وکیل

10 تا از بهترین وکیل زاهدان ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

ممکن است سوء رفتار دیگری باعث شده باشد تا حقوقی از شما پایمال گردد. در چنین شرایطی لازم است با حضور در محاکم قضایی و طرح دعوا، دسترسی مجدد به حقوق خود را مطالبه کنید. همچنین ممکن است دعوایی علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد و ناچار باشید از خود دفاع نمایید. در تمامی این شرایط نیاز به یک وکیل خبره بیش از هر زمان دیگری احساس می شود؛ اما انتخاب وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زاهدان آشنا کنیم تا با بررسی مهارت گزینه های موجود بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید.

بهترین وکیل زاهدان

بهترین وکیل زاهدان کیست؟

تعدد وکلا در شهر زاهدان باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه وکلای موجود قدری سخت و دشوار به نظر برسد. تنها در صورتی می توانیم به وکلای شاخص دسترسی داشته باشیم که معیارهای مناسبی برای سنجش مهارت ها در اختیار داشته باشیم. تنها با کمک یک وکیل خبره و مجرب است که راه برای کسب موفقیت هموار می شود. بهترین وکیل زاهدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل زاهدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و در این زمینه توانسته تجربیات با ارزشی را کسب نماید. بهترین وکیل زاهدان تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی و تحصیلات آکادمیک خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره از تغییرات قوانین آگاه است و به این شکل علم خود را به روز نگه می دارد تا بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زاهدان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر زاهدان به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا همراه ما باشید:

ماندگار عباسی

ماندگار عباسی بهترین وکیل زاهدان

سرکار خانم ماندگار عباسی وکیل پایه یک دادگستری و دانش آموخته ارشد جزا و جرم شناسی و دارای 8 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی جنایی و حقوقی می باشد.

برخی از تخصص های وکیل ماندگار عباسی:

 • کلاهبرداری
 • خیانت در امانت،
 • جعل اسناد
 • دعاویی همچون تصرف امور ملکی
 • چک
 • حق کسب پیشه و تجارت،
 • سرقفلی
 • تخلیه
 • دعاوی خسارت تصادفات
 • کلیه دعاوی خانوادگی اعم از طلاق و حضانت فرزند
 • متخصص در کلیه امور تنظیم قراردادها در زمینه آن همراه با رویکرد عارضه یابی

شماره تماس: 09151913024
آدرس دفتر: زاهدان،دانشگاه ۴، اواسط کوچه، سمت چپ

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم ماندگار عباسی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

دکترسعید فیروزی

سعید فیروزی بهترین وکیل زاهدان

آقای دکتر سعید فیروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، دارای ۵ سال سابقه کار وکالت و بیش از ۱۱ سال سابقه کار حقوقی می باشند.

یکی از کارکشته ترین و بهترین وکیل های زاهدان جناب آقای دکتر سعید فیروزی است که وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری (مواد مخدر)، ملکی، خانواده و … را می پذیرند، همچنین با تسلط بر قوانین و مقررات و نفوذ و فن بیان، بهترین عملکرد در پروندها، در سطح استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان را دارند.

برخی از تخصص آقای دکتر سعید فیروزی:

 • دعاوی کیفری: قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین و فحاشی، و…
 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..
 • دعاوی خانواده: (انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل،استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه)
 • دعاوی ثبتی: (ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ای)
 • متخصص در وکالت پرونده‌های مرتبط با حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر و مشروبات الکی
 • متخصص در دعاوی ضبط ملک، خودرو ناشی از فروش و حمل مواد مخدر
 • دعاوی تحت صلاحیت تعزیرات حکومتی
 • دعاوی مرتبط به اخذ دیه و سایر پرونده‌ها
 • انجام مشاور به صورت حضوری و غیر حضوری

شماره تماس: 09151409126
آدرس دفتر:
زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه 1، واحد ۸

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر سعید فیروزی با شماره بالا تماس بگیرید.

محمد جهان تیغ

محمود جهان تیغ وکیل در زاهدان

محمد جهان تیغ، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. در سال 1398 پروانه وکالت خود را اخذ نموده است و چند سالی است که در حوزه های مختلف دعاوی همچون دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و… فعالیت می کند و توانسته است خود را در تمام حوزه های وکالت ثابت کند و از پرونده ها بهترین نتیجه را بگیرد.

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی ۲۰ مجتمع مهران واحد 2

شماره تماس: 09151408602

زهرا عربشاهی فر

خانم زهرا عربشاهی فر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … و همینطور یکی از وکلای زن خبره در زاهدان می باشند.

تخصص در حل پرونده، پیگیری مستمر، احساس مسئولیت از ویژگی های بارز خانم عربشاهی است که موجب شده رضایت موکلین خود را جلب نماید

شماره تماس: 09152719244
آدرس دفتر:
زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، مجتمع تجاری احمد، طبقه اول، واحد ۱

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم زهرا عربشاهی فر با شماره بالا تماس بگیرید.

محمد زارعی ایرنکان

محمد زارعی ایرنکان وکیل زاهدان

محمد زارعی ایرنکان، وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تواسته است جز بهترین وکیل های زاهدان باشد. ایشان تخصص زیادی در دعاویی همچون دعاوی کیفری، حقوقی و… دارند. از اخلاق خوب ایشان صداقت در کارشان است که به موکلین کمک میکند تا از موفقیت یا عدم موفقیت در پرونده با خبر بشوند.

آدرس: زاهدان، نبش خیبابان امیر المونین 6

شماره تماس: 09155414938

علی نجیبیان

علی نجیبیان وکیل در زاهدان

علی نجیبیان، وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری توانسته است جز بهترین وکیل های زاهدان می باشد. ایشان دکترای حقوق جزا و جرم شناسی را از بهترین دانشگاه های ایران اخذ نموده است.

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، تقاطع امام خمینی، پاساژ برادران طبقه اول واحد ٤

شماره تماس: 09151226840

آزاده ترابی دلشاد

آزاده ترابی دلشاد وکیل زاهدان

آزاده ترابی دلشاد، وکیل پایه دادگستری و عضو کانون وکلای زاهدان می باشد از سابقه در خشان ایشان به پرونده های حقوقیشان میتوان اشاره کرد . ایشان به دلیل اخلاق خوب و وجدان کاریشان معرف شده است و همه ی موکلین وی از اخلاق خوب ایشان تعریف میکنند.

آدرس: زاهدان، خیابان امام خمینی بعد از میدان امام خمینی دفتر وکالت آقای چمنی

شماره تماس: 09124173071

علی اصغر فلاحی

علی اصغر فلاحی وکیل در زاهدان

علی اصغر فلاحی، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه موفق در حوزه ی حقوقی و کیفری توانسته است بهترین وکیل زاهدان باشد. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس حقوق خصوصی است که از دانشگاه زاهدان اخذ نموده و در حال حاضر مشغول به فعالیت در حوزه های اعم از جعل سند، طلاق، سرقت و… می باشد.

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی ۲۰، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد ۶

شماره تماس: 09113894756

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی وکیل در زاهدان

جناب آقای علیرضا پور ملائی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وبیش از 8 سال سابقه وکالت موفق می باشد. این وکیل یکی از بهترین وکلای خوزستان است که توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند. از تخصص های این وکیل می توان به قبول پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، کیفری، حقوقی، ملکی، خلع ید، ضرب و جرح، فروش مال غیر، مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: زاهدان،خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۴۱۸۶۴۱


مشاوره حقوقی با وکیل زاهدان برای چه افرادی مناسب تر است؟

حساسیت و پیچیدگی های دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی گاهی به حدی بالا است که حل و فصل آن ها جز با مراجعه به یک وکیل متخصص و ماهر امکان پذیر نیست. در واقع وکیل سعی دارد تا تمامی توانایی های خود را به کار بگیرد تا در نهایت موکل را چند قدم به موفقیت نزدیک تر کند؛ اما به روش های مختلفی می توان از مهارت های بهترین وکیل زاهدان بهره مند شد و گام های موثری برای حل پرونده برداشت. مشاوره حقوقی یکی از روش های کسب دانش حقوقی از وکیل مورد نظر است.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای طرح شکایت و یا تنظیم دادخواست با وکیل همراه شده و از تجربیات وی تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه بهره مند شوند. این اقدام به موکل کمک می کند تا دچار تنش با قانون نشده و رسیدگی به پرونده را به مطلوب ترین شکل ممکن جلو ببرد. در واقع بهترین وکیل زاهدان به دلیل تسلط کاملی که بر قوانین و مقررات دارد به موکل کمک می کند تا حضور پر رنگی در دادگاه داشته باشد. در مقابل موکل ملزم است حق الوکاله تعیین شده را در موقع مقرر به وکیل پرداخت نماید.

اما دسته دیگری از افراد وجود دارند که بسته به شرایطی که در اختیار دارند ترجیح می دهند از مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر بهره مند شوند و به این شکل بر دانش حقوقی و تجربیات خود بیفزایند. مشاوره حقوقی مخصوص آن دسته از افرادی است که تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار دارند و تنها به دنبال جبران برخی از ضعف های حقوقی خود هستند. همچنین مشاوره حقوقی به دلیل ارزان بودن مورد توجه آن دسته از متقاضیانی است که توانایی مناسبی برای استخدام وکیل در اختیار ندارند.

مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین جزو مهم ترین روش های ارائه مشاوره حقوقی از سوی بهترین وکیل زاهدان است. در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی مستندات و مدارک ارائه شده از سوی وکیل مورد نظر وجود دارد و به همین دلیل نتایج به دست آمده از آن بسیار دقیق تر است. در مقابل مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی اغلب به صورت رایگان و یا با دریافت مبالغ بسیار کمی به متقاضیان ارائه می شوند. هر یک از افراد بسته به شرایط و اهدافش می تواند از مشاوره حقوقی بهره مند شود.

بهترین وکیل زاهدان

سه وظیفه وکیل زاهدان که فرد عادی نمی تواند آن را انجام دهد!

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه نوعی از متن حقوقی است که در واکنش به اظهارات طرف مقابل دعوی در دادگاه تحریر و تنظیم می شود و در نهایت به دست قاضی مربوطه می رسد. تنظیم لایحه دفاعیه با حساسیت هایی همراه است و بهتر است در این زمینه از یک وکیل خبره و مجرب استفاده شود. در واقع وکیل به واسطه مهارتی که در این زمینه دارد می تواند تمامی اصول را در تنظیم لایحه دفاعیه به کار بگیرد و مستندات لازم را نیز به آن پیوست نماید تا تاثیری قابل قبولی بر قضات پرونده داشته باشد.

ارسال اظهارنامه قضایی: اظهارنامه در واقع متنی حقوقی است که از سوی اظهار کننده به مقصد اظهار شونده ارسال می گردد. اظهارنامه قضایی زمانی ارسال می گردد که فرد در یک قدمی طرح دعوی در محاکم قضایی قرار داشته باشد و هدف از آن این است که برای آخرین بار به فرد متهم فرصت داده شود تا حقوق پایمال شده فرد را به او باز گرداند. لازم است تنظیم اظهارنامه قضایی که همواره با پیچیدگی هایی همراه است به وکیل خبره و مجرب سپرده شود؛ زیرا این کار اغلب از عهده افراد عادی ساخته نیست.

تنظیم شکواییه و دادخواست: در واقع ارسال شکواییه یا دادخواست را می توان اولین قدم برای طرح دعوای حقوقی و یا کیفری در دادگاه های مربوطه به شمار آورد. در تنظیم شکواییه و دادخواست لازم است با اصول نگارشی آشنا باشید. همچنین لازم است فرد دانش حقوقی لازم برای نگارش و تنظیم شکواییه و دادخواست را در اختیار داشته باشد. از این رو، تنها با مراجعه به بهترین وکیل زاهدان است که می توانید این کار را بدون نقص به انجام برسانید و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه با او همراه باشید.

بهترین وکیل زاهدان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زاهدان آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید گزینه های مطلوب جهت رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت بهره مندی از مشاوره حقوقی را گوشزد نماییم و در انتهای مقاله نیز به بررسی سه مورد از وظایف مهم وکیل پرداختیم که انجام آن ها از سوی افراد عادی غیر ممکن است. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا