وکیل

10 بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری ⚖️【سال1403】✔️

آمارها نشان می‌دهد که تقریباً تمام افراد جامعه در طول زندگی خود حداقل یک بار با پرونده‌های حقوقی یا کیفری دست به گریبان می‌شوند. از نظر قانونی این حق شما است که با تنظیم لایحه قضایی از حقوق خود دفاع کرده و آن را تقدیم قاضی پرونده کنید. گاهی لایحه‌های دفاعیه در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در جلسات دادگاه تنظیم می‌گردند اما نکته‌ای که در خصوص لایحه و طریقه نوشتن آن حائز اهمیت است این می‌باشد که باید تحریر و تنظیم آن را به وکلای شاخص و ممتاز بسپارید. چرا که فقط در این صورت است که می‌توانید آنطور که باید از منافع و حقوق قانونی خود در دادگاه دفاع کرده و در نهایت بهترین نتیجه را برای خود و پرونده مد نظرتان حاصل کنید. هدف ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل لوایح حقوقی و کیفری آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری کیست؟

اگر به دنبال بهترین وکیل تنظیم لایحه حقوقی هستید لازم است علاوه بر مهارت‌های نوشتاری به تسلط او بر قوانین نیز توجه کنید. بهترین وکیل تنظیم لایحه کیفری به دنبال این است که در دعاوی مطرح شده در دادگاه با تنظیم اسناد حقوقی بیشترین کمک را به شما داشته باشد تا به این شکل بتوانید منافع خود را در کمترین زمان ممکن با مطلوبیت هرچه بیشتر به دست آورید.

برترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری به دنبال این است تا با استفاده از دانش فنی و علمی خود استراتژی کلی را برای پرونده تعیین نموده و بر اساس آن لایحه دفاعیه مد نظرتان را تنظیم کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا از آخرین تغییرات و تفسیرهای مربوط به قوانین اطلاع به دست آورده تا بتواند علم خود را به روز نگه دارد. تمرکز بر روی لایحه نویسی از ویژگی‌های وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری خوب می‌باشد.

او توانسته تجربه عمیقی را در این زمینه کسب کند و سابقه درخشانی را نیز از خود به جای بگذارد و همه این توانمندی‌ها می‌تواند موکل را به کسب نتایج درخشان در دادگاه امیدوار کند. هیچکس تمایل ندارد که برای تنظیم لایحه دفاعیه به سراغ آن دسته از وکلایی برود که تازه کار هستند و نمی‌توانند آنطور که باید خدمات با کیفیت ارائه کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عباد پور بهترین وکیل تنظیم دادخواست

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شرکتها و قراردادهای تجاری همچنين بیمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ویژه و تخصصی پرداخته و همچنين با توجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خیابان های مطهری شعبه 1 (وزرا) شعبه 2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوط به پرونده های ملکی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 09121715026 – 09124160729
شماره دفتر: 02188902843
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

امید آذری

امید آذری وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری در تهران

ظجناب آقای امید آذری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان دارای بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی مانند تنظیم لوایح حقوقی و کیفری و تنظیم انواع قرارداد های حقوقی را هستند و تعداد بسیاری مراجع و موکل را به نتیجه دلخواهشان رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، پلاک 103، طبقه 6

شماره تماس: 09122374301

حمید آذرفر

حمید آذرفر وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری در تهران

جناب آقای حمید آذرفر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. تخصص ایشان تنظیم انواع لوایح حقوقی و کیفری و تحلیل و بررسی مقررات قانونی موجود، ارائه پیشنهادات و توصیه ها برای بهبود و تغییر در قانون های موجود و همچنین تدوین لوایح جدید است.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه رسالت، نرسیده به ایستگاه متروعلم و صنعت، پلاک 478، واحد 5

شماره تماس: 09122011996

محمود اذرمهر

محمود آذرمهر وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری در تهران

وکیل دیگری که معرفی می کنیم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با دارندگی بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی از جمله تنظیم انواع لوایح حقوقی و کیفری می باشند. ایشان توانایی تحلیل عمیق قوانین مختلف را به خوبی برخورداند و می توانند موکل را در مسیر درست راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان میرزای شیرازی، کوچه عرفان، پلاک 5، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09128024429

رضا ارفعی

رضا ارفعی وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری در تهران

جناب آقای رضا ارفعی، دیگر وکیل خوب و ماهر در تنظیم انواع لوایح کیفری و حقوقی، تنظیم انواع شکواییه ها و تنظیم قرارداد ها می باشند. ایشان با توجه به نیازهای جامعه و اصول عدالت، لوایحی را تهیه و تدوین می کنند که به بهبود توسعه حقوق و عدالت کمک می کند.

آدرس دفتر: خیابان ستاری، نرسیده به پیامبر غربی، نبش کوچه شاملو، پلاک 90، واحد 9

شماره تماس: 09124600268

مهدی اژدری

 مهدی اژدری وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری در تهران

جناب آقای مهدی اژدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با سابقه بیش از 10 سال در انواع پرونده های حقوقی و کیفری و تنظیم لوایح حقوقی و کیفری از وکیل های خوب در تهران به شمار می آیند. او به کمک دانش خود در در زمینه حقوق و قوانین، لوایح را در قالب متن قانونی مناسب و جامع تدوین می کند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، پایین ترازچهارراه جمهوری، جنب بانک رفاه، ساختمان رامفر، طبقه 4،واحد 20

شماره تماس: 09122549142


بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

دستورالعمل‌های ویژه در انتخاب وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

اینکه وکیل دارای مهارت‌های کلامی به مانند فن بیان قوی باشد برای حل مشکلات شما و همچنین تنظیم لوایح حقوقی و کیفری نقش مهمی خواهد داشت. چرا که در این صورت است که بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری می‌تواند راهنمایی‌های دقیقی را در اختیار شما قرار داده و با شما درباره کیفیت پرونده و دعاوی مطرح شده گفتگو و مذاکره نماید؛ اما مهم‌ترین مهارتی که باید وکیل در چنین شرایطی به همراه داشته باشد بهره‌مندی از مهارت‌های نوشتاری است.

تسلط کامل وکیل بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری و همچنین جزئیات پرونده باعث می‌شود تا خروجی کار مطلوب‌تر بوده و لایحه تنظیم شده در نهایت کارسازتر باشد. همچنین از وکیلی باید درخواست کنید تا برای تنظیم لایحه قضایی و لایحه دفاعیه به شما کمک کند که پیش از این تجربه زیادی را کسب کرده و بتواند آنها را به شما منتقل کند. یکی از راه‌هایی که وکیل می‌تواند تجربه کسب کند استفاده از فعالیت مداوم در این زمینه می‌باشد.

هوش علمی و عملی وکیل و همچنین فهم عمیق او درباره مسائل جزئی و کلی پرونده باعث می‌شود تا خروجی کار درباره تنظیم لوایح حقوقی و کیفری مطلوب‌تر بوده و شما در مدت زمان کمتری بتوانید منافع خود را از دادگاه به دست آورید. او باید استراتژی کلی خود را از پرونده در نظر گرفته و بر اساس آن لایحه تنظیم کند.

هزینه تنظیم لایحه قضایی برای بسیاری از افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که آنها می‌خواهند در گام نخست به سراغ وکلای با کیفیت بروند و در گام‌های بعدی هزینه‌های معقولانه‌تری را برای آن پرداخت نمایند. همچنین تعداد زیادی از وکلا هستند که تنظیم لایحه رایگان انجام می‌دهند که می‌توانید به آنها نیز مراجعه کنید

برای اینکه از مناسب بودن دستمزد بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری اطمینان حاصل کنید شما باید در گام نخست سطح توانمندی علمی وکیل را بررسی کرده و سپس مطابق بودن آن با دستمزد ادعایی را بسنجید. همچنین شما می‌توانید به عنوان موکل با وکیل خود مذاکره‌ای داشته باشید و از او بخواهید که از میزان حق الوکاله خود برای تنظیم لوایح به میزان قابل توجهی کم کرده تا در نهایت به ایده آل شما نزدیک شود.

تنظیم لایحه قضایی یکی از مهمترین روش‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید به منافع و حقوق قانونی خود در دادگاه دست پیدا کرده و در واکنش به ادعاهای طرف مقابل، حرفی برای گفتن داشته باشید؛ بنابراین مهم‌ترین شاخصه‌ای که لازم است وکلای موفق و معتبر در این زمینه همواره با به همراه داشته باشند استفاده و بهره‌مندی از مهارت‌های نوشتاری می‌باشد. این مهارت در کنار دانش فنی و علمی باعث می‌شود تا خروجی کار مطلوب‌تر بوده و وکیل بازدهی بیشتری را از خود به معرض نمایش بگذارد.

بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

مزایای استخدام وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

مزایای استفاده از بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری این است که این وکلا دارای ویژگی‌های برتری در مقایسه با سایر وکلا هستند و همین مسئله آنها را متمایز می‌کند. به عنوان اولین مزیت باید اشاره داشته باشیم که این وکلا دارای تخصص‌های کافی در چند زمینه حقوقی و کیفری می‌باشند و در این زمینه‌ها توانستند در طی سال‌های طولانی تجربه کافی و کار آمدی را جمع آوری کند. در صورتی که فرد از این تجربیات استفاده کند می‌تواند در مدت زمان کمتری به خواسته‌های خود برسد.

وکیلی که برای تنظیم لایحه دفاعی از او کمک می‌گیرید همواره باید از مهارت‌های ارتباطی بالایی برخوردار باشد چرا که این مسئله باعث می‌شود تا درک درستی از خواسته‌های موکل خود داشته و آنها را در تنظیم لوایح قضایی به کار ببندد. او همچنین می‌کوشد تا استراتژی کلی و دقیقی را برای پرونده در نظر گرفته و بر اساس آن لایحه تنظیم کند.

وکیلی که برای تنظیم لایحه از او کمک خواسته‌اید باید از رویه‌های قانونی آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند به شیوه‌ای درست با تنظیم لایحه از منافع شما در دادگاه دفاع کند. همچنین تسلط متخصصین حقوقی بر روی قوانین و مقررات باعث می‌شود تا آنها را در متن لایحه بگنجاند و به این شکل قاضی را برای صدور رای عادلانه تحت تاثیر خود قرار دهد.

بهترین وکیل تنظیم لایحه قضایی شهرت بالایی در بین همکاران خود خواهد داشت و شما می‌توانید با اطمینان بیشتری از این وکلا در جهت تنظیم اسناد حقوقی کمک دریافت کنید. مزیت استفاده از چنین وکلایی برای تنظیم لایحه این است که شما می‌توانید شانس کسب موفقیت را برای خود افزایش داده و در این باره اعتماد کنید که او تمام تلاش خود را برای تنظیم سندی قابل اعتماد به کار خواهد گرفت.

وکلای نام برده شده به اصول حرفه‌ای پایبند بوده و با اخلاقی درست و سنجیده با موکلان خود برخورد می‌کنند بنابراین یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این وکلا برای تنظیم اسناد حقوقی این است که شما همواره در کنار آنها احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و اسرار شما به طور کامل حفظ خواهد شد بنابراین لازم نیست که در مسیر تنظیم لایحه دغدغه‌ای به ذهن خود راه دهید.

وکیلی می‌تواند ادعا کند که معتبر و موفق است که منافع موکل را در اولویت قرار داده و کمترین توجه را به سود شخصی خود داشته باشد. وکلای حرفه‌ای می‌توانند همواره پرونده‌های پیچیده حقوقی و کیفری را مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار داده و در نهایت راهکار مناسبی برای تنظیم لایحه ارائه دهند.

بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری

کلام آخر

در این مقاله کوشیدیم تا شما را با مشخصات بهترین وکیل تنظیم لوایح حقوقی و کیفری آشنا کنیم تا به این شکل کار برای تنظیم سند حقوقی بیش از هر زمان دیگری ساده به نظر برسد. همچنین دستورالعمل‌های خاصی برای انتخاب وکیل به شما ارائه دادیم. تشکر می‌کنیم اگر نظر خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا