خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه ⚖️【سال1403】✔️

همواره یکی از موضوعاتی که در زمان طلاق، چالش های بسیاری را برای زوجین به همراه خواهد داشت، مسئله مهریه است. مهریه نوعی تعهد مالی از سوی مرد به زن است که در هنگام طلاق می بایست حل و فصل شده و تکلیف آن مشخص شود. دقت داشته باشید که دعاوی مربوط به مهریه با قوانین و مقررات خاصی احاطه شده است و می بایست فرد برای حضور موفق در محاکم قضایی دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشد. در این زمینه استخدام یک وکیل به دلیل مهارت و توانایی که دارد می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت استخدام وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه کیست؟

تعدد وکلای پایه یک دادگستری در سطح شهر کرمانشاه باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطلوب از میان انبوه حقودانان موجود قدری سخت و پیچیده به نظر برسد؛ اما در صورتی که معیار مشخصی برای انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه داشته باشیم به سادگی می توانیم توانایی و مهارت هر یک را مورد ارزیابی قرار داده و در کمترین زمان ممکن به نتیجه دست پیدا کنیم. بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره تلاش دارد تا تسلط خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه را حفظ نموده و با اتکا به دانش حقوقی که در اختیار دارد، بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه سال های متمادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی را به دست آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از شاخص ترین وکلای مهریه در شهر کرمانشاه را به شما ارائه دهیم تا بررسی سوابق و تخصص هر یک از آن ها بتوانید گزینه مطلوب خود برای رسیدگی به پرونده را انتخاب نمایید. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید:

امیر کاظمی

امیر کاظمی

جناب آقای امیر کاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه می باشد. تا به امروز درصد بالایی از پرونده های مهریه ای که به ایشان سپرده شده است را به نتیجه دلخواه موکلین خود رسانده اند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 14 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس: کرمانشاه، فردوسی، جنب سینما آزادی، ساختمان ایرانیان، طبقه 4، واحد 2

شماره تماس: 09120917121

علی غزاله

علی غزاله

جناب آقای علی غزاله وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق و مهریه در کرمانشاه محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 14 سال سابقه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، طلاق، مهریه، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09126276620

سمیه رضایی

سمیه رضایی

سرکار خانم سمیه رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه می باشد. ایشان در حوزه طلاق و مهریه، تسلط کاملی بر قوانین دارند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق و مهریه را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • مشاور حقوقی بنیاد شهید
 • دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه مدرس، مجتمع وکلای نگین، طبقه دوم

شماره تماس: 09183333573

یوسف تخت نباتی

یوسف تخت نباتی

جناب آقای یوسف تخت نباتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: کرمانشاه، دبیراعظم، ساختمان زاگرس، طبقه دوم

شماره تماس: 09189182097

احسان عباسی

احسان عباسی

جناب آقای احسان عباسی یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در کرمانشاه می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، مهریه، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، نبش خیابان گلشن، ساختمان دکتر اکبری، طبقه 3

شماره تماس: 09189360141

نرگس سادات مولائی

نرگس سادات مولائی بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه

سرکار خانم نرگس سادات مولائی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و یکی از بهترین وکلای مهریه زن در کرمانشاه می باشد، این وکیل دارای بیش از9 سال سابقه وکالت موفق است و توانسته در طول این مدت پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان زیادی را به خود جذب کند، سرکار خانم نرگس سادات مولوی همچنین به دلیل استعدادو دانش حقوقی که در حل پرونده های خانوادگی دارد توانسته در دوره وکالتش بسیار موفق عمل کند.

برخی از ویژگی ها و تخصص های این وکیل:

 • قبول وکالت در زمینه حل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، سرپرستی، انحصار وراثت، و..
 • قبول وکالت در زمینه ملک، خلع ید، مطالبه غرامت، ابطال سند، اخذ پایان کار و…
 • قبول وکالت کیفری اعم از مواد مخدر، رابطه نامشروع، خیانت، ضرب و جرح، سرقت، سرقت مسلحانه، خیانت در امانت، فروش مال غیر
 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، کوچه ثبت، پلاک ۲۴۲

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۳۰۵۶۰

ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مهریه در کرمانشاه

دعاوی مهریه یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در دادگاه های کشور است. همه روزه با خبرهای بسیاری از این جنس در فضای مجازی رو به رو می شویم. در واقع دعاوی مهریه از پیچیدگی و حساسیت های بسیاری رو برخوردار هستند و هیمن مسئله باعث شده است تا نیاز به خدمت گرفتن یک وکیل خبره و ماهر در این زمینه بیش از هر دعوای دیگری احساس شود. مهریه نوعی تعهد مالی از سوی مرد به زن است که عدم آگاهی از قوانین و مقررات در این حوزه می تواند حقوقی را از فرد پایمال کند، برای اطلاعات بیشتر می توانید از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مشاوره دریافت کنید.

بسیاری از افراد به دلیل حساسیت بالای دعاوی مهریه ترجیح می دهند از همان ابتدا به کمک بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه قدم بردارند و امورات حقوقی مربوط به پرونده را به وی بسپارند. دعوای مهریه با ارائه دادخواست مطالبه حقوق اقامه می شود و تا صدور رای قطعی دادگاه و دسترسی فرد به تمامی حقوقش ادامه خواهد داشت. لازم است در هر مرحله روی کمک های وکیل مهریه حساب کرده و به گونه ای قدم بردارید که دچار کمترین تنش با قانون شوید تا مبادا خساراتی به شما تحمیل شود.

اما بسیاری از افراد نیز تمایلی به استخدام وکیل و واگذاری وکالت پرونده خود ندارند. چنین افرادی ممکن است از دانش حقوقی قابل قبولی بهره مند باشند و ترجیح آن ها بر این باشد تا خودشان عهده دار پرونده خود باشند. همچنین ممکن است فرد تمکن مالی مناسبی برای مراجعه به بهترین وکیل کرمانشاه را در اختیار نداشته باشد و به این دلیل به کسب مشاوره حقوقی رغبت بیشتری داشته باشد. علاوه بر این ممکن است برخی از افراد دعوای مطرح شده در دادگاه را دارای پیچیدگی بالایی نمی پندارند و ترجیح می دهند تنها با دریافت مشاوره حقوقی پای به عرصه دادگاه بگذارند.

امروزه مشاوره حقوقی از روش های مختلفی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. علاوه بر روش های سنتی و کلاسیک نظیر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری، برخی از وکلا با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی ترجیح داده اند تا در بستر آنلاین نیز به متقاضیان خدمت رسانی کنند. در مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی امکان بررسی مدارک و مستندات وجود ندارد اما هزینه آن ها به نسبت کمتر است. در مقابل نتیجه به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری دقیق تر است اما هزینه بیشتری دارد.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه

مهم ترین معیارهای در انتخاب وکیل مهریه در کرمانشاه

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام است. در واقع لازم است پس از انتخاب وکیل مورد نظر، جلسه ای را برای بررسی مهارت های وی تدارک ببینید و در این جلسه حضوری میزان مهارت وکیل در فن بیان را ارزیابی کنید. فن بیان یک وکیل به منزله سلاح وی برای کسب پیروزی در میدان دادگاه است. تحصیلات آکادمیک و تخصص وکیل مهریه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما دانش همواره از راه زبان جاری می شود.

شهرت وکیل: همواره باید در انتخاب وکیل مهریه به میزان شهرت او نیز توجه داشته باشید. در شهری مانند کرمانشاه به سادگی می توان با کسب اطلاع از افراد مطلع به وکلای مشهور دسترسی پیدا کرد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از میزان مهارت و توانایی او در کسب پیروزی های متعدد در طی سال های متمادی سر چشمه می گیرد. البته لازم است بین مشهور بودن یک وکیل و تبلیغات پر سر و صدایی که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم تفاوت قائل باشیم.

تخصص وکیل: استخدام وکلای متخصص در زمینه دعاوی مهریه می تواند نتیجه بهتری را برای کسب پیروزی در دادگاه به همراه داشته باشد. در واقع هر وکیلی پس از گذشت چند سال از سابقه کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی مطرح شده در دادگاه، مهارت و توانایی بیشتری دارد. در واقع بازدهی بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه در دعاوی مهریه و مباحث مربوط به آن بیشتر است. در لیست ارائه شده از وکلا به دنبال حقوقدانانی باشید که در زمینه مهریه تخصص دارند.

بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا نکات مهمی در خصوص اهمیت کسب مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مهریه به شما ارائه دهیم. علاوه بر این به بررسی مهم ترین معیارهایی پرداختیم که در انتخاب وکیل مهریه می بایست آن ها را مد نظر قرار دهید. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا