کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است سوء رفتارهایی در جامعه باعث از دست رفتن حقوق سایر اعضای جامعه شود. قانونی برخی از رفتارها را مساوی با جرم قلمداد کرده است و برای هر یک از آن ها مجازاتی را در نظر گرفته است. حل و فصل اختلافات کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل به قوانین و مقررات این حوزه است. هر گونه سهل انگاری در این دعاوی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل کیفری خبره می تواند از بروز عواقب ناگوار جلوگیری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در قم آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در قم

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر قم باعث شده است تا یافتن گزینه های مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و مشکل به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار مشخصی برای سنجش مهارت های وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از استخدام حقوقدان های مطرح باز بمانیم. بهترین وکیل کیفری در قم دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است. در واقع تحصیلات بهترین وکیل کیفری در قم به منزله مجوز وی برای حضور در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل کیفری در قم سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی کسب نموده است. تجربیات او می تواند پلی به روی پیروزی در دادگاه باشد. بهترین وکیل قم به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط ویژه ای بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین را نیز تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره در دعاوی کیفری در شهر قم را به شما معرفی کنیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده، مشخصات و سوابق آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بهترین وکیل کیفری در قم

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد. دکتر سلیمی یکی از بهترین وکیل کیفری در قم می باشند.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل اعدام
 • وکیل ارث
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اثبات زوجیت
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

شماره تماس: 09127523247
آدرس دفتر:
 قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با دکتر محمد سلیمی افشارجقی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مهدی رضا زاده

مهدی رضا زاده بهترین وکیل کیفری قم

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 19سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی وبه صورت تخصصی در دعاوی کیفری، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی کیفری می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های کیفری به صورت تخصصی: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس:
قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

معصومه قلندری

معصومه قلندری بهترین وکیل قم

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09128516696
آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶

اصغر دین دار نوش آبادی

اصغر دین دار نوش آبادی بهترین وکیل کیفری در قم

جناب آقای اصغر دین دار نوش آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در زمینه دعاوی کیفری در شهر قم می‌باشند که با توجه به سابقه چندین و چند ساله خود در زمینه های مختلف وکالتی از جمله دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، بانکی و … نیز پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانده اند. آقای دین دار نوش آبادی با دقت در جزئیات پرونده و صبر و حوصله و هم چنین تسلط کامل نسبت به قوانین و مقررات دستگاه قضایی توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند.

آدرس: قم، بنیاد، بین کوچه 8 و 10، پلاک 12

شماره تماس: 09122537480

اعظم حاجی احمدی

اعظم حاجی احمدی بهترین وکیل کیفری در قم

سرکار خانم اعظم حاجی احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا شهر قم با بیش از 12 سال سابقه وکالت در امور کیفری متخصص می‌باشند. ایشان هم چنین در دیگر زمینه های وکالتی از جمله دعاوی خانواده، بانکی، ملکی، حقوقی و … توانسته اند تاکنون پرونده های متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده و رضایت موکلان خود را کسب کنند.

آدرس: قم، باجک، بین کوچه 25و27، طبقه فوقانی همراه اول، پلاک 435، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09127575486

عبدالمجید باقری

عبدالمجید باقری بهترین وکیل کیفری در قم

جناب آقای عبدالمجید باقری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای قم با سابقه چند ساله در امر وکالت با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در شهر قم می‌باشند. آقای باقری با صبرو و دقت و حوصله جزئیات پرونده را بررسی می‌کنند و با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارند به احقاق حقوق موکلان خود در دستگاه قضایی کمک شایان ذکری می‌کنند و آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی موردنظر همراهی می‌کنند

آدرس: قم، بلوار امین، نبش کوچه15

شماره تماس: 09197461710

حسین خوشبخت

حسین خوشبخت بهترین وکیل کیفری در قم

جناب آقای حسین خوشبخت وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان قم یک یاز حاذق ترین وکلای کیفری در شهر قم می‌باشند. آقای خوشبخت دارای مدرک تحصیلی دکترا حقوق کیفری و جرم شناسی، متخصص در زمینه های دعاوی خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، جعل ، حقوقی، ملکی، بانکی، ثبتی و … هستند و توانسته اند تا کنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان برسانند و درصد بالایی از رضایت موکلان را کسب کنند.

آدرس: قم، خیابان 19دی، نبش کوی81، پلاک2

شماره تماس: 09123536418

زهرا دادگر

زهرا دادگر بهترین وکیل کیفری در قم

سرکار خانم زهرا دادگر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا استان قم از زبده ترین وکلای شهر قم در امور دعاوی کیفری می‌باشند. خانم دادگر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و سابقه چندین و چند ساله در وکالت امور مختلف هم چون دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی، بانکی و … دارند و با قدرت نفوذ کلام خود و صبر و شکیبایی که در طی مراحل وکالت به خرج می‌دهند توانسته اند تا کنون موکلان زیادی را به حق و حقوقشان در دستگاه قضایی رسانیده و رضایت آن‌ها را جلب کنند.

آدرس: قم، انتهای بلوار صدوقی، ابتدای بیست متری فجر، ساختمان بهار

شماره تماس: 09128516563

مریم باصری سورک

سرکارخانم مریم باصری سورک وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و سابقه وکالت 10 ساله را داراست، این وکیل در زمینه حل دعاوی کیفری اعم از فروش مال غیر، دزدی، سرقت مسلحانه، کودک آزاری، مزاحمت برای بانوان، ضرب و جرح، خیانت در امانت، قتل، رابطه نامشروع و … خدمات ارائه منی دهد، خانم مریم باصری سورک همچنین در زمینه نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحعه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز فعالیت دارد.

آدرس: قم، خیابان امام، خیابان خیام، کوچه۱۳، کوی بیات، پلاک ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۵۷۵۵۸۴


هزینه وکیل کیفری مجرب در شهر قم چقدر است؟

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دفاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. فرد برای مطرح کردن دعاوی حقوقی دادخواست تنظیم کرده و به مراجع قضایی ارسال می کند. اما در دعاوی کیفری نیاز به تنظیم شکواییه یا شکایت است. در واقع فرد با مطرح کردن دعاوی کیفری مدعی است که ارتکاب رفتار مجرمانه از سوی متشاکی باعث از دست رفتن حقوق قانونی فرد شده است. در دعاوی کیفری مجرم به مجازات تعیین شده از سوی قانون محکوم می شود.

برای رسیدگی به دعاوی کیفری لازم است روی تجربیات بهترین وکیل کیفری در قم حساب ویژه ای باز کنید. دعاوی کیفری از حساسیت و پیچیدگی های بالایی برخوردار هستند و همین موضوع باعث می شود تا ضرورت استفاده از وکیل دو چندان جلوه کند. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل به وکیل در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله وکلای مختلف در نظر گرفت.

لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله وکیل کیفری به صورت توافقی میان طرفین تعیین می گردد. در ابتدا لازم است وکیل مطالعه جامعی بر روی پرونده انجام دهد و از زوایای ناپیدای آن مطلع گردد. علاوه بر این لازم است مهم ترین خواسته ها و اهداف موکل نیز شنیده شود. در این صورت است که وکیل می تواند پس از پایان مطالعه پرونده، رقم پیشنهادی خود را به موکل ارائه دهد. موکل نیز می تواند در مبلغ پیشنهاد شده دخل و تصرف داشته باشد و رقم مد نظر خود را پیشنهاد دهد.

پس از وصول توافق بر سر رقم نهایی لازم است قراردادی میان دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد لازم است تعهدات دو طرف به طور دقیق ذکر شود. می بایست مبلغ حق الوکاله وکیل کیفری به دقت مشخص شود و زمان و نحوه پرداخت آن نیز در قرارداد مندرج شود. همچنین لازم است که به طور دقیق مشخص شود که این مبلغ در ازای دریافت چه نوع از تعهداتی به وکیل پرداخت می شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسیده باشد، هزینه وکیل کیفری بر اساس تعرفه وکالت محاسبه می شود.

بهترین وکیل کیفری در قم

انواع مشاوره حقوقی کیفری با وکیل خبره در شهر قم

مشاوره حقوقی حضوری: در این روش لازم است در ابتدا با بررسی مهارت و توانایی های وکلای مختلف، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. پس از این مرحله لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری و کسب مشاوره از وی در نظر بگیرید. در این جلسه لازم است طرفین در خصوص ابعاد مختلف پرونده به بحث و گفت و گو بپردازند. مشاوره حقوقی حضوری امکانی را فراهم می کند تا وکیل بتواند ادله و مستندات را بررسی کرده و راهکار ارائه دهد. هزینه این نوع مشاوره قدری بالا است.

مشاوره حقوقی تلفنی: در این روش از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در قم، طرفین بدون اینکه با یکدیگر به صورت مستقیم رو به رو شوند به تبادل نظر در خصوص اختلافات پیش آمده می پردازند. هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری بسیار کمتر است. این روش به آن دسته از افرادی توصیه می شود که زمان مناسبی برای حضور در دفتر وکیل در اختیار ندارند. در این روش وکیل نمی تواند ادله و مستندات را بررسی نماید و از این رو در دعاوی کیفری پیشنهاد نمی شود.

مشاوره حقوقی آنلاین: امروزه با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی در فضای اینترنت، وکلای بسیاری تصمیم گرفته اند از این روش نیز برای توسعه فضای کاری خود بهره بگیرند و مشاوره حقوقی آنلاین ارائه دهند. در این روش فرد متقاضی به سایت و یا شبکه های اجتماعی وکیل مورد نظر رجوع کرده و سوالات و مشکلات خود را به اشتراک می گذارد. در بسیاری از موارد دیده شده است که کسب مشاوره حقوقی در این روش کاملا رایگان بوده است و به دلیل حساسیت دعاوی کیفری این روش نیز توصیه نمی شود.

بهترین وکیل کیفری در قم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در قم آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی در خصوص هزینه وکیل کیفری بیان کنیم. در انتهای مقاله نیز روش های مختلف کسب مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری را مورد بررسی قرار دهیم تا ضرورت آن مشخص شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − ده =

دکمه بازگشت به بالا