خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قم ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است در سطح خانواده شاهد اختلافاتی باشیم. گاهی این اختلافات ممکن است به حدی عمیق و پیچیده باشد که حل و فصل آن ها فقط با مراجعه به محاکم قضایی ممکن باشد. در مواردی نظیر طلاق، تمکین، انحصار وراثت، نشوز، نفقه، مهریه و به طور کلی در تمامی دعاوی خانواده می بایست دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار داشته باشیم زیرا هر گونه ناآگاهی در خصوص قوانین و مقررات ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل خانواده در این زمینه می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در قم آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید.

بهترین وکیل خانواده در قم

بهترین وکیل خانواده در قم کیست؟

در شهری با وسعت قم شاهد تعداد زیادی از دفاتر و موسسات حقوقی هستیم. وکلای زیادی در این مراکز مشغول به کار هستند و هر یک بسته به تخصصی که دارند می توانند وکالت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را عهده دار شوند. اما باید دقت داشته باشید که کسب نتایج خاص در گرو استخدام بهترین ها است. بهترین وکیل قم دانش آموخته یکی از بهترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او توانسته تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان برساند و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نماید.

بهترین وکیل خانواده در قم به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند با راهکارهای خود اختلافات پیش آمده را از نظر قانونی حل و فصل نماید. بهترین وکیل قم در تلاش است تا آخرین تغییرات قوانین خانواده را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. او سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات با ارزشی در این زمینه کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در شهر قم در زمینه دعاوی خانواده به شما ارائه دهیم. لازم است با بررسی سوابق و مشخصات هر یک از آن ها مطرح ترین گزینه برای حل اختلافات را انتخاب نمایید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بهترین وکیل خانواده در قم

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل دعاوی خانواده
 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل اعدام
 • وکیل ارث
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اثبات زوجیت
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

شماره تماس: 09127523247
آدرس دفتر:
 قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با دکتر محمد سلیمی افشارجقی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مهدی رضا زاده

مهدی رضا زاده بهترین وکیل خانواده قم

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 19سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی و خانواده (به صورت تخصصی پرونده های خانواده انجام وکالت و پیگیری را انجام میدهند). دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. شما با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی خانواده می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های کیفری : (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده به صورت تخصصی: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

احمد جمالی

احمد جمالی بهترین وکیل خانواده در قم

جناب آقای احمد جمالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: قم، خیابان باجک، کوچه بیست و دوم، پلاک 392

شماره تماس: 09163686979

رسول رضائی

رسول رضائی بهترین وکیل خانواده در قم

جناب آقای رسول رضائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای رسول رضائی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر قم محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، زیرزمین بانک سینا

شماره تماس: 09100120059

هادی افشانی

هادی افشانی بهترین وکیل خانواده در قم

جناب آقای هادی افشانی یکی دیگر از وکلای متبحر و کاربلد در شهر قم می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، دکتری فقه و حقوق و دارای تحصیلات حوزوی هستند. از سوابق ایشان می توان به تدریس در دانشگاه، تدریس دوره های آیین دادرسی کیفری و مدنی و … اشاره نمود.

برخی دیگر از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قم، بلوار امین، خیابان گلستان، تقاطع حافظ، جنب آبمیوه فروشی، پلاک 163، طبقه همکف

شماره تماس: 09129492197

علیرضا قاسمی

علیرضا قاسمی بهترین وکیل خانواده در قم

جناب آقای علیرضا قاسمی یکی دیگر از وکلای متخصص در دعاوی خانواده در شهر قم می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند و همچنین توانسته اند تجارب بسیاری در زمینه پرونده های طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، دریافت اجرت المثل، حضانت فرزند و … بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قم، خیابان باجک، کوی 24، پلاک 10

شماره تماس: 09128528320

زهره بمانی زاده

زهره بمانی زاده بهترین وکیل خانواده در قم

سرکار خانم زهره بمانی زاده وکیفل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق را دارا می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکلای زن در قم به شمار میرود و توانسته در طول دوره وکالتش بسیار موفق عمل کرده و با دانش حقوقی بالا و تبحر خاصی که در حل پرونده های خانواده دارد به عنوان بهترین وکیل زن در قم به شمار میرود.

تخصص های این وکیل:

 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …
 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه

آدرس: قم، ۵۵متری عماریاسر، بین کوچه ۱۶و۱۸، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد۱۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۱۰۲۸۳


مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل خانواده در قم

شهرت وکیل: مشهور بودن یک وکیل می بایست در زمان انتخاب وی مد نظر قرار گیرد. زیرا شهرت یک وکیل از میزان توانایی و مهارت های او در کسب پیروزی های متعدد سرچشمه می گیرد. با اندکی جستجو در خصوص وکلای مختلف می توانید به وکلای مشهور و شاخص در شهر قم دسترسی داشته باشید. همه روزه شاهد تبلیغات پر رنگ و لعابی در فضایی مجازی از وکلای مختلف هستیم. می بایست دقت داشته باشید که این تبلیغات از روی بازارگرمی انجام می شود و ربطی به شهرت وکیل ندارد!

تخصص وکیل: در هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در قم می بایست دقت ویژه ای بر روی تخصص او داشته باشید. زیرا تجربه نشان داده است که پیروزی در دعاوی مطرح شده با استخدام وکلای متخصص محتمل تر است. در لیست ارائه شده در بالا می توانید تخصص وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و به دنبال وکلایی باشید که توانایی و کارآمدی بیشتری در دعاوی مد نظر شما دارند. سپس نسبت به استخدام آن ها اقدام نمایید.

جسارت و شجاعت وکیل: لازم است بهترین وکیل زن در قم در هنگام حضور در دادگاه از شجاعت و جسارت مثال زدنی برخوردار باشد تا بتواند با دفاعیات لازم حقوق از دست رفته موکل خود را مطالبه نماید. لازم است وکیل بدون هیچ گونه ترس و واهمه ادله و مستندات لازم را به دادگاه ارائه دهد و به موکل خود این اطمینان را بدهد که تا آخرین ثانیه برای احقاق منافعش تلاش می کند. در صورتی که بهترین وکیل خانواده در قم جسارت لازم را نداشته باشد به زودی شکست در پرونده را خواهد پذیرفت.

زمان شناس بودن وکیل: لازم است وکیل خانواده برای وقت شما نیز اهمیت قائل باشد و به قول های خود عمل نماید. زمان شناس بودن یک وکیل خانواده را می توانید در زمان تدارک دیدن یک جلسه ملاقات حضوری مورد سنجش قرار دهید. لازم است او به موقع سر قرار خود حاضر شده و اجازه ندهد هیچ وقتی از مراجعه کننده تلف شود. همچنین او می بایست به موقع در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و برای به دست آوردن حقوق از دست رفته موکل خود تلاش نماید.

بهترین وکیل خانواده در قم

نحوه انتخاب وکیل خانواده در قم

مراجعه به موسسات حقوقی: در شهر قم تعداد زیادی از موسسات حقوقی مشغول به کار هستند. شما می توانید در ابتدا تحقیقی در خصوص بهترین موسسات حقوقی در شهر قم انجام دهید و پس از شناسایی به یکی از آن ها مراجعه کرده و مشکل حقوقی خود را مطرح کنید. در این موسسات به مشکلات شما رسیدگی می شود و وکیل متخصص در زمینه دعوای مطرح شده به شما پیشنهاد می شود. می بایست دقت داشته باشید در دعاوی خانواده به طور قطع باید به دنبال وکیلی باشید که در این زمینه تجربه بالایی دارد.

جستجو در سایت ها و مجلات حقوقی: امروزه تعداد زیادی از سایت ها و مجلات حقوقی در فضای آنلاین وجود دارند که به دنبال معرفی بهترین وکیل خانواده در قم می باشند. البته باید به معتبر بودن این سایت ها دقت ویژه ای داشته باشید تا بتوانید به وکلای شاخص در دعاوی خانواده دسترسی داشته باشید. سایت برترین وکلا یکی از مهم ترین و معتبرترین سایت ها و مجلات حقوقی در زمینه معرفی وکیل است. شما می توانید با مراجعه به سایت ما بدون هیچ دغدغه ای وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

پرس و جو از افراد مطلع: یکی از راه های دسترسی به وکلای معتبر و خبره در دعاوی خانواده، پرس و جو از افراد مطلع و حقوقدان است. ممکن است در اطرافیان شما افرادی وجود داشته باشند که در زندگی خود با مشکلات خانوادگی رو به رو شده باشند. شما می توانید برای یافتن بهترین وکیل خانواده در قم با این افراد مشورت کرده و از آن ها نظر بخواهید. همچنین در صورتی که یکی از نزدیکان دانش حقوقی لازم را داشته باشید می توانید از او در خصوص وکلای شاخص و مطرح اطلاعات جامعی کسب نمایید.

بهترین وکیل خانواده در قم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مطلب صبوری به خرج دادید و در کنار ما ماندید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، تخصص و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در قم آشنا کردیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی را صرف جستجوی وکلای مطرح کنید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین معیارها در انتخاب وکلای خانواده را مورد بررسی قرار دهیم تا مسیر استخدام وکیل با دقت بیشتری انجام شود. همچنین در انتهای مقاله تلاش کردیم تا راه های مختلف برای انتخاب وکلای خانواده را تشریح نماییم تا اطلاعات شما در این زمینه تکمیل شود. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا