کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ضرب و جرح تهران ⚖️【سال1403】✔️

در قانون مجازات اسلامی برخی از رفتارها مساوی با جرم قلمداد شده است که یکی از مهمترین آنها ضرب و جرح می‌باشد. ضرب و جرح باعث می‌شود تا صدمات جسمانی به افراد جامعه وارد شده و قانون این حق را در اختیار افراد بزه دیده قرار می‌دهد تا با حضور در دادگاه و طرح دعاوی کیفری از حقوق قانونی خود دفاع کرده و مقدمات مجازات فرد مجرم را فراهم کنند. از سوی دیگر اگر دعوایی کیفری علیه فرد اقامه شده باشد لازم است با حضور در دادگاه از منافع خود دفاع کرده و اجازه اعمال مجازات‌های سنگین را ندهد. استخدام یک وکیل مجرب و معتبر می‌تواند باعث تامین حقوق قانونی شما به عنوان یکی از طرف‌های دعوی کیفری شود؛ اما لازم است با تحقیقات کامل شاخص‌ترین وکلا را به خدمت بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ضرب و جرح تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران

بهترین وکیل ضرب و جرح تهران کیست؟

در واقع بهترین وکیل ضرب و جرح تهران همان وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری است که می‌تواند دانش حقوقی و تجربیات خود را برای کسب پیروزی در دعاوی ضرب و جرح به کار گرفته و موکل خود را به پیروزی برساند. ضرب و جرح یکی از جرایم جزایی در کشور محسوب می‌شود و باعث بروز خسارت‌های جدی علیه بزه دیده می‌گردد. در صورتی که تمایل دارید به حقوق قانونی‌تان درد حاوی کیفری مانند ضرب و جرح دست پیدا کنید لازم است از وکلای شاخص و متخصص استفاده نمایید.

برترین وکیل ضرب و جرح در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال‌های زیادی را در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است و به همین سبب توانسته تجربیات گرانقدر و ارزشمندی را با خود به همراه داشته باشد. در نظر داشته باشید که وکیل ضرب و جرح خوب در تهران با تحصیل در رشته حقوق و کسب دانش در محاکم قضایی توانسته به مدارک معتبری دست پیدا کند. بهترین وکیل کیفری در تهران شخصی است که بتواند با پشتکار و جسارت بالایی که از خود نشان می‌دهد در کمترین زمان اهداف موکل را تامین کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ضرب و جرح تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ضرب و جرح در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی تقوی قاسم آباد

علی تقوی وکبل ضرب و جرح در تهران

جناب آقای علی تقوی، وکیل پایه یک دادگستری، یکی از بهترین وکیل های ضرب و جرح تهران می باشند؛ وی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و پس از اخذ پروانه خود، به طور تخصصی روی دعاوی کیفری، جنایی،ضرب و شتم، ربا، سرقت وفحاشی کار میکند و تا امروز 22 سال سابقه درخشان را از خود به نمایش گذاشته است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دردشت، پلاک 228، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09126108817

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری وکیل ضرب و جرح در تهران

جناب آقای بهپوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و کارشناسی ارشد خصوصی، از دیگر برترین وکلای ضرب و جرح در تهران میباشند که با بیش از سابقه دو دهه دارای بهترین رزومه با موفقیت 93درصد دعاوی خود هستند. زمینه تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، مالی، ضرب و جرح، طلاق، سرقت، فحاشی و… است.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه(آریاشهر)، بلوار آیت الله کاشانی، نبش مهران، پلاک 91، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 02144087350

زهره محمدآبادی

زهره محمدآبادی وکیل ضرب و جرح در تهران

سرکار خانم زهره محمدآبادی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خاواده تقسیم ارث و ترکه میباشند. ایشان حوزه تخصصیشان دعاوی ضرب وجرح است که موکلین عزیز میتوانند با اطمینان خاطر تمام پرونده خودرا به وی بسپارند و به نتیجه مطلوب خود دست یابند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

مصطفی زارعی شرق

مصطفی زارعی شرق وکیل ضرب و جرح در تهران

جناب آقای مصطفی زارعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر تهران میباشند؛ایشان دارای سابقه قریب به دو دهه میباشند که به صورت تخصصی بر روی دعاوی کیفری، ضرب و جرح، فحاشی، سرقت، کلاهبرداری و قتل کار میکنند. ایشان تا کنون توانسته اند رضایت کثیری از موکلین و مراجعین خود را کسب نموده و در لیست یکی از بهترین وکیل های ضرب و جرح در تهران جای بگیرند.

آدرس: تهران، خیابان سپهبد قرنی، خیابان سمیه غربی، نرسیده به خیابان نجات الهی، پلاک 231، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09123898136

مریم سلیمانی

مریم سلیمانی وکیل ضرب و جرح در تهران

سرکار خانم مریم سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری و دارای دکترای حقوق بین الملل و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دیگر وکیل برتر تهران در زمینه دعاوی ضرب و جرح، قتل، قصاص، کلاهبرداری دارای بیش از صدها پرونده و دعاوی موفق بوده اند.

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم و دوازدهم، پلاک 94، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09121908732


۴ وظیفه وکیل ضرب و جرح در تهران

ارائه مشاوره حقوقی: در صورتی که با پرونده‌های ضرب و جرح مواجه هستید لازم است از بهترین وکیل ضرب و جرح تهران مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل با حقوق قانونی خود در محاکم قضایی آشنایی پیدا کنید. مشاوره حقوقی باعث می‌شود تا از اقدامات غلط دوری کرده و به این شکل از بروز خسارت‌های احتمالی در مراجع قانونی جلوگیری نمایید. در جلسات مشاوره حقوقی لازم است خواسته‌های خود را با وکیل در میان بگذارید و برای اهداف خود راهکارهای مطلوبی را مطالبه کنید.

تشریح مواد قانونی به زبان ساده: مواد قانونی معمولا با پیچیدگی‌های بالای همراه هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا افراد عادی که با پرونده‌های ضرب وجرح مواجه هستند از درک آن‌ها غافل بوده و به همین سبب نتوانند حقوق قانونی خود را در محاکم قضایی تامین نمایند. وکیل به واسطه دانش حقوقی که دارد می‌تواند مسائل پیچیده مربوط به دعاوی ضرب و جرح را برای شما شرح داده و شما را مهیای حضور در دادگاه کند تا به این شکل بتوانید به اهداف خود در خصوص پرونده‌های قضایی برسید.

ارائه دفاعیات در دادگاه و سایر محاکم قضایی: یکی دیگر از وظایفی که بر عهده بهترین وکیل تهران است این می‌باشد که با حضور در دادگاه و ارائه دفاعیات به کمک موکل خود آمده و اهداف او را محقق سازد. این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل برای حضور موفق در دادگاه لازم است از فن بیان قوی و مهارت‌های ارتباطی برخوردار باشد تا بتواند مسائل حقوقی را به خوبی شرح داده و به قاضی پرونده ارتباط موثری را برقرار کند تا به این شکل بتواند منافع موکل خود را تامین کند.

جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده: یکی دیگر از وظایفی که بر عهده متخصص مسائل حقوقی است این می‌باشد که تمامی مدارک و مستنداتی که می‌تواند به موکل در کسب پیروزی و موفقیت در دادگاه کمک کند را جمع آوری کرده و در اختیار دادگاه قرار دهد. گاهی در پرونده‌های ضرب و جرح کسب پیروزی یا شکست وابسته به همین مدارک است و این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که این وظیفه وکیل از اهمیت بالایی در آینده موکل برخوردار است و می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند.

بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل ضرب و جرح در تهران

اینکه بهترین وکیل ضرب و جرح تهران در ازای ارائه خدمات حقوقی از موکل خود چه میزان دستمزد را مطالبه می‌کند به عنوان یکی از دغدغه‌های جدی افراد درگیر در پرونده‌های کیفری مطرح به عنوان اولین نکته در این خصوص لازم است اشاره داشته باشیم که هرگز حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد و نمی‌توان رقم مشخصی را برای آن اعلام نمود بنابراین به عنوان فردی که ناچار به حضور در دادگاه هستید باید این موضوع را به خوبی درک کنید که حق الوکاله هرگز تابع فرمول معین و مشخصی نیست.

عوامل مختلفی می‌تواند بر روی میزان هزینه وکیل تاثیر بگذارد که از جمله مهم‌ترین آنها سابقه و تجربه حقوقدان مورد نظرتان زمانی که برای حل و فصل اختلافات پیش آمده به یک وکیل با سابقه مراجعه می‌کنید توقع دارید که او تمام توان خود را برای کسب پیروزی شما به کار بگیرد اما باید در این خصوص به این موضوع نیز توجه داشته باشید که میزان هزینه‌ای که باید صرف حق الوکاله وکلای با سابقه شود بسیار بیشتر از حق الوکاله وکلای تازه کار و آن دسته از وکلای بی تجربه می‌باشد.

از سوی دیگر پیچیدگی‌های پرونده باعث می‌شود تا بهترین وکیل ضرب و جرح تهران در ازای قبول پرونده‌های کیفری از شما درخواست هزینه بیشتری داشته باشد. باید میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به صورت توافقی با وکیل خود تعیین نمایید برای این کار می‌توانید به دفتر وکیل رفته و از او بخواهید تا پرونده را به دقت مورد بررسی قرار دهد و سپس نظر خود را در خصوص حق الوکال اعلام کند. پس از اعلام از سوی وکیل شما نیز به عنوان موکل می‌توانید در خصوص آن چانه زنی کنید.

هرگز نباید تصور کنید که پرداخت حق الوکاله یک هزینه اضافی در مسیر دادرسی به شمار می‌رود چرا که با شکست در پرونده‌های کیفری به مانند ضرب و جرح خسارت‌های جبران ناپذیری به شما تحمیل می‌گردد که هزینه‌های آن بیشتر از میزان حق الوکاله‌ای است که باید در اختیار وکیل قرار دهید. نباید نگران پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا باشید چرا که در بسیاری از موارد شما می‌توانید با وکیل خود تبادل نظر کرده و حق الوکاله را در چند قسط و در هر بار با مبلغی مشخص در اختیار او قرار دهید.

بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران

کلام آخر

از شما همراهان گرامی بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله سعی کردیم شما را با ویژگی‌ها و مشخصات بهترین وکیل ضرب و جرح تهران آشنا کنیم تا بتوانید در پرونده‌های کیفری با وکلای شاخص و مطرح دیدار کنید. در ادامه به چهار مورد از مهمترین وظایف وکیل کیفری اشاره داشتیم و آنها را مورد بررسی قرار دادیم. کدام یک از موارد پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله در پرونده‌های کیفری رفتیم و آنها را به دقت مورد بررسی و تشریح قرار دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و پیشنهاداتی که در ذهن خود دارید را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا