حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات تهران⚖️【سال1403】✔️

وکیل وصول مطالبات به شخصی گفته می‌شود که در زمینهٔ حقوق مالی و دعاوی حقوقی تخصص دارد و به افراد و شرکت‌هایی که طلبکار هستند، در وصول مطالباتشان کمک می‌کند. این وکیل‌ها با استفاده از دانش و تجربه‌ی خود، از طریق روش‌های قانونی و حقوقی، تلاش می‌کنند تا حق و حقوق موکلان خود را به دست آورند. در صورتی که میزان مطالبات شرکت‌ها و افراد بالا باشد ممکن است عدم وصول آنها برای افراد دارای خسارت‌های جبران ناپذیری بوده و آنها را از تامین منافعشان محروم نماید. در نظر داشته باشید که در صورت بروز چنین شرایطی لازم است در ابتدا در خصوص توانمندی و مهارت گزینه‌های مختلف تحقیق کرده تا از میان انبوه وکلا در نهایت شاخص‌ترین و معتبرترین آنها را به خدمت بگیرید در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل وصول مطالبات تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

بهترین وکیل وصول مطالبات تهران کیست؟

باید به این نکته توجه داشت که وصول مطالبات یک فرآیند حقوقی پیچیده است و نیاز به دانش و تجربهٔ کافی دارد؛ بنابراین، اگر طلبکار هستید و قصد دارید مطالبات خود را وصول کنید، بهتر است از یک وکیل وصول مطالبات متخصص و با تجربه کمک بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که عدم وصول مطالبات می‌تواند برای افراد و شرکت‌ها عواقب ناگواری را داشته و آنها را دچار ضرر و زیان مالی نماید. در واقع بهترین وکیل وصول مطالبات تهران با سهولت و دقت بیشتری به دنبال تحقق اهداف موکل است.

لازم به ذکر است که برترین وکیل وصول مطالبات در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا اقدامات مثبتی را برای تامین حقوق از دست رفته موکل خود بردارد. او در تلاش است تا سوء رفتارهای افراد و شرکت‌ها بدهکار حقوقی را از فرد پایمال نکند. بهترین وکیل حقوقی در تهران شخصی است که بتواند از تجربیات خود در جهت تامین منافع موکل و کسب موفقیت در محاکم قضایی استفاده کرده و در نهایت به گونه‌ای رفتار کند که موکل از او رضایت کامل را داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای وصول مطالبات در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

میلاد آل منصور

میلاد آل منصور وکیل وصول و مطالبات در تهران

جناب آقای میلاد آل منصور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی میباشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و به طور تخصصی روی دعاوی حقوقی به ویژه وصول مطالبات کار میکنند و در این زمینه دارای کارنامه بسیار عالی هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به تقاطع سهروردی، پلاک91، طبقه دوم

شماره تماس: 02137438851

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی


خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم ما به عنوان نماینده قانونی موکل، مسئولیت داریم تا از حقوق و منافع موکل خود در دادگاه‌ها و سایر مراجع قانونی دفاع کنیم و همچنین تأثیر بسزایی در موفقیت یک پرونده داشته باشیم. همینطور لازم به ذکر است که بیان بداریم تجربه و تخصص در زمینه مربوط به پرونده های حقوقی اخلاق حرفه‌ای و تعهد به موکل میزان رضایت موکلین را به 100 درصد رسانده است. اخذ ویزای شینگن کشور های آلمان، سوییس و انگلستان به صورت کاملا قانونی.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره تخصصی امور ملکی
  • دعاوی خانواده
  • الزام به تنظیم سند دادخواست،تنظیم لوایح شکوائیه
  • طلاق توافقی

تلفن دفتر: 02144139141
تلفن همراه: 09123057975 – 09124963596

وبسایت: vakilketabi.com
اینستاگرام: mahdieh.ketabii

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم مهدیه کتابی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در تماس باشید.

کوروش شفیعی

کوروش شفیعی وکیل وصول و مطالبات در تهران

جناب آقای کوروش شفیعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران هستند. ایشان نیز یکی دیگر از وکیل های حقوقی میباشند که در حوزه دعاوی حقوقی اعمال وظیفه مینمایند و در این زمینه دارای سابقه کاری عالی بوده اند و دارای تعداد زیادی موکل رضایتمند با نتیجه دعاوی موفق بوده اند.

آدرس دفتر: تهران – خیابان ولی عصر (عج)- نرسیده به نیایش – خیابان شهید ناصری – پلاک 12

شماره تماس: 09125023521

داریوش امیرافشار

داریوش امیرافشار وکیل وصول و مطالبات در تهران

جناب آقای داریوش امیر افشار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه کار درخشان در حقوق میباشند. ایشان غضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند و پس از دریافت پروانه خود کار حقوقی خود را آغاز نمودند. وی در زمینه دعاوی حقوقی به ویژه دعاوی وصول و مطالبات کار میکنند و تا امروز در بسیاری از این دعاوی موفق عمل کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، ستارخان، باقرخان، ساختمان پرهام، پلاک 119، طبقه3

شماره تماس: 09123642887

نرگس کلانتری

نرگس کلانتری وکیل وصول و مطالبات در تهران

سرکار خانم کلانتری از دیگر وکلای خوب در تهران میباشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. ایشان با سابقه بیش از یک دهه و به سرانجام رساندن موفق صدها پرونده و جلب رضایت موکلین وخود توانسته اند نام خود را در بین لیست بهترین وکیل وصول و مطالبات در تهران جای دهند.

آدرس دفتر: تهران، شهرآرا، پاتريس لومومبا، نبش كوچه 21غربی ، پلاك 186، طبقه سوم ، واحد 5

شماره تماس: 09128037968

آرش استادباقرکاشی

آرش استاد باقر کاشی کیل وصول و مطالبات در تهران

جناب آقای آرش استادباقرکاشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دیگر برتر وکیل در تهران هستند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی میباشند و تاکنون رزومه موفقی را در کارنامه خود در حوزه فعالیتشان، یعنی دعاوی وصول و مطالبات از خود به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: نارمک.میدان هفت حوض، خیابان گلبرگ شرقی، لادن جنوبی، ساختمان نوید، واحد23

شماره تماس: 09123084659


۳ مهارت وکیل وصول مطالبات در تهران

اگر قصد استخدام وکلای شاخص برای رسیدگی به دعاوی وصول مطالبات و بدهی‌ها را داشته باشیم لازم است مهارت‌ها و توانمندی‌هایی که وکیل متخصص در اختیار دارد را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. این مهارت‌ها در بسیاری از پرونده‌ها تفاوت‌ها را رقم می‌زند. باید همواره به سراغ آن دسته از وکلایی برویم که مهارت بالایی در حل مشکلات حقوقی و کیفری دارند. در ادامه مطلب سعی داریم شما را با مهم‌ترین مهارت‌های بهترین وکیل وصول مطالبات تهران آشنا کنیم.

مهارت‌های کلامی منظور از مهارت‌های کلامی وکیل آن دسته از مهارت‌هایی است که باعث می‌شود او با فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام خود مباحث پیچیده حقوقی را برای موکل تشریح نموده و او را مهیای حضور در عرصه دادگاه و سایر محاکم قضایی می‌کند. در نظر داشته باشید که تفاوت زیادی بین حرافی و فن بیان وجود دارد و نباید این دو را با یکدیگر اشتباه بگیریم. در جلساتی که برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده‌اید می‌توانید سطح مهارت‌های کلامی وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

مهارت‌های نوشتاری: گاهی لازم است برای مطالبه بدهی و حقوق مالی از دست رفته موکل اسناد حقوقی توسط بهترین وکیل وصول مطالبات تهران تنظیم شده و در اختیار مقامات قضایی قرار بگیرد. از سوی دیگر اگر اختلافات عمیق باشد برای اقامه دعاوی در محاکم قضایی نیاز به تنظیم دادخواست یا شکواییه است. یک وکیل معتبر و مجرب می‌تواند با تنظیم درست اسناد حقوقی و موکل خود کمک کند تا در مدت زمان کمتری به خواسته‌ها و اهدافی که در سر دارد دست پیدا کند.

مهارت مذاکره با بدهکار یا طلبکار: در صورتی که ملزم به پرداخت بدهی به طلبکار خود هستید می‌بایست از یک وکیل متخصص و با تجربه استفاده کنید تا او با مذاکره صلح و سازش را ایجاد نماید. از سوی دیگر شما به عنوان طلبکار لازم است از وکیلی استفاده کنید که دارای مهارت‌های لازم برای مذاکره باشد تا پیش از عمیق شدن اختلافات تمامی بدهی‌های شما را از فرد مطالبه نموده و آنها را در اختیار شما قرار دهد. در واقع این مهارت وکیل به شما به عنوان موکل کمک خواهد کرد تا پیش از دامنه‌دار شدن دعاوی مطالبات خود را وصول کنید.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

پس از انتخاب وکیل وصول مطالبات در تهران چه باید کرد؟

در ابتدا برای وصول مطالبات خود لازم است به سراغ بهترین وکیل تهران بروید چرا که با تنها با استفاده از وکلای تازه کار و بی‌تجربه نمی‌توانید اهداف خود را محقق کرده و حقوق از دست رفته خود را احقاق نمایید. شما برای جبران خسارات و دریافت بدهی‌های خود به آن دسته از وکلایی نیازمند هستید که دارای تجربیات کافی در این زمینه بوده و می‌توانند منافع شما را در مدت زمان کمی محقق نمایند. برای این کار لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص مهارت‌ها و توانمندی وکلا انجام دهید.

پیش از اینکه درباره وکیل مورد نظر به جمع‌بندی نهایی برسید لازم است با او ملاقات کرده و از این طریق مهارت‌ها و توانایی‌های او را محک بزنید. اینکه بدون ملاقات حضوری وکیل استخدام کنید می‌تواند یک اشتباه مهلک باشد. چرا که در جلسات ملاقات حضوری به سادگی می‌توانید خلقیات و رفتارهای وکیل را تحت رصد قرار داده تا برای شما در نهایت عیان شود که آیا این وکیل صلاحیت لازم برای رسیدگی به پرونده‌های مربوط به وصول مطالبات را دارد یا خیر. باید تمرکز ویژه‌ای روی این موضوع داشته باشید.

پیش از حضور در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمامی مدارک و مستندات مربوط به دعاوی مطالبه بدهی را با خود به همراه داشته باشید تا به این شکل وکیل بتواند اطلاعات خود را در خصوص پرونده افزایش دهد. با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل وصول مطالبات تهران می‌توانید سطح دانش خود را افزایش داده و با اطلاعات جامع‌تری در خصوص دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی حاضر شوید و از حقوق قانونی خود دفاع کنید تا با سهولت بیشتری به موفقیت و پیروزی دست پیدا کنید.

یکی دیگر از مسائلی که باید پس از انتخاب وکیل در خصوص آن به جمع‌بندی برسید حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌باشد. دستمزد وکیل و شیوه پرداخت آن در خیلی از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌گردد و با توجه به اینکه وکیل دارای شغلی آزاد است این موضوع از نظر قانونی بلامانع شمرده شده است. پس از اینکه وکیل مبلغ مورد نظرش در خصوص هزینه‌ها را به شما اعلام کرد شما نیز می‌توانید به عنوان موکل درباره آن چانه زنی کرده و در صورت وصول توافقات کامل می‌بایست قراردادی بین دو طرف امضا شود.

بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. مهمترین هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با شاخص‌ترین و مطرح‌ترین و بهترین وکیل وصول مطالبات تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید قدم مثبتی را برای حل و فصل اختلافات پیش آمده درباره بدهی بردارید. در ادامه تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مهارت‌های وکیل متخصص آشنا کنیم. در پایان نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که انجام دادن آنها پس از انتخاب وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا