کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران ⚖️【سال1403】 ✔️

ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، یکی از مهم‌ترین مواد این قانون است که به رئیس قوه قضائیه اختیار می‌دهد در صورت تشخیص خلاف شرع بودن یک رأی قطعی، آن را نقض و پرونده را برای رسیدگی مجدد به دیوان عالی کشور ارسال کند. این ماده، به عنوان یک سازوکار نظارتی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نقش مهمی در تضمین اجرای عدالت و حقوق اساسی افراد دارد. وکیل به واسطه تبحر و تخصص بالایی که در این زمینه دارد می‌تواند در ارسال دادخواست اعاده دادرسی به رئیس قوه قضاییه نقش موثری داشته باشد و حقوق از دست رفته موکل خود را دنبال نماید؛ اما مهم این است که تحقیقات جامعی در خصوص ویژگی وکلا انجام دهید تا از میان گزینه‌هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند در نهایت شاخص‌ترین آنها را به خدمت بگیرید. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران

بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران کیست؟

درصورتی که رأی قطعی، خلاف شرع بیّن تشخیص داده شود، وکیل ماده ۴۷۷، می‌تواند از این فرصت برای احقاق حقوق موکل خود استفاده کند. بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران تنها در صورتی می‌تواند از این ماده قانونی استفاده کند که تشخیص دهد رای مورد نظر قطعی است و همچنین رای صادر شده خلاف شرع می‌باشد. در این صورت است که او می‌تواند درخواستی مبنی بر اعاده دادرسی به رئیس قوه قضاییه ارائه داده و از درخواست اعاده دادرسی خود در محاکم قضایی دفاع نماید.

بهترین وکیل اعمال ماده ۴۷۷ در تهران شخصی است که از سابقه بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند از تجربیات خود برای پیشبرد اهداف موکل استفاده نماید. برترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران با تخصص و تبحر بالایی که در طی سال‌های متمادی از خود نشان داده است می‌تواند از منافع موکل استفاده کرده و با اعمال این ماده شرایطی را فراهم کند تا عدالت در سطح جامعه حکمفرما شود. بهترین وکیل تهران شخصی است که درک بالایی از خواسته‌های موکل داشته و برای تامین منافع او تلاش می‌کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ماده ۴۷۷ در تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زهره رستگار

زهره رستگار بهترین وکیل ماده477 در تهران

سرکار خانم زهره رستگار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در امور کیفری وکالت می پذیرد. ایشان وکیلی توانا و سرشناس جهت به احقاق رساندن حقوق موکلین خود می باشد چرا که پرونده های پیچیده ای را در مدت زمان کوتاه با ارائه ادله محکمه پسند به دادگاه رای مثبت دادگاه را از ان پرونده خود می کند.

آدرس دفتر: تهران، ستاری جنوب، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک ۴۳۵، طبقه سوم، واحد ۱۱

شماره تماس: 09121722840

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل ماده477 در تهران

سرکار خانم فاطمه میر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی جرایم منافی عفت، مواد مخدر، جرایم اقتصادی، کلاهبرداری، جرایم پولی و بانکی وکالت می پذیرد و همچنین در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. خانم میر با توجه به سابقه وکالت درخشانشان به خوبی در دعاوی کیفری عمل می کنند و با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: : تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد1

شماره تماس: 09123829850

محمد مؤمن زاده

محمد مومن زاده بهترین وکیل ماده477 در تهران

جناب آقای محمد مؤمن زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت حرفه ای به افراد ارائه خدمات می کند و همچنین پرونده های موفقی را در زمینه های همچون مواد مخدر، جرایم اقتصادی، کلاهبرداری و … را در سابقه خود ثبت کرده است. ایشان در حوزه دعاوی کیفری عملکرد بسیار قوی دارد از این رو مراجعین با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، بالاتر از بوستان ساعی، نبش کوچه ساعی دوم، پلاک ۳۷، واحد ۱۳

شماره تماس: 09124464865

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده بهترین وکیل ماده477 در تهران

آقای عباس مقبل زاده وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در امور مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های پیچیده متعددی را در زمینه های کیفری به موفقیت رسانده است. وی جهت بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

شماره تماس: 09352577075

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده بهترین وکیل ماده 477 در تهران

آقای محمد تقی زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، وکیلی توانا و حرفه ای در امور کیفری هستند. ایشان به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و با رعایت قوانین وکالت حق را به حق دار می رساند. از ویژگی های فردی ایشان می توان به صبوری و رازداریشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

شماره تماس: 09121722464


۴ معیار مهم که شما را به وکیل ماده ۴۷۷ در تهران می‌رساند

دانش حقوقی بالا: در واقع بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران شخصی است که از دانش حقوقی بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند از علم خود در جهت تامین منافع موکل و تحقق اهداف او استفاده کند. در نظر داشته باشید که اگر وکیل از دانش حقوقی بالایی برخوردار نباشد ممکن است برخی از تصمیمات غلطی که او اتخاذ می‌کند در نهایت به ضرر موکل تمام شده و او نتواند به خواسته‌های خود در مراجع قضایی دست پیدا کند. همواره در انتخاب وکیل باید دقت ویژه و خاصی به این معیار داشته باشید.

فن بیان قوی: فن بیان یک وکیل به منزله مهارت‌های کلامی او برای ادای دفاعیات موثر در دادگاه می‌باشد. دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما بر کسی پوشیده نیست که همین دانش حقوقی از راه کلام است که جاری می‌شود. از سوی دیگر وکیل می‌تواند از مهارت‌های کلامی خود در جلسات مشاوره حقوقی استفاده کرده و مفاهیم پیچیده مربوط به پرونده را برای موکل خود شرح دهد تا به این شکل اطلاعات موکل در خصوص پرونده افزایش پیدا کرده و به موفقیت نزدیک شود.

پشتکار: یکی دیگر از معیارهای مهم که به شما در استخدام بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران کمک می‌کند پشتکار و جسارت وکیل است. این معیار به شما کمک خواهد کرد تا به وکلایی دست پیدا کنید که به زودی ناامید نمی‌شوند و تا آخرین لحظه برای تحقق اهداف موکل تلاش‌های موثری را انجام خواهند داد. باید به سراغ وکلای شجاع بروید تا منافع شما به طور کامل تامین شود. اگر وکیل فاقد شجاعت باشد در محاکم قضایی نخواهد توانست از موکل خود دفاع جانانه‌ای داشته باشد و همین مسئله باعث بروز خسارت می‌شود.

مهارت‌های ارتباطی: زمانی که با وکیل خود ملاقات می‌کنید لازم است مهارت‌های ارتباطی او را نیز مد نظر قرار داده و با چشمانی باز تصمیم گیری کنید. لازم است وکیلی را برای اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری به خدمت بگیرید که از مهارت‌های ارتباطی بالایی برخوردار باشد. در صورتی که وکیل بتواند رابطه خوبی با موکل خود داشته باشد سهولت بیشتری در انجام کارها به وجود خواهد آمد از سوی دیگر ارتباط موثر میان وکیل و قضات پرونده می‌تواند در مدت زمان کمتری منجر به نتیجه شود.

بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ماده ۴۷۷ در تهران

در صورتی که قصد اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری در خصوص آرای قطعی صادر شده را دارید می‌بایست به طور قطع پیش از هرگونه تصمیم گیری با بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران مشاوره حقوقی داشته باشید و به این شکل تصمیمات خود را سبک و سنگین کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی باعث می‌شود تا از تصمیمات غلط دور بوده و خسارت‌های کمتری به شما اعمال شود. همچنین با مشاوره حقوقی می‌توانید در مدت زمان کمتری به خواسته‌های خود دست پیدا کنید.

بیشتر ما با حقوق قانونی خودمان در خصوص دعاوی مطرح شده آشنایی کاملی نداریم و همین مسئله باعث می‌شود که نتوانیم در مراجع قضایی آنطور که باید از منافع خود دفاع کنیم. یکی از مهمترین مزایای مشاوره حقوقی این است که وکیل به شما کمک خواهد کرد تا حقوق قانونی خود را بشناسید و برای تامین آنها گام‌های بلندی را بردارید. از سوی دیگر اگر با حقوق قانونی خود آشنا باشید به طور قطع اجازه نخواهید داد که سوء رفتارهای دیگری در محاکم قانونی باعث پایمال شدن منافع شما شود.

شما می‌توانید از وکیل مورد نظرتان مشاوره حقوقی دریافت کرده و همچنین تمامی مهارت‌ها و توانمندی‌های او را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در خصوص ادامه همکاری با وی و اعطای وکالت تصمیم گیری نمایید. برای مثال می‌توانید در خصوص پرونده از وکیل خود سوالاتی را بپرسید تا سطح دانش حقوقی و تسلط او بر روی موضوع و دعاوی مطرح شده مشخص شود. همچنین می‌توانید در جلسات مشاوره حقوقی مهارت‌های ارتباطی و کلامی وکیل را نیز مورد ارزیابی قرار دهید تا از انتخاب خود مطمئن شوید.

علاوه بر روش‌هایی مانند مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی شما می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین نیز استفاده کرده و سوالات خود را مطرح نمایید؛ اما پیچیدگی پرونده‌های مربوط به ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری بسیار بالا است و بهتر می‌باشد از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. چرا که در این نوع از مشاوره وکیل به سادگی می‌تواند پرونده را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و مدارک و مستندات مربوط به آن را نیز بررسی کند تا به این شکل نتیجه بهتری برای موکل در دادگاه حاصل شود.

بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران

کلام آخر

از این کتاب پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با بهترین وکیل ماده ۴۷۷ در تهران آشنا کرده و به این شکل شما را راهنمایی کنیم تا برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود از وکلای شاخص و متخصص استفاده کنید. در ادامه به بررسی برخی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل پرداختیم و آنها را تشریح نمودیم. پس از آن و در انتهای مطلب نیز اهمیت و مزایای مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص در زمینه ماده ۴۷۷ را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیاتی که در این خصوص دارید را با ما و سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا