خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث در تهران✔️【سال1403】⚖️

یکی از مشکلاتی که معمولا پس از وفات شخصی برای بازماندگان وی چالش برانگیز می شود، مبحث ارث و انحصار وراثت است. بیشتر مشکلات در این زمینه بر اثر عدم آگاهی از قوانین شکل می گیرد. گاهی عدم همکاری یک یا چند نفر از وراث باعث می شود تا مشکلات پیش آمده عمیق و پیچیده شود. در چنین شرایطی است که تنها می توان با مراجعه به محاکم قضایی اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمود. اما دقت داشته باشید که تنها با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و کاربلد است که می توان مسیر را با دقت بیشتری طی نمود و ضعف های حقوقی را جبران نمود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ارث در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران کیست؟

بهترین وکیل ارث در تهران کیست؟

دقت داشته باشید که اختلافات در زمینه ارث و انحصار وراثت جزو پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه ها هستند. برای حل و فصل این مشکلات لازم است از وکلای خبره و کاربلد بهره مند شوید. تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه از میان آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. بهترین وکلای خانواده در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تمامی قوانین و مقررات این حوزه آگاهی کامل دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران سعی دارد تا از آخرین تغییرات قوانین مربوط به دعاوی ارث مطلع باشد تا علم خود را به روز نگه دارد. او در طی سال ها فعالیت توانسته است تجربیات با ارزشی در زمینه دعاوی ارث کسب نموده و همین تجربیات کلید حل مشکلات است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ارث در تهران را بشناسید!

در ادامه لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه ارث و انحصار وراثت در شهر تهران به شما ارائه شده است. شما می توانید با استخدام هر یک از آن ها مشکلات و اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمایید. لطفا تا انتها با ما همراه باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای‌ مرکز در شهر تهران ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی ملکی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت
 • دعاوی راجع به ارث و وصیت (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، فروش وتقسیم اموال وراثتی و …)
 • دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم اقتصادی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در صد ها پرونده ملکی
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن تماس: 02188793415
آدرس دفتر:
 تهران خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

پرستو مومنی

پرستو مومنی بهترین وکیل ارث در تهران

سرکار خانم پرستو مومنی وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای زن در تهران بشمار می آید ایشان دارای بیش از 5 سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به امور حقوقی افراد حقیقی و حقوقی و قبول وکالت ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

از جمله خدمات تخصصی ایشان شامل:

 • دعاوی کیفری: جرایم پزشکی، شرب خمر،جعل واستفاده از سند مجهول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، دزدی، اختلاس، تجاوز و …
 • دعاوی ملکی:  الزام به تحویل سند، الزام به تحویل ملک، دعوی خلع ید، فروش ملک مشاع، مالک و مستاجر، اخذ پایان کار و ….
 • دعاوی خانواده: نکاح موقت، دائم، اذن در نکاح، ازدواج مجدد، طلاق از هر نوعی( رجعی، بائن، غیابی، توافقی،) مهریه، نفقه، تمکین و عدم تمکین، حضانت، سرپرستی، انحصار وراثت و …..
 • اعاده دادرسی کیفری، امور اراضی، ارائه خدمات تخصصی در تنظیم سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی و … که همچنان در تلاش می باشد تا بتواند به بهترین نحو به موکلین خدمات ارائه دهد.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۷۹۳۹۸ –۰۹۳۷۵۶۶۰۶۱۲

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

سرکار خانم سمیه حبیبی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق تخصصی و عضو کانون وکلای تهران یکی از متخصص ترین وکلا در زمینه انحصار وراثت هستند؛ خانم حبیبی همچین پرونده های وکالتی در زمینه های دیگر از جمله دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و … را نیز انجام می دهند. ایشان با اتکا به تجربه چندین ساله وکالت و تسلط کافی به قوانین و جلسات دادرسی دستگاه قضایی کشور و حق الوکاله مقرون بصرفه به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تهران محسوب می شوند.

آدرس: تهرانخیابان کلاهدوز دولت، روبروی خیابان قلندری، پلاک 446، ساختمان بیتا، طبقه سوم، واحد 304

شماره تماس: 09120282210

امیرحسین رضوانی

امیرحسین رضوانی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

جناب آقای امیرحسین رضوانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که مشاوره را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام میدهند؛ که متخصص در زمینه انحصار وراثت و هم چنین وکالت در امور مالی، کیفری، حقوقی و … هستند. ایشان با داشتن تسلط کامل به امور حقوقی و کیفری، توانایی دفاع از موکلان به بهترین نحوه ممکن در جلسات دادرسی را دارند.

آدرس: نارمک، میدان هفت حوض، خیابان جانبازان غربی، پلاک 19، طبقه اول شرقی

شماره تماس: 09121163949

شاهرخ صحرایی

شاهرخ صحرایی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

جناب آقای شاهرخ صحرایی وکیل پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه با بیش از 9 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف از جمله انحصار وراثت، ملکی، حقوقی، بانکی، کیفری و … در شهر تهران می باشند که با ارائه سریع ترین و کار آمدترین راه حل های حقوقی و حق الوکاله مقرون و بصرفه و هم چنین با میزان تسلط بالا به قوانین و مقررات دستگاه قضایی به موکلان خود تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب یاری می رسانند.

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، مجتمع پدیده

شماره تماس: 09128390805

جواد شاهسوند اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

جناب آقای جواد شاهسوند اینانلو وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور وصیت، ارث، خرید و فروش، اجاره، دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و دیگر زمینه های وکالتی هستند. آقای شاهسوند با قدرت نفوذ کلام در جلسات دادرسی و جمع آوری ادله محکمه پسند توانایی کسب رای به نفع موکلان خود را دارند و با توجه به سابقه درخشان وکالت خود در حیطه های مختلف یکی از برترین وکلای حال حاضر تهران می باشند.

آدرس: تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، پلاک 108، واحد 6

شماره تماس: 09126984620

دکتر روح الله کریمی

دکتر روح الله کریمی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

جناب آقای دکتر روح الله کریمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز دارای دکتری تخصصی حقوق خصوصی با بیش از 20سال سابقه وکالت و استاد دانشگاه قریب، متخصص در زمینه های متفاوت اعم از دعاوی ارث و انحصار ورثه، حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده و … هستند که با برخورداری از دانش بروز و قوانین جدید دستگاه قضایی کشور در زمره یکی از برترین وکلای کشور شناخته می شوند.

آدرس: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59،طبقه 4،واحد17

شماره تماس: 09123300507

لیلا نامنی

لیلا نامنی بهترین وکیل در تهران

سرکار خانم لیلا نامنی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و یکی از زبهترین وکلای زن در تهران است، ایشان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، انحصار وراثت، ملکی، خلع ید، پایان کار، کیفری، ضرب و جرح، مزاحمت بانوان و حقوقی می باشد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، کوچه جلالی، کوچه رحیمی، پلاک۳، واحد۹

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۴۸۳۱


هزینه وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل برای انجام امور حقوقی به وکیل پرداخت شود. هرگز نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله در زمینه انحصار وراثت و ارث در نظر گرفت. دقت داشته باشید که وکالت از مشاغل آزاد است و هر یک از وکلا بسته به نوع پرونده ممکن است حق الوکاله های متفاوتی را از مراجعه کننده طلب کنند. لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد و در پایان قراردادی به امضا می رسد.

در ابتدا لازم است فرد به بهترین وکیل ارث در تهران رجوع کرده و با او در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازد. وکیل پس از اطلاع از زوایای ناپیدای پرونده، رقم پیشنهادی خود را اعلام می دارد. در این مرحله فرد نیز می تواند در رقم پیشنهادی دخل و تصرف کرده و رقم مد نظر خود را ارائه دهد. در پایان دو طرف به توافق رسیده و قرارداد امضا می شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی میان طرفین به امضا نرسد، هزینه وکیل بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد.

لازم است در متن قرارداد میزان دستمزد بهترین وکیل تهران را به دقت درج نمایید. همچنین لازم است در قرارداد مشخص شود که رقم مذکور در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است زمان و نحوه پرداخت حق الوکاله نیز با دقت در قرارداد آورده شود. هر گونه عدم توجه به جزئیات در زمان امضای قرارداد ممکن است در آینده مشکل آفرین باشد و اختلافاتی را میان بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران و موکل پدیدار سازد و خساراتی به همراه داشته باشد.

اطلاع از موانع ارث به کمک وکیل انحصار وراثت در تهران

اطلاع از موانع ارث به کمک وکیل ارث در تهران

در قانون مواردی ذکر شده است که در صورت وقوع آن ها به فرد ارثی تعلق نمی گیرد. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران نقش موثری در تشریح این موارد برای موکل خود دارد:

کفر: در شرع به صراحت اعلام شده است که کافر از مسلمان ارثی نمی برد. این مورد در قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ارث و انحصار وراثت نیز به وضوح ذکر شده است. در واقع اگر یکی از وراث کافر باشد نمی تواند از پدر مسلمان خود دارای ارث شود و از اموال وی بی بهره خواهد ماند. دقت داشته باشید که در قوانین ذکر شده است که در این زمینه تفاوتی میان کافران اهل کتاب و کافران بدون کتاب وجود ندارد.

قتل: یکی دیگر از عواملی که مانع ارث می گردد، قتل است. در واقع اگر یکی از وراث عامل قتل متوفی باشد، به وی ارثی تعلق نمی گیرد. قانون نیز به صراحت این موضوع را تاکید کرده است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قتل می بایست به صورت عمدی انجام شده باشد. اما در صورتی که قتل غیر عمدی بوده باشد، برای مثال اگر برای دفاع از خود صورت گرفته باشد به فرد قاتل ارث تعلق می گیرد.

لعان: در اصطلاحات شرعی و قانونی، لعان به معنای نسبت دادن زنا به همسر توسط مرد است. در صورتی که مردی زن خود را به زنا متهم کند، لازم است در دادگاه حضور پیدا کرده و چهار مرتبه خداوند را برای صحت ادعای خود شاهد بگیرد. پس از آن زن نیز باید چهار مرتبه در دادگاه خداوند را برای دروغ بودن ادعای مرد شاهد بگیرد. در چنین شرایطی زن و شوهر به یکدیگر حرام می شوند. در واقع مرد ادعا می کند که فرزند برای او نیست و زن و فرزند از ارث مرد محروم می شوند.

زنا زادگی: ماده 884 قانون مدنی به صراحت اعلام می کند که زنا زاده نمی تواند از والدین و اقوام خود ارث ببرد. همچنین ارث فرزند ولد الزنا نیز نمی تواند به پدر و مادر او برسد. در واقع زنا زادگی نیز یکی از موانع ارث است.

بهترین وکیل ارث در تهران

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل ارث در تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن وکلای متخصص نداشته باشید. همچنین سعی کردیم موانع ارث را معرفی کرده و نقش وکیل در تشریح هر یک از آن ها را مشخص نماییم. در انتهای مطلب نیز نکات مهمی در خصوص هزینه وکیل ارث و انحصار وراثت به شما ارائه دادیم تا اطلاعات شما در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مواردی که ذکر شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا