وکیل

لیست 10بهترین وکیل قرارداد بین المللی در تهران⚖️【سال1403】✔️

گاهی برای فعالیت‌های اقتصادی یا تجاری یا مواردی از این جنس نیاز به تنظیم قرارداد یا فسخ آن دارید. اگر اقدامات لازم را برای تنظیم قراردادهای بین‌المللی به درستی به انجام برسانید احتمال شکست شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. سپردن امورات حقوقی به یک وکیل متخصص باعث می‌شود تا به شیوه‌ای اصولی‌تر برای تنظیم یا فسخ قراردادهای بین المللی اقدام کرده و از بروز خسارت‌های احتمالی در آینده نیز جلوگیری نمایید. باید به سراغ وکلای متخصصی بروید که سال‌های زیادی در زمینه تنظیم قراردادهای بین‌المللی فعالیت داشته و توانسته‌اند تجربیات قابل توجهی را با خود همراه کنند؛ اما یافتن چنین وکلایی همیشه هم ساده به نظر نمی‌رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران

بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران کیست؟

لازم به ذکر است که بهترین وکیل تنظیم قراردادهای بین المللی در تهران شخصی است که دارای تخصص‌های لازم جهت انعقاد قراردادهای مهم در سطح جوامع بین المللی می‌باشد. او تبحر بالایی در زمینه حقوق بین‌الملل و همچنین قواعد تنظیم قراردادهای تجاری خواهد داشت و می‌تواند در این زمینه مشورت‌های قابل اتکایی را به افراد و سازمان‌ها ارائه داده و منافع آنها را در محاکم مختلف تامین نماید.

افراد و شرکت‌هایی که در سطح بین‌المللی مشغول به فعالیت هستند می‌دانند که حضور برترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران در هنگام مذاکره و انعقاد قرارداد می‌تواند از اتلاف سرمایه و هزینه‌های آنها جلوگیری کند. بهترین وکیل بین المللی در تهران بار مثبتی در روحیه شرکت و افراد و مدیران ایجاد می‌کند و از بروز عواقب ناگوار جلوگیری به عمل خواهد آورد.

از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که بهترین وکیل فسخ قرارداد بین‌المللی در تهران سعی می‌کند تا برای اجرای درست قرارداد ضمانت اجرایی در نظر بگیرد. او همچنین با مهارت‌های کلامی خود می‌کوشد تا طرف مقابل را برای امضای قرارداد و عمل کردن به آن ترغیب کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لیست 10 تا از بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سروش سلامیان

سروش سلامیان بهترین وکیل نیاوران

سروش سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری بین‌المللی است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌المللی می‌باشند و بیش از یک دهه سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری، با تخصص در دعاوی ملکی و بازرگانی دارند. سروش سلامیان یکی از با تجربه‌ترین و موفق‌ترین وکلای تهران محسوب می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی بازرگانی شرکت های فعال در حوزه بازرگانی بین المللی
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • بیش از یک دهه سابقه وکالت
 • وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری بین المللی IBA
 • انجام مشاوره حقوقی در ارتباط با انجام تجارت در کشورهای حوزه cis (روسیه و کشور های تاره استقلال یافته) و GCC (کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس)
 • انجام مذاکرات تخصصی تجاری و حقوقی برای تجاری که مایل به فعالیت اقتصادی در خارج از ایران میباشند
 • مشاور حقوقی شرکت های خارجی در ایران
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی و محاوره به زبان روسی
 • تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشور ها
 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدارک تخصصی حمل و نقل و کشتیرانی از انجمن کشتیرانی ایران
 • مدرک داوری از اتاق بازرگانی ایران انجام کلیه خدمات حقوقی

شماره تلفن دفتر وکالت: 02122227551
شماره تماس:
 09121860361


حسین وثوقی حمزه خانلو

حسین وثوقی حمزه خانلو وکیل قرارداد بین المللی در تهران

جناب آقای حسین وثوقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند که به طور تخصصی روی دعاوی بین الملل و امور مربوط به بین الملل مانند تنظیم قرارداد بین الملل کار می کنند. ایشان دارای سابقه کاری عالی و درخشانی در حوزه تخصصی خود دارند و تاکنون مورد رضایت بسیاری از موکلین خود واقع بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان فاطمی، کاخ جنوبی، بن بست 9، ساختمان مهران، واحد 2، طبقه 1

شماره تماس: 09144514865

آرش هاشمی

آرش هاشمی وکیل قرارداد بین المللی در تهران

جناب آقای آرش هاشمی دیگر وکیل ماهر و حرفه ای در تهران می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از یک دهه سابقه فعالیت می باشند. او تجربه و تخصص در حوزه حقوق بین الملل را دارد و موکلین و مراجعین خود را در زمینه قرارداد های بین المللی راهنمایی می کند و در این زمینه دارای بیش از 10 سال سابقه هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان استاد نجات الهی، ساختمان سمیه، پلاک 231، واحد 2

شماره تماس: 09124046492

بهنام واحد

بهنام واحد وکیل قرارداد بین المللی در تهران

جناب آقای بهنام واحد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان در زمینه قرارداد های بین المللی فعالیت می کنند و تاکنون در این زمینه بسیار موفق بوده اند و بسیاری نیز موکلین و مراجعین از ایشان اعلام رضایت داشته اند و توانسته اند به نتیجه مطلوب خود دست یابند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک اکباتان فاز 1، بلوک 5، ورودی 8، طبقه 4، واحد 297A

شماره تماس: 09123380567

میرنورالدین هدایت کوهساره

میرنورالدین هدایت کوهساره وکیل قرارداد بین المللی در تهران

جناب آقای میر نوالدین هدایت، از دیگر وکیل های خوب در تهران هستند. ایشان یکی از وکلای نامدار در تنظیم قراردادهای بین الملل و امور بین الملل می باشند. جناب هدایت اموری در همچون: تجارت بین الملل، تنظیم قرارداد های بین الملل، سرمایه گذاری خارجی و قرارداد های دولتی به موکلین خود کمک و راهنمایی می کنند تا آن ها را به اهداف و خواسته شان سوق دهد.

آدرس دفتر: تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، کوچه عظیمی، پلاک 3، واحد 1

شماره تماس: 09122300946

عبداله هدایتی

عبداله هدایتی وکیل قرارداد بین المللی در تهران

جناب آقای عبداله هدایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران با بیش از 10 سال سابقه و رزومه فوق العاده هستند ایشان در حوزه بین الملل فعالیت دارند و زمینه های فعالیت ایشان تنظیم قرارداد های بین الملل، تدوین، بررسی و تفسیر قرارداد های بین الملل می باشد و با موکلین خود در مورد مفاد قرارداد، حقوق و تعهدات طرفین، ریسک ها، حل اختلافات و مسائل قانونی مرتبط با قرارداد ها صحبت، راهنمایی، کمک و کار می کنند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی جنوبی، خیابان 22 غربی، پلاک 42، واحد 12

شماره تماس: 09121196136


برخی از تصمیمات غلط در انتخاب وکیل قرارداد بین‌المللی تهران

زمانی که برای انتخاب بهترین وکیل قرارداد بین المللی در تهران اقدام می‌کنید باید بدانید که هرگونه تصمیم غلطی که از سوی شما اتخاذ شود در نهایت می‌تواند نتیجه‌اش را بر روی پرونده بگذارد؛ یعنی اگر وکیل مجربی را انتخاب کنید شانس کسب پیروزی شما بیشتر می‌شود و اگر به سراغ وکلای بی تجربه بروید در مدت زمان کمی پشیمان خواهید شد.

از تصمیمات غلطی که می‌توانید در انتخاب وکیل داشته باشید و عواقب آن را نیز در کوتاه مدت ببینید استفاده از وکلای بی تجربه و تازه کار می‌باشد. وکیل شما باید با تجربه باشد و سابقه درخشانی را از خود به جای بگذارد تا به این شکل برای انتخاب او دست پری را داشته و بتوانید رزومه او را مطالعه نموده و به اهداف خود برسید؛ اما وکلای تازه کار حرفی برای گفتن نخواهند داشت.

اینکه وکیل چه هزینه‌ای را در ازای رسیدگی به پرونده‌های شما مطالبه خواهد کرد اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که افراد به دنبال وکلای با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت هستند؛ اما یکی از تصمیمات غلط که از قضا شما را با مشکلات جدی روبرو می‌کند این است که تنها به دستمزد وکلا توجه کنید و از کیفیت آنها غافل شوید و یک وکیل را تنها به دلیل ارزان قیمت بودن به خدمت بگیرید.

می‌توانید درباره دستمزدی که وکلا مطالبه می‌کنند با آنها مذاکره داشته باشید. به طور معمول اگر سابقه وکیلی بالا باشد و تجربیات زیادی را با خود همراه کرده باشد باید به این نکته واقف باشید که بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران در چنین شرایطی از شما دستمزد بیشتری مطالبه می‌کند اما نباید چنین تصور کنید که بالا بودن دستمزد وکیلی به معنای کیفیت بالای او است.

روال حقوقی کار به این صورت است که معمولاً وکلای پایه یک دادگستری به دلیل مجوزهای قانونی که دریافت کرده‌اند می‌توانند در تمامی پرونده‌های حقوقی و کیفری نقش آفرینی کرده و نیازهای متقاضیان را برطرف نمایند؛ اما اگر می‌خواهید نتیجه بهتری بگیرید باید بر اساس تخصص وکلا تصمیم گیری کنید.

می‌دانیم که قراردادهای بین المللی بخش تخصصی از علم حقوق را شامل می‌شوند بنابراین باید به سراغ وکلایی بروید که دارای مهارت‌های ویژه‌ای در این زمینه هستند چرا که در این صورت می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود و پرونده‌تان افزایش دهید. تصمیم غلط شما که می‌تواند عواقبی را نیز برایتان به همراه داشته باشد این است که بدون توجه به تخصص وکلای حرفه‌ای آنها را انتخاب کنید.

بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران

مهمترین مشخصات وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران

توانایی صحبت کردن از مشخصات مهم وکیل قرارداد بین المللی خوب در تهران می‌باشد. وکیل باید بتواند از مهارت‌های کلامی خود استفاده کرده و با موکل و افراد دخیل در پرونده خوب صحبت کند و مسائل حقوقی دعاوی مطرح شده را با آنها در میان بگذارد. این مسئله به طور مستقیم می‌تواند پیشرفت پرونده را در پیش داشته و آن را به سمت موفقیت سوق دهد.

اگر وکیل خوش صحبت باشد و بتواند نکات حقوقی را با لحنی قاطع بیان کند می‌تواند روی قاضی پرونده هم تاثیر گذاشته و به این شکل منافع موکل خود را به دست آورد؛ اما فارغ از فن بیان قوی وکیل لازم است تا به مهارت‌های حقوقی وکیل و میزان تسلط او بر روی قوانین و مقررات نیز توجه ویژه داشته باشید چرا که این مسئله نیز در کسب موفقیت نقش آفرین است.

وکیل باید با دقت در بین قوانین بگردد تا راهکار مناسبی را برای تامین منافع موکل پیدا کند. همچنین اگر مشخص شود که سابقه وکیل درخشان است و او سال‌های زیادی در زمینه‌های مختلف حقوقی و تنظیم قراردادهای بین‌المللی فعالیت داشته می‌توانیم به این نتیجه برسیم که متخصص حقوقی گزینه مناسب برای اعطای وکالت به شمار می‌رود.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل قراردادهای بین‌المللی در تهران باید در کار خود اعتماد به نفس داشته باشد و امورات حقوقی موکلش را در کشورهای مختلف با جدیت دنبال کند. همچنین یکی از مشخصات مهم وکلای حرفه‌ای و معتبر این است که در زمان ارائه دفاعیات دارای کلامی نافذ و تسلط بالایی بر روی جزئیات قوانین هستند.

می‌دانیم که اگر وکیل منظم نباشد و به زمان طرف مقابلش اهمیت ندهد شما به عنوان موکل هرگز نخواهید توانست با او تعامل موفقی را تجربه کنید و اینجاست که همکاری شما با مشکلات جدی روبرو می‌شود.

متخصصین حقوقی به عنوان افراد معتبر و موفق هرگز نباید به گونه‌ای رفتار کنند که آبروی موکل به خطر بیفتد چرا که وکیل رازهای زیادی را از موکل می‌داند که باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشد؛ بنابراین شما باید به سراغ وکلایی بروید که کوشش و تلاش خود را صرف می‌کنند تا از میان راهکارهای مختلف در نهایت بهترین راه حل را به موکل ارائه کنند.

بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران

کلام آخر

ما در سایت برترین وکلا تلاش خود را به کار گرفتیم تا نکات مهمی را در خصوص انتخاب وکلا به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید با استفاده از وکلای نام برده شده مشکلات حقوقی خود را در مدت زمان کمی حل و فصل نمایید. هدف ما از تحریر این مقاله معرفی بهترین وکیل قرارداد بین‌المللی در تهران بود و سعی کردیم مشخصات و ویژگی‌هایی که لازم است چنین وکلایی در اختیار داشته باشند را دهیم. همچنین تصمیمات غلط در استخدام وکلا که ممکن است از سوی شما بروز پیدا کند را نیز تحلیل کردیم. خوشحال می‌شویم اگر نظرات خود را برای ما و سایر مخاطبان بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا