کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل قصاص در تهران ⚖️【سال1403】✔️

وکیل قصاص، وکیل متخصصی است که در زمینه پرونده‌های قصاص دست، پا، چشم، گوش، بینی، زبان، لب، حنجره، مفصل، انگشت و سایر اعضای بدن انسان تخصص دارد. این وکیل باید با قوانین و مقررات مربوط به قصاص، شرایط و مراحل اجرای آن و همچنین رویه قضایی در این زمینه آشنایی کامل داشته باشد. در واقع قصاص به معنی انتقام خون است و یکی از مهمترین مجازات‌های تعیین شده در قانون مجازات اسلامی به شمار می‌رود. در صورتی که به قصاص محکوم شده‌اید لازم است برای تبرئه و تخفیف در مجازات خود از یک وکیل متخصص استفاده کنید. از سوی دیگر اگر قصد قصاص دیگری و احقاق حقوق از دست رفته خود را دارید نیز لازم است به وکلای متخصص برای امورات حقوقی خود مراجعه کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قصاص در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل قصاص در تهران

بهترین وکیل قصاص در تهران کیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل قصاص در تهران لازم است حتماً مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد حقوق و یا مبانی فقه حقوق را در اختیار داشته باشد. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری لازم است مجوزهای مورد نیاز را از کانون وکلای دادگستری کسب کرده باشد. ذکر این نکته ضروری است که وکیل متخصص در زمینه دعاوی قصاص می‌بایست دانش حقوقی کافی و تجربیات بالایی را در اختیار داشته باشد تا به این شکل بتواند برای اثبات ادعاهای موکل خود و یا تبرئه وی تلاش وافری را انجام دهد.

حضور برترین وکیل قصاص در تهران در پرونده‌های قصاص می‌تواند نقش مهمی در موفقیت خواهان یا خوانده پرونده ایفا کند. وکیل قصاص با دانش و تجربه خود می‌تواند به خواهان کمک کند تا حق خود را به دست آورد و از حقوق خوانده نیز در صورت اعتراض به حکم قصاص دفاع کند. می‌دانیم که وکیل قصاص خوب در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری باید مسیرهای مختلف برای حل مشکل را در نظر گرفته و در نهایت بهترین راه حل را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل کیفری در تهران به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قصاص در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای قصاص در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

منا محمدی سام

منا محمدی سام وکیل قصاص در تهران

سرکار خانم منا محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری، دارای بیش از 12 سال سابقه کاری درخشان و ده ها پرونده موفق در دعاوی کیفری، اعم از: قصاص، قتل، کلاهبرداری، جعل، دزدی و فحاشی و توهین هستند که با هوش حقوقی بسیار بالای خود توانسته اند، تعداد زیادی از مراجعین و موکلین خود را راضی نگه دارند.

آدرس دفتر: تهران خیابان بهشتی، ابتدای خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، برج ستاره، پلاک 7، طبقه 10، واحد 36

شماره تلفن: 09124126404

محمد مهاجری

محمد مهاجری وکیل قصاص در تهران

جناب آقای محمد مهاجری، وکیل پایه یک دادگستری از دیگر برترین وکلای تهران هستند که به صورت تخصصی روی پرونده های کیفری موکلان خود مانند: دعاوی کلاهبرداری، قصاص، سرقت، جعل کار میکند و بیش از 90 درصد دعاوی ایشان با موفقیت مواجه بوده است.

آدرس دفتر:تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، ضلع شمال شرقی،پلاک 21، طبقه سوم

شماره تماس: 09108595610

طیبه برزگر

طیبه برزگر وکیل قصاص در تهران

خانم برزگر وکیل پایه یک دادگستری هستند و سابقه کاری عالی 15 ساله و بهترین رزومه را برای خود در دعاوی کیفری،قصاص، کلاهبرداری، دعاوی خانواده و دعاوی املاک، اختلاف در مالکیت رقم زده اند و توانسته اند در سالهای کاری خود و در حوزه تخصصیشان، بهترین هارا برای موکلین خویش رقم بزنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بعد از توانیر، نرسیده به همت، نبش کوچه شفق

شماره تماس: 091222249601

حمیدرضا کاکاوند

حمیرضا کاکاوند وکیل قصاص در تهران

جناب آقای حمیدرضا کاکاوند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با نزدیک به دو دهه فعالیت در حوزه وکالت و حقوق، دارای بهترین سوابق در تخصص خود، یعنی دعاوی کیفری،کلاه برداری، قتل، قصاص، ربا، جعل،دعاوی خانواده و املاک دارا میباشند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه چهارم، واحدهای 7 و 8

شماره تماس: 09121591023

راحله امیری

راحله امیری وکیل قصاص در تهران

سرکار خانم راحله امینی، وکیل پایه یک داگستری و مشاور حقوقی هستند که در کار خود دارای تبحر و صداقت و تجربه میباشند. نام وی همیشه در کنار برترین وکلا های قصاص و دعاوی کیفری بوده و میباشد. ایشان همیشه با دلسوزی تمام و دور از منفعت طلبی شخصی، سعی در حل دعاوی موکلین خود داشته است و در بیش از 90 درصد دعاوی خود نتیجه مطلوب را به مراجعین و موکلین خود هدیه کرده است.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، واحد 4

شماره تماس: 09121113724


۴ نکته مهم که باید درباره هزینه وکیل قصاص تهران بدانید!

حق الوکاله هزینه اضافه نیست: متاسفانه بسیاری از افرادی که دانش حقوقی آنها در سطح پایینی قرار دارد تصور می‌کنند که استخدام بهترین وکیل قصاص در تهران و اعطای وکالت به او یک کار اشتباه و هزینه بر است. این درست است که شما پس از استخدام وکیل لازم است مبلغی را به عنوان حق الوکاله به او پرداخت نمایید اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که هزینه ناشی از شکست در پرونده‌های قصاص به مراتب بیشتر از هزینه‌ای است که شما به عنوان موکل باید به وکیل پرداخت کنید.

حق الوکاله فرمول و مقدار ثابتی ندارد: اگر تصور می‌کنید که تمامی وکلا برای قبول پرونده قصاصی که در اختیار دارید از شما مبلغ ثابتی را درخواست می‌کنند پس سخت در اشتباه هستید. هیچگونه فرمول مشخصی برای محاسبه حق الوکاله وجود ندارد و نمی‌توان مبلغ یکسانی را برای آن در نظر گرفت چرا که در ابتدا لازم است بهترین وکیل تهران پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهد و سپس نظر نهایی‌اش را درباره هزینه مربوط به دستمزد اعلام کند؛ بنابراین باید از چنین تصورات غلطی پرهیز کنید.

پیچیدگی پرونده بر روی حق الوکاله اثر می‌گذارد: پرونده‌های قصاص از نظر میزان پیچیدگی با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال پرونده‌های مربوط به قصاص در زمینه اسید پاشی کاملاً متفاوت از پرونده‌های قصاص در زمینه قتل است. اگر پرونده پیچیده‌ای در اختیار داشته باشید به طور قطع بهترین وکیل قصاص در تهران از شما درخواست حق الوکاله بیشتری را خواهد داشت. برای این کار لازم است تا وکیل در ابتدا پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا میزان پیچیدگی آن برایش عیان و مشخص گردد.

موکل می‌تواند درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن چانه زنی کند: شما به عنوان موکل اگر با مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل موافق نبودید می‌توانید درباره آن چانه زنی کرده و آن را به ایده‌آل‌ها و مبلغ مد نظر خود نزدیک و نزدیک‌تر کنید. به این نکته توجه داشته باشید که مقدار حق الوکاله را می‌توان به صورت توافقی تعیین نمود بنابراین نظر موکل نیز در تعیین و محاسبه مقدار هزینه‌ها موثر خواهد بود و تنها نظر وکیل نمی‌تواند مبلغ نهایی را مشخص کند. این موضوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین وکیل قصاص در تهران

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل قصاص در تهران

ملاقات حضوری با بهترین وکیل قصاص در تهران می‌تواند شناخت شما را از او در حد بالایی قرار دهد چرا که بدون کسب اطلاع در خصوص مهارت‌ها و ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی وکیل نمی‌توانید تعامل موثری با او داشته باشید. پیش از اینکه در جلسات ملاقات حضوری با وکیل حاضر شوید لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی‌های او انجام داده باشید تا به صورت نسبی او را تایید کرده باشید. یکی از اشتباهات رایج این است که افراد بدون ملاقات حضوری با وکیل با او قرارداد امضا می‌کنند.

پیش از اینکه در جلسات ملاقات حضوری حاضر شوید لازم است تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می‌کنید به وکیل در روند رسیدگی به پرونده کمک خواهند کرد را با خود به همراه ببرید. این مسئله را در نظر داشته باشید که همین مدارک و مستندات می‌تواند نقش مهمی در افزایش آگاهی وکیل از پرونده داشته باشد. از سوی دیگر شما می‌توانید تمام سوالات خود در خصوص پرونده را در جلسات ملاقات حضوری مطرح کرده و برای آنها از وکیل پاسخ مطمئن و محکمی را دریافت کنید.

دریافت مشاوره حقوقی می‌تواند سطح اطلاعات شما در خصوص پرونده‌های قصاص را افزایش دهد. بهترین وکیل قصاص در تهران دانش حقوقی بالایی در اختیار دارد و می‌تواند دانش و تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی و متوالی به دست آورده است را از طریق مشاوره حقوقی به موکل خود منتقل نماید. با استفاده از همین جلسات مشاوره حقوقی است که می‌توانید گام‌های بلندی را به سمت کسب پیروزی و موفقیت بردارید؛ اما دقت کنید که مشاوره حقوقی باید از شاخص‌ترین و مطرح‌ترین وکلا دریافت شود.

اگر پس از ملاقات حضوری با وکیل احساس کردید که برای استخدام او مصر می‌باشید لازم است درباره تمامی جزئیات مربوط به همکاری با وکیل توافق کنید. یکی از این جزئیات مهم حق الوکاله و هزینه‌های مربوط به دستمزد وکیل می‌باشد. همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز به آن اشاره داشتیم مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن در بسیاری از پرونده‌های مربوط به قصاص به صورت توافقی تعیین می‌گردد بنابراین مهم است که شما مبلغ آن را با وکیل خود محاسبه کرده و در متن قرارداد ذکر نمایید.

بهترین وکیل قصاص در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از شما مخاطبان عزیز و گرامی که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مشخصات بهترین وکیل قصاص در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید اتهامات وارد شده را رد کرده و یا اینکه ادعای خود را به اثبات برسانید. در ادامه نکات مهمی درباره حق الوکاله بیان کردیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت ملاقات حضوری و مجموعه‌ای از اقدامات که باید در این جلسات انجام شود رفتیم. حالا از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا