وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در زاهدان ⚖️【سال1403】✔️

در صورتی می توان به کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی امیدوار بود که دانش حقوقی مناسبی را در اختیار داشته باشیم و با آگاهی کامل از قوانین و مقررات حقوقی پای در مسیر رسیدگی به پرونده بگذاریم. اما مشکل اینجا است که عموم مردم دانش حقوقی لازم برای حضور در دادگاه و ارائه دفاعیات به قضات مربوطه را در اختیار ندارند و در این بین تنها استخدام یک وکیل و یا کسب مشاوره حقوقی از وی است که می تواند راهگشا باشد. ممکن است افراد به هر دلیلی به دنبال استفاده از وکلای زن برای پرونده های کیفری و حقوقی باشند. از این رو سعی داریم در این مقاله به معرفی بهترین وکیل زن در زاهدان بپردازیم. پس از شما درخواست می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در زاهدان

بهترین وکیل زن در زاهدان کیست؟

تعدد وکلا در شهر زاهدان باعث شده است تا یافتن یک گزینه شاخص از میان انبوه وکلای موجود در این شهر قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مشخصی برای محک زدن توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از این هدف باز بمانیم. بهترین وکیل زن در زاهدان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از جسارت و شجاعت خاصی برای حضور در دادگاه و تلاش برای دستیابی به اهداف تعیین شده برخوردار است.

بهترین وکیل زن در زاهدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخت بالایی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل زاهدان با استفاده از تجربیاتی که در طی سال ها کسب کرده است می تواند گره های ایجاد شده در پرونده را بگشاید و آن ها را به موفقیت برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در زاهدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در شهر زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

مریم فریدونی

مریم فریدونی وکیل زن در زاهدان

مریم فریدونی، کارشناس حقوق در حال حاضر در زمینه حقوقی و کیفری فعالیت میکند و ایشان در سال 1395 پروانه وکالت خود را اخذ نموده است. از ویژگی منحصر به فرد ایشان تخصص در چند دعاوی از جمله کیفری، حقوقی، ملکی و… است.

آدرس: زاهدان، میرزای شیرازی، میدان امام علی، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بهشتی

شماره تماس:09173378992

شیما فهیمی

شیما فهیمی وکیل زن در زاهدان

شیما فهیمی، وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت جز بهترین وکیل های زن در زاهدان می باشد. ایشان با تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق توانسته است در حوزه ی کیفری و حقوقی در زاهدان به شهرت برسند و جز بهترین ها در کانون وکلای دادگستری زاهدان باشند.

آدرس: زاهدان، تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، طبقه اول، دفتر وکالت شیما فهیمی

شماره تماس: 09126105675

زهرا بامدادی گریز پا

حدیث حق دوست وکیل زن در زاهدان

زهرا بامدادی گریزپا، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه حقوقی، کیفری و خانوادگی با 17 سال سابقه کار می باشد. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی را دارد و به راحتی میتواند وکالت پرونده های کیفری را به بهترین شکل ممکن به ثمر برساند.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، حد فاصل بهشتي 11و13، مجتمع رايان واحد 2

شماره تماس: 09151414453

حدیث حق دوست

حدیث حق دوست وکیل زن در زاهدان

حدیث حق دوست، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای زاهدان می باشد و تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا است و به همین دلیل بیشتر دعاوی کیفری مانند قتل، سرقت مسلحانه و… را قبول می کنند اما در زمینه های مالی و تجاری و… هم تخصص دارند.

آدرس: زاهدان، خیابان امیرالمومنین 3، ساختمان سپیده، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09153415658

سارا صداقت

سارا صداقت وکیل زن در زاهدان

سارا صداقت، وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان مشغول به فعالیت در حوزه حقوقی و کیفری می باشد. از ویژگی بارز و منحصر به فرد ایشان میتوان به پیگیری روزانه ی پرونده و صبوری ایشان اشاره کرد. باید این را بیان کنیم که این حقوقدان حاذق با گزارش دادن به شما روند پرونده را اطلاع می دهند و به همین دلیل است که روز به روز به پرونده های وی افزوده می شود.

آدرس: زاهدان، خیابان امیرالمومنین ۲۹، جنب بانک انصار، جنب بانک سبه، طبقه دوم

شماره تماس: 09151416227

مشاوره حقوقی با وکیل زن در زاهدان برای چه افرادی مناسب تر است؟

بسته به اینکه دعاوی مطرح شده در دادگاه از نوع حقوقی و یا کیفری هستند، رسیدگی به آن ها نیازمند تسلط کامل بر قوانین و مقررات است. بیشتر پرونده های موجود در محاکم قضایی با پیچیدگی هایی همراه هستند که حل و فصل آن ها را قدری دشوار می کند. کمک گرفتن از یک وکیل توانا و کاربلد می تواند مسیر را برای کسب موفقیت در دادگاه هموار کرده و شما را با پیچ و خم های مسیر آشنا کند. دقت داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده می تواند عواقب ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد.

امروزه استفاده از تجربیات بهترین وکیل زن در زاهدان به دو روش امکان پذیر است. عده ای برای بهره مندی از دانش حقوقی وکیل در تلاش هستند تا او را به استخدام درآورده و با او قرارداد امضا کنند. در این روش فرد وکالت پرونده خود را به وکیل مورد نظر سپرده و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه با او همراه خواهد بود. در این روش از همکاری با وکیل، فرد رسیدگی به پرونده، ارائه دفاعیات به قضات مربوطه، حضور در جلسات دادگاه، تنظیم لایحه دفاعیه، تنظیم اظهارنامه قضایی و… را به وکیل سپرده و با خیال آسوده حوادث را دنبال می کند.

اما نوع دیگری از همکاری با بهترین وکیل زن در زاهدان وجود دارد که به مشاوره حقوقی مرسوم است. در واقع مشاوره حقوقی مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که توانایی مالی مناسبی برای پرداخت حق الوکاله وکیل را در اختیار ندارند. علاوه بر این ممکن است دانش حقوقی و آگاهی او از قوانین و مقررات به میزان قابل توجهی باشد و از سوی دیگر پرونده با پیچیدگی خاصی همراه نباشد و فرد بتواند با دریافت مشاوره حقوقی ضعف های خود را جبران کرده و برای حضور در محاکم قضایی آماده شود.

امروزه وکلا به روش های مختلفی به ارائه مشاوره حقوقی به افراد متقاضی می پردازند. علاوه بر روش های سنتی دریافت مشاوره حقوقی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، افراد می توانند به روش های مدرن نظیر مشاوره حقوقی آنلاین نیز ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و برای سوالات خود پاسخ های درستی پیدا کنند. در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی مستندات و مدارک ارائه شده توسط موکل وجود دارد و در نتیجه نتایج به دست آمده از آن دقیق تر است.

بهترین وکیل زن در زاهدان

معیارهایی که می تواند شما را در انتخاب وکیل زن زاهدان یاری کند

شهرت وکیل: در صورتی که وکیل مورد نظر از شهرت بالایی در شهر زاهدان برخوردار باشد یک مزیت مهم برای وی به شمار می آید. در واقع مشهور بودن یک وکیل از میزان مهارت های وی در کسب پیروزی های متعدد ناشی می شود. البته گاهی ممکن است در فضای مجازی با تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلای مختلف رو به رو شویم. هرگز نباید این تبلیغات را با شهرت وکیل اشتباه بگیرید. این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی خواهد داشت.

تخصص وکیل: تخصص یک وکیل از جمله معیارهایی است که در انتخاب وکیل می بایست به آن ها متوسل شوید. بسته به اینکه پرونده مربوط به دعاوی مطرح شده در دادگاه حقوقی است یا کیفری لازم است در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس با استناد به نوع پرونده برای یافتن وکلای متخصص در آن موضوع اقدام نمایید. تجربه نشان داده است که استخدام وکلای متخصص در زمینه پرونده می تواند احتمال کسب موفقیت در دادگاه را افزایش دهد. تمایل خود وکیل نیز قبول پرونده در زمینه های تخصصی است.

فن بیان وکیل: لازم است در جلساتی که برای ملاقات با بهترین وکیل زن در زاهدان تدارک دیده اید، علاوه بر تبادل نظر در خصوص پرونده، فن بیان او را نیز تحت رصد قرار دهید. در واقع فن بیان یک وکیل را می توان یکی از مهم ترین سلاح های وی برای کسب پیروزی در میدان جنگ دادگاه به شمار آورد. تحصیلات آکادمیک و دانش حقوقی یک وکیل با اهمیت است و در آن شکی نیست. اما در صورتی که وکیل نتواند دانش خود را از راه زبان و کلام جاری نماید، از کسب پیروزی در دادگاه باز خواهد ماند.

بهترین وکیل زن در زاهدان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در زاهدان بپردازیم تا با بررسی مهارت گزینه های مختلف بتوانید وکیل مورد نظر را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا به بررسی این موضوع بپردازیم که مشاوره حقوقی برای چه نوع از افرادی مناسب تر است. در انتهای مطلب نیز معیارهای مناسب برای انتخاب وکیل زن در زاهدان را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا