ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قم ⚖️【سال1403】✔️

برای خرید و فروش و یا اجاره ملک و املاک لازم است از قوانین حاکم بر معاملات آشنا باشیم تا در این مسیر با مشکلات و اختلافاتی رو به رو نشویم. هر گونه عدم آگاهی ممکن است خساراتی را به فرد تحمیل کند که جبران آن تنها از طریق مراجع قضایی امکان پذیر است. حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی است. عموم مردم دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های ملکی را در اختیار ندارند. از این رو، می توانند با استخدام یک وکیل مجرب و کسب مشاوره حقوقی از وی، ضعف های خود را جبران نمایند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در قم آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی را صرف جستجوی وکلای ملکی کنید.

بهترین وکیل ملکی در قم

بهترین وکیل ملکی در قم کیست؟

یافتن وکلای شاخص در شهری با وسعت و پر جمعیت به مانند قم کار بسیار دشواری است. امروزه تعداد زیادی از وکلای ملکی در موسسات حقوقی و دفاتر حضور دارند که می توانند وکالت پرونده مراجعه کنندگان را قبول کنند. اما باید دقت داشته باشیم که نتایج مطلوب تنها از طریق مراجعه به وکلای خبره به دست می آیند. بهترین وکیل ملکی در قم دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل ملکی در قم آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد و علم خود را به روز نگه می دارد. بهترین وکیل قم سال های زیادی از عمر خود را صرف حل و فصل پرونده های ملکی کرده است و در این زمینه تجربیات گران بهایی کسب کرده است. تجربیات بهترین وکیل ملکی در قم می توان کلید حل مشکلات پیش آمده در دادگاه باشد.

ن ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در شهر قم را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی سوابق و تخصص هر یک از آن ها گزینه مطلوب برای رسیدگی به پرونده های ملکی خود را انتخاب نمایید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بهترین وکیل ملکی در قم

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل اعدام
 • وکیل ارث
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اثبات زوجیت
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

شماره تماس: 09127523247
آدرس دفتر:
 قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با دکتر محمد سلیمی افشارجقی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مریم عابدی

مریم عابدی بهترین وکیل ملکی در قم

سرکار خانم مریم عابدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. خانم مریم عابدی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 9 سال سابقه کار
 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر قم
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قم، خیابان صفائیه، کوچه 28، ساختمان پارس، طبقه 2

شماره تماس: 09123535782

محسن صالح

محسن صالح بهترین وکیل ملکی در قم

جناب آقای محسن صالح وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای محسن صالح دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر قم محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قم، زنبیل آباد، عطاران، بعداز 4 راه اول، نبش خ ولیعصر، مجتمع تجاری یاسمن، طبقه سوم، واحد نهم

شماره تماس: 09124521790

بهزاد سیفی

بهزاد سیفی بهترین وکیل ملکی در قم

جناب آقای بهزاد سیفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای بهزاد سیفی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قم، دورشهر، مقابل سینما تربیت، ساختمان شفا، واحد چهارم

شماره تماس: 09122511793

فرشته قنبری

فرشته قنبری بهترین وکیل ملکی در قم

سرکار خانم فرشته قنبری وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه دوم،  واحد سوم

شماره تماس: 09122538669

حسین خوش بخت

حسین خوش بخت بهترین وکیل ملکی در قم

جناب آقای حسین خوش بخت وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم هستند و بر امورات حقوقی مختلف تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در قم توسط مردم انتخاب شده اند و وکیلی درستکار و صادقی می باشند. آقای خوش بخت در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: قم، خیابان 19دی، نبش کوی هشتاد و یکم، پلاک دوم

شماره تماس: 09123536418

حسن اربابی مطلق

حسن اربابی مطلق بهترین وکیل ملکی در قم

جناب آقای حسن اربابی مطلق وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاوره حقوقی و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در زمینه ملکی، خلع ید، دریافت پایان کار، تخلیه ملک، فسخ قرارداد، سرقفلی و… همچنین این وکیل خدمات وکالت دیگری همچنین رسیدگی به دعاوی خانواده، رسیدگی به دعاوی حقوقی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی ارائه می دهد.

آدرس: قم، انتهای خیابان دورشهر، خیابان بسیج، بعد از ۲۰ متری شهید رجایی، آپارتمان مانا، طبقه اول، واحد ۹

شماره تماس: ۰۲۵۳۷۸۳۸۰۲۴


مهم ترین وظایف وکیل ملکی خبره در قم

تنظیم اظهارنامه قضایی: اظهارنامه قضایی در واقع نامه ای حقوقی است که پیش از مطرح کردن دعاوی ملکی برای فرد مقابل فرستاده می شود و برای آخرین بار به او هشدار می دهد تا خسارات وارده را جبران نماید. در واقع اظهارنامه در یک قدمی کشیده شدن پرونده به دادگاه برای فرد متهم ارسال می شود. تنظیم اظهارنامه قضایی از وظایف بهترین وکیل ملکی در قم است. زیرا تنظیم اظهارنامه قضایی با حساسیت و دشواری هایی رو به رو است و لازم است با رعایت اصول نگارشی و حقوقی تحریر شود.

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه در واقع نوعی دفاع مکتوب است که در واکنش به اظهارات طرف مقابل تنظیم شده و به مقامات قضایی تحویل داده می شود. از نظر قانون تمامی افراد دخیل در یک پرونده می توانند لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه تنظیم کنند، اما به دلیل حساسیت کار اکثر افراد ترجیح می دهند تنظیم آن را به یک وکیل ملکی خبره و کاربلد بسپارند. لازم است وکیل علاوه بر نگارش دقیق متن لایحه دفاعیه، تمامی ادله و مستندات لازم را برای متقاعد کردن قاضی به لایحه دفاعیه پیوست نماید.

تشریح مباحث حقوقی: دقت داشته باشید که دعاوی ملکی با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند. در صورتی که موکل از این مباحث بی اطلاع باشد ممکن است نتواند آن طور که باید از حقوق پایمال شده خود اطلاع حاصل کند و برای دفاع از آن ها تلاش نماید. یکی از وظایف بهترین وکیل ملکی در قم تشریح مباحث حقوقی مربوط به دعاوی ملکی برای موکل به زبان ساده است. دقت داشته باشید که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای فهم قوانین حاکم بر دعاوی ملکی را ندارد و می بایست وکیل این وظیفه را بر عهده بگیرد.

ارائه دفاعیات لازم در دادگاه: لازم است وکیل ملکی در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از حقوق پایمال شده موکل خود به بهترین شکل دفاع نماید. دفاعیات وکیل ملکی می بایست به گونه ای باشد که در نهایت قاضی را برای صدور رای به نفع موکل خود متقاعد نماید و منافع موکل خود را تامین نماید. بهترین وکیل ملکی در قم هرگز نباید در زمان ارائه دفاعیات هیچ گونه ترس و واهمه ای از طرف مقابل داشته باشد و هرگز نباید اسیر جو دادگاه شود. او تنها باید به فکر انجام وظیفه خود باشد.

بهترین وکیل ملکی در قم

نکاتی در خصوص مشاوره حقوقی با وکیل ملکی خبره در قم

در ابتدا لازم است تحقیقات جامعی در خصوص مهارت ها و توانایی های وکیل مورد نظر انجام دهید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین لازم است برای دریافت مشاوره حقوقی به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارند. این وکلا از تجربه بالاتری در این زمینه برخوردار هستند و می توانند راهکارهای موثرتری را به موکل خود پیشنهاد دهند. بهترین وکیل ملکی در قم در مقطعی از سوابق کاری خود متوجه شده است که در دعاوی ملکی کارایی بیشتری دارد.

امروزه مشاوره حقوقی علاوه بر روش های سنتی مانند مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، از طریق روش های آنلاین نیز امکان پذیر است. شما می توانید به تمامی این روش ها متوسل شده و مشکلات ملکی خود را با یک وکیل توانا و ماهر در میان بگذارید و از او برای حل اختلافات پیش آمده کسب تکلیف نمایید. در واقع هر یک از این روش ها برای گروهی از متقاضیان مناسب است. اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که هیچ بهانه ای برای عدم مشورت با وکیل ملکی پذیرفته نیست!

مشاوره حقوقی تلفنی با بهترین وکیل ملکی در قم مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که وقت کافی برای حضور در دفتر وکیل مورد نظر در اختیار ندارند و گذشته از این با مطرح کردن اختلافات خود در پشت پشت تلفن و در ارتباطی غیر مستقیم احساس راحتی بیشتری دارند. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر در مشکلات ملکی نیاز هست که وکیل پرونده را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهد و یا ادله و مستنداتی وجود دارد، بهتر است به صورت حضوری برای دریافت مشاوره حقوقی اقدام نمایید.

بهترین وکیل ملکی در قم

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، تخصص و ویژگی های بهترین وکیل ملکی در قم آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین وظایف یک وکیل ملکی خبره و کاربلد را تشریح نماییم. در انتهای مقاله نیز نکاتی در خصوص مشاوره حقوقی با وکیل ملکی مطرح کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا