خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تمکین در تهران ⚖️【سال1403】 ✔️

در زمان جاری شدن نکاح بین زن و مرد آنها در قبال یکدیگر دارای حقوق و تعهداتی می‌شوند. یکی از مهم‌ترین تعهدات زن در قبال شوهر این است که از او تمکین داشته و از شوهر خود تبعیت نماید. در صورتی که زن از این وظیفه سرپیچی نماید مرد می‌تواند علیه او در دادگاه طرح دعوی نموده و حقوق از دست رفته خود را مطالبه کند. برای اقامه دعاوی تمکین و نیز دفاع از حقوق خود در دادگاه‌های مربوط به پرونده‌های تمکین لازم است از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید تا به این شکل با دانش حقوقی و تجربه‌ای که در اختیار دارد جلوی پایمال شدن حقوق قانونی شما را بگیرد. لازم است در این باره تحقیقات جامعی را انجام داده تا به سراغ ماهرترین و توانمندترین وکلا بروید. در این مقاله از سایت برترین وکلا سعی داریم به معرفی بهترین وکیل تمکین در تهران بپردازیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تمکین در تهران

بهترین وکیل تمکین در تهران کیست؟

تمکین شامل تمکین عام و خاص می‌شود. تمکین عام به معنی قبول ریاست مرد بر کانون خانواده و نیز اقامت در خانه‌ای است که مرد آن را برای زندگی مشترک تعیین کرده است. از سوی دیگر تمکین خاص مربوط به تبعیت زن در مسائل زناشویی از شوهر می‌باشد. شکست زن درد حاوی تمکین می‌تواند او را از دریافت نفقه محروم کرده و ناشزه بودن او را به اثبات برساند. بهترین وکیل تمکین در تهران به مرد یا زن کمک خواهد کرد تا در دعاوی مطرح شده به درستی از حقوق خود دفاع کرده و اجازه پایمال شدن آن را ندهند.

برترین وکیل تمکین در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند حضور موفقی در دادگاه داشته و در مسائل خانوادگی از حقوق موکل خود دفاع نماید. او به جمع آوری مدارک و مستنداتی مشغول خواهد شد که به او در اثبات حقوق از دست رفته موکل کمک زیادی داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در تهران با دانش حقوقی و تجربه بالایی که در اختیار دارد می‌تواند با قاضی و طرف‌های دیگر پرونده مذاکره کرده و آنها را متقاعد سازد تا به نفع موکل رای را صادر نمایند. او همواره به دنبال رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تمکین در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تمکین در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی بهترین وکیل تمکین در تهران

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم . اخذ ویزای شینگن کشور های آلمان، سوییس و انگلستان به صورت کاملا قانونی.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
  • الزام به تنظیم سند
  • دادخواست،تنظیم لوایح
  • شکوائیه طلاق توافقی
  • آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

تلفن دفتر: 02144139141
تلفن همراه: 09123057975 – 09124963596

روح اله کریمی

روح اله کریمی بهترین وکیل تمکین در تهران

آقای روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی توانا در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارد. ایشان پرونده های پیچیده ای همچون تمکین، نفقه، مهریه و … را به نتایج مطلوب رسانده است. وی با فن بیان شیوا در محضر دادگاه از موکلین خود دفاعیات لازمه را انجام می دهد.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 09909390217

اصغر احسانی

اصغر احسانی بهترین وکیل تمکین در تهران

آقای اصغر احسانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با توانایی های والایی که دارد در تهران یکی از وکلا نام دار دعاوی خانواده می باشد. ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی تمکین وکالت می پذیرد و افراد را در امور حقوقی ،کیففری ،خانواده و ملکی راهنمایی می کند و همچنین سابقه درخشان ایشان باعث شده تا مراجعین با سهولت خاطر به وی اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: تهران، اسلام شهر، خیابان باغ فیض، کوچه شهید حسین پور ،پلاک۷۳، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۵۲۱۲۷

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی بهترین وکیل تمکین در تهران

آقای مجتبی محمدی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی مکفی و تبحر لازمه در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه مهریه، تمکین ،نفقه و .. با موفقیت پشت سر گذاشته است وی برای بهبود روند پرونده با جمع آوری ادله محکمه پسند در محضر دادگاه حضور پیدا می کند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، کوچه علی اکبر، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 09121212133

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده بهترین وکیل تمکین در تهران

آقای محمد تقی زاده وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت به درستی و در راستای قوانین وکالت به افراد مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی وی می توان به صبوری و رازداری اشاره کرد چرا که همین امر مسبب اعطای وکالت متعدد مراجعین به او می باشد و همچنین ایشان با نفوذ کلام و دانش حقوقی خود پرونده های عهده دار را به موفقیت می رساند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم

شماره تماس: 09121722464

زهره رستگار

زهره رستگار بهترین وکیل تمکین در تهران

سرکار خانم زهره رستگار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در حوزه های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی وکالت می پذیرد. خانم رستگار با پشتکار قوی و تبحر مکفی در زمینه خانواده توانسته جز وکلا نام دار بانو در تهران باشد و همچین پرونده های مهم و متعددی همچون تمکین، حضانت فرزند، مهریه و .. را با موفقیت به اتمام برساند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2

شماره تماس: 09121722840

هدی فرخی

هدی فرخی بهترین وکیل تمکین در تهران

خانم هدی فرخی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه های مختلف حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به افراد در خصوص پرونده هایشان بسته به سختی نوع پرونده مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعین خود اعلام می کند.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

یاس رضائی رودسری

یاس رضائی رودسری بهترین وکیل تمکین در تهران

سرکار خانم یاس رضائی رودسری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل تمکین تهران می بشد،این وکیل تبحر و دانش بالایی در زمینه حل دعاوی تمکین دارد که توانسته تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام برساند و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: خیابان پاسداران، خیابان غیاثوند، کوچه پور عباس، بن بست گلبو، پلاک۴

شماره تماس: 09128990256


۴ اشتباه مهلک در انتخاب وکیل تمکین در تهران

انتخاب شتاب زده وکیل: یکی از اشتباهات مهلکی که ممکن است در انتخاب بهترین وکیل تمکین در تهران با آن مواجه شوید این است که به دلیل آنکه زمان کمی در اختیار دارید درباره مهارت و توانایی وکیل خود تحقیق نکرده و شتاب زده تصمیم دقت داشته باشید که تنها شما با وکلای شاخص است که می‌توانید به اهداف خود در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی دست پیدا کنید. پس هر چقدر هم که زمان کمی در اختیار دارید باز هم باید با چشمانی باز و دیدی جامع درباره استخدام وکیل تصمیم بگیرید

انتخاب وکیل بدون توجه به تخصص او: برای اینکه به نتایج بهتری در دادگاه‌های خانواده دست پیدا کنید حتماً باید به سراغ وکلای متخصص بروید. میزان تسلط وکلای متخصص بر روی مسائل مربوطه بیشتر است و آنها می‌توانند راهکارهای موثرتری را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهند. به طور معمول وکیل با قبول پرونده‌های مختلف و نیز تحصیل در رشته مربوطه به شکل گیری تخصص خود کمک خواهد کرد؛ بنابراین پیش از هرگونه تصمیم گیری باید به تخصص وکیل توجه داشته باشید.

انتخاب وکیل بر اساس مقدار حق الوکاله: ممکن است پس از مراجعه به بهترین وکیل تمکین در تهران با این حقیقت روبرو شوید که هر یک از وکلا ممکن است پس از بررسی پرونده از شما درخواست مبلغ مشخصی به عنوان حق الوکاله داشته باشند. نباید محدودیت‌های مالی باعث شود تا شما در انتخاب وکیل تنها به میزان هزینه و دستمزد او توجه داشته باشید. از سوی دیگر هرگز نباید تصور کنید که اگر دستمزد وکیلی بالا و هنگفت باشد پس توانمندی و مهارت او نیز به همان اندازه در سطح بالایی قرار دارد.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: جنسیت یک وکیل نقش موثری در تصمیم گیری شما دارد و به نوعی به سلیقه شما باز می‌گردد از این رو برخی از افراد تمایل دارند به طور قطع از وکلای خانم یا آقا برای رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی تمکین استفاده کنند اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید چه معیارهای دیگری نیز در این مسیر وجود دارد و تنها نباید جنسیت یک وکیل را برای تصمیم گیری خود لحاظ کنید. تحقیقاتی که درباره مهارت و توانمندی وکیل انجام می‌دهید در این زمینه موثر است.

بهترین وکیل تمکین در تهران

تعرفه حق الوکاله وکیل تمکین در تهران

دعاوی تمکین را می‌توان یکی از مهمترین پرونده‌های خانوادگی به شمار آورد که هر ساله تعداد زیادی از پرونده‌های مفتوحه در محاکم قضایی به آن اختصاص پیدا در صورتی که برای رسیدگی به دعاوی تمکین از بهترین وکیل تهران استفاده نکنید ممکن است با خسارت‌های جبران ناپذیری روبرو شوید و نتوانید به حقوق قانونی خود دست پیدا کنید. شکست در این دعاوی مرد را ملزم می‌کند تا تمامی حقوق مالی زن در خصوص نفقه را به او پرداخت کرده و حتی زن برای طلاق دلایل محکم پسندی پیدا کند.

اما برخی از محدودیت‌های مالی که در این باره وجود دارد باعث می‌شود تا افراد به دنبال راهی باشند تا از تعرفه و حق الوکاله وکلای مختلف کسب اطلاع کنند. در ابتدا لازم است به این نکته تاکید داشته باشیم که حق الوکاله هرگز مقدار ثابتی ندارد؛ یعنی نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای رسیدگی به دعاوی تمکین در نظر گرفت. وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون دست او را برای تعیین حق الوکاله به صورت توافقی باز می‌گذارد. از سوی دیگر می‌دانیم که عوامل مختلفی بر روی حق الوکاله وکیل اثر می‌گذارد.

برای مثال میزان پیچیدگی پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی بر روی حق الوکاله بهترین وکیل نشوز در تهران اثر خواهد گذاشت. اگر پرونده پیچیده باشد به طور قطع لازم است وکیل انرژی بیشتری را صرف رسیدگی به آن کند و همین مسئله باعث می‌شود تا از شما درخواست هزینه بیشتری نماید. از سوی دیگر اگر تجربه وکیلی که به او مراجعه کرده‌اید بالا باشد و از سابقه درخشانی بهره ببرد به طور قطع در ازای قبول پرونده از شما درخواست حق الوکاله بیشتری را در مقایسه با وکلای تازه کار خواهد داشت.

می‌توان شیوه پرداخت حق الوکاله را نیز مانند مقدار آن به صورت توافقی تعیین کرد. شما می‌توانید شرایط ایده‌آل خود در خصوص پرداخت حق الوکاله را به وکیل منتقل کنید. به این موضوع دقت داشته باشید که می‌توان در بسیاری از پرونده‌ها حق الوکاله را به صورت قسطی در اختیار وکیل قرار داد. مبلغی که باید در هر قسط پرداخت شود نیز به صورت توافقی تعیین می‌شود. در پایان لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا اختلافات احتمالی با مراجعه به بندهای آن حل شوند.

بهترین وکیل تمکین در تهران

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل تمکین در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیم درستی را برای آینده پرونده‌های خانوادگی خود بگیرید. در ادامه تلاش کردیم برخی از اشتباهات مهلکی که ممکن است در انتخاب وکیل از شما سر بزند را مورد بررسی و تشریح قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز درباره تعرفه حق الوکاله توضیحات جامعی را ارائه دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا