وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در قم ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است اختلافاتی در سطح جامعه برای افراد به وجود بیاید که حل و فصل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نباشد. در صورتی که دانش حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار نداشته باشیم، ممکن است با خسارات و عواقب ناگواری رو به رو شویم. اما مشکل دقیقا اینجاست که عموم مردم جامعه از چنین دانشی بی بهره هستند و اطلاع چندانی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری ندارند. در این صورت است که استخدام یک وکیل می تواند این ضعف های حقوقی را جبران نماید. در این بین بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رسیدگی به پرونده از وکلای زن استفاده کنند. بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در قم آشنا کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در قم

بهترین وکیل زن در قم کیست؟

در سطح شهری به مانند قم، با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که وکلای زن مشغول به کار در آن ها آماده هستند رسیدگی به پرونده شما را قبول نمایند. اما لازم به ذکر است که برای رسیدن به نتایج مطلوب لازم است از بهترین گزینه ها استفاده کنید. بهترین وکیل قم دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است. تحصیلات بهترین وکیل زن در قم به منزله مجوز وی برای حضوری موفق در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل زن در قم سعی دارد تا اطلاع جامعی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف کسب نماید تا بتواند بهترین راهکار را برای حل اختلافات پیش آمده به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل زن در قم به دلیل ویژگی های زنانه ای که در ذات خود دارد، مشکلات و دغدغه های موکل را بهتر درک می کند و می تواند دفاع موثر تری از آن ها داشته باشد. او سال های زیادی از سابقه کاری خود را مشغول رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری بوده است و به این طریق توانسته تجربیات گران بهایی را به دست بیاورد. این تجربیات رمز کسب پیروزی در دادگاه است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در قم را بشناسید!

در ادامه تلاش داریم لیست کاملی از وکلای زن شاخص در شهر قم به شما ارائه دهیم تا با مطالعه تخصص و مشخصات هر یک از آن ها بتوانید بهترین گزینه را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب نمایید. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

غزاله شکیبایی مهر

غزاله شکیبایی مهر بهترین وکیل زن قم

خانم غزاله شکیبایی مهر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از برترین وکلای قم در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند. ایشان دارای مدرک ارشد در رشته جزا و جرم شناسی، عضو کانون وکلای دادگستری بوده و به دلیل سوابق خوب و رضایت موکلین، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شهر قم فعالیت می کنند. همچنین قبول پرونده هایی همچون خانواده، حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری در شهر قم توسط ایشان پذیرفته می شود.

شماره تماس: 09121534047
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم غزاله شکیبایی مهر می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

زهرا دادگر

زهرا دادگر بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم زهرا دادگر یکی از برترین وکلای زن در شهر قم می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان قم هستند و همچنین متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند. خانم زهرا دادگر تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: قم، خیابان گلستان، پلاک 13

شماره تماس: 09128516563

زینب ضیایی

زینب ضیایی بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم زینب ضیایی یکی دیگر از وکلای زن رده بالا در حوزه های حقوقی مختلف در قم می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای سابقه وکالت در در بانک مهر اقتصاد قم 
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: قم، 45 متری صندوق، نبش کوچه 36، ساختمان کاج، طبقه اول

شماره تماس: 09128519486

مریم عابدی

مریم عابدی بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم مریم عابدی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای زن در شهر قم محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی 
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم مرضیه صفدری یکی دیگر از وکلای صاحب نام و معتبر در شهر قم می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: قم، خیابان جهاد، تیرسراج 8، محله عمران آباد

شماره تماس: 09127516901

مریم ثقفی

مریم ثقفی بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم مریم ثقفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قم هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و … مشغول به کارند و رزومه قابل قبولی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 52، پلاک 30، طبقه اول

شماره تماس: 09381046296

زینب بابائی

زینب بابائی بهترین وکیل زن در قم

سرکار خانم زینب بابائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت موفق است، این وکیل همچنین یکی از بهترین وکالی شهر قم به شمار میرود که موفق شده در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

برخی از ویژگی ها و تخصص های این وکیل:

 • عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • دانش حقوقی، فن بیان، قدرت کلام، وقت شناس، حسن خلق
 • تخصص های این وکیل: قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، ارث و میراث، قبول دعاوی ملکی، خلع ید، اخذ سند، تخلیه ملک، تملک ملک، مطالبه خسارت، قبول دعاوی کیفری، مزاحمت بانوان، کودک آزاری، قصاص، ضرب و جرح و……

مهم ترین وظایف وکیل زن خبره در شهر قم

مشاوره حقوقی: مشورت با بهترین وکیل زن در قم باعث می شود تا فرد بتواند دید بهتری از دعاوی مطرح شده داشته باشد و قدم های بهتری برای حل اختلافات پیش آمده بردارد. وکیل در جلسات مشاوره به بررسی کامل پرونده و خواسته های موکل خود می پردازد و او را کمک می کند تا بهترین راهکار برای دفاع از خود را انتخاب نماید. امروزه علاوه بر روش های تلفنی و حضوری، شما می توانید از طریق شیوه های آنلاین نیز از وکلای مربوطه مشاوره بگیرید. پس هیچ بهانه ای برای عدم مشاوره پذیرفته نیست.

رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی: برای حضور موفق در محاکم قضایی لازم است اطلاعات دقیقی در خصوص روال رسیدگی به پرونده داشته باشید. باید از مراحل مختلف انجام امور حقوقی و کیفری مطلع باشید تا بتوانید کارها را در مدت زمان کمتری به سرانجام برسانید. بهترین وکیل زن در قم سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و با فرآیندهای قانونی آشنایی کامل دارد و به موکل کمک می کند تا با دقت هر چه تمام تر به اهدافش نزدیک شود.

تنظیم شکایت و دادخواست: در دعاوی حقوقی فرد تنها خواستار دستیابی مجدد به حقوقی است که از او ضایع شده است. در دعاوی حقوقی نیاز به ارسال دادخواست است. دعاوی کیفری نیز جزو آن دسته از دعاوی هستند که در آن ها ضایع کردن حقوق دیگری با وقوع نوع جرم همراه بوده است. فرد در دعاوی کیفری علاوه بر دستیابی به حقوق خود، خواستار مجازات فرد متخلف است. برای اقامه دعاوی کیفری لازم است به کمک وکیل بر علیه فرد متهم شکایت یا شکواییه تنظیم کنید.

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه یک متن حقوقی است که برای ارائه نوعی دفاعیات مکتوب از سوی وکیل تنظیم شده و به دست قاضی مربوط به پرونده می رسد. معمولا لایحه دفاعیه در واکنش به ادعاهای طرف مقابل پرونده نوشته می شود. لازم است در تنظیم لایحه قضایی کلیه اصول نگارشی رعایت شود. برای تحریر لایحه قضایی لازم است دانش حقوقی لازم را داشته باشید و به همین دلیل است که توصیه می شود برای این کار از بهترین وکیل زن در قم کمک بگیرید.

بهترین وکیل زن در قم

تفاوت میان وکیل زن و مرد در شهر قم چیست؟

در ابتدا باید اشاره کنیم که در انتخاب وکیل هرگز نباید به جنسیت و سن آن ها توجه داشته باشید. اینکه ترجیح می دهید وکالت پرونده خود را به یک وکیل زن بسپارید به میزان زیادی به طرز فکر و سلیقه شما باز می گردد و به هیچ عنوان نمی توان به آن خرده گرفت. اما لازم است در انتخاب وکلای زن و مرد این نکته را مد نظر قرار دهید که باید به دنبال بهترین ها باشید. در واقع باید جدای از جنسیت وکلای مورد نظر، مهارت و توانایی های آن ها را ارزیابی کرده و مطلوب ترین ها را انتخاب نمایید.

معمولا خانم ها ترجیح می دهند برای رسیدگی به پرونده های مختلف از بهترین وکیل زن در قم استفاده کنند. زیرا آن ها احساس می کنند آرامش بیشتری با وکلای خانم دارند و می توانند با خیالی آسوده دغدغه ها و خواسته های خود در خصوص پرونده را با آن ها در میان بگذارند. در پرونده ممکن است جوانب ناپیدایی وجود داشته باشد که موکل از بازگو کردن آن ها به دلیل خجالت یا ترس خودداری نماید. از این رو، انتخاب وکلایی که آرامش بیشتری با آن ها دارید به شدت توصیه می شود.

در مقابل بیشتر مردها ترجیح می دهند برای حل اختلافات پیش آمده از وکلای مرد استفاده کنند. شاید این دسته از مردها تصور می کنند که توانمندی وکلای مرد بیشتر است و یا اینکه احساس راحتی بیشتری با آن ها دارند. در کل باید به این نکته اشاره داشته باشیم که تفاوتی میان وکلای زن و مرد از نظر توانایی و مهارت ها وجود ندارد.

تفاوت اصلی در سلیقه شما است. اما مجددا لازم است این نکته را تاکید کنیم که در میان وکلای زن و مرد باید به دنبال خبره ترین و کاربلد ترین آن ها باشید. علاوه بر این دیده شده است که افراد مایل هستند در دعاوی خانواده از وکلای زن و در دعاوی کیفری از وکلای مرد استفاده کنند. زن درک بهتری از فضای حاکم بر دعاوی خانواده نظیر طلاق، مهریه، نفقه و…. خواهد داشت و مرد نیز به دلیل تحمل مواجهه با تنش ها برای دعاوی کیفری مناسب تر به نظر می رسد.

بهترین وکیل زن در قم

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در قم آشنا کردیم تا بتوانید بدون هیچ گونه دغدغه ای مطلوب ترین گزینه مد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکلای زن را به اختصار تشریح کنیم. در انتهای مقاله نیز تلاش ما بر این بود تا تفاوت میان وکلای زن و مرد را مورد بررسی قرار دهیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا