وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه ⚖️【سال1403】✔️

اگر تمایل دارید به سادگی از پیچ و خم‌های مسیر دادرسی در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری عبور کنید بهتر است به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید و وکالت در دعاوی مطرح شده را به آنها بسپارید. به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل می‌تواند با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیاتی که در اختیار دارد راهکارهای مختلف را در نظر گرفته و به سراغ ارائه راه حل‌هایی برای مشکلات پیش آمده برود. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که فرایند انتخاب وکیل به همین سادگی نیست و زمان زیادی را به خود می‌طلبد. باید در ابتدا معیارهای مختلف که می‌تواند به شما کمک کند تا به گزینه‌های مطرح دست پیدا کنید را بشناسید و سپس وجود آنها را در وکیل مورد نظرتان بسنجید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه توانسته در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده و سپس با کسب دانش و تجربه در دوران کارآموزی خود به مدت دو سال در این مسیر سابقه درخشانی را با خود همراه کند. نخستین نکاتی که باید در انتخاب وکلای مطرح و معتبر به آن توجه داشته باشید این است که باید به سراغ وکلای با سابقه رفته و سپس بر اساس تخصص آنها تصمیم گیری کرده و برای ادامه همکاری با آنها تصمیم نهایی خود را بگیرید.

در واقع بهترین وکیل کرمانشاه از نظر دانش حقوقی در بین رقبای جدی خود سرآمد است و می‌تواند با مرور قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری در نهایت راهکار مناسبی را به شما پیشنهاد دهد تا به کمک آن بتوانید گره‌های موجود در پرونده را باز کنید. وکیل خوب در کرمانشاه شخصی است که تجربیات بسیاری را با خود همراه کرده و بتواند برای حل اختلافات از آنها کمک بگیرد. در واقع برترین وکیل کرمانشاه به دنبال جلب رضایت موکل است و برای کسب پیروزی او در دادگاه برنامه‌ریزی خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد ایزدی

محمد ایزدی وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

محمد ایزدی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه، ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و دعاوی ملکی و … فعالیت دارند؛ و تاکنون بیش از ده ها پرونده موفق در سابقه آقای ایزدی ثبت شده است؛ موفقیت های ایشان در حل مشکلات متقاضیان باعث رضایتشان از ایشان شده است.

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان فردوسی، جنب بانک صادرات، مجتمع کسری، طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس: 08337256111

ساسان رضائی فرد

ساسان رضائی فردوکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

ساسان رضائی فرد یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرمانشاه؛ وکیلی معتبر و ماهر در حوزه وکالت هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرمانشاه شناخته شده اند. به کلیه امور حقوقی تسلط داشته و به خاطر تخصص بالا در زمینه حقوقی رضایت موکلین خود را جلب کرده اند..

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان شهرداری سابق، ابتدای خیابان معلم شرقی، بن بست گواران، مجتمع آینه، واحد4

شماره تماس: 09181332286

علی غزاله

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه. دارای 15سال سابقه وکالت موفق در زمینه حقوق، تخصص ایشان در امور قراردادها، املاک، ارث، دعاوی مالی و خانواده و … است. جناب آقای علی غزاله یکی از وکلای مجرب در زمینه کاری خود هستند و پیگیری و مشاوره های ایشان قبل و بعد از وکالت بسیار خوب و رضایت بخش برای موکلین است.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه۴، واحد۱۲

شماره تماس: 09126276620

نگین عسگری

نگین عسگری وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

نگین عسگری وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی در کرمانشاه، دارای دکترای حرفه ای مدیریت و حقوق با بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی در امور دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری و … هستند. ایشان یکی از وکلای زن در کرمانشاه هستند که به امور حقوقی تسلط دارنذ.

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09183565113

مریم مرادی

مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه و متخصص در زمینه های دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، کیفری و … است سرکار خانم مریم مرادی با مدرک کارشناسی حقوق و 12سال سابقه کاری یکی از متخصین در زمینه وکالت هستند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، کوچه ثبت بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی

شماره تماس: 09183391942


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

همواره باید اطلاعات دقیق و درستی درباره نحوه تعیین حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه داشته باشید تا به این شکل بتوانید در جلسات ملاقات حضوری با وکیل تصمیمات درستتری را گرفته و به این شکل قرارداد حرفه‌ای‌تری را به امضا برسانید. اگر اطلاعات شما در این زمینه کم باشد به طور قطع نمی‌توانید به قرارداد قابل قبولی دست پیدا کرده و آن را به سرانجام برسانید. در ادامه مطلب سعی داریم شما را با برخی از تصورات غلط درباره حق الوکاله وکلای مختلف آشنا کنیم.

بالا بودن دستمزد تمامی وکلا: یکی از تصورات غلط که متاسفانه در بین افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری رایج است این می‌باشد که آنها گمان می‌کنند تمامی حقوقدانان در ازای قبول وکالت از موکل خود درخواست مبلغ بالایی را به عنوان حق الوکاله دارند. چنین تصوری کاملاً غلط است و چه بسا افراد را از استخدام وکلای موفق منصرف کند. این درست است که وکلایی با سابقه و خبره برای قبول وکالت درخواست دستمزد بالایی دارند اما می‌توانید وکلای با کیفیتی را پیدا کنید که دستمزد معقولانه‌ای دریافت می‌کنند.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله وکیل: این نکته را در نظر بگیرید که عوامل مختلفی می‌تواند بر روی مقدار حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه اثر بگذارد پس نمی‌توان مقدار ثابتی را برای دستمزد وکلا تعیین نمود. برای مثال ممکن است پیچیدگی یک پرونده و سابقه وکیل بر روی افزایش مقدار حق الوکاله نقش داشته باشد. برای کسب اطلاعات درباره مقدار دستمزد وکلا و شیوه پرداخت آن می‌بایست با وکیل جلسه‌ای را تدارک ببینید و با او در خصوص دستمزدش و جزئیات مربوط به همکاری به توافق برسید.

بی اثر بودن نظر موکل در تعیین حق الوکاله: یکی دیگر از باورهای غلط درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن این است که افراد تصور می‌کنند که موکل هیچگونه نقشی در تعیین مقدار حق الوکاله نخواهد داشت و این وکیل است که می‌بایست مقدار دستمزدش را اعلام کرده و موکل تنها باید آن را بپذیرد یا با آن مخالفت داشته باشد. این در حالی است که می‌دانیم موکل می‌تواند در خصوص مقدار حق الوکاله چانه زنی کرده و از طریق همفکری با وکیل خود آن را به ایده ال‌های خود نزدیک و نزدیک‌تر نماید.

تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

اگر در انتخاب بین چند گزینه مختلف مردد هستید لازم است با تمامی آنها ملاقات حضوری داشته و به این شکل بتوانید به جمع بندی‌های نهایی برای اعطای وکالت برسید. ذکر این نکته ضروری است که شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری به دقت بر روی رفتار و خلقیات وکلا تمرکز کرده و سطح و عیار آنها را بسنجید. در صورتی که احساس کردید که وکیل مورد نظر همان شخصی است که تمایل به همکاری با او را داشته‌اید می‌بایست برای ادامه همکاری و اعطای وکالت به او اقدامات لازم را انجام دهید.

از جمله اقدامات دیگری که می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری انجام دهید دریافت مشاوره حقوقی است. با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید اطلاعات خود را در خصوص پرونده‌های قضایی به میزان قابل توجهی افزایش داده و به این شکل هر آن چیزی که لازم است برای کسب پیروزی به همراه داشته باشید را کسب کنید. با دریافت مشاوره حقوقی می‌توانید مهیای حضور در دادگاه شوید و به این شکل تمامی دفاعیات موثر را در جلسات دادگاه به قاضی مربوط به پرونده ارائه داده و ادعای خود را به اثبات برساند.

از سوی دیگر با ملاقات حضوری می‌توانید از میزان اضطراب و استرس خود به میزان قابل توجهی بکاهید. اگر تصور شما بر این است که اضطراب شما بر روی جلسات دادگاه تاثیر منفی می‌گذارد و مانع از این می‌شود که منافع و حقوق از دست رفته خود را دنبال نمایید می‌بایست به طور قطع این موضوع را به وکیل ارائه داده و از او بخواهید تا در این خصوص چاره اندیشی کند. در صورتی که با اضطراب و استرس پای به عرصه دادگاه بگذارید بیم آن می‌رود که با اتخاذ برخی از تصمیمات غلط با شکست روبرو شوید.

یکی دیگر از اقدامات ضروری در جلسات ملاقات حضوری این است که در خصوص پرونده با وکیل مورد نظرتان به تبادل نظر بپردازید تا اطلاعات وکیل در خصوص پرونده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و او بتواند با دید جامع‌تری در خصوص دعاوی مطرح شده اظهار نظر کند. از سوی دیگر باید در این جلسات تکلیف مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به طور کامل مشخص شود تا اختلافی از این بابت در آینده پدیدار نشود. در پایان نیز باید توافقات صورت گرفته در متن قرارداد ذکر شود.

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا و مطالعه مطالب حقوقی مندرج در آن تشکر و قدردانی می‌کنیم. هدف اصلی ما از تحریر این مقاله این بود تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه آشنا کنیم تا بتوانید تصمیمات عاقلانه‌تری را برای عبور از مشکلات حقوقی در خصوص دعاوی مطرح شده اتخاذ نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از تصورات غلط درباره مقدار حق الوکاله وکلا را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ بیان برخی از مزایای ملاقات حضوری با وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا