وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم⚖️【سال1403】✔️

دغدغه بسیاری از افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند این می‌باشد که در عین حال که وکیل با کیفیتی را استخدام می‌کنند از دستمزد معقولانه او نیز کسب اطمینان نمایند. در واقع لازم است زمانی را برای تحقیق درباره سطح توانمندی و مهارت‌های یک وکیل در نظر بگیرید تا در این مدت از همه نظر وکیل را مورد بررسی قرار داده و از طریق ملاقات حضوری با او خلقیات و رفتارهایش را بشناسید. تنها در این صورت است که می‌توانید گزینه‌های مختلف را مد نظر قرار داده و در نهایت از میان آنها شخصی را برای اعطای وکالت انتخاب و استخدام کنید. دقت کنید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در کسب موفقیت و پیروزی کمک شایانی داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم آشنا کنیم. ما را تا انتها همراهی کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم کیست؟

دقت داشته باشید که تنها تحصیلات بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم برای کسب اطمینان در خصوص توانمندی او کفایت نمی‌کند. در واقع می‌توان گفت که تحصیلات یک وکیل یکی از ده‌ها معیاری است که باید در خصوص سنجش وکیل مورد استناد قرار بگیرد. اگر وکیل دانش حقوقی و تحصیلات بالایی را در اختیار داشته باشد اما نتواند در محاکم قضایی آنطور که باید از حقوق موکلش دفاع کند به طور قطع وکیل مطلوبی برای اعطای وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری به شمار نمی‌آید و قابل اطمینان نیست.

در واقع بهترین وکیل قم علاوه بر تحصیلات بالا تجربیات کافی نیز در اختیار دارد و می‌تواند از تجربیات خود در پرونده‌های مشابه برای ارائه راهنمایی و راهکارهای مناسب استفاده کند. در باغ وکیل باید ابتدا پرونده را مطالعه کرده و سپس شرایط خاص آن را در نظر بگیرد تا به این شکل بتواند برنامه ریزی دقیقی برای کسب پیروزی موکل انجام داده و به او ارائه نماید. بدون کمک گرفتن از برترین وکیل قم نمی‌توانید از پس پیچ و خم‌های موجود در مسیر رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری برآید.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی آب بخشایش

علی آب بخشایش وکیل پایه یک دادگستری در قم

جناب آقای علی آب بخشایش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در قم میباشند. ایشان دانش آموخته دکتری حقوق خصوصی هستند؛ کارشناس آموزش دانشگاه قم و مدرس دانشگاه نیز میباشند. وی دارای بیش از یک دهه سابقه میباشد و یکی از وکیل های خوب قم به شمار میروند.

آدرس دفتر: قم، خيابان عمار ياسر، كوچه25، پلاک 31

شماره تماس: 09123518089

علیرضا آقاجانی قمی

علیرضا آقاجانی قمی وکیل پایه یک داد گستری در قم

جناب آقای علیرضا آقاجانی قمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قم هستند. ایشان دارای بیش از دو دهه فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف شامل: دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، دعاوی کیفری، قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، اسیدپاشی و درگیری هستند و تاکنون بیش از صد ها پرونده را به سرانجام نیک رسانده اند.

آدرس دفتر: قم، جعفریه، خیابان امام خمینی، خیابان ایت الله خامنه ای

شماره تماس: 09127478641

نغمه ادی

نغمه ادی وکیل پایه یک دادگستری در قم

سرکار خانم نغمه ادی از دیگر وکلای خوب و نامدار در قم میباشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند و در دعاوی مختلفی مثل دعاوی خانواده، طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند و دعاوی ملکی مانند خرید و فروش زمین، رهن و اجازه و… فعالیت دارند.

آدرس دفتر: قم، ميدان سعيدی، طبقه زیرزمین بانک سینا

شماره تماس: 09125436931

حسن بابائیان

حسن بابائیان وکیل پایه یک دادگستری در قم

جناب آقای حسن بابائیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قم، با دارای چندین سال سابقه در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شامل: دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، چک، داوری، قراردادها، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال منقول و خریدو فروش اموال غیر منقول میباشند و در کار خود بسیار صداقت و حساسیت بالایی به خرج میدهند و تا امروز توانسته اند رضایت بسیاری از موکلین خود را جلب کنند.

آدرس دفتر: قم، میدان رسالت، برج سفید، 414

شماره تماس: 09128512684

بهاره بدیعی

بهاره بدیعی وکیل پایه یک دادگستری در قم

سرکار خانم بدیعی نیز از دیگر وکیل های درستکار در قم میباشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و در حوز های مختلف حقوقی مثل: دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، کلیه امور و دعاوی ثبتی، ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خاج از ایران و پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته اعمال وظیفه مینمایند.

آدرس دفتر: قم، باجک2، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09122897050


عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در قم

حق الوکاله را می‌توانیم مقدار دستمزدی بدانیم که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم به او پرداخت شده و با او تسویه حساب گردد.به هر حال زمانی که وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به وکلای ممتاز می‌سپارید در ازای راهنمایی‌هایی که از او دریافت می‌کنید لازم است تا مبلغی را به او پرداخت عوامل مختلفی ممکن است مقدار دستمزد وکیل را به میزان قابل توجهی افزایش دهد در ادامه سعی داریم برخی از مهم‌ترین این عوامل را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

پیچیدگی پرونده: اگر پرونده پیچیده باشد به طور قطع وکیل انرژی بیشتری را در محاکم قضایی صرف خواهد کرد تا پرونده را به نتیجه مطلوب از نگاه موکل برساند. از سوی دیگر باید این حقیقت را در نظر بگیریم که هیچ وکیلی نمی‌خواهد ریسک شکست در محاکم قضایی را بپذیرد و سابقه خود را به خطر بیندازد. بنابراین اگر پرونده پیچیده‌ای را در اختیار دارید که کسب پیروزی در آن دشوار به نظر می‌رسد باید توقع داشته باشید که وکیل در ازای قبول وکالت از شما دستمزد بیشتری بخواهد.

زمان بر بودن پرونده: اگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم احساس کند که با قبول پرونده‌های حقوقی و کیفری شما لازم است وقت بیشتری را در محاکم قضایی بگذراند به طور قطع سعی می‌کند تا مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله درخواست نماید.وکیل در ابتدا پرونده را از جنبه‌های مختلف بررسی می‌کند و سعی دارد با مطالعه مداوم در خصوص آن اطلاعاتش را افزایش دهد تا بتواند دستمزد عاقلانه‌تری را از موکل خود مطالبه کند و در نهایت پرونده را در اختیار بگیرد.

سابقه وکیل: اگر وکیل مورد نظرتان سابقه درخشانی داشته باشد به طور قطع در صورتی راضی به پذیرش وکالت در پرونده‌های قضایی می‌شود که به او پیشنهاد دستمزد بالاتری را داده باشید. تجربه وکلای با سابقه بیشتر است و می‌توانند کمک شایانی را در کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت داشته باشند. خوب می‌دانیم که در صورت مراجعه به وکلای با سابقه و با تجربه لازم است دستمزد بیشتری را به آنها پرداخت کنید. اما از طرف دیگر شانس کسب پیروزی برای شما با استفاده از وکلای با تجربه بیشتر می‌شود.

مزایای مشاوره حقوقی وکیل پایه یک داد گستری در قم

مزایای مشاوره حقوقی وکیل پایه یک داد گستری در قم

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم به شما کمک می‌کند تا درک درست‌تری از رفتار و خلقیات وکیل مورد نظرتان داشته باشید. بنابراین زمانی که برای حضور در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر ملاقات می‌کنید لازم است خلقیات و رفتارهای او را از همه نظر مورد سنجش قرار دهید تا اگر زمانی تمایل به اعطای وکالت به او را داشتید در خصوص سطح مهارت و توانمندی‌های او به جمع‌بندی رسیده باشید. این مسئله می‌تواند نقش موثری در یافتن وکلای شاخص و ممتاز داشته باشد.

مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ترین خدمات وکیل به شمار می‌رود که می‌تواند نقش موثری در جبران ضعف‌های فرد در خصوص مسائل حقوقی داشته باشد. در واقع شما می‌توانید نواقص حقوقی خود را برطرف کرده و با دیدی بازتر در محیط دادگاه حاضر شوید و از حقوق قانونی خود به طور کامل دفاع نمایید. اکثر افراد جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق دارای سواد لازم برای حضور در دادگاه و ارائه دفاعیات موثر نیستند. اما جای نگرانی نیست چون وکیل می‌تواند این ضعف‌ها را جبران کرده و آنها را بپوشاند.

از سوی دیگر می‌توان گفت که مشاوره حقوقی می‌تواند باعث برطرف شدن تمامی استرس‌ها و اضطراب‌هایی باشد که موکل برای حضور در دادگاه با خود به همراه دارد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم اطلاعات شما را در خصوص پرونده افزایش می‌دهد و همین مسئله می‌تواند میزان استرس‌ها را کاهش دهد. از سوی دیگر این موضوع دارای اهمیت است که شما با حقوق قانونی خود آشنایی کامل را داشته باشید. از مزایای مشاوره حقوقی این است که شما را با حقوق قانونی و منافع شخصی‌تان در دادگاه آشنا می‌کند.

اگر بدون مشورت گرفتن از وکیل در دادگاه حاضر شوید بیم آن می‌رود که برخی از رفتارها و تصمیماتی که اتخاذ می‌کنید در نهایت به ضرر خود شما تمام شده و خسارت‌های جبران ناپذیری را به شما تحمیل نماید. دقت داشته باشید که مشاوره حقوقی می‌تواند به روش‌های مختلفی از سوی وکیل مربوط به پرونده‌های قضایی ارائه شود. مشاوره حقوقی حضوری مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی جزو مهمترین این دسته‌ها به شمار می‌روند که هر یک از آنها دارای مزایای خاص به خود است.

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در قم

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکیل و مطالعه این مطلب حقوقی تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم آشنا کنیم تا بتوانید به این شکل شانس کسب پیروزی را برای خود در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در ادامه به بررسی برخی از عوامل مهم پرداختیم که می‌تواند مقدار دستمزد وکیل را افزایش دهدو از سوی دیگر می‌دانیم که مشاوره حقوقی می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای موکل داشته باشد. در انتهای مطلب از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا