وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران ⚖️【سال1403】✔️

نظام حقوقی کشور به گونه‌ای تنظیم شده است که شما برای اقامه دعاوی حقوقی در محاکم قضایی ملزم هستید تا دادخواست را به شیوه‌ای صحیح تنظیم نموده و در اختیار دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضاییه قرار دهید تا مراحل رسیدگی به آن شروع شده و در نهایت بتوانید در دادگاه ضامن منافع خود باشید؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که تنظیم دادخواست و تقدیم نمودن آن به دادگاه به همین سادگی هم نیست و باید درباره آن تخصص‌های لازم را در اختیار داشته باشید چرا که اگر دادخواست به شیوه اصولی تنظیم نشود بیم آن می‌رود که شما نتوانید از منافع خود دفاع کنید؛ بنابراین می‌توان گفت که استفاده از یک وکیل متخصص در این زمینه الزامی می‌باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران

بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران کیست؟

این نکته را در نظر بگیرید که تعیین بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران به نیازهای شما و سلایق شخصیتان بستگی خواهد داشت. لازم است چنین وکلایی سابقه درخشانی را در اختیار داشته باشند و به طور مداوم تغییرات قانون را نیز مورد مطالعه قرار دهند. چنین وکلایی از دانش فنی و حقوقی بالای برخوردار هستند و می‌توانند ارتباط فعالی با موکلان خود در پرونده داشته باشند.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران از تفکر تحلیلی بالایی برخوردار است و می‌تواند آن چیزی که در خصوص دعاوی مطرح شده رخ داده است را به خوبی تجزیه و تحلیل کند. به طور معمول وکیل تنظیم دادخواست خوب در تهران را با استفاده از تخصص او در تنظیم انواع اسناد حقوقی می‌شناسند و او به این شکل توانسته است شهرت بسیار زیادی را به دست آورد.

از جمله مهمترین خصوصیاتی که لازم است وکلای حرفه‌ای همواره با خود به همراه داشته باشند تجربه گسترده، کسب موفقیت در پرونده‌های متنوع و توانایی در ارائه دفاع از حقوق موکل می‌باشد. چنانچه قصد تنظیم دادخواست را دارید همواره باید به سراغ آن دسته از وکلای برجسته‌ای بروید که سال‌های زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و می‌توانند مهارت‌های نوشتاری خود را برای جلب رضایت موکل به کار بگیرند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا ازبهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عباد پور بهترین وکیل تنظیم دادخواست

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شرکتها و قراردادهای تجاری همچنين بیمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ویژه و تخصصی پرداخته و همچنين با توجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خیابان های مطهری شعبه 1 (وزرا) شعبه 2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوط به پرونده های ملکی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 0912171502609124160729
شماره دفتر: 02188902843
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

علیرضا یوسفی

علیرضا یوسفی وکیل تنظیم دادخواست در تهران

جناب آقای علیرضا یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از وکیل های ماهر و کاربلد با سابقه بیش از یک دهه در تهران می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی مانند تنظیم انواع دادخواست، تنظیم قراردادها و وصول مطالبات فعالیت می کنند و دارای بسیاری پرونده موفق در این حوزه ها می باشند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان یکم، کوچه بامداد، کوچه صدیقی، پلاک 17، واحد 12

شماره تماس: 09123433835

حسین وهابی

حسین وهابی وکیل تنظیم دادخواست در تهران

جناب آقای حسین وهابی، دیگر وکیل خوب و قابل در تهران می باشند که به طور تخصصی روی پرونده های تنظیم دادخواست کار می کند. او دارای بیش از 10 سال سابقه کاری می باشد که تعداد زیادی از پرونده های مراجعین و موکلین خود را درطی این ده سال به بهترین نحو حل کرده و آن ها را به نتیجه دلخواهشان رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک 107، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121176019

محمدرضا وفائی

محمدرضا وفایی وکیل تنظیم دادخواست در تهران

جناب آقای محمدرضا وفایی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که سابقه کاری ایشان به 15 سال می رسد. ایشان در طی سال های کاری شان تعداد زیادی از مراجعینشان در حوزه های تنظیم دادخواست، تنظیم قرارداد و شکوائیه بوده که در این خدمت رسانی با موفقیت مواجه بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ستارخان، بعد از سه راه تهران ویلا، جنب مسجد المهدی، پلاک 425

شماره تماس: 09122087792

مختار وفایی

مختار وفایی وکیل تنظیم دادخواست در تهران

وکیل دیگری که معرفی میکنیم، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران، جناب آقای مختار وفایی هستند. جناب وفایی دارای سابقه کاری و رزومه درخشان در بسیاری از حوزه های حقوقی مانند تنظیم قراردادها، تنظیم اسناد و سایر خدمات حقوقی را دارا می باشند.

آدرس دفتر: تهران، چهارراه استقلال، خیابان ونایی، پلاک 31، واحد 4

شماره تماس: 09188727253

بختیار وطنی

بختیار وطنی وکیل تنظیم قرارداد در تهران

جناب آقای بختیار وطنی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند که در حوزه دعاوی و پرونده های حقوقی شامل: تنظیم قرارداد ها، تنظیم دادخواست ها، تنظیم قراردادهای تجاری، دعاوی مالی و چک و سفته کار می کنند و تاکنون توانسته اند بسیاری از موکلین خود را به موفقیت و نتیجه مطلوب آنان برسانند.

آدرس دفتر: تهران، پیروزی، بلوار ابوذر، پل 5،خیابان 10حقی، نرسیده به خیابان وحدت، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 1

شماره تماس: 09122180781


ضرورت استفاده از وکیل تنظیم دادخواست در تهران

هزینه تنظیم دادخواست توسط وکیل یکی از مهمترین موضوعاتی می‌باشد که ذهن بسیاری از افراد دخیل در پرونده‌های حقوقی را با خود درگیر کرده است. اینکه وکیل در دریافت حق الوکاله طمع نکرده و به حقوق و مزایای خود قانع باشد یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که افراد را برای استخدام وکیل ترغیب می‌نماید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران سعی دارد تا نتیجه به دست آمده از دادگاه را بر سود شخصی خود ترجیح داده و اولویتش جلب رضایت موکل باشد. در صورتی که برای تنظیم دادخواست و انواع اسناد حقوقی از چنین وکلای حرفه‌ای استفاده کنید می‌توانید در مسیر دادرسی با اطمینان و اعتماد بیشتری پرونده را دنبال کنید.

یکی از مهمترین مزایایی که برای استخدام وکیل و کمک گرفتن از او برای تنظیم دادخواست وجود دارد این است که همواره وکیل می‌تواند استراتژی کلی را برای پرونده تعیین نموده و اهداف مد نظرتان را با استفاده از راهکارهای مناسب محقق کند.

می‌توان به صراحت گفت که استفاده از بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران می‌تواند به میزان قابل توجهی در هزینه و زمان شما صرفه‌جویی کند. چرا که در این صورت است که وکیل می‌تواند با استفاده از مهارت‌هایی که در اختیار دارد اهداف شما را در مدت زمان کمتری به دست آورده و همچنین از اتلاف هزینه‌ها در مسیر دادرسی جلوگیری به عمل آورد.

وکیل اجازه نخواهد داد که شما با تصمیم گیری غلط در این زمینه باعث انحراف در اهداف پرونده شوید و دادخواست را به گونه‌ای تنظیم می‌نماید که شرح کاملی از خواسته‌های شما داشته و در نهایت از مقامات مسئول بخواهد که آنها را با دقت برطرف نمایند. همچنین اگر علاوه بر تنظیم دادخواست از وکیل خود بخواهید که در جلسات دادگاه نیز حضور پیدا کند باعث قوت قلب شما شده و می‌توانید با خیال آسوده‌تری دفاعیات خود را ارائه دهید.

در صورت استفاده از وکلای متخصص میزان استرس و اضطراب شما نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد و این موضوع را می‌توان یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از وکلای معتبر به شمار آورد. از سوی دیگر می‌دانیم که کسب پیروزی در محاکم قضایی به میزان زیادی به شرح ادعاهای شما بستگی خواهد داشت بنابراین لازم است که برای تنظیم دادخواست و سایر انواع اسناد حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

پیشنهادات ویژه پیش از انتخاب وکیل تنظیم دادخواست در تهران

پیشنهادات ویژه پیش از انتخاب وکیل تنظیم دادخواست در تهران

میزان حق الوکاله‌ای که بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران از شما دریافت می‌کند بسیار اهمیت دارد. برای اینکه از مناسب بودن دستمزد وکیل در جهت تنظیم دادخواست اطمینان حاصل کنید می‌توانید با او مذاکره‌ای داشته باشید و از او بخواهید که نقطه نظر خود را در این خصوص اعلام دارد. همچنین نیاز است تا توانمندی علمی وکیل و مناسب بودن آن با دستمزدی که دریافت می‌کند را ارزیابی نمایید.

یکی دیگر از پیشنهاداتی که باید در اینجا مطرح نماییم این است که همواره باید رزومه وکیل را مورد بررسی قرار دهید تا سطح علمی و تلاش‌های مستمر او در طی سال‌های متمادی برای شما روشن شود. یکی دیگر از راه‌هایی که برای اطمینان از انتخاب وکیل وجود دارد این است که همواره شما می‌توانید نظر افراد مطلع یا افرادی که پیش از این با وکیل مورد نظر همکاری داشته‌اند را جویا شوید.

تبلیغات بیش از حد نمی‌تواند معیار خوبی برای انتخاب وکلای موفق و معتبر به شمار برود. اشکالی ندارد که وکیل در خصوص توانمندی‌های خود تبلیغ کند اما هرگز نباید به همین تبلیغات دلخوش باشید و باید خودتان نیز به تنهایی دست به کار شده و درباره وکیل تحقیق کنید.

بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران باید همیشه در دسترس باشد چرا که در برخی از موارد ممکن است درباره پرونده سوالاتی داشته باشید که در این صورت او باید مشاوره حقوقی با کیفیتی را در اختیار شما قرار داده و به شما این امکان را بدهد که با چشمانی بازتر درباره آینده دعاوی حقوقی مطرح شده تصمیم‌گیری کنید‌ چرا که تجربیات یک وکیل می‌تواند کلید حل بسیاری از مشکلات پرونده باشد.

وکیل باید به درستی پرونده را پیگیری کرده و در ادارات و محاکم قضایی مختلف حضور پیدا کند و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه ننماید. علاوه بر اینکه وکلای پایه یک دادگستری می‌بایست قوانین و مقررات را به طور کامل بدانند، باید به تعهدات خود نیز آگاه باشند و برای به دست آوردن آنها گام بلندی بردارند تا به این شکل بتوانند در پایان کار رضایتمندی موکلان را با خود همراه داشته باشند.

مهارت‌های کلامی و تسلط بر روی اصول روانشناسی نیز می‌تواند شما را چندین گام به سمت پیروزی سوق دهد. زمانی که وکیل در دادگاه حاضر می‌شود باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشد و به صورت کاملاً قاطعانه سخن بگوید و در عین حال ادب را نیز رعایت کند. در این صورت است که قاضی متقاعد خواهد شد تا به نفع موکل رای نهایی دادگاه را صادر کند و به این شکل منافع موکل تامین گردد.

پیشنهادات ویژه پیش از انتخاب وکیل تنظیم دادخواست در تهران

کلام آخر

از اینکه وقت گذاشتید و مطلب بالا را به طور کامل مطالعه کردید از شما نهایت تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم مطالب مندرج در این سایت بتواند به شما کمک کند. در این مقاله کوشیدیم تا آنطور که باید شما را با مشخصات بهترین وکیل تنظیم دادخواست در تهران آشنا کنیم تا به کمک این وکلا بتوانید انواع اسناد حقوقی را تنظیم نموده و در اختیار دادگاه قرار دهید. در ادامه ضرورت انتخاب وکیل برای تنظیم دادخواست به طور کامل شرح داده شد و پس از آن نیز پیشنهادات ویژه‌ای برای انتخاب وکلا به شما ارائه دادیم. ممنون می‌شویم مگر نظر خود را برای مخاطبان سایت برترین وکلا بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =

دکمه بازگشت به بالا