وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در یزد ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】✔️

بر کسی پوشیده نیست که حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. چرا که هر گونه عدم اطلاع از قوانین می تواند عواقب ناگواری را به همراه داشته باشد. در این بین بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای رسیدگی به پرونده های خود از یک وکیل مجرب و توانا استفاده کنند. برای عده ای دیگر جنسیت وکیل مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در یزد آشنا کنیم. در صورت لزم می توانید با بررسی گزینه های موجود بهترین تصمیم را برای آینده خود اتخاذ نمایید. پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در یزد

بهترین وکیل زن در یزد کیست؟

تعدد وکلای زن در شهر یزد باعث شده است تا انتخاب یک وکیل از میان حقوقدانان موجود قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مشخصی در اختیار نداشته باشیم قادر نخواهیم بود که توانایی و مهارت گزینه های شاخص را ارزیابی کنیم و در نتیجه از انتخاب مطرح ترین ها باز خواهیم ماند. بهترین وکیل زن در یزد دانش آموخته یکی از مطرح ترین و شاخص ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل زن در یزد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجربیات گران بهایی را در طی سال ها حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری به دست آورده است. بهترین وکیل یزد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مطرح شده دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل زن در یزد همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علاوه بر اینکه علم خود را به روز نگه می دارد، بتواند دانش حقوقی خود را افزایش دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در یزد را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن خبره در زمینه پرونده های مختلف در یزد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

مینا مظلوم

مینا مظلوم وکیل زن در یزد

سرکار خانم مینا مظلوم دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق یکی وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. حقوقدان مینا مظلوم از بهترین وکلای خانواده می باشند و از رزرمه کاری خوبی برخوردار هستند.

آدرس: یزد، چهارراه فرهنگیان، مجتمع سبحان،طبقه اول، واحد۱۴

شماره تماس: 03537263937

فرخنده مرادی آزانی

فرخنده مرادی آزانی وکیل زن در یزد

سرکار خانم فرخنده مرادی آزانی وکیل و مشاور پایه یک هستند. ایشان در امور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین وکیل فرخنده مرادی آزانی دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی دارند.

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب دارایی ارزش افزوده، کوچه۴۲ ،پلاک۱۱

شماره تماس: 03537280457

هما میرحسینی

هما میرحسینی وکیل زن در یزد

سرکار خانم هما میرحسینی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور مختلف حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده وکالت می کنند. حقوقدان هما میرحسینی یشتر پرونده های خود را از بین دعاوی خانواده انتخاب کرده و سابقه ی بسیار درخشانی در این باره دارند.

آدرس: یزد، خیلبان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ۳، واحد ۲۰

شماره تماس: 03536272077

فاطمه فخار تازه یزدی

فاطمه فخار تازه یزدی وکیل زن در یزد

سرکار خانم فاطمه فخار تازه یزدی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی می باشند، این وکیل در زمینه های کیفری و حقوقی تخصص دارد، سابقه کار این وکیل بیش از7 سال می باشد و طول این مدت پرونده های بیشماری را حل و فصل کرده و به یکی از بهترین وکلای زن در یزد شناخته شده است.

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه حسین نقش، دومین ساختمان سمت چپ، طبقه اول، پلاک۴

شماره تماس: 03536221111

زهرا عبداللهی

زهرا عبداللهی وکیل زن در یزد

سرکار خانم زهرا عبداللهی وکیل با سابقه و با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل زهرا عبداللهی توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری در امور کیفری و حقوقی به سرانجام برساند و موکلین زیادی را از نتیجه پرونده خرسند کنند.

آدرس: یزد، صفائیه، بلوار شهید قندی، خیابان معراج ،کوچه معراج ۱۱

شماره تماس: 09134473190


سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل زن در یزد

همواره ممکن است در زندگی با مشکلاتی رو به رو شویم که حل و فصل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی ممکن نیست. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و از آنجایی که عموم مردم جامعه از سواد حقوقی محروم هستند، استخدام بهترین وکیل زن در یزد و استفاده از تجربیات او الزامی به نظر می رسد. اما افراد همواره در انتخاب وکلا دست به انجام اشتباهاتی می زنند که در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره خواهیم داشت:

بسیاری از افراد به دلیل تصوری که از بالا بودن هزینه استخدام وکیل در نظر دارند از استخدام بهترین ها صرف نظر می کنند. در ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه استخدام وکلا چندان هم زیاد نیست. در واقع بسیاری از وکلای شاخص هستند که حاضرند با دریافت دستمزدی معقولانه وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار بگیرند. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه شکست در یک پرونده مطرح شده در دادگاه به مراتب بیشتر از حق الوکاله وکیل مورد نظر است.

جنسیت وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. در واقع وکالت از آن جمله مشاغلی است که زن بودن و یا مرد بودن هیچ تاثیری بر میزان توانایی ارائه خدمات از سوی وکیل ندارد. تنها تفاوت میان وکلای زن و مرد به سلیقه شما باز می گردد. اگر تمایل به استخدام بهترین وکیل زن در یزد دارید لازم است در ابتدا تمامی معیارهای انتخاب وکیل را در نظر گرفته تا در نهایت بتوانید از میان گزینه های موجود به شاخص ترین و مطرح ترین آن ها دسترسی داشته باشید و او را به خدمت بگیرید.

از سابقه یک وکیل می توان به میزان تجربه ای که او در طی سال های متمادی بر اثر فعالیت حقوقی کسب کرده است، پی برد. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که سن و سال یک وکیل به منزله سابقه بالای او در زمینه حقوق و مسائل مربوط به آن است. در واقع بسیاری از وکلای مسن حضور دارند که تجربه کمی در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دارند و چه بسا بسیاری از وکلای جوان باشند که در عین کم سن و سال بودن از تجربیات قابل تاملی در این خصوص برخوردار هستند.

بهترین وکیل زن در یزد

مزایای مراجعه به وکیل زن در یزد

اکنون سوالی که مطرح می شود این است که تفاوت میان وکلای زن و مرد در چیست؟ همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم مراجعه به یک وکیل زن و یا مرد تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و تنها کافی است که از میان گزینه های موجود به دنبال شاخص ترین آن ها باشید. با این حال بسیاری از ویژگی ها وجود دارد که جزو مزایای مراجعه به بهترین وکیل زن در یزد به شمار می آید. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین مزیت های استفاده از وکلای زن اشاره کنیم:

درک موکل: بر کسی پوشیده نیست که وکلای زن درک بهتری از وضعیت موکل دارند و به دلیل ویژگی های غریزی که خدا در اختیار آن ها قرار داده است بهتر می توانند از درونیات موکل خود اطلاع حاصل نمایند. نباید از این نکته غافل شویم که موکل احساس راحتی بیشتری با بهترین وکیل زن در یزد دارد و می تواند با خیال آسوده تری وکیل را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد. همین موضوع باعث خواهد شد تا روند رسیدگی به پرونده با دقت بالاتری انجام شده و دسترسی به نتیجه ساده تر باشد.

فن بیان قوی: اگر چه نمی توان به طور قاطع بیان کرد اما به طور معمول این گونه است که فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد بیشتر است. دانش و تحصیلات یک وکیل به هر اندازه که در سطح بالایی قرار داشته باشد باز هم برای کسب پیروزی در محاکم قضایی کافی نیست و حلقه گمشده موفقیت در پرونده ها، فن بیان وکیل مورد نظر است. چرا که همواره دانش از راه کلام است که جاری می گردد و لازم است در ملاقات حضوری با وکیل به فن بیان او توجه نمایید.

قدرت برقراری ارتباط: یکی دیگر از ویژگی های که در وکلای زن قابل مشاهده است، فدرت برقراری ارتباط وکیل مورد نظر می باشد. به طور معمول، وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد با سهولت بیشتری می توانند با موکل خود ارتباط بگیرند. ارتباط موثر بین وکیل و موکل امکانی را فراهم می آورد که اطمینان و اعتماد بیشتری میان طرفین به وجود آمده و کسب نتیجه مطلوب در دسترس به نظر برسد. لازم است وکیل برای برقراری ارتباط با موکل اندکی با اصول روان شناسی آشنایی داشته باشد.

بهترین وکیل زن در یزد

کلام آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا آن جایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در یزد آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید در کمترین زمان به گزینه های مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز به مزیت های استفاده از وکلای زن اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا