ملکیوکیل

لیست 10 ا از بهترین وکیل ملکی در یزد ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است در یک پرونده ملکی کاملا حق با شما باشد اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی نتوانید در محاکم قضایی به موفقیت برسید و دسترسی مجدد به حقوق قانونی تان غیر ممکن شود. در چنین شرایطی بیش از هر زمان دیگری مراجعه به یک وکیل برای دریافت مشاوره حقوقی و یا استخدام وی الزامی به نظر می رسد. وکیل قادر است با اتکا به سابقه و تخصص خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد و او را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در یزد آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در یزد

بهترین وکیل ملکی در یزد کیست؟

تعدد وکلا موقعیتی را فراهم کرده است تا انتخاب تنها یک گزینه از میان انبوه حقوقدانان موجود قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال آن که توانایی و مهارت های یک وکیل نقش موثری در کسب پیروزی در محاکم قضایی دارد. از سوی دیگر پیچیدگی و حساسیت پرونده های موجود بر این دغدغه می افزاید. بهترین وکیل ملکی در یزد دانش آموخته یکی از معتبر ترین دانشگاه های سطح کشور است. او با تحصیلات خود در رشته حقوق، مجوز حضور در محاکم قضایی جهت رسیدگی به پرونده ملکی را به دست آورده است.

بهترین وکیل ملکی در یزد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و از سوی دیگر همواره در تلاش است تا آخرین تغییرات قوانین را تحت رصد قرار داده تا علم خود را به روز نگه دارد. تجربیات بهترین وکیل یزد به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با پیچیدگی و مشکلات در مسیر پرونده بتواند آن ها را با دقت و سرعت بالا حل و فصل نموده و به موفقیت دست پیدا کند. در واقع تجربه یک وکیل نقش تعیین کننده ای در ثمر بخش بودن پرونده دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

حبیب آئین

حبیب آئین وکیل ملکی در یزد

جناب اقای حبیب آئین وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از وکلای موفق در شهر یزد مشغول به فعالیت است. آقای حبیب آئین در زمینه های ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره در حال فعالیت می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در شهر یزد معروف شده است.

آدرس دفتر: یزد، خیابان مطهری، کوچه بکایی، پلاک16،طبقه 2

شماره دفتر:09125333760

حسین آخوندی

حسین آخوندی وکیل ملکی در یزد

جناب آقای حسین آخوندی وکیل پایه یک دادگستری، و مشاور حقوقی در شهر یزد می باشد. با سالها تجربه در حوزه ی وکالت و موفق در پرونده ها توانسته از رقبای خود پیشی بگیرد. ایشان همچنین در زمینه ها ی کیفری، ملکی، تجاری، حقوقی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: یزد، بلوتر طالقانی، کوچه شهید دایی، بن بست اول، طبقه فوقانی، بانک کشاورزی، پلاک 256

تلفن تماس: 09133567970

علی آدینه

علی آدینه  وکیل ملکی در یزد

جناب آقای علی ادینه وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر یزد می باشد. آقای ادینه با تلاش و کوششی که در پرونده های وکالتی خود دارد تنها هدفش را که جلب رضایت موکلینش می باشد را به دست می آورد.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه 4، واحد 13

شماره دفتر:09153154598

اعظم بیده نژاد

اعظم بیده نژاد وکیل ملکی در یزد

سرکار خانم اعظم بیده نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بیده نژاد متخصص در دعاوی حقوقی و ملک و املاک هستند. همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه ابطال سند رسمی، اجرای ثبت ملک، توقیف عملیات اجرایی ملک در مراحل مختلف، خریدوفروش ملک و … داشته اند.

آدرس دفتر: یزد، بلوار طالقانی، کوچه شهید زمانی، پلاک ۱۶

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۷۳۹۰۶۸

لیدا بهراد

لیدا بهراد وکیل ملکی در یزد

سرکار خانم لیدا بهراد یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه هستند. همچنین مشاور حقوقی نیز هستند. خانم بهراد تخصص ویژه ای در دعاوی ملک و املاک دارند که این تخصص باعث شده تا سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: یزد، خیابان شهید مطهری، کوچه شهید سید حسین بکایی، کوچه شهید خویشداری، پلاک ۵۸

تلفن تماس: ۰۹۱۳۵۱۹۴۶۰۰

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ملکی یزد میرساند!

متاسفانه بسیاری از افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری در دادگاه بر این تصور غلط پا فشاری می کنند که چون در دعاوی مطرح شده حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست و خودشان می توانند حقوق پایمال شده را مجددا به دست آورند. حال آن که دعاوی ملکی از پیچیدگی بالایی برخوردار است و در صورت عدم مراجعه به بهترین وکیل ملکی در یزد این امکان وجود دارد که بر اثر کوچک ترین اقدام غلط فرد، خسارت های جبران ناپذیری به او تحمیل شود.

برای دسترسی به وکلای شاخص و مطرح، معیارهایی وجود دارد که می توانید با دنبال کردن آن ها به گزینه مطلوب دست پیدا کنید. در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد:

تخصص وکیل: در واقع بازدهی هر کدام از وکلا در برخی از دعاوی مطرح شده در دادگاه بیشتر است. برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه لازم است در ابتدا موضوع پرونده ملکی خود را در نظر گرفته و با توجه به آن به دنبال آن دسته از وکلا باشید که متخصص حل و فصل موضوعات مربوط به پرونده شما هستند. این اقدام باعث می شود تا شانس کسب موفقیت در دادگاه برای فرد به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

سابقه وکیل: لازم است در انتخاب بهترین وکیل ملکی در یزد همواره دقت ویژه ای بر روی سابقه وی داشته باشید. متاسفانه بسیاری از افراد دخیل در یک پرونده، میزان سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه می گیرند. ممکن است یک وکیل در عین جوانی سابقه بالایی در رسیدگی به پرونده های ملکی داشته باشد. در واقع سابقه وکیل ملکی بیانگر میزان تجربیاتی است که او در طی سال های متمادی کسب نموده است. این تجربیات گران بها نقش موثری در کسب موفقیت در پرونده دارد.

فن بیان وکیل: یکی از معیارهای مهم در انتخاب و استخدام بهترین وکیل ملکی در یزد، میزان برخورداری وی از فن بیان است. شما می توانید در جلساتی که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک می بینید به فن بیان و قدرت نفوذ کلام وی توجه داشته باشید. در واقع فن بیان یک وکیل را می توان به عنوان مهم ترین سلاح او برای نبرد در میدان دادگاه در نظر گرفت.

بهترین وکیل ملکی در یزد

در ملاقات حضوری با وکیل ملکی یزد چه کنیم؟

در ابتدا لازم است با در نظر گرفتن معیارهایی که در بالا به شرح آن ها پرداختیم، بهترین وکیل ملکی در یزد را انتخاب نمایید. زمانی که از انتخاب خود اطمینان حاصل کردید می بایست با دفتر وکیل مورد نظر تماس کرده و پس از مطرح کردن خواسته های خود از وکیل مورد نظر برای ملاقات حضوری وقت بخواهید. وکیل و موکل ملزم هستند در زمان تعیین شده در محل قرار حضور پیدا کرده و زمان شناس بودن خود را به اثبات برسانند. در این جلسات می بایست موکل خواسته های خود را به طور دقیق مطرح نماید.

در این جلسات وکیل با شنیدن صحبت های موکل از مهم ترین اهداف او در خصوص پرونده اطلاع حاصل می کند. وکیل با مطالعه جوانب مختلف پرونده نظر خود را در خصوص تمایل یا عدم تمایل برای ادامه همکاری اعلام می دارد. در این مرحله لازم است دو طرف در خصوص مبلغ دستمزد وکیل و نیز نحوه و زمان پرداخت آن به توافق برسند. دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و از این رو، میزان هزینه وکیل بر اساس توافقی تعیین می گردد که دو طرف به آن دست پیدا می کنند.

پس از تبادل نظر در خصوص پرونده و کسب تکلیف از بهترین وکیل ملکی در یزد لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. دقت داشته باشید که امضای چنین قراردادی الزامی است. چرا که تعهدات دو طرف به دقت در آن درج می شود و از بروز اختلافات در آینده جلوگیری به عمل می آید. همچنین لازم است نحوه پرداخت حق الوکاله از سوی موکل در قرارداد قید شود. لازم به ذکر است که در صورت عدم تعیین حق الوکاله در ابتدای همکاری، مبلغ آن بر اساس تعرفه وکالت پرداخت می شود.

بهترین وکیل ملکی در یزد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در حد توان خود شما را با نام، مشخصات، ویژگی و تخصص بهترین وکیل ملکی در یزد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به مطلوب ترین گزینه های موجود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه معیار مهم در انتخاب وکیل ملکی را به شما ارائه دهیم و در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که انجام آن ها در ملاقات حضوری الزامی به نظر می رسد. اکنون از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا