کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران ✔️【سال1403】 ⚖️

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

حمل، مصرف، تولید، قاچاق و… هر گونه مواد مخدر صنعتی و سنتی می تواند فرد را گرفتار مجازات های سنگین کرده و آینده او را به طور جدی تحت تاثیر قرار بدهد. در صورت مواجهه با دعاوی مربوط به مواد مخدر لازم است با یک وکیل مجرب و معتبر ارتباط گرفته و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران به شما این امکان را می دهد که با قدرت در دادگاه حاضر شده و حقوقی قانونی خود را بشناسید و برای تحقق آن ها تلاش کنید.

در واقع برترین وکیل مواد مخدر در تهران همان وکیل پایه یک دادگستری است که تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مواد مخذر دارد و می تواند از حقوق و منافع موکل در دادگاه دفاع کرده و در نهایت او را از اتهامات وارد شده در امان نگه دارد. بیشتر مجازات های در نظر گرفته شده در دعاوی مواد مخدر می تواند به حبس، جرایم نقدی و حتی اعدام منجر شود؛ بنابراین مهم است که با استفاده از تجربیات و سابقه وکیل مواد مخدر خوب در تهران شانس کسب پیروزی را افزایش دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم مواد مخدر وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه نظامی استانها‌
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور – وکالت در حمل ۵۳۵ کیلو تریاک به صورت سازمان یافته ۱۵ کیلو هروئین و احکام افساد‌ فی الارض‌ و صد ها پرونده کلان جرایم مواد مخدر دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

ابوالفضل مهرانفر

ابوالفضل مهرانفر بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

آقای ابوالفضل مهرانفر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 6 سال سابقه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری (مواد مخدر و جرایم اقتصادی)، خانواده، ملکی و … هستند.

تلفن دفتر: 02128638
تلفن همراه: 09127326110
آدرس دفتر: 
تهران، میدان هروی، ابتدای بلوار پناهی نیا، پلاک 174، واحد 6

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای ابوالفضل مهرانفر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

رضا انصاری

رضا انصاری بهترین وکیل مواد مخدر ر تهران

آقای رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمر نشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌ کیفری دارند. وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌ کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد:

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا انصاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127032480
آدرس دفتر:
تهران، سعادت اباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

آذین طالبی

آذین طالبی بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

سرکار خانم آذین طالبی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت حرفه ای در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین ارائه خدمات می کند و همچنین پرونده های متعددی را در حوزه کیفری به ثمر رسانده و برای سهولت روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۷

شماره تماس: 09120403134

محمدمهدی وکیلیان

محمدمهدی وکیلیان بهترین مواد مخدر در تهران

آقای محمدمهدی وکیلیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی خود و رعایت قوانین وکالت در محضر دادگاه دفاعیات لازمه را برای احقاق حقوق موکلین خود ارائه می دهد.

آدرس دفتر: رودهن، خیابان شهید سجادیان، جنب دادگستری، پلاک۵۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۰۷۲۶۷۷

محمدرضا وفائی

محمدرضا وفائی بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

آقای محمدرضا وفائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تهران در دعاوی کیفری با تخصص و تبحر مکفی وکالت می پذیرد. ایشان به چالش های این نوع دعاوی تسلط کامل دارد و با ارائه ادله محکمه پسند در راستای قانون وکالت به احقاق حقوق موکل خود می پردازد. آقای وفائی یکی از وکلا نام دار تهران در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ستارخان، بعد از سه راه تهران ویلا، جنب مسجد المهدی، پلاک ۴۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۸۷۷۹۲

نسیم ولی

نسیم ولی بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

سرکار خانم نسیم ولی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری با هوش حقوقی بالا در زمینه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان وکیلی توانا و پر تلاش در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، ۶۰متری بعثت، روبروی فاز یک فرهنگیان، جنب گالری عینک فدک، پلاک۱۰، زنگ دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۶۱۶۴۱

سیدمسیح وهابی

آقای سیدمسیح وهابی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و سرشناس در زمینه دعاوی کیفری می باشد. ایشان با تخصص و تبحر مکفی در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شود و با مستندات محکمه پسند حق را به حق دار می رساند. قابل ذکر است که ایشان با توجه به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان شهید عسکری، پلاک۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۳۵۰۳


4 وظیفه وکیل مواد مخدر تهران که از توان افراد عادی خارج است!

اعطای مشاوره حقوقی: یکی از مهم ترین وظایفی که بهترین وکیل مواد مخدر در تهران بر عهده دارد این است که تجربیات و دانش حقوقی خود را تا حدودی از طریق مشاوره حقوقی در اختیار شما قرار بدهد تا شاید به این شکل بتوانید تصمیمات عاقلانه تری را در خصوص دعاوی مطرح شده اتخاذ کرده و راه کسب موفقیت را در پیش بگیرید. در صورتی که با اطلاعات جامعی در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی مواد مخدر همراه شوید به طور قطع شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا می کند.

تشریح مباحث حقوقی پیچیده: در نظر داشته باشید که دانش حقوقی افراد عادی جامعه به اندازه ای نیست که بتوانند از جزئیات قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مواد مخدر کسب اطلاع کنند و همین مسئله سبب می شود تا از یک وکیل در این خصوص کمک دریافت کنند. وکیل دارای تخصص بالایی در این زمینه است و می تواند حتی پیچیده ترین مباحث حقوقی مربوط به پرونده را به زبانی ساده برای شما بیان کند. در صورتی که فهم بالاتری از این قوانین داشته باشید شانس پیروزی شما نیز افزایش می یابد.

دفاع از پرونده: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در تهران این است که در جلسات دادگاه حاضر شده و ادله های مربوط به پرونده را ارائه دهد. اگر وکیل در این وظیفه موفق عمل کند می تواند موکل خود را از اتهامات وارده تبرئه کرده و در نهایت حکم پیروزی او را به دست آورد. از سوی دیگر وکیل می تواند با دفاعیات موثر خود در محیط دادگاه در مجازات متهم تخفیف گرفته و از حجم خسارت هایی که ممکن است علیه او وارد شود، کم کند.

تجدید نظر خواهی در خصوص حکم صادر شده: در صورتی که حکم دادگاه بدوی بر علیه متهم وارد شده باشد، وکیل می تواند با تکیه بر تخصص و مهارتی که در این خصوص دارد، درخواست تجدید نظر خواهی داده و شانس موکل را برای کسب پیروزی و رفع اتهام یکبار دیگر امتحان کند. در این شرایط است که وکیل تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با ارائه ادله و مستندات جدید به دادگاه، نظر قضات مربوط به پرونده را جلب کند تا در نهایت در محکمه جدید به نفع موکل رای دهند.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل مواد مخدر در تهران

اگر تمایل به استخدام بهترین وکیل مواد مخدر در تهران داشته باشید به طور قطع به هزینه هایی که ممکن است وکیل در ازای قبول وکالت از شما درخواست کند، نیز فکر می کنید. در واقع تعیین حق الوکاله بخش مهمی از همکاری با یک حقوقدان متخصص به شمار می رود و نقش مهمی در تصمیم گیری های موکل برای ادامه یا قطع همکاری خواهد داشت. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با برخی از اطلاعات مهم در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن آشنا کنیم تا اطلاعات شما افزایش پیدا کند.

اگر به دنبال فرمول مشخصی برای تعیین میزان حق الوکاله و دستمزد وکیل هستید باید به شما بگوییم که در بسیاری از موارد وکلا سعی دارند تا دستمزد خود را به صورت توافقی و از طریق هم فکری با موکل تعیین نمایند؛ بنابراین هرگز نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان هزینه وکیل اعلام کرد. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که وکالت شغل آزاد محسوب می شود و از نظر قانونی نیز منعی برای تعیین توافقی دستمزد و حق الوکاله توسط حقوقدان و موکل وجود ندارد.

پس از اینکه بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را با استفاده از تحقیقات جامع انتخاب کردید لازم است با او در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به توافقات کامل برسید. برای این کار می توانید در دفتر او حاضر شده و پرونده های مربوط به دعاوی مطرح شده را نیز با خود به همراه ببرید. وکیل پس از مطالعه پرونده و نیز مدارک مرتبط با آن است که می تواند نظر قطعی خود را در خصوص حق الوکاله بیان نماید. پس باید این امکان به وکیل داده شود تا پرونده را بررسی کند.

هرگز نباید تصور کنید که حق الوکاله میزان و مقدار ثابت و مقطوعی را دارد و امکان چانه زنی در خصوص آن فراهم نیست. پس از اینکه وکیل نظرش را در خصوص حق الوکاله اعلام کرد، شما می توانید آن را با چانه زنی به ایده آل ها و رقم مدنظرتان نزدیک کنید. از سوی دیگر شیوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می گردد. برای مثال اگر محدودیت های مالی به شما این اجازه را نمی دهد که حق الوکاله را به صورت یکجا پرداخت کنید، می توانید آن را قسط بندی نمایید.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می کنیم از بابت اینکه با صبر و حوصله تا اینجای مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل مواد مخدر در تهران آشنا کنیم تا در صورت بروز مشکلات در این زمینه بتوانید برای تبرئه از اتهامات وارده روی کمک این گزینه ها حساب باز کنید. در ادامه وظایف وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا