابقه و با تجربه در زمینه دعاوی کیفری هستند. پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند‌. به همین جهت از تجربه و آگاهی بالایی برخوردار هستند و در کوتاهترین زمان ممکن، پرونده های کیفری را به نتیجه می رسانند. برای مشاوره حقوقی با ایشان و واگذاری پرونده های کیفری در اسلامشهر، از آدرس و اطلاعات زیر استفاده کنید:

آدرس: اسلامشهر، خیابان زرافشان، نبش کوچه۴۲، پلاک ۳۸۲، واحد۲

تلفن:09122501025

حمید پور زند

حمید پور زند

آقای پور زند وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر هستند. از وکلای با سابقه و با تجربه در دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، مواد مخدر، تجاوز، قتل و… می باشند. از ویژگی های بارز ایشان می توان به نکته سنجی و دقت و مهارت در انجام پرونده های حقوقی اشاره نمود. دارای بیشترین رضایت موکلین خود، از عملکرد وکیل، در پرونده های کاری خود هستند‌. از طریق آدرس و تلفن زیر میتوانید با ایشان دسترسی پیدا کنید:

آدرس: اسلامشهر، ابتدای باغ فیض، کوچه ۱۱، پلاک ۵، طبقه ۲

تلفن:09123183670

سمیه پور لطفی

سمیه پور لطفی

خانم پور لطفی از وکلای با تجربه و با سابقه در امور قضایی هستند. تخصص ایشان در دعاوی کیفری می باشد. با علم و دانش بالا و اگاهی از قوانین قضایی، پرونده های کیفری را با موفقیت و پیروزی به اتمام می رسانند. با اعتماد به نفس کامل در دادگاه، از موکل خویش دفاع می نمایند و ایشان را به مطالبات خویش می رسانند. از طریق آدرس و اطلاعات زیر می توانید به ایشان دسترسی داشته باشید:

آدرس: اسلامشهر، خیابان زرافشان، مجتمع تامین اجتماعی، بلوک ۱۱، طبقه همکف شرقی

تلفن:09197596585

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر، ابتدا بایست به ویژگی های وکیل توجه کرد‌. ویژگی هایی که قرار دادن آنها در کنار هم، باعث انتخاب درست و به جا می گردد و باعث موفقیت در پرونده های کیفری شما می شود.

  • تخصص وکیل: یک وکیل بایست در یک یا چند زمینه قضایی، تخصص داشته باشد. پرونده های متعددی را در آن زمینه به نتیجه رسانده باشد و تخصص و مهارت حل و فصل پرونده را داشته باشد و راهکارهای قضایی برای به نتیجه نشاندن پرونده را به درستی استفاده نماید‌.
  • آگاهی از قوانین به روز: از مهمترین ویژگی های وکیل کیفری در اسلامشهر، آگاهی از قوانین به روز و استفاده درست از آنها در جهت موفقیت پرونده است. تسلط وکیل بر قوانین از مهمترین عامل موفقیت یک پرونده است.
  • علم و دانش بالا: یک وکیل خوب از علم بالایی در تخصص کاری خود برخوردار است و همواره جویای اطلاعات و مهارت های بیشتر در زمینه کاری خود می باشد.
  • رازداری و امانت داری: از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر راز داری است. وکیل باید راز دار موکل خویش باشد و از بازگو کردن جزییات پرونده برای دیگران خودداری نماید.
  • سابقه وکالت: در انتخاب وکیل کیفری توجه به سابقه وکیل امری بسیار ضروری است، چرا که داشتن سابقه بالا به معنای داشتن تجربه وکالت در پرونده های متعدد است و این عامل موفقیت پرونده شما را تا حدودی تضمین می کند.
  • مسئولیت پذیری: یک وکیل می بایست در قبال پرونده موکلین خود احساس مسئولیت نماید و تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خویش انجام دهد.
  • اعتماد به نفس: داشتن اعتماد به نفس مهم ترین عامل برای یک وکیل است چرا که برای پیروزی پرونده ودفاع از موکل خویش، داشتن اعتماد به نفس بالا و مهارت سخن رانی در جمع می تواند بسیار موثر باشد.

همان طور که گفتیم برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر، توجه به نکات و ویژگی هایی که ذکر شد، می تواند راه را برای شما آسان تر نماید. و شما را در مسیر انتخاب وکیل خوب یاری نماید‌ تا به پیروزی در پرونده های کیفری خود یک قدم نزدیک تر شوید.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

سه ویژگی وکیل کیفری در اسلامشهرکه موفقیت پرونده را تضمین میکند

برای گرفتن بهترین نتیجه در پرونده های کیفری، در ابتدا بایست یک وکیل حرفه ای و خبره انتخاب نمایید و برای انتخاب وکیل نیز توجه به ویژگی های وکیل امری ضروریست. به همین جهت بایست در انتخاب خود مواردی را در نظر بگیرید تا موفقیت پرونده شما تا حدودی تضمین گردد. مهمترین نکته توجه به تخصص وکیل است. برای موفقیت در یک پرونده کیفری بایست از بهترین وکیل اسلامشهر کمک بگیرید. زیرا وکیل کیفری پرونده های بسیاری در امور کیفری را به عهده گرفته است و با موفقیت به پایان رسانده است،

بنابراین با دعاوی کیفری آشنایی بیشتری دارد و بیشتر در ارتباط با مسائل کیفری بوده است در نتیجه با ارائه راهکارهای قضایی برای حل پرونده شما تلاش می کند. عامل دیگری که موفقیت پرونده کیفری را تا حدودی تضمین میکند داشتن تجربه و مهارت در دعاوی کیفری است. یک وکیل با تجربه و با سابقه سالهای زیادی در زمینه دعاوی کیفری وکالت کرده است و تجربه های بسیاری را در این مسیر کسب نموده است که داشتن این تجارب از عواملی است که باعث موفقیت پرونده می شود.

عامل بعدی داشتن احساس مسئولیت و تعهد در حل پرونده های کیفری است. همان طور که می دانید پرونده های کیفری به دلیل پیچیدگی و حساسیت بالا نیازمند تلاش بالا، پیگیری های مکرر و رفت و آمد های متوالی به دادگاه ها است. یک وکیل متعهد و مسئولیت پذیر با بردباری تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خویش می نماید.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

سخن آخر

در این مقاله در تلاش بودیم تا شما را با بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر آشنا نماییم و راهکارهایی برای انتخاب بهتر، خدمت شما ارائه کردیم. امیدواریم تا با توجه به این نکات، بهترین انتخاب را برای دعاوی کیف ی خود داشته باشید. از شما متشکریم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا