کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است رفتار مجرمانه دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و قصد شما این باشد که با مراجعه به محاکم قضایی حقوق از دست رفته خود را مطالبه کنید. همچنین این امکان وجود دارد که دعوایی کیفری علیه شما مطرح شده باشد و ناچار باشید با حضور در محاکم قضایی مربوطه از منافع خود دفاع نمایید. در تمامی این شرایط لازم است دانش حقوقی در اختیار داشته باشید زیرا هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری می تواند خساراتی از جنس مجازات به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل مجرب و خبره در این شرایط الزامی است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در زاهدان آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان

بهترین وکیل کیفری در زاهدان کیست؟

استخدام یک وکیل خبره و کاربلد موقعیتی را فراهم می کند که فرد بتواند با خیالی آسوده در مسیر رسیدن به اهداف خود قدم بردارد. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که نتایج مطلوب در دادگاه زمانی به دست می آید که از وکلای مطرح و شاخص استفاده کرده باشید. بهترین وکیل کیفری در زاهدان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او در تلاش است تا با جسارت و شجاعتی که در اختیار دارد تا آخرین نفس برای حفظ منافع موکل خود بجنگد و او را در اهدافش یاری نماید.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری دارد و می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. تجربیات بهترین وکیل زاهدان به او کمک می کند تا در صورت مواجهه با مشکلات مشابه بتواند از پرونده های گذشته خود برای حل و فصل گره های ایجاد شده بهره بگیرد و در کمترین زمان پرونده را به سرانجام برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زاهدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر زاهدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

دکتر سعید فیروزی

دکتر سعید فیروزی بهترین وکیل کیفری در زاهدان

آقای دکتر سعید فیروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، دارای ۵ سال سابقه کار وکالت و بیش از ۱۱ سال سابقه کار حقوقی می باشند.

یکی از کارکشته ترین و بهترین وکیل های زاهدان جناب آقای دکتر سعید فیروزی است که وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری (مواد مخدر)، ملکی، خانواده و … را می پذیرند.همچنین با تسلط بر قوانین و مقررات و نفوذ و فن بیان، بهترین عملکرد در پروندها، در سطح استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان را دارند.

برخی از تخصص آقای دکتر سعید فیروزی:

 • دعاوی کیفری: قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین و فحاشی، و…
 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..
 • دعاوی خانواده: (انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل،استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه)
 • دعاوی ثبتی: (ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ای)
 • متخصص در وکالت پرونده‌های مرتبط با حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر و مشروبات الکی
 • متخصص در دعاوی ضبط ملک، خودرو ناشی از فروش و حمل مواد مخدر
 • دعاوی تحت صلاحیت تعزیرات حکومتی
 • دعاوی مرتبط به اخذ دیه و سایر پرونده‌ها
 • انجام مشاور به صورت حضوری و غیر حضوری

اطلاعات تماس با وکیل دکتر سعید فیروزی:

شماره تماس: 09151409126
آدرس دفتر:
 زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه 1، واحد ۸


علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح بهترین وکیل کیفری در زاهدان

آقای فلاح با داشتن تخصص در پرونده‌های حقوقی، کیفری، و خانواده، به مراجعین خود خدمات حقوقی با کیفیت در شهر زاهدان ارائه می‌دهد. ایشان با تجربه حرفه‌ای و شناخت دقیق از قوانین مربوطه، به موکلین خود در موارد مختلف حقوقی راهنمایی می‌کنند و در رسیدگی به پرونده‌ها به بهترین شکل ممکن عمل می‌نمایند. با توجه به تحصیلات و تجربه حرفه‌ای، آقای علی اصغر فلاح به عنوان یک وکیل پایه با تخصص در حقوق خصوصی و پرونده‌های حقوقی متنوع، در خدمت به ارائه راهکارهای حقوقی مؤثر به مراجعین خود می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری: قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین و فحاشی، و…
 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..
 • دعاوی خانواده: انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل،استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه
 • دعاوی ثبتی: ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ای

شماره تماس: 09113894756
آدرس: زاهدان، نبش بهشتی ۲۰، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد ۶

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی وکیل کیفری در زاهدان

ملیحه دانش رمرودی، وکیل پایه یک دادگستری با 6 سال فعالیت در حوزه کیفری سابقه درخشانی را برای خود به ارمغان آورده است و ایشان عضو کانون وکلای شهر زاهدان می باشد. اما برخلاف کم بودن تجربه کاری ایشان بسیار خوب توانسته است پرونده ها را پیگیری کند و به ثمر برساند.

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

شماره تماس: 09155412729

حسن رمضانی

حسن رمضانی وکیل کیفری در زاهدان

حسن رمضانی، وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت توانسته است در حوزه ی کیفری بسیار موفق باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در زاهدان وارد عرصه وکالت شود و از پرونده ای مورد بررسی ایشان میتوان به جعل، رشا و ارتشا، اخاذی و… اشاره کرد.

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، کوچه ۱۰، درب اول، سمت راست

شماره تماس:09152615473

علی روانان

علی روانان وکیل کیفری در زاهدان

علی روانان، عضو کانون وکلای زاهدان هستند و چندین سال است در حوزه ی وکالت فعالیت می کنند. حوزه مورد تخصص ایشان دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. ایشان با توجه به جدیت در کارشان توانسته است پرونده های موفق زیادی را به رزومه کاری خود اضافه کند.

آدرس: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09153411526

داوود متقیان

داوود متقیان وکیل کیفری در زاهدان

داوود متقیان، وکیل پایه دادگستری با 9 سال سابقه وکیل کیفری در زاهدان مشغول به فعالیت می باشند. ایشان عضو کانون وکلا در زاهدان هستند و از ویژگی خوب کاری ایشان، وجدان کاریشان می باشد که این وجدان کاری باعث می شود در قبال هزینه ای که دریافت می کند، پیگیر پرونده شما هم باشد و نگذارد پرونده بر خلاف صلاح شما پیش برود.

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

شماره تماس: 09159491022

بابک وثوقی فرد

بابک وثوقی فرد وکیل کیفری در زاهدان

بابک وثوقی فرد، با چندین سال سابقه وکالت در حوزه ی کیفری و دانش، تجربه بالا توانسته است جز هیئت علمیه دانشگاه زاهدان شود و از یکی دیگر از سابقه های ایشان می توان به عضویت در کانون وکلا اشاره کرد. موکلین این وکیل ماهر از رای صادر و دفاع ایشان همیشه راضی بوده اند و به همین دلیل بهترین وکیل کیفری زاهدان به شمار می آید.

آدرس: زاهدان، بلوار فراری، فراری سوم، پلاک

شماره تماس: 09124830181

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری زاهدان چه نقشی در کسب موفقیت دارد؟

دعاوی کیفری جزو پیچیده ترین و حساس ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار می آیند. هر گونه اقدام غلط در این پرونده ها می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. شکست در پرونده های کیفری فرد متهم را با مجازات های سنگینی رو به رو خواهد کرد و همین موضوع بر حساسیت های پرونده های مربوط به دعاوی کیفری می افزاید. در این بین افراد می توانند از طریق مشاوره حقوقی و یا استخدام بهترین وکیل کیفری در زاهدان از تجربیات و دانش حقوقی وی بهره مند شوند.

بسیاری از افراد از همان ابتدای دریافت شکواییه و یا تنظیم آن ترجیح می دهند با یک وکیل شاخص و مطرح متخصص در زمینه دعاوی کیفری همراه شده و حضور قدرتمندی در محاکم قضایی داشته باشند. این افراد اقدام به استخدام وکیل مورد نظر و پرداخت حق الوکاله وی می کنند. هزینه استخدام بهترین وکیل کیفری در زاهدان به مراتب بالاتر از کسب مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر است. همکاری فرد با وکیل کیفری در این روش تا اعلام رای قطعی دادگاه ادامه پیدا خواهد کرد.

در مشاوره حقوقی فرد تلاش دارد تا با تبادل نظر با وکیل کیفری مورد نظر، ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و قدم به عرصه محاکم قضایی بگذارد. همچنین ممکن است فرد توانایی مالی مناسبی را برای استخدام وکیل نداشته باشد و یا اینکه تصور او بر این باشد که دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد. علاوه بر این ممکن است که پرونده از پیچیدگی بالایی برخوردار نباشد و فرد ترجیح بدهد با دریافت مشاوره حقوقی و یافتن پاسخ مناسب برای سوالات خود به حل و فصل اختلافات بپردازد.

مشاوره حقوقی علاوه بر روش های تلفنی و حضوری به شیوه آنلاین نیز از سوی وکیل به متقاضیان ارائه می شود. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند از یکی از روش های مشاوره حقوقی برای افزایش دانش حقوقی خود استفاده کرده و راه را برای حل اختلافات هموار سازد. در صورتی که پاسخگویی به نیازهای حقوقی فرد مستلزم بررسی مدارک و مستندات موجود در پرونده باشد، فرد ملزم به استفاده از مشاوره حقوقی حضوری است. اما هزینه مشاوره حقوقی حضوری قدری بیشتر از سایر روش ها است.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان

سه ویژگی وکیل کیفری زاهدان که میتواند پیروزی در پرونده را تضمین کند

قدرت برقراری ارتباط: لازم است بهترین وکیل کیفری در زاهدان قدرت برقراری ارتباط با موکل خود را داشته باشد. برای این کار نیاز است که وکیل اندکی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند شیوه درست برای برقراری ارتباط با موکل را انتخاب کرده و در این مسیر قدم بردارد. باید به این نکته دقت داشته باشیم که افراد در مواجهه با پرونده های کیفری دچار تنش هایی در زندگی خود می شوند. وکیل می بایست از تنش ها عبور کرده و بتواند اعتماد موکل خود را جلب نماید.

فن بیان قوی: تحصیلات آکادمیک و تخصص یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. اما در صورتی که وکیل کیفری از قدرت کلام بالایی برخوردار نباشد نمی تواند حقوق از دست رفته موکل خود را مطالبه نماید. اگر بگوییم که فن بیان یک وکیل به منزله مهم ترین سلاح وی برای جنگ در میدان دادگاه است، چیزی به گزاف نگفته ایم. دانش حقوقی وکیل برای کسب موفقیت لازم است، اما تمام ماجرا نیست. زیرا دانش همواره از راه کلام یک وکیل است که جاری می شود.

جسارت و شجاعت: همواره دادگاه های رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری با تنش هایی همراه می شوند. لازم است بهترین وکیل کیفری در زاهدان تحت تاثیر این تنش ها قرار نگیرد و بتواند با جسارت و شجاعت مثال زدنی که در اختیار دارد در جهت حفظ منافع موکل خود قدم بردارد. او با اعتماد به نفس کافی در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و بدون هیچ ترس و واهمه ای دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه می دهد. او در تلاش است تا قضات را متقاعد سازد که در نهایت رای را به نفع موکل او صادر نمایند.

بهترین وکیل کیفری در زاهدان

کلام آخر

در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در زاهدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم که مهم ترین مزایای بهره مندی از مشاوره حقوقی با وکیل کیفری را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز به بررسی مهم ترین ویژگی های یک وکیل و نقش آن ها در کسب موفقیت پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را درباره مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا