خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد ⚖️【سال1403】✔️

خانواده را می توان مهم ترین عضو هر جامعه ای به شمار آورد. اما ممکن در سطح خانواده نیز با اختلافاتی نظیر طلاق، مهریه، نفقه، تقسیم ارث، انحصار وراثت، تمکین و…. رو به رو باشیم. در صورت بروز چنین مشکلاتی تنها می توان با در اختیار داشتن دانش حقوقی لازم مشکلات را حل و فصل نمود. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارت های ناگواری را به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل مجرب و خبره در تمامی دعاوی خانواده می تواند فرد را در رسیدن به مقصود یاری نماید. از این رو، در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل خانواده در یزد بپردازیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در یزد

بهترین وکیل خانواده در یزد کیست؟

تعداد بالای وکلای موجود در شهر یزد باعث شده است تا اعتماد کردن به یکی از آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. از سوی دیگر نتایج مطلوب در دادگاه تنها با مراجعه به وکلای شاخص است که حاصل می شود. باید معیار مناسبی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار داشته باشیم. بهترین وکیل خانواده در یزد دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوزهای لازم را کسب نموده است.

بهترین وکیل خانواده در یزد همواره در تلاش است تا آگاهی خود بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده را در سطح بالایی قرار دهد تا بتواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین را نیز مطالعه می کند تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در یزد تجربیات گران بهایی را در طی سال های متمادی کسب نموده است. تجربیات با ارزش بهترین وکیل یزد به او کمک می کند تا در صورت مواجهه با مشکلات آن ها را با دقت حل و فصل نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یزد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در شهر یزد به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهناز ایت اللهی

مهناز ایت اللهی وکیل خانواده در یزد

سرکار خانم مهناز ایت اللهی وکیل با سابقه و با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، سرپرستی، امور ارث و وراثت فعالیت می کنند. وکیل خانم مهناز ایت اللهی توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری در امور خانواده به سرانجام برساند و موکلین زیادی را از نتیجه پرونده راضی نگهدارد.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع اداری تجاری شقایق، طبقه۱، واحد۴۳۱

شماره تماس: 03536225566

زهرا آخوندی

زهرا آخوندی وکیل خانواده یزد

سرکار خانم زهرا آخوندی وکیل پایه یک دادگستری ر زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، اجرت المثل، ازدواج موقت، طلاق غیابی، طلاق توافقی و .. فعالیت دارند. همچنین ایشان توانسته اند پرونده های موفقی در کارنامه ی کاری خود ثبت کنند.

آدرس: یزد، بلوار شهید دشتی، کوچه ۶۵، طبقه فوقانی، داروخانه دکتر کفیری

شماره تماس: 03538229223

حسین نخعی سرو

حسین نخعی سرو وکیل خانواده یزد

جناب اقای حسین نخعی سرو با مدرک کارشناسی ارشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، کلیه امور خانواده فعالیت دارند. ایشان از بهترین وکلای خانواده می باشند و رزرمه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند.

آدرس: یزد، امامشهر، خیابان سید محمد کاظم یزدی، کوچه ۷۸، پلاک ۱۳

شماره تماس: 03535226468

مجید میرجلیلی

مجید میرجلیلی وکیل خانواده یزد

جناب آقای مجید میرجلیلی وکیل پایه یک دادگستری دریزد، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده اعم از مهریه، طلاق، نفقه، حضانت و … می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس: یزد، شهرک شهید صدوقی، خیابان معلم، پلاک ۷۳

شماره تماس: 03535211662

الهام کابلی

الهام کابلی وکیل خانواده یزد

سرکار خانم الهام کابلی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در یزد می باشد، ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده یزد می باشند که توانسته است در طول وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده همچنین با دانش حقوقی بالا و تجربه ای که در زمنه حل دعاوی طلاق، مهریه۷ نفقه۷ حضانت دارند تا کنون موکلان زیادی را جذب خود کرده است.

آدرس: یزد، مجتع شقایق، طبقه۲ ،واحد۷

شماره تماس: 03536227666


نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل خانواده در یزد

لازم است موکل در ازای انجام امورات حقوقی نظیر تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه قضایی، ارائه دفاعیات به قضات مربوطه و… دستمزدی را به بهترین وکیل خانواده در یزد پرداخت نماید. دستمزد وکیل را در اصطلاح حق الوکاله می نامند. لازم به ذکر است که دستمزد وکیل به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد و عوامل مختلفی در میزان آن تاثیر گذار است. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده باشد، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و پرداخت می شود.

در ابتدا لازم است با معیارهای انتخاب وکیل آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید با استناد به هر یک از آن ها، مهارت و توانایی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید. تنها در این صورت است که می توانید به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه های ممکن دسترسی پیدا کنید. پس از کسب اطمینان از وکیل مورد نظر می بایست جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی ترتیب بدهید. در این جلسه موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و صحبت هایی نیز در خصوص حق الوکاله به میان خواهد آمد.

باید دقت داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در یزد نیز به مانند میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین طرفین تعیین می شود. نباید به اشتباه تصور شود که موکل ملزم است در همان ابتدای امضای قرارداد، تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد وکیل را به صورت یکجا پرداخت نماید. به طور معمول میزان حق الوکاله در دو قسط در اختیار وکیل قرار می گیرد. قسط اول که شامل نیمی از هزینه وکیل خواهد شد در ابتدای امضای قرارداد و مابقی آن پس از پایان همکاری با وکیل تسویه می گردد.

البته هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند زمان پرداخت را با وکیل در میان بگذارد و در نهایت با او به توافق برسد. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که شکست در یک پرونده به هیچ عنوان باعث کسر شده حق الوکاله نمی شود و در صورت پیروزی یا شکست در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی لازم است تمامی هزینه وکیل را به طور کامل پرداخت نماید. همچنین لازم است در صورت توافق بین طرفین، قراردادی نیز به امضا برسد تا از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کند.

بهترین وکیل خانواده در یزد

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل خانواده در یزد می رساند

شهرت وکیل: با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توانید وکلای مشهور در شهر یزد را شناسایی کرده و برای استخدام آن ها اقدام نمایید. در واقع شهرت یک وکیل به میزان زیادی از مهارت و تجربیات او در کسب نتایج مطلوب سرچشمه می گیرد. البته همه روزه در فضای مجازی و تلویزیون با تبلیغات پر رنگ و لعاب از وکلای مختلف رو به رو می شویم که هرگز نباید آن ها را به منزله شهرت وکیل مورد نظر به شمار آورد. این تبلیغات تنها برای بازارگرمی و بازاریابی تهیه شده و جدای از شهرت وکیل است.

سابقه وکیل: در واقع لازم است در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در یزد، به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در بین همکاران خود دارای بیشترین سابقه هستند. سابقه یک وکیل خبره و مجرب بازگو کننده میزان تجربیاتی است که او در طی سال های متمادی فعالیت در زمینه حقوق به دست آورده است. در صورت مواجهه با مشکلات در دعاوی خانواده، وکیل می تواند از تجربیات خود کمک گرفته و پرونده را به مسیر درستی هدایت کند.

فن بیان وکیل: لازم است در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در یزد توجه ویژه ای بر روی فن بیان او به عنوان یک معیار مهم داشته باشید. در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک می بینید می توانید مهم ترین ویژگی های وکیل از جمله فن بیان و قدرت نفوذ کلام او را تحت رصد قرار دهید تا در نهایت از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید. تحصیلات و تخصص وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما فن بیان را می توان مهم ترین سلاح یک حقوقدان برای کسب پیروزی در دادگاه به شمار آورد.

بهترین وکیل خانواده در یزد

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در یزد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب را بررسی و انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل خانواده به شما ارائه دهیم و در انتهای مطلب نیز به بررسی سه معیار مهم در انتخاب وکیل خانواده پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =

دکمه بازگشت به بالا