ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان ⚖️【سال1402】✔️

ممکن است تمامی افراد حداقل یکبار در زندگی خود در زمان معاملات و یا اجاره دچار اختلافات ملکی با شخص دیگری شوند. در این شرایط رجوع به محاکم قضایی می تواند بهترین راهکار برای حل مشکلات پیش آمده باشد. اما باید این نکته را مد نظر قرار دهید که حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی است. استخدام یک وکیل باتجربه و خبره می تواند در این زمینه راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم به معرفی بهترین وکیل ملکی در زاهدان بپردازیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان

بهترین وکیل ملکی در زاهدان کیست؟

در صورتی می توان در دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی به کسب نتایج مطلوب امیدوار بود که در این مسیر به کمک یک وکیل خبره و مجرب قدم برداشت. اما انتخاب یک وکیل خبره به همین سادگی ها هم نیست. برای این کار لازم است معیارهایی در اختیار داشته باشید تا توانایی وکلای مختلف را محک بزنید. بهترین وکیل ملکی در زاهدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان در تلاش است تا همواره آگاهی خود از قوانین و مقررات ملکی در حد بالایی قرار دهد و با استفاده از دانش حقوقی خود موثرترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل زاهدان تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. علاوه بر این بهترین وکیل ملکی در زاهدان سال های زیادی از سابقه کاری خود را مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف بوده است و در این راه توانسته است به تجربیات با ارزش و گران بهایی دست پیدا کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زاهدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

غلام حسین هراتی مختاری

غلام حسین هراتی مختاری

غلام حسین هراتی مختاری، وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه کار در حوزه ی ملکی پرونده های زیادی را ثبت کرده است و ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه زاهدان می باشد و با توجه به تجربه بالا که کسب نموده است میتواند روند پرونده را با توجه به قانون حاکم بر کشور به نفح موکل خود تغییر دهد.

آدرس: زاهدان، خیابان امیرالمومنین۳، ساختمان سپید، طبقه 3، واحد ۹

شماره تماس: 09153413146

حسین مودی

حسین مودی

حسین مودی، وکیل پایه یک دادگستری با یک دهه سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی و ملکی مشغول به وکالت درشهر زاهدان می باشد. ایشان با توجه به تبحری که در پرونده های ملکی دارد میتواند از حق شما به درستی دفاع کند و شما در این دعاوی پیروز میدان باشید.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بهشتی ۲، طبقه ۱

شماره تماس: 0915148312

شیده مولائی

شیده مولائی

شیده مولائی، وکیل پایه یک دادگستری در حوزه ی حقوقی، کیفری و ملکی و… فعالیت میکند ایشان پروانه وکالت خود را در سال 1395 اخذ نموده است اما در همین چند سال توانسته است با اخلاق حسنه جایگاه ویژه را اخذ نماید و پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت برساند.

آدرس: زاهدان، خیابان امیر المونیین، نبش امیرالمومنین۳، طبقه۴، واحد۶

شماره تماس: 09159680748

زهره نخعی

زهره نخعی

زهره نخعی، وکیل پایه یک دادگستری در حوزه حقوقی و ملکیفعالیت میکند و ایشان کارشناسی حقوق را از دانشگاه زاهدان اخذ نموده است و در سال 1398 در آزمون وکالت قبول شد و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری زاهدن گرفت و این تازه شروع زندگی حقوقی ایشان بوده است چون بعد از آن دفتر وکالت خود را در مرکز شهر زاهدان تاسیس کرده اند.

آدرس: زاهدان، خیابان مدرس، جنب مدرس ۹، پلاک۴

شماره تماس: 09151414686

مسعود میر خراعی

مسعود میر خراغی

مسعود میر خراعی، وکیل پایه یک دادگستری با داشتن چندین سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف از جمله حوزه ملکی توانسته است و پرونده های زیادی را به ثبت برساند. پرونده های ایشان بیشتر در حوزه هایی اعم از جعل سند، خیانت در امانت، انتقال ملک به چند نفر و… می باشد.

آدرس: زهدان، خیابان طالقانی، نرسیده تقاطع مصطفی خمینی، پاساژ اطلس، طبقه ۵

شماره تماس: 09153494091

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل ملکی در زاهدان

حضور موفق در محاکم قضایی در گرو بهره مندی از دانش حقوقی است. اما مشکل اینجاست که عموم مردم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را در اختیار ندارند. همین موضوع سبب می شود تا افراد در مسیر حل و فصل اختلافات با بهترین وکیل ملکی در زاهدان همراه شوند. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل ملکی در ازای انجام امورات حقوقی نظیر ارائه دفاعیات، تنظیم لایحه قضایی و… پرداخت شود در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند.

هرگز نباید چنین تصور شود که دستمزد تمامی وکلا با یکدیگر یکسان است. هر یک از وکلا بسته به میزان توانایی و مهارتی که در اختیار دارند مبلغ مورد نظر خود در پذیرش پرونده ها را مطالبه می کنند. وکالت از جمله مشاغل آزاد است و معنای آن چنین می باشد که حق الوکاله وکیل ملکی را می بایست با توافق میان طرفین تعیین نمود. البته تعرفه وکالت به دنبال ایجاد وحدت رویه در میان دستمزد وکلای مختلف است. اما معمولا در بیشتر پرونده های موجود در دادگاه دستمزد با توافق وکیل و موکل تعیین می شود.

بسیاری از افراد بر این باور غلط هستند که تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله لازم است در همان ابتدای امضای قرارداد به بهترین وکیل ملکی در زاهدان پرداخت شود. در این خصوص لازم است تذکر داده شود که نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله نیز مانند میزان آن به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می گردد. اما معمول است که دستمزد وکیل را در دو قسط به او پرداخت می نمایند. قسط اول در زمان امضای قرارداد و قسط دوم که نیمی از پول را شامل می شود در پایان اعلام رای قطعی دادگاه پرداخت می گردد.

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که آن ها هیچ نقشی در تعیین مقدار حق الوکاله ندارند. این در حالی است که میزان حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. در واقع لازم است در ابتدا جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل ملکی تدارک ببینید. در این جلسه وکیل به بررسی جوانب مختلف پرونده می پردازد و با در نظر گرفتن عوامل مختلف، میزان حق الوکاله درخواستی خود را مطالبه می کند. موکل نیز می تواند مبلغ مورد نظر خود را پیشنهاد داده و در رقم حق الوکاله دخل و تصرف کند.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان

چه عواملی باعث می شود وکیل ملکی در زاهدان دستمزد بیشتری درخواست کند؟

در ابتدا لازم است معیارهای مناسبی را برای محک زدن توانایی و مهارت وکلای مختلف در نظر بگیرید. میزان سابقه و تخصص بهترین وکیل ملکی در زاهدان می تواند معیار مناسبی برای سنجش بازدهی وکیل مورد نظر باشد. پس از انجام تحقیقات مختلف لازم است وکیل مورد نظر را انتخاب کرده و با دفتر او جلسه ای را برای ملاقات حضوری هماهنگ کنید. در ابن جلسات لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را بیان کرده و وکیل در جریان تمامی زوایای ناپیدای پرونده بگذارد.

میزان پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا وکیل ملکی مبلغ بیشتری را به عنوان دستمزد از موکل خود دریافت نماید. در واقع پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا حصول نتیجه در دادگاه قدری سخت به نظر برسد و هیچ وکیلی تمایل ندارد در پرونده ای که به او سپرده شده است شکست بخورد. از سوی دیگر میزان زمانی که طول می کشد تا پرونده به نتیجه برسد نیز ممکن است در میزان مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل به عنوان حق الوکاله موثر باشد و مبلغ مورد نظر را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

سابقه یک وکیل نیز از جمله عواملی است که باعث می شود او دستمزد بیشتری را از موکل خود مطالبه نماید. در واقع سابقه یک وکیل به میزان زیادی بیانگر میزان توانایی های او است و بالا بودن تجربیات کسب شده توسط وی را نشان می دهد. با استخدام چنین وکلایی شانس شما برای دستیابی به نتایج مطلوب افزایش پیدا کرده و می توانید به اهداف تعیین شده برسید. دقت داشته باشید که هرگز نباید هزینه یک وکیل با سابقه شما را از استخدام وی منصرف کند. زیرا هزینه شکست در پرونده به مراتب بالاتر از هزینه وکیل است.

بهترین وکیل ملکی در زاهدان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در زاهدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب و مطرح دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا تصورات غلط در خصوص حق الوکاله وکلای ملکی را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز به بررسی عواملی پرداختیم که وجود آن ها باعث می شود وکیل ملکی دستمزد بیشتری را از موکل درخواست نماید. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا