کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

ممکن است افراد یا شرکت ها در امور مالیاتی خود با مشکلاتی رو به رو شوند. به دلیل تخصصی بودن بحث مالیات ها لازم است در صورت بروز هر گونه مشکلی با وکیل خبره و مجربی در این زمینه مشورت کنید و اختلافات پیش آمده را به کمک او حل و فصل نمایید. دقت داشته باشید که هر گونه بی توجهی به تخلفات مالیاتی و عدم پرداخت به موقع آن ممکن است جرایمی به همراه داشته باشد و یک دعوای کیفری علیه فرد اقامه شود. وکیل مالیاتی سعی دارد از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مالیاتی در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به خبره ترین گزینه ها دست پیدا کنید.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه ها برای رسیدگی به مشکلات مالیاتی قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال آن که اگر متر و معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم، ممکن از استخدام مطلوب ترین حقوقدان های تهران باز بمانیم. بهترین وکیل مالیاتی در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مالیاتی و دعاوی کیفری کسب نماید تا بتواند بهترین راهکار را برای اختلافات پیش آمده به موکل خود پیشنهاد بدهد. بهترین وکیل تهران سعی دارد تا آخرین قوانین مالیاتی کشور را مورد مطالعه قرار دهد تا بتواند موکل را به درستی راهنمایی کند. او سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به اختلافات مالیاتی کرده است و تجربیات گران بهای او می تواند کلید پیروزی شما در پرونده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم تعدادی از شاخص ترین وکلای مالیاتی شاغل در شهر تهران را به شما ارائه دهیم تا با اتکا به تجربه و دانش حقوقی آن ها بتوانید اختلافات پیش آمده در زمینه امور مالی را حل و فصل نمایید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

علی اصغر تاجیک

علی اصغر تاجیک بهترین وکیل مالیاتی در تهران

جناب آقای علی اصغر تاجیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و مالیاتی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در مسائل سیاسی امنیتی شامل جرایم سیاسی، جرایم امنیتی جرایم مطبوعات و رسانه ها
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی اقتصادی و مالیاتی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، اول خیابان مشاهیر، پلاک 3، واحد 5

شماره تماس: 09121085557

علی کشاورز

علی کشاورز بهترین وکیل مالیاتی در تهران

جناب آقای علی کشاورز وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در حوزه دعاوی مالیاتی هستند. ایشان سال های بسیار زیادی است که در شهر تهران به فعالیت های حقوقی مختلف مشغول می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در تهران محسوب می شوند و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم در جهت رفع مشکلات مالیاتی شان ارائه می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات مالیاتی و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: تهران، ضلع شرقی مجتمع قضایی شهید باهنر، خ شهید قاسمی، نبش بن بست ولیعصر عج، پلاک 2

شماره تماس: 09128232291

زهرا صارمی

زهرا صارمی بهترین وکیل مالیاتی در تهران

سرکار خانم زهرا صارمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه قم می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات
 • متخصص شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری، ورشکستگی، اختراع، آثار ادبی و هنری و …

آدرس دفتر: تهران، خیابان کارگر، کوچه آقابالازاده، پلاک 38، واحد 5

شماره تماس: 02155426824

حسین حاجی زاده

حسین حاجی زاده بهترین وکیل مالیاتی در تهران

جناب آقای حسین حاجی زاده وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه امورات مالیاتی در شهر تهران هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند. آقای حاجی زاده همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، دعاوی مالیاتی، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، خیابان خواجه عبداله انصاری، نبش خیابان دهم، پلاک 84، طبقه دوم

شماره تماس: 09123336170

علی اصغر نادری

علی اصغر نادری بهترین وکیل مالیاتی در تهران

جناب آقای علی اصغر نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. ایشان بیش از 10 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و توانسته اند رزومه کاری قابل قبولی بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی مالیاتی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین چهار راه فرصت و نصرت، جنب فروشگاه تعاونی بانک ملت، پلاک 1084، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09124353280


مهم ترین وظایف وکیل مالیاتی در تهران چیست؟

مالیات در واقع درآمدی برای دولت است که آن را از مردم کسب می نماید. در واقع دولت ها سعی می کنند تا مبلغی را از افراد توانگر در کشور دریافت کنند تا با استفاده از آن بتوانند کسری بودجه کشور را تامین نموده و آن را صرف رسیدگی به امورات مختلف کنند. مالیات اخذ شده از کارمندان، معلمان، کاسبان، کارگران و… می تواند صرف رسیدگی به حمل و نقل، زیرساخت های صنعتی، ایجاد فضای سبز، احداث کارخانه، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و موضوعات دیگر شود.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران می تواند در تنظیم اظهارنامه مالیاتی کمک ویژه ای به موکل خود داشته باشد. معمولا تنظیم اظهارنامه مالیاتی با پیچ و خم های بسیاری همراه است و هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات در تنظیم اظهارنامه مالیاتی ممکن است خسارات مالی بسیاری را برای فرد یا شرکت به همراه داشته باشد. یک وکیل خبره و کاربلد سعی دارد با اتکا به دانشی که در اختیار دارد، اختلافات پیش آمده بین موکل با مقامات مالیاتی را به بهترین شکل حل و فصل کرده و آن را به سرانجام برساند.

با استفاده از وکیل مالیاتی می توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که تمام کسری هایی که شامل حال شما و شرکت تان می شود را به طور کامل مطالبه خواهید کرد. علاوه بر این به کمک بهترین وکیل مالیاتی می توانید اطلاعات جامعی در خصوص قوانین مالیاتی کسب کرده و آن ها را در تنظیم اظهارنامه رعایت کنید. با مراجعه به یک وکیل مالیاتی ماهر و زبردست می توانید از مشاوره های او در جهت آگاهی از کلیه برنامه های مالیاتی استفاده کرده و آن ها را به کار بگیرید.

اطلاعات دقیق و به روز شده وکیل در خصوص قوانین مالیاتی به شما کمک خواهد کرد که اختلافات مالیاتی خود با مقامات دولتی را در زمان کمتر و با سرعت بالاتری حل و فصل نمایید. او به دلیل شناختی که از فضای موجود دارد می تواند راهکارهایی را در اختیار موکل قرار دهد که با استفاده از آن ها فرد می تواند مسیر رسیدگی به پرونده را کوتاه تر کند. در صورتی که مشکلات پیش آمده عمیق باشد و حل آن به محاکم قضایی سپرده شود، وکیل می تواند در لایحه دفاعیه از حقوق موکل خود دفاع نماید.

مهم ترین ویژگی وکیل مالیاتی خبره در تهران

مهم ترین ویژگی وکیل مالیاتی خبره در تهران

لازم است بهترین وکیل مالیاتی در تهران آگاهی کاملی از قوانین، بخش نامه ها و آیین نامه های مالیاتی داشته باشد. در واقع دانش حقوقی وکیل در خصوص مالیات به شما کمک می کند تا دقت خود در حل و فصل اختلافات را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و به گونه ای قدم بردارید که دچار کمترین تنش با قوانین شوید. لازم است بهترین وکیل حقوقی در تهران قدرت کلام و فن بیان قوی برای دفاع از موکل خود در دادگاه و ادارات مربوطه داشته باشد. در واقع فن بیان یک وکیل مهم ترین سلاح او برای کسب پیروزی است.

علاوه بر این لازم است بهترین وکیل مالیاتی در تهران با قوانین و آیین نامه های شرکت های مختلف آشنا باشد تا بتواند راهکارهای مناسبی برای کاهش مالیات پرداختی به آن ها ارائه دهد. گاهی گوشزد کردن چند قانون مالیاتی می تواند شرکت را از تحمل خسارات مالی بزرگ نجات دهد. همچنین لازم است وکیل مالیاتی از تمامی مراحل رسیدگی به پرونده آشنایی کامل داشته باشد و بتواند هیئت های رسیدگی به حل اختلاف را شناسایی کرده و با استفاده از دانش خود موکل را در رسیدن به هدف تعیین شده یاری نماید.

وکیل مالیاتی می بایست علاوه بر آگاهی از دانش حقوقی، تحصیلاتی را نیز در زمینه اقتصاد و امور مالی داشته باشد تا بتواند موکل خود را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند. لازم است وکیل مالیاتی خبره و کاربلد همواره دقت ویژه ای بر روی اصول رفتار حرفه ای داشته باشد و صداقت را در گفتار با موکل خود رعایت نماید. علاوه بر مواردی که ذکر شد، امانت داری نیز از ویژگی های مهم بهترین وکیل مالیاتی در تهران است. در واقع او باید در حفظ اسرار فرد یا شرکت مربوطه کوشا باشد و همواره منافع موکل خود را مد نظر قرار دهد.

مهم ترین وظایف وکیل مالیاتی در تهران چیست؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مالیاتی در تهران آشنا کردیم تا شما بتوانید با خیال ساده برای حل اختلافات مالیاتی خود به آن ها رجوع کرده و مشاوره دریافت نمایید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکیل مالیاتی در مواجهه با پرونده های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز مهم ترین ویژگی های وکیل مالیاتی را تشریح کردیم تا معیار مناسب برای انتخاب وکلا را در اختیار داشته باشید. اکنون که به انتهای مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا