خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قم ⚖️【سال1403】✔️

مهریه از جمله مهم‌ترین حقوق مالی زن به شمار می‌رود که از طریق اداره ثبت و دادگاه قابل پیگیری و مطالبه می باشد؛ اما باید دقت داشته باشیم که برای دریافت مهریه می‌بایست مراحل قانونی به طور کامل طی شود و در صورتی که زن با این روند آشنایی نداشته باشد هرگز نمی‌تواند از حقوق مالی خود دفاع کرده و مطالبات خود را وصول نماید. استخدام یک وکیل کاربلد و مجرب می تواند به زن این امکان را بدهد تا به شیوه‌ای مطلوب از منافع خود دفاع کرده و دفاعیات لازم از وی را در مراجع قانونی ارائه دهد. از سوی دیگر اگر دعوای مطالبه مهریه علیه مرد اقامه شده باشد او ملزم هست با استخدام یک وکیل راه‌های مختلف برای پرداخت و یا قسط‌بندی مهریه را مرور کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در قم آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در قم

بهترین وکیل مهریه در قم کیست؟

نکته‌ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که سبب مهریه نکاح است. معنای این عبارت چنین است که به محض جاری شدن صیغه عقد زن می‌تواند مطالبات خود در خصوص مهریه را وصول نماید. حتی در مواردی که زن از مرد تمکین نداشته باشد و یا اینکه به او خیانت کند نیز می‌تواند حقوق مالی خود در خصوص مهریه را از مرد دریافت نماید و مرد تحت هر شرایطی ملزم به پرداخت مهریه است؛ اما با استفاده از بهترین وکیل مهریه در قم میتوان درخواست اعسار تنظیم کرد و تقدیم دادگاه نمود.

در واقع برترین وکیل مهریه در قم علاوه بر اینکه در وصول مهریه به زن کمک خواهد کرد از خسارت‌هایی مانند توقیف اموال حکم جلب مرد جلوگیری می‌کند. در واقع وکیل مهریه خوب در قم با مواد قانونی مختلف در خصوص دعاوی مهریه آشنایی کامل دارد می تواند مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات احتمالی را پیش روی موکل خود بگذارد. به هر حال بهترین وکیل قم به واسطه تجربه‌ای که در این زمینه دارد می‌تواند به زوجین کمک کند تا روند قانونی مطالبه مهریه را با کمترین آسیب ممکن پشت سر بگذارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در قم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری بهترین وکیل مهریه در قم

خانم مرضیه صفدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در قم به صورت تخصصی در زمینه مهریه فعالیت می کند. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعین خود اعلام می دارد.

آدرس: قم، خیابان جهاد، تیرسراج8، محله عمران آباد

تماس: 09127516901

عافیه السادات موسوی

عافیه السادات موسوی بهترین وکیل مهریه در قم

سرکار خانم عافیه السادات موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت، در قم به صورت تخصصی و حرفه ای در دعاوی مهریه ،حضانت، نفقه و .. وکالت می پذیرد. ایشان با تخصص و دانش حقوقی لازمه به افراد در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. او پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: قم، میدان صفائیه، بلوار نیایش، نبش کوچه ۶، ساختمان مسعود، طبقه۲

شماره تماس:۰۹۱۹۰۱۰۸۶۰۴

ویدا آقازاده

ویدا آقازاده بهترین وکیل مهریه در قم

خانم ویدا آقازاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه کار در قم با تبحر و تخصص منحصر به فرد وکالت می پذیرد. ایشان در ارائه مشاوره تبحر خاصی دارند چرا که با توجه به در جه سختی پرونده و بیان شیوا مراجعین را راهنمایی می کند. خانم آقازاده بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت در پرونده را اعلام می دارد.

آدرس دفتر: قم، ۴۵ متری صدوق، صدوق ۷، پلاک ۲۰۵

شماره تماس:۰۹۱۲۸۱۹۸۹۱۹

بتول الهی

بتول الهی بهترین وکیل مهریه در قم

خانم بتول الهی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و سرشناس در حوزه خانواده هستند و پرونده های موفق بسیاری در زمینه حضانت، نفقه ،مهریه، طلاق توافقی و … را در سابقه خود جای داده و همچنین از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازداری و نفوذ کلام اشاره کرد. خانم بتول الهی با تجاربی که دارند در راستای قوانین وکالت به افراد مشاوره ارائه می دهند و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. قابل ذکر است که ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارند.

آدرس دفتر: قم، بلوارجمهوری، کوچه ۳۸، پلاک۴۹، طبقه۵، واحد۱۰

شماره تماس:۰۹۱۲۳۵۱۱۴۷۳

عباس احمدی

عباس احمدی بهترین وکیل مهریه در قم

آقای عباس احمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی با تخصص و تبحر مکفی قبول وکالت می کنند. ایشان با فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند رای مثبت دادگاه را از آن موکل خود می کند و همچنین دانش حقوقی خود را در اختیار افراد قرار می دهد و به مراجعین با توجه به سختی پرونده مشاوره می دهد.

آدرس دفتر: استهبان، مقابل دادگستری، جنب نامه نگاری حسین پور

شماره تماس:۰۹۱۷۱۳۰۷۸۱۵

طاهره ملک محمدی

طاهره ملک محمدی بهترین وکیل مهریه در قم

خانم طاهره ملک محمدی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در قم یکی از وکلا نام دار و سرشناس حوزه خانواده اعم از مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزند و … هستند وی در امور حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی اگاه می سازد. وی پرونده های موفق و متعددی در سابقه کار خود جای داده است.

آدرس دفتر: خلجستان، روستای نویس، روبروی مسجد صاحب الزمان

شماره تماس:۰۹۱۲۳۸۸۱۵۳۶


4 اشتباه مهلک در انتخاب وکیل مهریه قم

انتخاب چشم بسته وکیل: متاسفانه یکی از تصورات غلطی که در خصوص استخدام بهترین وکیل مهریه در قم وجود دارد این است که افراد گمان می‌کنند هر وکیلی می‌تواند به آنها در حل و فصل دعاوی مهریه کمک کند. از این رو هیچ تلاشی برای یق در خصوص توانایی و مهارت‌های وکیل مورد نظر انجام نمی‌دهند. دقت داشته باشید که اگر بدون تحقیق وکیل انتخاب کنید ممکن است نتوانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کرده و در دعاوی مهریه موفقیتی را حاصل نماید.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: یکی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل توجه کردن به جنسیت حقوقدان مورد نظر است. ممکن است به هر دلیلی تمایل داشته باشید با یک وکیل مرد یا زن همکاری کنید این موضوع به سلیقه شما باز می‌گردد و نمی‌توان خرده‌ای به آن گرفت. اشتباه در آنجایی پدید می‌آید که شما تنها به مرد بودن یا زن بودن وکیل مهری توجه کنید و از ر مهارت‌ها و توانایی‌هایی که وکیل در اختیار دارد چشم پوشی نمایید. اگر تمایل به استخدام یک وکیل زن دارید بهتر است با تحقیقات کامل به سراغ شاخص‌ترین گزینه بروید.

استخدام وکلای تازه کار و بی تجربه: ذکر این نکته ضروری است که دعاوی مهریه بسیار پیچیده و حساس هستند. کوچک‌ترین اقدام غلطی در زمینه. مهریه می‌تواند شما را از حقوق مالی‌تان محروم کرده و عواقب ناگواری را به دنبال داشته باشد. استخدام وکلای تازه کار نخواهد توانست کمکی به شما در حل و فصل پرونده‌های مهریه کند. لازم است به جای اینکه پرونده خود را محلی برای آزمون و خطای وکلای تازه کار کنید به سراغ استخدام بهترین وکیل خانواده در قم بروید تا به اهداف مد نظر خود دست پیدا کنید.

توجه به تبلیغات: برخی از موسسات حقوقی ممکن است اقدام به تبلیغات پررنگ و لعاب از وکلای خود کنند. هرگز نباید تنها به تبلیغات توجه داشته باشید و باید خودتان به شخصه دست کار شده و در خصوص مهارت‌ها و توانایی‌هایی که یک وکیل در اختیار دارد تحقیقات کاملی را انجام دهید تا به این شکل بتوانید گزینه‌های سرشناس و معتبر دست پیدا کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارد و به هیچ عنوان به معنای سرشناس بودن و معروف بودن وکیل نیست.

بهترین وکیل مهریه در قم

وکیل مهریه قم چه ویژگی‌هایی را نباید داشته باشد!

وکیل نباید دارای سابقه پایینی باشد: در صورتی که پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید می‌بایست به سراغ وکلای با سابقه و مجرب بروید. پرونده‌ای که شما در خصوص دعاوی مهریه در اختیار دارید محل آزمون و خطای وکلای تازه کار نیست. لازم است وکلایی را به خدمت بگیرید که سابقه درخشانی در زمینه رسیدگی به پرونده‌های مهریه دارند و می‌توانند ت مهمی که از پرونده‌های گذشته خود کسب کرده‌اند را برای حل مشکل شما به کار بنابراین هرگز نباید به سراغ وکلای بی‌تجربه و فاقد تخصص‌های لازم بروید.

مهارت‌های ارتباطی وکیل نباید کم باشد: لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که افراد درگیر در پرونده‌های مهریه به طور معمول با تنش‌هایی در زندگی خود روبرو هستند و همین مسئله کار را برای برقراری ارتباط با آنها سخت کرده است. لازم است بهترین وکیل مهریه در قم با مهارت‌های ارتباطی آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند به این شیوه با موکل خود ارتباط گرفته و تعامل موثری را در مراحل مختلف رسیدگی به پرونده با وی داشته باشد.

وکیل نباید فاقد قدرت فن بیان باشد: دانش حقوقی یک وکیل اهمیت بالایی را دارد چرا که وی با تسلط به مواد قانونی مختلف می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای حل و فصل پرونده‌های مهریه ارائه دهد؛ اما لازم است به این موضوع نیست توجه داشته باشیم که دانش حقوقی همواره از راه کلام جاری می‌شود و لازم است وکیل مورد نظر شما از قدرت نفوذ کلام و فن بیان قوی برخوردار باشد. در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید میزان تسلط وکیل بر فن بیان را مورد بررسی قرار دهید.

وکیل مهریه نباید ترسو باشد: همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که وکیل با جسارت و شجاعت خود است که می‌تواند از منافع شما در خصوص پرونده‌های مهریه دفاع کند. لازم است وکیل با جسارتی که در اختیار دارد در جلسات دادگاه حضور داشته و از منافع موکل خود با ارائه دفاعیات موثر دفاع کند. او هرگز نباید تحت تاثیر جو دادگاه قرار بگیرد. او از هیچ تهدید و تنشی هراس ندارد و تا زمان صادر شدن رای نهایی دادگاه در کنار موکل خود خواهد ماند و در نهایت اهداف تعیین شده را محقق خواهد کرد.

بهترین وکیل مهریه در قم

کلام آخر

ممنونیم از اینکه تا اینجای مقاله ما را همراهی کرده و سایت ما را برای مطالعه انتخاب نمودید. در این مقاله ضمن معرفی بهترین وکیل مهریه در قم تلاش کردیم تا برخی از مشخصات و تخصص او را نیز مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله تلاش ما بر این بود تا برخی از اشتباهات مهلک در انتخاب وکیل را مورد تشریح قرار دهیم و پس از آن نیز مهم ترین ویژگی های وکیل مهریه مورد بررسی دقیق قرار گرفت. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا