وکیل

10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️【سال1403】✅

هر گاه با یک مشکل حقوقی و یا کیفری رو به رو می شویم لازم است روی کمک یک وکیل خبره و کاربلد حساب باز کنیم. زیرا حضور در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و بدون آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است خسارات جبران ناپذیری به ما تحمیل شود. اما یافتن یک وکیل کارآمد و توانمند به همین سادگی هم نیست و باید تحقیقاتی بسیاری در این خصوص انجام شود. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل اراک آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد مدت زمان زیادی مشغول یافتن گزینه های مطلوب باشید.

بهترین وکیل اراک

بهترین وکیل اراک کیست؟

در شهری با وسعت اراک تعداد زیادی از وکلا حضور دارند که هر یک از آن ها بسته به تخصصی که دارند، آماده هستند تا شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنند. اما لازم است دقت داشته باشید که برای دستیابی به نتایج خاص لازم است از وکلای شاخص استفاده کنید تا شانس شما برای کسب موفقیت به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. بهترین وکیل اراک دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از بهترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است.

بهترین وکیل اراک آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند موکل را با اتکا به همین دانش و آگاهی در رسیدن به مقصود یاری نماید. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل اراک از جسارت و شجاعت مثال زدنی برخوردار است و می تواند برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود بجنگد. بهترین وکیل اراک سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته است و تجربه بالایی در حل و فصل اختلافات دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل اراک را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل اراک به شما ارائه دهیم تا با بررسی تخصص و مشخصات هر یک از آن ها بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید و به حل و فصل اختلافات پیش آمده بپردازید. از شما دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید:

آتنا ملک محمدی

آتنا ملک محمدی بهترین وکیل اراک

آتنا ملک محمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی،و یکی از بهترین وکیل اراک می باشد، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 17 سال سابقه وکالت موفق است، این وکیل توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و موکلین زیادی را از نتیجه پرونده خوشنود ساخته است. این وکیل همچنین به دلیل دانش حقوقی بالا و سابقه بلند مدت وکالت و همچنین دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد درصد موفقیت پرونده قضایی شمارا در دعوی حداقل تا 90 درصد افزایش می دهد.

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، چهار راه گردو، مجتمع یاس ، طبقه چهارم

شماره تماس: 09183687994

سیدکریم میرمحمدی

سیدکریم میرمحمدی بهترین وکیل اراک

سیدکریم میرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، این حقوق دان دارای دانش حقوقی بالایی می باشد که توانسته تا به حال پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند. همچنین این وکیل نیز از تبحر خاصی در حل پرونده های قضایی برخوردار است و در صورت اخذ وکالت این وکیل درصد برد شما در پرونده بسیار افزایش پیدا می کند. از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، میدان فرمانداری، مجتمع فرمانیه، واحد یک، طبقه یک

شماره تماس: 09120682462

مهدی گودرزی

مهدی گودرزی بهترین وکیل اراک

مهدی گودرزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکیل اراک با مدرک کارشناسی ارشد حقوق و چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، انحصار وراثت، قبول دعاوی کیفری، تجاوز، خیانت، مزاحمت، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، قصاص، قبول دعاوی ملکی اعم از خلع ید، دعاوی پایان کار، فروش ملک مشاع، تملک آپارتمان ها، قبول دعاوی بانکی و حقوقی، همینطور ارائه خدمات از جمله تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، ارارئه مشاوره های حضوری و آنلاین.

آدرس: اراک، خیابان ملک، جنب سرپرستی بانک سپه

شماره تماس: 08632212488

وحید صدیقی

وحید صدیقی بهترین وکیل  اراک

وحید صدیقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، یکی از برترین وکلای اراک به شمار میرود. این وکیل در سال93 موفق به کسب رتبه یک آزمون وکالت شده است، ایشان همچنین از سال 93 تا به کنون موفق به حل کردن بسیاری پرونده شده است. تخصص ایشان در زمینه قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، بانکی، ملکی می باشد، همینطور ایشان در زمینه های همچون تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11، دفتر وکالت وحید صدیقی

شماره تماس: 09120660402

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی بهترین وکیل اراک

زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکیل اراک می باشد ایشان دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده، داوری، عاوی اقتصادی، دعاوی امور کارشناسی، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دیات، دیوان عدالت اداری می باشد، همینطور این وکیل با تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد و همچنین دانش حقوقی بالای این وکیل درصد برنده شدن پرونده شما را تا 90 درصد افزایش می دهد.

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، نبش کوچه دانش سرا، ساختمان پاسارگاد

شماره تماس: 09188637455

حق الوکاله وکیل مجرب در اراک چقدر است؟

حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که از سوی موکل به وکیل در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت می شود. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله وکلای مختلف ارائه داد. دقت داشته باشید که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است. وکالت شغلی آزاد محسوب می شود و هر وکیلی بسته به نوع پرونده و تجربه ای که در آن زمینه دارد می تواند رقم پیشنهادی خود را داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به وکیل از میزان حق الوکاله درخواستی او مطلع شوید.

برای این کار لازم است در ابتدا وکیل مورد نظر را پس از انجام تحقیقات لازم انتخاب کنید و سپس چند جلسه برای ملاقات حضوری و کسب مشاوره حقوقی با وی تدارک ببینید. در این جلسه لازم است در خصوص جزئیات پرونده به تبادل نظر بپردازید و مهم ترین دغدغه های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را بهترین وکیل اراک در میان بگذارید و نظر او را در خصوص اختلافات پیش آمده بخواهید. وکیل پس از اطلاع از جزئیات پرونده، نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله اعلام خواهد کرد.

دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد. در واقع موکل نیز می تواند در رقم پیشنهادی از سوی وکیل دخل و تصرف داشته باشد و رقم مد نظر خود را پیشنهاد دهد. پس از توافق بر روی رقم دستمزد، لازم است قراردادی میان دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد لازم است میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله به طور کامل ذکر شود. همچنین لازم است کلیه تعهدات وکیل و موکل در قبال یکدیگر در آن درج شود تا در آینده مشکلی برای هیچ کدام از دو طرف در این خصوص ایجاد نشود.

بهترین وکیل اراک

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل خبره در اراک موثر است؟

در بالا اشاره کردیم که حق الوکاله وکلای مختلف ممکن است کاملا با یکدیگر متفاوت باشد. در واقع ممکن یک وکیل برای پرونده رقم بالایی را پیشنهاد دهد و وکیل دیگری برای همان پرونده دستمزد پایین مطالبه کند. در ابتدا بهترین وکیل اراک پرونده را به دقت مطالعه می کند و میزان پیچیدگی آن را مد نظر قرار می دهد. پیچیدگی یک پرونده می تواند میزان حق الوکاله را افزایش دهد. همچنین موضوع پرونده و نوع دعاوی مطرح شده نیز در میزان حق الوکاله وکلای متخصص موثر خواهد بود.

میزان تجربه و سابقه یک وکیل نیز در دستمزد مطالبه شده از سوی او تاثیر گذار است. طبیعی است که اگر به وکلای شاخص در شهر اراک مراجعه کنید، برای قبول پرونده از شما حق الوکاله بیشتری را درخواست می کنند. از سوی دیگر، میزان زمانی که لازم است وکیل برای حل و فصل پرونده صرف نماید نیز یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش میزان حق الوکاله است. در پرونده های پیچیده لازم است وکیل زمان بیشتری را صرف رسیدگی به آن ها کند و همین موضوع میزان دستمزد را افزایش می دهد.

بهترین وکیل اراک وظیفه دارد با اتکا به علم و دانش و با بهره مندی از مهارت هایی که در اختیار دارد، تمام تلاش خود را برای بازگرداندن حقوق از دست رفته موکل خود انجام دهد. اما دقت داشته باشید که هر دادگاهی به هر حال یک بازنده دارد. وکیل مامور به وظیفه است نه مامور به نتیجه! در واقع لازم است وکیل از تمام ظرفیت خود برای رسیدن به اهداف استفاده نماید. اما چنانچه به هر دلیلی نتیجه به ضرر موکل باشد، باز هم فرد موظف است دستمزد وکیل را پرداخت نماید و باید به این مسئله دقت داشته باشید.

بهترین وکیل اراک

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل اراک آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده در دعاوی حقوقی و کیفری مطرح شده از این وکلا برای حل و فصل اختلافات استفاده کنید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی در خصوص میزان حق الوکاله وکلای مختلف مطرح نماییم تا بتوانید با آگاهی بیشتری با وکیل مورد نظر قرارداد امضا کنید. در انتهای مقاله نیز تلاش کردیم عوامل موثر بر میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکلا را تشریح نماییم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا