خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان ⚖️【سال1403】✔️

با بالا رفتن آمار طلاق در سال های اخیر، دعاوی مهریه تبدیل به یکی از چالش برانگیزترین پرونده های محاکم قضایی شده اند. همه ما ممکن است در زندگی شخصی خودمان با چنین مشکل ناخوشایندی رو به رو شویم. حضور موفق در دادگاه برای حل و فصل اختلافات مربوط به مهریه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. هر گونه بی اطلاعی ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. در این راستا استخدام یک وکیل مجرب و خبره می تواند راهگشا باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در زاهدان آشنا کنیم تا با بررسی گزینه های موجود بتوانید به برترین وکلا دست پیدا کنید.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان

بهترین وکیل مهریه در زاهدان کیست؟

تعدد وکلا در شهری به مانند زاهدان موقعیتی را فراهم آورده است که در آن انتخاب گزینه های مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و دشوار به نظر می رسد. در واقع تا زمانی که متر و معیار مشخصی را برای سنجش مهارت های مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از انتخاب بهترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکیل خانواده در زاهدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی طلاق و مهریه دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل مهریه در زاهدان همواره تغییرات قوانین را رصد می کند تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل زاهدان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات با ارزشی را جمع آوری کرده که این تجربیات در حل مشکلات مشابه راهگشا است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهر زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز وکیل مهریه در زاهدان

ابوطالب ایاز، وکیل پایه یک دادگستری با 11سال سابقه در حوزه ی حقوقی و خانوادگی از جمله از وکالت های برجسته زاهدان می باشد. ایشان بعد از اتمام کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از زاهدان به تهران آمد که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق عمومی افزایش دهدو از ویژگی منحصر به فرد آن میتوان به اخلاق خوب با موکلین اشاره کرد.

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 2 ، طبقه سوم، دفتر وکالت

شماره تماس: 091787107789

حسین صبوری

حسین صبوری وکیل مهریه در زاهدان

حسین صبوری، وکیل پایه یک دادگستری با 16سال سابقه در حوزه حقوقی و خانوادگی در زاهدان فعالیت میکنند وی کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی را از دانشگاه زاهدان اخذ کرده و در سال 1386 پروانه وکالت خود را کسب نموده است.

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

سعید فیروزی

سعید فیروزی وکیل مهریه در زاهدان

سعید فیروزی، وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه فعالیت در حوزه حقوقی و خانوادگی در شهر زاهدان فعالیت میکنند ایشان برای موفقیت های روز افزون خود تحصیلات خود را تا مقطع دکترا جزا و جرم شناسی ادامه داده و در حال حاضر علاوه بر دعاوی کیفری، وکالت مهریه در زاهدان را قبول میکنند.

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 20

شماره تماس: 09151409126

سرو شیخ حسینی

سرو شیخ حسینی وکیل مهریه در زاهدان

سرو شیخ حسینی وکیل پایه یک دادگستری زاهدان، با سابقه درخشانی که در این چندین سال بدست آورده است میتواند جز بهترین وکلای خانواده باشد و در سال 1398 پروانه وکالت خود را کسب کرده است و در دفتر وکالت خود به عنوان یک وکیل حاذق در حوزه مهریه فعالیت میکند.

آدرس: زاهدان، شهدا، خیابان جام جم، خیابان مصطفی خمینی

شماره تماس: 09151106302

علی رضا پورمولایی

علی رضا پورمولایی وکیل مهریه در زاهدان

علی رضا پور مولایی، وکیل پایه یک دادگستری با 8 ساله سابقه وکالت در حوزه حقوقی و خانوادگی جز از وکیل های مهریه زاهدان به حساب می آید ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران می باشد. این حقوقدان حاذق و ماهر مشاوره حقوقی در تمام زمینه های حقوقی قبول میکند.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت 16، ساختمان سامسونگ، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09155418641

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل مهریه در زاهدان

رسیدگی به پرونده و حضور موفق در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. در واقع عموم جامعه سواد حقوقی و تخصص لازم برای ورود به چنین دعاوی را ندارند. از سوی دیگر دعاوی مهریه با پیچیدگی هایی همراه است. هر گونه اقدام اشتباه در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. بنابراین می توان به این نتیجه رسید که استفاده از بهترین وکیل مهریه در زاهدان الزامی است. به میزان دستمزدی که می بایست به یک وکیل در ازای انجام امورات حقوقی پرداخت کرد حق الوکاله می گویند.

هرگز نباید چنین تصور کرد که لازم است تمام میزان حق الوکاله تعیین شده را در همان زمان امضای قرارداد به بهترین وکیل مهریه در زاهدان پرداخت کرد. علاوه بر اینکه میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود، نحوه پرداخت آن نیز با موافقت طرفین مشخص می شود. به طور معمول حق الوکاله وکلا در دو قسط به آن ها پرداخت می شود. قسط اول حق الوکاله که معمولا نیمی از آن را شامل می شود در ابتدای امضای قرارداد و نیم دیگر در زمان اعلام رای قطعی دادگاه پرداخت می شود.

بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که وکلای شاخص و مطرح حق الوکاله های هنگفتی را دریافت می کنند. شاید همین دلیل در بسیاری از افراد باعث شود تا از مراجعه به وکلای مطرح خودداری نمایند. بسیار دیده شده است که برخی از وکلای تازه کار با دریافت مبالغ بسیار بالایی به قبول وکالت پرونده های مهریه پرداخته اند و در عوض برخی از وکلای خبره حاضر شده اند همان پرونده را با مبالغ معقولانه ای به سرانجام برسانند. نباید به دلایل غلط از مراجعه به وکلای شاخص خودداری کنید.

بسیاری از افراد بر این باور اشتباه هستند که مبلغ حق الوکاله تمامی وکلا مبلغ مشخصی است. این در حالی است که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید. همین موضوع باعث شده است تا دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین گردد. در واقع لازم است در ابتدا وکیل به بررسی جنبه های مختلف پرونده بپردازد و از خواسته ها و اهداف موکل نیز اطلاع حاصل نماید. در پایان نظر خود را در خصوص هزینه وکیل اعلام می دارد. در این زمان لازم است دو طرف در خصوص رسیدن به رقم واحدی به توافق دست پیدا کنند.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان

سه معیار مهم که می تواند شما را به بهترین وکیل مهریه در زاهدان برساند

شهرت وکیل: یکی از مهم ترین معیارهایی که همواره لازم است در انتخاب بهترین وکیل مهریه در زاهدان به آن توجه داشته باشید، شهرت وکیل مورد نظر است. در واقع شهرت یک وکیل از میزان توانایی و مهارت های وی در کسب موفقیت های پی در پی حاصل می شود و در این حالت است که وکیل نام خود را بر سر زبان ها می اندازد و برای خود اسم و رسمی دست و پا می کند. البته هرگز نباید شهرت یک وکیل را با تبلیغاتی که از وکلا در فضای مجازی می بینیم اشتباه بگیریم.

سابقه وکیل: سابقه یک وکیل از جمله معیارهایی است که وجود آن ها در وکیل مهریه می تواند در کسب موفقیت در پرونده موثر باشد. سابقه بهترین وکیل مهریه در زاهدان به میزان زیادی نمایانگر میزان تجربه او است. تجربه یک وکیل کلید کسب موفقیت توسط وی است. در واقع وکیل در طی سال ها حل و فصل پرونده های مربوط به طلاق و مهریه تجربیات گران بهایی را کسب می نماید. در صورت مواجهه با گره هایی در پرونده، وکیل می تواند از سابقه و تجربیات خود کمک گرفته و در کمترین زمان ممکن راهکار ارائه دهد.

تخصص وکیل: هر وکیلی در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی خاص بازدهی بیشتری دارد. در واقع وکیل مهریه ترجیح می دهد در زمینه تخصصی خود به قبول پرونده بپردازد. لازم است در لیست ارائه شده از بهترین وکلا که در بالا درج شده است به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در موضوعات مربوط به پرونده شما متخصص هستند. همین موضوع باعث می شود احتمال کسب موفقیت شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و در زمان کمتری به نتیجه برسید.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در زاهدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز معیارهای مهم در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا