خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان ⚖️【سال1403】✔️

خانواده را می توان مهم ترین عنصر هر جامعه ای به شمار آورد. گاهی ممکن است اختلافات حقوقی در سطح یک خانواده بروز کند و مشکلاتی را برای افراد در یک پرونده به وجود آورد. حضور موفق در دادگاه برای رسیدگی به دعاوی حقوقی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. زیرا هر گونه عدم آگاهی در این خصوص می تواند فرد را با عواقب ناگوار رو به رو نماید. از این رو، استخدام یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در زاهدان آشنا کنیم تا با بررسی هز یک از گزینه ها بتوانید تصمیم درستی در خصوص آینده پرونده خود اتخاذ نمایید.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان

بهترین وکیل خانواده در زاهدان کیست؟

تعدد وکلا در شهر زاهدان باعث شده است تا استخدام یک گزینه مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع برای انتخاب گزینه های مطلوب لازم است معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم تا با ساتفاده از آن بتوانیم مهارت وکلای مختلف را تحت رصد و ارزیابی قرار دهیم. بهترین وکیل خانواده در زاهدان دانش آموخته یکی از معتبر ترین و شاخص ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی خود در خصوص قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده را میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند با تکیه بر دانمش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل زاهدان سال های متمادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده و در این زمینه تجربیات گران بهایی کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در زاهدان را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در شهر زاهدان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکلا همراه ما باشید:

ابوطالب ایاز وکیل خانواده در زاهدان

جناب آقای مسلم عمادی انوار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت
 • وکیل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان
 • وكيل و مشاور حقوقی بانک صنعت و معدن
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن، ساختمان ٤٤ وکلا، طبقه 1

شماره تماس: 09395784086

علی اکبری آدخ

علی اکبر ادخ وکیل خانواده در زاهدان

جناب آقای علی اکبر آدخ وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است و آشنایی کاملی به کلیه دعاوی های حقوقی دارد و مشاوره های حقوقی در دعاوی خانواده را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: ایرانشهر،خیابان طلالقانی، جنب دفتراسناد رسمی شماره ۵۹ ایرانشهر

شماره تماس: 09156406014

سیمن احسانی تبار وکیل خانواده در زاهدان

سیمین احسانی تبار،وکیل پایه یک دادگستری و یکی دیگر از وکلای متبحر و کاربلد در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو کانون وکلای مرکز
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: زاهدان، خ امیرالمومنین، نبش امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه ۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۷۴۶۵۸۸

مسعوداحمدی مقدم

مسعوداحمدی مقدم وکیل خانواده در زاهدان

جناب آقای مسعوداحمدی مقدم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی طلاق و خانواده محسوب می شوند. آقای بابک وثوقی فرد تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • عضو وکلای دادگستری در زاهدان
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، بلوار فراری، فراری سوم، پلاک 3

شماره تماس: 09124830181

زهرا گورگانی

زهرا گورگانی

سرکار خانم زهرا گورگانی، وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه در حوزه دعاوی خانواده در زاهدان می باشند. از موفقیت های روز از افزون ایشان میتوان به پرونده های ایشان در حوزه ی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و… می باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 7 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، ط اول، واحد 27 دفتر وکالت

شماره تماس: 09153418856

مسعود میر خزائی

مسعود میر خزائی وکیل خانواده در زاهدان

جنای آقای مسعود میر خزائی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وبیش از 5 سال سابقه وکالت موفق می باشد.

برخی تخصص ها و سوابق:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس: زهدان، خیابان طالقانی، نرسیده تقاطع مصطفی خمینی، پاساژ اطلس، طبقه ۵

شماره تماس: 05433236765

ضرورت توجه به تخصص و سابقه در انتخاب وکیل خانواده در زاهدان

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دعاوی خانواده با پیچیدگی هایی همراه است که همین پیچیدگی کار را برای رسیدگی به آن ها سخت می کند. از سوی دیگر افراد دخیل در دعاوی خانواده اغلب دارای نسبت های فامیلی با یکدیگر هستند که همین موضوع بر حساسیت های کار می افزاید. در این بین لازم است با استخدام بهترین وکیل خانواده در زاهدان قدم های مثبتی برای پرونده های از این جنس برداشت و شانس کسب موفقیت را با استفاده از تجربیات و تخصص وکیل مورد نظر بالا برد.

از سوی دیگر دعاوی خانواده با گستردگی بالایی همراه می باشد. ممکن است فرد در دعاوی نظیر نفقه، طلاق، مهریه، تقسیم ارث، حق حضانت فرزندان، انحصار وراثت و موارد دیگر نیاز به ارائه دفاعیات در دادگاه داشته باشد و یا اینکه سوء رفتار دیگری در این زمینه ها، او را از رسیدن به حقوق قانونی اش باز داشته باشد. در این شرایط لازم است با در نظر داشتن معیارهای مهمی نظیر سابقه و تخصص، مهارت های بهترین وکیل خانواده در زاهدان را محک زده و از او برای حل پرونده کمک بخواهید.

در بالا سعی کردیم لیست کاملی از وکلای شاخص در شهر زاهدان را به شما ارائه دهیم. در این لیست به تخص هر یک از وکلا به طور کامل اشاره کردیم. لازم است در ابتدا موضوع پرونده مورد نظر خود را در نظر گرفته و سپس به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در دعاوی مربوط به اختلافات پیش آمده بیشترین تخصص را دارند. در واقع هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود به این نتیجه می رسد که توانمندی وی در برخی از دعاوی بیشتر است و ترجیح می دهند در زمینه تخصص خود نیز وکالت پرونده ها را بر عهده بگیرند.

سابقه بهترین وکیل خانواده در زاهدان نیز یک معیار مهم در انتخاب وی است. سابقه یک وکیل به میزان زیادی میزان تجربه او را نمایان خواهد کرد. در واقع وکیل در طی سال های متمادی با رسیدگی به پرونده های مختلف به تجربیات گران بهایی دست پیدا می کند. این تجربیات در صورت مواجهه با پرونده های مشابه می تواند به کمک وکیل خانواده آمده و سرعت او را در رسیدن به راهکارهای مناسب افزایش دهد. بدیهی است که میزان دستمزد وکلای با سابقه و خبره قدری بیشتر از سایر وکلای خانواده است.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل خانواده در زاهدان موثر است؟

به میزان دستمزدی که موکل به پرداخت آن در ازای انجام امورات حقوقی از سوی وکیل ملزم می شود در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین بهترین وکیل خانواده در زاهدان و موکل تعیین می گردد. برای این کار لازم است در ابتدا جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید و خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را با او در میان بگذارید. همچنین لازم است در خصوص حق الوکاله به توافق برسید.

عوامل مختلفی ممکن است بر میزان دستمزد مطالبه شده از سوی وکیل موثر باشد. در ابتدا وکیل پرونده را از لحاظ میزان پیچیدگی آن در رسیدن به نتیجه مطلوب مورد ارزیابی قرار می دهد. زیرا پیچیده بودن یک پرونده می تواند باعث افزایش حق الوکاله درخواست شده از سوی وکیل شود. از سوی دیگر میزان مهارت وکیل مورد نظر در کسب پیروزی های متعدد نیز از عوامل موثری است که میزان حق الوکاله را افزایش خواهد داد. از سوی دیگر زمان بر بودن یک پرونده نیز در هزینه وکیل موثر است.

در صورتی که وکیل و موکل در خصوص حق الوکاله به توافقات لازم رسیدند می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. تنظیم چنین قراردادی می تواند از بروز مشکلات بین دو طرف در آینده جلوگیری به عمل آورد. زیرا در این قرارداد وظایف و تعهدات طرفین به طور کامل مورد اشاره قرار گرفته است. علاوه بر میزان حق الوکاله، نحوه و زمان پرداخت آن نیز در متن قرارداد ذکر شده است و کلیه تعهدات وکیل که در ازای آن حق الوکاله دریافت می کند نیز در متن قرارداد مندرج شده است.

بهترین وکیل خانواده در زاهدان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در زاهدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل در انتخاب وی را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل خانواده را بررسی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا